IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Коментарът на Алексей Панкин е публикуван във в. "Комсомолская правда"
    Така, този ако го питаш, има ли македонска нация, ще ти отговори в най добрите традиции на КОМИНТЕРНА...

    И като цяло интересна официална кариера за резидент...

    ПАНКИН
    Алексей

    журналист, обозреватель

    О себе
    Алексей Панкин родился 26 июня 1957 в Москве. Образование: МГИМО, факультет международных отношений. Кандидат исторических наук. С 1979 по 1988 гг. работал в Институте США и Канады АН СССР. С 1988 по 1992 гг. — заместитель главного редактора журнала Международная жизнь. С 1992 по 1996 гг — директор программ сотрудничества с Центральной и Восточной Европой Европейского Института средств массовой информации (г. Дюссельдорф, ФРГ). В этом качестве по контракту с Комиссией Европейского Союза и Офисом по демократическим институтам и правам человека ОБСЕ организовал серию миссий по наблюдению за освещением выборов в СМИ в ряде стран (Россия, Украина, Белоруссия, Молдавия, Грузия, Армения, Азербайджан, Венгрия, Эстония, Македония, Босния-и-Герцеговина). Основал Македонский медиа-бюллетень, Украинский медиа-бюллетень «Российско-европейский журнал о медиа «СРЕDА» С 1996 по март 1998 — директор Программы развития СМИ, финансировавшейся Агентством США по международному развитию. С март 1998 по октябрь 2001 — директор Центра исследований СМИ СРЕDА, главный редактор журнала о медиа СРЕDА. С октября 2001 по 2002 гг. — директор программы «Поддержка российских СМИ» Института «Открытое общество (фонд Сороса) — Россия» С 2003 по 2004 — главный редактор журнала СРЕDА. 2005 — январь 2006 — основатель и первый редактор раздела «Мнения и комментарии» газеты Известия. С мая 2007 — главный редактор журнала Стратегии и практика издательского бизнеса. Ifra-ГИПП Magazine

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
      Едната причина е, че ми беше налагано.
      Другата е в самото качество..Ниско е. Изключително ниско, с претенции.
      И не го мразя, а не ми харесва.
      Ах, да!
      Ти беше репресирания, дето насила го направили офицер. Сещам се.
      Да не би да е дошъл в училище някой от ДС и с пистолет на челото да те е накарал да кандидатстваш във военно училище?
      Горкият той, репресиран....
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • хаха... точно.
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
          На кое място са Русия по производство на жито в света не разбрах?
          Няма как да разбереш когато:
          - не правиш разлика между производство на пшеница и производство на домати
          - не правиш разлика между производство на жито и производство на пшеница
          - не правиш разлика между производство и износ
          ...
          да не продължавам... С очилца ли си? Ако си знаеш, какво трябва да направиш!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • САЩ ще воюват с Русия до последния украинец

            Какво е общото между Украйна и САЩ? Че и двете страни имат космически дългове.


            Държавният дълг на Щатите е 18 трилиона долара, на Украйна – 75 милиарда. Как нормално действат изрядните страни или хора, които нямат възможност да си връщат дълговете? Като минимум са вежливи, а понякога действайки в интерес на кредиторите, се опитват да не банкрутират.

            Как се държат Вашингтон и Киев? Нагло, по което си приличат. "Ние сме управлявали, управляваме и ще управляваме света. И имаме правото да наказваме Китай и Русия, ако те се осмелят да нарушат правилата ни",такъв беше смисълът на неотдавнашната програмна реч на Барак Обама във военната академия Уест Пойнт. Между впрочем САЩ дължат на Китай 1 трилион долара.

            Поведението на разпадащата се Украйна по никакъв начин няма нищо общо със здравата логика: по време на речта за встъпването си в длъжност президента се захвана да диктува на Русия условия, по които страната е готова да живее с Москва в мир; премиерът /той е купил газ за 5 млрд. Долара, които дължи/ отправя ултиматуми към продавачите в Русия. Външният министър си позволява публично да обижда президента на страната-кредитор; е, а нападението срещу руското посолство – това си беше чиста проба посегателство срещу светая светих на съвременното устройство на света.

            Изводът от всичко дотук е един – нито САЩ, нито Украйна не се готвят да връщат дълговете си. Е, те никога няма да си признаят това директно. А какъв е най-добрият начин да занулиш безнадеждните си задължения? Правилно – война или геополитическо сътресение от такъв мащаб, че след него всичко така се променя, че предишните задължения губят сила. Като цяло войната е единственото решение на икономическите проблеми на САЩ и Украйна.

            Разбираемо е, че Русия днес е враг №1. За Украйна даже по-голям, отколкото за Щатите. А в Киев се държат нагло и особено поради това, че чувстват поддръжката на САЩ. И се надяват на помощ от тяхна страна. А и от САЩ им внушават такива надежди.

            Тук свършва приликата между двете държави. Поради това, че САЩ въобще не се готвят за война. Те даже съкращават личния състав на армията и морската си пехота. В своята "ястребска" реч в Уест Пойнт Обама даде ясни указания как да се използва американската военна мощ – за отразяване на пряко нападение срещу самите Щати или срещу техни съюзници, с които имат писмен договор. В останалите случаи се готвят да воюват чрез ръцете на съюзниците си.

            А украинците днес са идеално пушечно месо за Щатите. Те се мотивират от русофобия и илюзии, че "целият цивилизован свят е с нас", озлобени са след загубата на Крим. И при сегашната безработица при тях, която в Украйна не просто се увеличава, няма да има отказ сред желаещите да повоюват срещу заплащане в американски долари. На всичкото отгоре САЩ не са обвързани по никакъв начин да защитават Украйна, в крайна сметка става дума за далечен за тях регионален конфликт. Лъвският пай от парите за военна помощ /закупуване на въоръжение, заплатите на военните инструктори/ ще си остане в Америка.

            Така че Щатите се надяват да си отседят, да нанесат удар на Русия и да си оправят икономиката. Това, че Украйна в момента няма начин да си плаща дълговете, а след войната няма да има на кого да ги плаща, това изобщо не притеснява Вашингтон. В момента в Украйна те нямат други жизнени интереси освен да вгорчат живота на Русия. /БГНЕС

            ----------------

            Коментарът на Алексей Панкин е публикуван във в. "Комсомолская правда"
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rex Разгледай мнение
              Да, тук си прав, управниците на Русия не са народът на Русия и това правило е валидно за всяка държава. Особено когато управниците са взели властта по насилствен път.

              Тогава защо обвиняваш руснаците за комунизма, за социализма, за македонизма, за комунистическия терор, за СССР?
              Защо приписваш на руснаците всякакви грехове, при положение, че те са предимно потърпевши като нас?
              Защо мразиш всичко руско?
              Чакай малко комунизмът както и фашизмът са измишльотина на евреите с цел
              осъществяване на един по добър свят,друг е въпросът какъв е крайният резултат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rex Разгледай мнение
                Да, тук си прав, управниците на Русия не са народът на Русия и това правило е валидно за всяка държава. Особено когато управниците са взели властта по насилствен път.

                Тогава защо обвиняваш руснаците за комунизма, за социализма, за македонизма, за комунистическия терор, за СССР?
                Защо приписваш на руснаците всякакви грехове, при положение, че те са предимно потърпевши като нас?
                Защо мразиш всичко руско?
                Едната причина е, че ми беше налагано.
                Другата е в самото качество..Ниско е. Изключително ниско, с претенции.
                И не го мразя, а не ми харесва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Ето непосредствен ефект...

                  После ввода предоплаты за газ для Киева рубль пошел вниз
                  Последнее обновление: понедельник, 16 июня 2014 г.,

                  По данным Московской биржи, курс доллара расчетами "завтра" к 11.01 мск повышался на 16 копеек до 34,61 рубля, курс евро - на 26 копеек - до 46,85 рубля.

                  "Газпром" перевел "Нафтогаз Украины" на предоплату поставок газа - после того как в 10:00 по московскому времени истек срок выплаты Киевом в счет погашения долга 1,95 млрд долларов. Фактически это означает прекращение подачи газа.

                  Представителям России, Украины и Еврокомиссии так и не удалось достигнуть компромисса на завершившихся в Киеве трехсторонних переговорах.

                  "Мы не пришли ни к какому соглашению. Шансы, что мы встретимся еще раз, очень малы", - заявил официальный представитель "Газпрома" Сергей Куприянов.

                  http://www.bbc.co.uk/russian/rolling...ble_rate.shtml
                  Мммммддддааа.....срив на рублата,такае.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                    Пак ще се върнем на основния припев:

                    Управниците на Русия не са народът на Русия. На тях никога не им е пукало за него. От управниците, царете и секретарите идват нещастията на народа на Русия.
                    Сегашния управник е на път да ги вкара в поредното страдание.
                    Това отношение не одобрявам аз и въобще не ме е срам от това.
                    Да, тук си прав, управниците на Русия не са народът на Русия и това правило е валидно за всяка държава. Особено когато управниците са взели властта по насилствен път.

                    Тогава защо обвиняваш руснаците за комунизма, за социализма, за македонизма, за комунистическия терор, за СССР?
                    Защо приписваш на руснаците всякакви грехове, при положение, че те са предимно потърпевши като нас?
                    Защо мразиш всичко руско?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                      Пак на история обърнахте темата.

                      Кажете какво очаквате след като "Путин врътна кранчето.".....това е интересното.
                      Ето непосредствен ефект...

                      После ввода предоплаты за газ для Киева рубль пошел вниз
                      Последнее обновление: понедельник, 16 июня 2014 г.,

                      По данным Московской биржи, курс доллара расчетами "завтра" к 11.01 мск повышался на 16 копеек до 34,61 рубля, курс евро - на 26 копеек - до 46,85 рубля.

                      "Газпром" перевел "Нафтогаз Украины" на предоплату поставок газа - после того как в 10:00 по московскому времени истек срок выплаты Киевом в счет погашения долга 1,95 млрд долларов. Фактически это означает прекращение подачи газа.

                      Представителям России, Украины и Еврокомиссии так и не удалось достигнуть компромисса на завершившихся в Киеве трехсторонних переговорах.

                      "Мы не пришли ни к какому соглашению. Шансы, что мы встретимся еще раз, очень малы", - заявил официальный представитель "Газпрома" Сергей Куприянов.

                      http://www.bbc.co.uk/russian/rolling...ble_rate.shtml

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Свободни съчинения ли правиш в момента? Не мога да се състезавам с теб!
                        На кое място са Русия по производство на жито в света не разбрах???? Аз мисля че са на Първо място, и първи са открили радиото със 1 година закъснение.
                        Last edited by 4ono; 16.06.2014, 17:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                          Точно американците гепиха готова технология за атомна бомба от Германия и я произведоха за месеци.
                          Свободни съчинения ли правиш в момента? Не мога да се състезавам с теб!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Пълни глупости. Доказано е, че германия е години след САЩ и СССР в тези изследвания.

                            Тежката вода се използва за направа не на ядрени, а на водородни бомби. Ама шушулки като теб с образование от Дискавъри Сивилизейшън няма откъде да го знаят това... Такива са създадени в САЩ и СССР 10-15 години след края на втората световна. Ако германците бяха на дни от тази технология, водородната бомба щеше да е факт до година-две след края на войната.
                            Точно американците гепиха готова технология за атомна бомба от Германия и я произведоха за месеци. След което удариха Япония.СССР хал хабер си нямаха а откраднаха технологията след 2 години чрез шпионаж от САЩ за което САЩ екзекутираха на електрическия стол двамата учени продали се на Съюза. Бръмбари имаш в празната си глава. А тежката вода се използва за обогатяване на уран.
                            Last edited by 4ono; 16.06.2014, 17:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                              Като и спряха газа, ЕК обяви, че може да подкрепи руския проект за газопровод Южен поток


                              http://alarmanews.com/?p=18475
                              Същото инфо, само че от различен източник

                              Эттингер заявил, что ЕС принимает проект "Южный поток"
                              http://www.bbc.co.uk/russian/rolling...aine_gas.shtml

                              Еврокомиссар по энергетике Гюнтер Эттингер заявил в Вене, что проблемы, возникшие у проекта "Южный поток", вполне преодолимы. "Это проект, который мы, конечно, принимаем", - сказал Еврокомиссар.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Скок на горивата и нова рецесия в Европа.
                                Ако насложим и ситуацията в Ирак и Либия цените на нефта,а от там и на газта би следвало да растат.Това не е добре за Европа.която ВНАСЯ тези ресурси.Обратното е за тези ,които ИЗНАСЯТ.

                                Вчера четох(не знам дали ще се случи),че ако ИДИЛ завземат Багдад,нефта бая ще "скокне"
                                Аз лично не вярвам .....

                                Коментар

                                Working...
                                X