IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dolaresko Разгледай мнение
    https://www.youtube.com/watch?v=R1khhkOrm8I

    Путин като демократ и политик може да носи в задния си джоб всички американски и европейски политици.
    На Путин четирима от съветниците са ученици на ЛаРуш. Понеже сме регистрирани към сайта за новините, два пъти ни звъняха и ни питаха, ако имаме познати в Ню Йорк да отиват на конференцията на Ла Руш, който е твърдо зад политиката на Путин. Някои се пънат да омаловажат случващото се на световната сцена, но процесът е необратим..........пиша от телефон, така че засега толкова

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
      Болшинството вече са там, в т. ч. и мои познати и приятели, които все още учат. Та не знам какъв сезон и къде те гони... но, понеже си спец. по вс, а аз вече натрупах доларчето, според теб, ще се изнижа съм спалнята.
      Не си лошо момче и затова ти обръщам внимание, докато не си станал зомбирана каска на ДС.
      ----------------------------------------------------------------------------------

      Вярно е, че в УСА е диктатура, но им оставят на 'орицата, които работят поне стинки за йедене, пиене и сметки.

      В БГ и да работите - 90% пак ще сте на "червено" и няма да стига за сметки. Т.нар. работещи бедни.

      Или както го наричам като явление - ходиш на бачкане, за да се набуташ още повече.
      -------------------------------------------------------------------------------------

      Това е признак на тотален грабеж от населението и мародерско преразпределение на БВП.

      За БГ процеси са по-меки - в Украйна е ужасно и затова е панаира там.

      Мисля, че въпреки, че българчета от Своге - е коректно да ги оставим сами да решат какви искат да бъдат.

      Ако, можем да намалим труповете да ги намалим. Това е чиляшка позиция.

      А, не да им ги броим всеки ден ехидно - грозничко е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Тъкмо сме в сезона и отиваш на Терминал 2 в Софето и гледаш колко девушки и парень ще се юрнат към гаднта Хамерика и ЮКей да берат ягоди и да продават в магазини.

        Може спокойно да се изхилиш на 20-40 хил. българчета, че са фрости да ходят там - понеже за 3 месеца бачкае после се връщат с по 10-30 хил. левчета.

        Хили се на младежите и не забравай доктора после с бялата престилка, докато си още хилнат

        П.П. Питам те минимално на час 15$ в Сиатъл за негри.

        Сещаш ли се защо Украйна не иска да е при Джуджи-то с неговите 20 цента на постинг?

        Болшинството вече са там, в т. ч. и мои познати и приятели, които все още учат. Та не знам какъв сезон и къде те гони... но, понеже си спец. по вс, а аз вече натрупах доларчето, според теб, ще се изнижа съм спалнята.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
          Тъкмо сме в сезона и отиваш на Терминал 2 в Софето и гледаш колко девушки и парень ще се юрнат към гаднта Хамерика и ЮКей да берат ягоди и да продават в магазини.

          Може спокойно да се изхилиш на 20-40 хил. българчета, че са фрости да ходят там - понеже за 3 месеца бачкае после се връщат с по 10-30 хил. левчета.

          Хили се на младежите и не забравай доктора после с бялата престилка, докато си още хилнат

          П.П. Питам те минимално на час 15$ в Сиатъл за негри.

          Сещаш ли се защо Украйна не иска да е при Джуджи-то с неговите 20 цента на постинг?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Мани го момчето - все някакви нескопосани ги пращат по форумите да пишат.

            Е, да коментира тая новина:

            В Сиатъл въведоха минимална работна заплата от $15 на час. Това е и най-високата почасова ставка в САЩ, информира „Би Би Си“.

            http://econ.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0...8377_at.1.html
            --------------------------------------------------------------------------------------------

            Момчето бачка за Фиткин за 20 цента на пост - представяш ли си колко поста трябва да изпише докато стигне минимлното 15$ за негър в УСА?

            Затова злобее - щото не успя да ме убеди, че матрьошките живеят по-добре нещо?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
              Оооо, военния спициалист...
              Кажи какво стана със зпз?
              Мани го момчето - все някакви нескопосани ги пращат по форумите да пишат.

              Е, да коментира тая новина:

              В Сиатъл въведоха минимална работна заплата от $15 на час. Това е и най-високата почасова ставка в САЩ, информира „Би Би Си“.

              http://econ.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0...8377_at.1.html
              --------------------------------------------------------------------------------------------

              Момчето бачка за Фиткин за 20 цента на пост - представяш ли си колко поста трябва да изпише докато стигне минимлното 15$ за негър в УСА?

              Затова злобее - щото не успя да ме убеди, че матрьошките живеят по-добре нещо?

              За последните 5 часа е изкарал от 4-5 поста х 20 цента 1$ и ти се кикери насреща?!

              Не е ли забавник?
              Last edited by marandi; 06.06.2014, 02:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                Кажи ми 20-сет години кога Русия не е била във фалит ( населението й ).

                По твой избор период, Зайко.

                П.П. Те са на 300 години История ( плюс 250 години татарски роби ) - които 20-сет години си избереш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  БГ матрьошките е хубаво да си мълчите по инвеститорските форуми

                  П.П. Пазаро не го интересува лев, рупла ....

                  Като ти казвам, че Джуджето е пред фалит - значи е така. Или забрави 1998 година със 95% държавен дълг?

                  То па БГ матрьошките кога ли сте били в час какво се е случвало в Русия и че едва от 2-3 години не са просяци като преди.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                    Бисерите в тая тема си немат край...
                    БГ матрьошките е хубаво да си мълчите по инвеститорските форуми

                    П.П. Пазаро не го интересува лев, рупла ....

                    Като ти казвам, че Джуджето е пред фалит - значи е така. Или забрави 1998 година със 95-110% държавен дълг?

                    Тогава ви отърваха западнярите като ви кредитираха. В наши дни вече няма как да стане като се джафкате колко сте велики.

                    То па БГ матрьошките кога ли сте били в час какво се е случвало в Русия и че едва от 2-3 години не са били вечните просяци като преди.
                    --------------------------------------------------------------------------------------------------

                    Чети малко История и като ми кажеш 20 години ( само период ) блядовете да не са ровили по кофите - ми се обади
                    Last edited by marandi; 06.06.2014, 01:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                      Бисерите в тая тема си немат край...
                      Оооо, военния спициалист...
                      Кажи какво стана със зпз?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Трейдъровски,

                        не мисля като теб, но с интерес чета какво пишеш.
                        ---------------------------------------------------------------------------------

                        Казвам моето мнение - в момента Путкин му смъкнаха кредит рейтинг до фейк почти и той използва това, че китайците пуснаха наскоро Дагонг ( ако не се лъжа ) собствеа кредит агенция.

                        Китайската дава А- на Щатите, а на блядовете А.

                        П.П. Джуджето веднага хукна да дърпа кинти оттам. Без да съм запознат с "проекта" им за газопровод - ще е нещо от типа - китайците плащат ( под формата на дълг ) и матрьошките после ще имат да им връщат през доставки. Просто Путкина няма грам кеш в момента, а кредит ресурс му е скъп от Запад.

                        На подобна политика в реалния живот ги водят комарджии - както денси Джуджето - тоест той не е свикнал някой да не му дава на вересия.

                        Лошото е, че същата политика се наблюдава и в БГ - от 1-на година само ви помпят с кредити, но за БГ съм предупредил отдавна.

                        Та, оттам са инструкциите ( от Москва към Софето ).

                        Сега този Южен пАток ще ви закопае съвсем - просто е ненужен, а ще го плащат и внуците, ако стартира.
                        ------------------------------------------------------

                        Бях ви качвал статистика, че към момента сте около 400 кинта/годишно на всяко домакинство на газ.

                        Нищо, че бат' Пешо се топли на дърва и само под 1% в БГ ползват газ. То ви е сметките калкулирно ( данъци, акцизи, мита ), за да не го виждате като пряко плащане на сметка.

                        Ако ти дойде сметка за газ - 400 лв. па ти се стискаш на студено - дали няма да взвривите Парламента и затова ги маскират тия плащания.


                        Бисерите в тая тема си немат край...

                        Коментар


                        • Мисля, че чайна кредит адженси стартира през 2013 година ( по памет ).

                          И Джуджето веднага обърна палачинката към Азия, понеже намери балами да го кредитират по-евтинко, спрямо Запад.

                          П.П. Дали китайците са "балами" да го кредитират в момента - ще се разбере след 10-20 години като Джуджето остане без Сибир и после се почне и с другите територии.

                          Затова единствения шанс в момента да не стане панаира е - Вегенин да вика китайчето и да му каже до Кавказ да спрат, защото оттам насетни БГ има претенции.
                          --------------------------------------------------------------

                          Не им е за първи път на блядовете да продават земи за пари - пример Аляска.

                          Тоя път обаче играта е друга - ще ги смажат Запад и Изток.

                          Не спряха да провокират нормалните държави и бизнес да си върви. Няма да се учудя, ако Путьо го доведат в клетка или в Пекин или в Брюксел.

                          Много нагло - комарджийско парче - дет' само търчи да клинчи кинти от другите и да не ги връща.

                          ( Справка - управлението на Боко Тиквата като не се разплати с бизнеса какво стана ). Фалит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            На хората там им е писнало да живеят в държава на крадлива олигархия.Те сега подмениха бунта им с гражданска война и разцепление на държавата им.Мисля че Майдана ще се повтори и дори потрети, но в Москва. Путин също адски много краде, върхушката около него е безжалостно крадлива.В един момент дълговете сработват ако не може да се направят още и да се вземат още заеми, а в Русия този момент е просто неизбежен след китайското фиаско.Китайците не искат да купуват газ от него, те искат Русия да стане като Украйна - да фалира и тогава да правят с нея това което той сега с Украйна.
                            Трейдъровски,

                            не мисля като теб, но с интерес чета какво пишеш.
                            ---------------------------------------------------------------------------------

                            Казвам моето мнение - в момента Путкин му смъкнаха кредит рейтинг до фейк почти и той използва това, че китайците пуснаха наскоро Дагонг ( ако не се лъжа ) собствеа кредит агенция.

                            Китайската дава А- на Щатите, а на блядовете А.

                            П.П. Джуджето веднага хукна да дърпа кинти оттам. Без да съм запознат с "проекта" им за газопровод - ще е нещо от типа - китайците плащат ( под формата на дълг ) и матрьошките после ще имат да им връщат през доставки. Просто Путкина няма грам кеш в момента, а кредит ресурс му е скъп от Запад.

                            На подобна политика в реалния живот ги водят комарджии - както денси Джуджето - тоест той не е свикнал някой да не му дава на вересия.

                            Лошото е, че същата политика се наблюдава и в БГ - от 1-на година само ви помпят с кредити, но за БГ съм предупредил отдавна.

                            Та, оттам са инструкциите ( от Москва към Софето ).

                            Сега този Южен пАток ще ви закопае съвсем - просто е ненужен, а ще го плащат и внуците, ако стартира.
                            ------------------------------------------------------

                            Бях ви качвал статистика, че към момента сте около 400 кинта/годишно на всяко домакинство на газ.

                            Нищо, че бат' Пешо се топли на дърва и само под 1% в БГ ползват газ. То ви е сметките калкулирно ( данъци, акцизи, мита ), за да не го виждате като пряко плащане на сметка.

                            Ако ти дойде сметка за газ - 400 лв. па ти се стискаш на студено - дали няма да взвривите Парламента и затова ги маскират тия плащания.
                            Last edited by marandi; 06.06.2014, 01:24.

                            Коментар


                            • marandi

                              На хората там им е писнало да живеят в държава на крадлива олигархия.Те сега подмениха бунта им с гражданска война и разцепление на държавата им.Мисля че Майдана ще се повтори и дори потрети, но в Москва. Путин също адски много краде, върхушката около него е безжалостно крадлива.В един момент дълговете сработват ако не може да се направят още и да се вземат още заеми, а в Русия този момент е просто неизбежен след китайското фиаско.Китайците не искат да купуват газ от него, те искат Русия да стане като Украйна - да фалира и тогава да правят с нея това което той сега с Украйна.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Обръча около хората на хунтата се затяга .
                                На никой няма да му се размине.Като начало олигарсите финансирали преврата бързичко започват да обедняват.

                                http://topwar.ru/50700-kolomoyskogo-...zhdanstva.html


                                Коломойского собираются лишить крымской собственности и израильского гражданства
                                Вчера, 17:22Расп

                                Коментар

                                Working...
                                X