IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    И аз така мисля , но проблема е че пропагандата е успяла да промие съзнанието на част от хората и те се мислят за Украйнци , като нашите Македонци..........
    Кви украинци, кви 5 гривни... Украйна даже не е подала документи в ООН за държавна граница, все още по документи е териториална еденица в СССР, Освен това смешни са напъните на Украинците да си измислят история, национални герои, литература, Гоголь/Хохоль пише на руски език

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Муджахидините са врагове на Москва над 30 г...
      САЩ им помагаха с оръжие и пари и явно пак искат да се съюзят с дявола, само и само да пострада Русия.....Нещо са сбъркали приоритетите..
      Това си е за тяхна сметка.....
      Господ не забравя а Аллах не прощава.....
      Хм, а аз мислех, че Господ и Аллах са едно и също при всички религии от Аврамовото коляно...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        На мен ми прави впечатление следното, Значи троловете от Реформаторския блок, като МигленаКунева, РаданчоКънев, ИветДобромирова и тем подобная получават трибуна в офшорните медии БТВ и БокоТВ, в т.ч. и Националната ТВ, която е непропорционална на тяхната обществена легитимация.... Тези реални тролове успяха обществената си легитимация от 2-3% да я вдигнат до 4-5% при невероятен медиен съпорт...

        Питането ми е следното, Дали се усеща Модераторски чадър и толерантност в полза на виртуалните НПО-тролове в медията Инвестор..
        Въпросът ти е риторичен !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Няма разлика между руснаци и украинци. Ако има някаква то тя е много по-малка отколкото между българи и македонци. Има едно малцинство в района около Лвов, което е по-различно от останалата част от страната, но те за мен са си поляци говорещи на полски диалект. Украински език няма. Това е изкуствено създадено наречие на руския през последните 20 години за да се симулира украинска нация. Процесът ни е до болка познат от случващото се в Македония и напъните там да се създаде македонски език и самобитна култура.
          И аз така мисля , но проблема е че пропагандата е успяла да промие съзнанието на част от хората и те се мислят за Украйнци , като нашите Македонци..........
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Flanker
            По-лошото е, че няма модерация, за да си получи заслужения бан.
            На мен ми прави впечатление следното, Значи троловете от Реформаторския блок, като МигленаКунева, РаданчоКънев, ИветДобромирова и тем подобная получават трибуна в офшорните медии БТВ и БокоТВ, в т.ч. и Националната ТВ, която е непропорционална на тяхната обществена легитимация.... Тези реални тролове успяха обществената си легитимация от 2-3% да я вдигнат до 4-5% при невероятен медиен съпорт...

            Питането ми е следното, Дали се усеща Модераторски чадър и толерантност в полза на виртуалните НПО-тролове в медията Инвестор..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Съмнявам се да успее в Одеса това което се случва в Донецк и Луганск защото са 50 на 50 руснаци и украинци в Одеса.
              Няма разлика между руснаци и украинци. Ако има някаква то тя е много по-малка отколкото между българи и македонци. Има едно малцинство в района около Лвов, което е по-различно от останалата част от страната, но те за мен са си поляци говорещи на полски диалект. Украински език няма. Това е изкуствено създадено наречие на руския през последните 20 години за да се симулира украинска нация. Процесът ни е до болка познат от случващото се в Македония и напъните там да се създаде македонски език и самобитна култура.
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Има ли подходящи в Масква?
                Щото ислямския екстремизъм сега май ще се преориентира към рашките. Все пак в Русия живее най-голямата ислямска общност в Евразия - 16-20 милиона...
                Муджахидините са врагове на Москва над 30 г...
                САЩ им помагаха с оръжие и пари и явно пак искат да се съюзят с дявола, само и само да пострада Русия.....Нещо са сбъркали приоритетите..
                Това си е за тяхна сметка.....
                Господ не забравя а Аллах не прощава.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Бреййй, "активисти" викаш, тц, тц, тц...

                  Нещата при сепаратистите така или иначе са на умиране, така че това ще да е некво рипане на заклана кокошка...

                  Дали?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                    «Антимайдан» Одессы объявил о создании Одесской республики


                    Активисты призвали жителей города блокировать дорожное движение в Одессе, указав на специальной карте в «Яндексе» 153 точки, в которых должны находиться люди, чтобы перекрыть движение. Планируется остановить все виды транспорта, кроме карет «скорой помощи».
                    Съмнявам се да успее в Одеса това което се случва в Донецк и Луганск защото са 50 на 50 руснаци и украинци в Одеса. Освен ако официалната Украинска статистика лъже.
                    Last edited by markov; 05.06.2014, 19:01.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                      «Антимайдан» Одессы объявил о создании Одесской республики
                      Закономерен резултат от липсата на виновни за 50 човека изгорени, обесени и разстреляни в дома на профсъюзите в Одеса. Когато няма закон, който да ги защитава, хората вземат власт и правосъдие в свои ръце.
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        +1
                        Така ще е до следващите две кули.....
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          +1
                          Така ще е до следващите две кули.....
                          Има ли подходящи в Масква?
                          Щото ислямския екстремизъм сега май ще се преориентира към рашките. Все пак в Русия живее най-голямата ислямска общност в Евразия - 16-20 милиона...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikodim Разгледай мнение
                            Господа, тъй като ислямската заплаха поутихна, нашите американски съюзници решиха да подемат една стара история - СССР империя на злото. Сега Русия е обявена за тъмната страна, дрънка се оръжие по западните й граници, изгониха я от Г-7, Путя е криминален завоевател, решил да възстановява Империята, Южен поток е Черен поток и т.н.
                            Не са хубави тия работи !
                            +1
                            Така ще е до следващите две кули.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                              «Антимайдан» Одессы объявил о создании Одесской республики


                              Активисты призвали жителей города блокировать дорожное движение в Одессе, указав на специальной карте в «Яндексе» 153 точки, в которых должны находиться люди, чтобы перекрыть движение. Планируется остановить все виды транспорта, кроме карет «скорой помощи».
                              Бреййй, "активисти" викаш, тц, тц, тц...

                              Нещата при сепаратистите така или иначе са на умиране, така че това ще да е некво рипане на заклана кокошка...

                              Коментар


                              • Нови успехи на Хунтата !

                                «Антимайдан» Одессы объявил о создании Одесской республики


                                Активисты призвали жителей города блокировать дорожное движение в Одессе, указав на специальной карте в «Яндексе» 153 точки, в которых должны находиться люди, чтобы перекрыть движение. Планируется остановить все виды транспорта, кроме карет «скорой помощи».

                                Коментар

                                Working...
                                X