IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Спепоков,

    ако беше излизал малко в чужбина щеше да знаеш, че навсякъде се хилят с 2 държави в Европа.

    Украйна е корумпирана ( демек техните депутати били богати ).
    Ама, БГ е още по-корумпирана ( демек нашите са още по-богати ).

    Така ни се смеят навсякъде. Ама, ти откъде да го знаеш като корупцията ви е ежедневие?
    Корупция, драги, има насекъде...
    (е, мое и да има едно-две изключения, коит потвърждават праилото... знаеш го прекрасно, но се праиш на лут.)
    Би ли ми разкрил, по коко точно се различаат сегашният "президент" от предишния ?
    На Украйна де...
    ...
    А дали некой ни се смее, си мисла че НЕ.
    Щото НИКОЙ НЕ МУ ДРЕМЕ, ни за България, ни за Украйна, ни за гейропейски съюз, ни зЗА НИЩО...
    ВСИЧКИТЕ са там ЗА ПАРИ.
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Аз питам защо съдът в Страсбург мълчи?Защо не осъди Франция?Нарушено е правото на свободно придвижване.Защо тоя съд много лесно осъжда България а Франция не посмява? ..
      Ти вярно ли, че не разбираш какво означава незаконно строителство? ( тип катун )

      Питай ме сега пак за евро-фидерастки ценности какво значели.

      Хората имат закони и ги спазват. Айде осъди ги в Страсбург да видим за какво? Че си спазват законите предполагам?

      Уникум си

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Вместо да поздравите Украйна, че хората им излязоха точно за това - против Корупцията, която ги беше заляла и дори умират всеки ден.

        Вие си правите ташак с живота на хората там, че били фашисти, фидераси, соросоиди и не знам си какво.
        ------------------------------------

        Хората се борят за собственото си бъдеще и ги боли ханша за бат' Пешо - дървения философ.

        Не им пука и за Фиткин - казаха му не можем да плащаме толкова скъпа газ - сори - дръж си я.
        Ташак с живота на хората си правят твоите идоли авторите на евроатлантическите ценности.И плащат на такива като тебе с промити мозъци да пишат простотии срещу Русия и Путин по форумите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Нали ви показаха златните кенефи и авто-ретро-парка на предишната руска подлога в Украйна, който избяга при батя си Путкин да се скрие.
          ---------------

          После и на главния им прокурор.
          ----------------

          Подобна дивотия я няма никъде в развитите държави. Хората ходят с метро на работа или велосипед - нищо, че е депутат.

          А, тук вашите ходят с 20 души охрана + 5 коли автопарк, ама да е БМВ или Мерцедес.

          Хилят ви се в цял свят колко сте прости и после чакате Шенген.
          ------------------

          Хората казват - ето нашия автопарк на парламент - шкода, сеат основно - най-скъпото беше 1-2 аудита и то нисък клас.
          Ма те и на лов ходят ама са невинни докато не се разчуе

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Пълни ГЛУПОСТИ, бат Маранди.
            пълни.
            Остави момчето нека си вярва.Събитията на майдана бяха организирани и проведени от ЦРУ ма той си вярва

            Коментар


            • Нали ви показаха златните кенефи и авто-ретро-парка на предишната руска подлога в Украйна, който избяга при батя си Путкин да се скрие.
              ---------------

              После и на главния им прокурор.
              ----------------

              Подобна дивотия я няма никъде в развитите държави. Хората ходят с метро на работа или велосипед - нищо, че е депутат.

              А, тук вашите ходят с 20 души охрана + 5 коли автопарк, ама да е БМВ или Мерцедес.

              Хилят ви се в цял свят колко сте прости и после чакате Шенген.
              ------------------

              Хората казват - ето нашия автопарк на парламент - шкода, сеат основно - най-скъпото беше 1-2 аудита и то нисък клас.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Ти вярно си много зле!!!

                На изборите за Франция ли гласуваш, бре?

                Отговори си кой ги развъжда тия мангали да правят, каквото си искат и кой какво им обещава?

                Французите ли? ( те ли купуват гласове в БГ на всеки избори )

                П.П. Ей, затова няма Шенген да видиш скоро. Това е положението - незаконно строителство се събаря там веднага. Тук се правите от 20 години, че чак сега го виждате и затова се напълнихте с гета и катуни.

                Саркози за какво го съдят в момента? За търговия с влияние. Ама, там ги съдят - питай ме пак за ценности, щото тук се правите на слепи, че няма купуване на гласове, а то е същото.

                КОРУПЦИЯ!
                Маранди успокой се забърши пяната по устата и изтрии слюнката от монитора?Аз питам защо съдът в Страсбург мълчи?Защо не осъди Франция?Нарушено е правото на свободно придвижване.Защо тоя съд много лесно осъжда България а Франция не посмява?Защо за едно и също деяние България го отнася а Франция не?А Саркози ако е извършил престъпление то е преди две три години.Как така тогава не беше виновен а сега като наближават изборите стана виновен.На това му се вика сплашване на политически противник и намеса на "независимияи почтен" френски съд в политиката с цел отстраняване на политически противник на власт имеющия некадърник в момента.Нито се правим на слепи нито се правим на глухи.Всичко виждаме и затова не гласуваме.И ни се повръща от твоя политически идол доктор Борисов спасителя.Той осигури още 200000гласа точно за тия за които пишеш.Дори и да не гласуват дават основание за евентуална фалшификация на изборни резултати с оправдание повишена избирателна активност....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  Пълни ГЛУПОСТИ, бат Маранди.
                  пълни.
                  Спепоков,

                  ако беше излизал малко в чужбина щеше да знаеш, че навсякъде се хилят с 2 държави в Европа.

                  Украйна е корумпирана ( демек техните депутати били богати ).
                  Ама, БГ е още по-корумпирана ( демек нашите са още по-богати ).

                  Така ни се смеят навсякъде. Ама, ти откъде да го знаеш като корупцията ви е ежедневие?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Пешов,

                    събитията на Майдана започнаха точно заради огромната корупция в Украйна.
                    Пълни ГЛУПОСТИ, бат Маранди.
                    пълни.
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Вместо да поздравите Украйна, че хората им излязоха точно за това - против Корупцията, която ги беше заляла и дори умират всеки ден.

                      Вие си правите ташак с живота на хората там, че били фашисти, фидераси, соросоиди и не знам си какво.
                      ------------------------------------

                      Хората се борят за собственото си бъдеще и ги боли ханша за бат' Пешо - дървения философ.

                      Не им пука и за Фиткин - казаха му не можем да плащаме толкова скъпа газ - сори - дръж си я.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Пешов,

                        нищо не ти пробутвам, но събитията на Майдана започнаха точно заради огромната корупция в Украйна.

                        П.П. Да не би пак модераторите да си помислят, че няма връзка с темата.

                        Хората скочиха заради това. Тук си трайте, колкото искате и вечер на масата на 2 ракии се правете на мъже.

                        А, на живо сте мишоци и затова ви дерат, както си искат.
                        А най после призна че Путин няма нищо общо с майдана.Все пак имаме напредък.Не си загубено момче ама що ти миришат чорапите от време на време не мога да разбера.Да хората може да скочили заради това но по важното е до какво доведе скачането..То и ние скачахме по площадите ама резултата не ни наресва.Аз не си трая рушвети не давам.Спазвам законите и правилата и нямам проблеми.И не ме интересуват другите.Пробвай и ти и ще осъзнаеш някои истини

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Ма ти не спираш да ме разсмиваш.Били изкоренили корупцията на ниско ниво.Това е за темата вицове.И прочети внимателно какво те питам ама много внимателно.Повтарям защо строителството на катуни върху чужда земя в Париж е незаконно а в София законно.Защо в Париж ги събарят и гонят мангалите?Защо им дават пари на ръка да се връщат?Това деяние как се квалифицира?Къде дреме високоморалното и спазващо закона френско правосъдие?И защо в София не може да се разтури катуна?Нали същите французи тука казват че не може да събориш дома на човека ако той няма къде да отиде?Отговори ми на въпроса а не ми пиши тиради за катаджии.Какво общо имат те с Шенген?Аз проблеми с тях нямам щото карам внимателно и спазвам знаците и правилата.Спазвай си заона и ще видиш че и нашите не са корумпирани.А плевен не е западнал той е умрял.Така че за покойник или хубаво или нищо
                          Ти вярно си много зле!!!

                          На изборите за Франция ли гласуваш, бре?

                          Отговори си кой ги развъжда тия мангали да правят, каквото си искат и кой какво им обещава?

                          Французите ли? ( те ли купуват гласове в БГ на всеки избори )

                          П.П. Ей, затова няма Шенген да видиш скоро. Това е положението - незаконно строителство се събаря там веднага. Тук се правите от 20 години, че чак сега го виждате и затова се напълнихте с гета и катуни.

                          Саркози за какво го съдят в момента? За търговия с влияние. Ама, там ги съдят - питай ме пак за ценности, щото тук се правите на слепи, че няма купуване на гласове, а то е същото.

                          КОРУПЦИЯ!
                          Last edited by marandi; 03.07.2014, 10:26.

                          Коментар


                          • Два пъти ти го написах и ти го пиша за последно!!!
                            ----------------------

                            Всяко БГ домакинство плаща по 200 евро ( 400 лв ) за газ - без значение дали я ползва.

                            П.П. Ако още един път ми напишеш, че си на дърва и не те еВе, ще напиша, че си меко казано объл.

                            По този показател сте пред-пред последни от целия ЕС - демек дерат ви яко и това ви е калкулирано през косвени данъци и МДТ + акцизи.

                            Сега не ме питай пак какво съм завършил, че ми стана банален отвсякъде. Каквото съм искал - това съм завършвал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Тази корупция на ниско ниво най-много дразни в БГ понеже докато излезеш от вас и се блъсваш челно в нея буквално.

                              От незаконно строителство, през закон движение по пътищата, до как за едни може, а за други - не и така. Иди и предложи на полицай в Германия 20 евра да видиш какво става? А, тук се крият по храстите всеки ден родните ви полицаи точно за това.

                              П.П. Ако още не си го разбрал - от над 2 години полицията в БГ има изришна инструкция циганин да не бара, каквото и да прави.

                              Може да те убие пред ченге и ще стоят и ще гледат. Затова си правят всичко.

                              Ти ме питаш за Шенген?!!!

                              Луд ли си? Във Франция не можеш сателитна чиния да си сложиш на балкона, ако нямаш разрешение от общината. Ти ме питаш защо не им дават да си правят катуни, където си искат?

                              Или в Германия не може да ти стои климатика отвън, понеже загрозява общата фасада.

                              Чуваш ли се какви глупости ме питаш в момента защо не сме в Шенген. Огледай си държавата и между другото Плевен прилича на Багдад след бомбардировка. Много сте западнали наистина и ми е жал.

                              Харесвах този град.
                              Ма ти не спираш да ме разсмиваш.Били изкоренили корупцията на ниско ниво.Това е за темата вицове.И прочети внимателно какво те питам ама много внимателно.Повтарям защо строителството на катуни върху чужда земя в Париж е незаконно а в София законно.Защо в Париж ги събарят и гонят мангалите?Защо им дават пари на ръка да се връщат?Това деяние как се квалифицира?Къде дреме високоморалното и спазващо закона френско правосъдие?И защо в София не може да се разтури катуна?Нали същите французи тука казват че не може да събориш дома на човека ако той няма къде да отиде?Отговори ми на въпроса а не ми пиши тиради за катаджии.Какво общо имат те с Шенген?Аз проблеми с тях нямам щото карам внимателно и спазвам знаците и правилата.Спазвай си заона и ще видиш че и нашите не са корумпирани.А плевен не е западнал той е умрял.Така че за покойник или хубаво или нищо

                              Коментар


                              • Пешов,

                                нищо не ти пробутвам, но събитията на Майдана започнаха точно заради огромната корупция в Украйна.

                                П.П. Да не би пак модераторите да си помислят, че няма връзка с темата.

                                Хората скочиха заради това. Тук си трайте, колкото искате и вечер на масата на 2 ракии се правете на мъже.

                                А, на живо сте мишоци и затова ви дерат, както си искат.

                                Коментар

                                Working...
                                X