IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Да прав си , Марандито е медицински случай ....
    Може и да съм медицински, ама па съм 'убавец

    Па, вие сте неграмотни. Ще ми отговориш ли защо Джуджака наруши меморандум от Будапеща 1994 година?

    Или сега да ти обяснявам какво значи меморандум? Ърмм ...?

    П.П. Пия бира и ще ти обясня като я видя на масата си

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      заеби го марандито, той е пенкилер, разбира от вси4ко, това история, топлотехника, кораби самолети а пак да не говорим за украйна, навсякъде е спец . В тази тема липсва само Равновесие, нотой май бе6е сега в политика, както и да е.
      Ти с тия 4-ки за "ч" и 6-ци за "ш" ... защо не отидеш в някой детски форум да си поиграеш там на кукли?

      От 2006г. имаш приет стандарт на БАН как да се пише в публичното пространство. Опс ... забравих - ти даже не си чувал за него

      Ограмоти се малко преди да се пробваш да ръсиш квалификации ( предвид подвизите ти с ВСВ )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        заеби го марандито, той е пенкилер, разбира от вси4ко, това история, топлотехника, кораби самолети а пак да не говорим за украйна, навсякъде е спец . В тази тема липсва само Равновесие, нотой май бе6е сега в политика, както и да е.
        Да прав си , Марандито е медицински случай ....
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Много добре знам какво значи международно право и как важат международните договори. И не иде реч за това.......

          Иде реч че бълваш глупост след глупост ...и ти посочих една от многото .....твърдението ти че Путин е подписал договора от 1994 и сега се правел че не помнел ......та вместо да спамиш поредната порция несвързани неща вземи ни убеди как точно и в какво качество Путин е подписал договора от 1994 ! Щото твоето твърдение беше точно такова .....
          Ако наистина си имаш хал-хабер от международно право - навсякъде се говори за страни по договор, не по фамилии.

          Затова те контрирах, че Обонго и Камерън тоже не са подписвали този договор, но го спазват - Украйна да бъде цяла.

          Поели са ангажимент! ( като държави ) Украйна се разоръжава и те й гарантират суверинетет и цялост ( т.е. да не се цепи ).

          Единственият гамен, който наруши договор беше твоя идол - Путьо с Крим.

          Коментар


          • заеби го марандито, той е пенкилер, разбира от вси4ко, това история, топлотехника, кораби самолети а пак да не говорим за украйна, навсякъде е спец . В тази тема липсва само Равновесие, нотой май бе6е сега в политика, както и да е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ако наистина си счетоводител, явно доста съм те надценявал.

              Сега да ти обяснявам какво значи международно право/договори съгласно Виенската конвенция?
              ----------------------------------------------

              Е, това ти е по Конституция на БГ, дет' не си чел и нея:

              Съгласно чл.85 от Конституцията Народното събрание ратифицира и денонсира със закон международните договори, които имат политически или военен характер, отнасящ се до участието на Република България в международни организации, предвиждат коригиране на границите на Република България и т.н. Ратифицираните от Народното събрание договори могат да бъдат изменени или денонсирани само по реда, посочен в самите договори или в съответствие с общопризнатите норми на международното право.
              Много добре знам какво значи международно право и как важат международните договори. И не иде реч за това.......

              Иде реч че бълваш глупост след глупост ...и ти посочих една от многото .....твърдението ти че Путин е подписал договора от 1994 и сега се правел че не помнел ......та вместо да спамиш поредната порция несвързани неща вземи ни убеди как точно и в какво качество Путин е подписал договора от 1994 ! Щото твоето твърдение беше точно такова .....
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                да правят го но какво вса6тност става, хитлер влиза в париj , а фау 1, и 2 в лондон, и не им е до никаква пол6а. И коя година воüва англия с герmaniq, 6те кайе6 ли
                и о6те не6то, какво работи6, се занимава6, маранди, един път говори6 4е има6 студенти, тоест у4ител, рекламира6 някакв блог, втори път колко си ценен за някакво поделение, тоест военен, вади6 снимки и графики които гугъл не дава, само твой са, та идеята ми е колко 4овека пи6ат под твоето име. Досега няколко 4овека питаха , и отговор не полу4иха, но да питам и аз, а са6то явно си завар6ил ТКK във Варна, но доколкото shва6там определено не си завар6ил военно морското, както се опитва6е да се изкара6- 100% съм убеден
                Не съм техникум, а университе ( технически ) Варна - катедра Корабостроене, специалност Корабостроене.

                Отговорих отдавна, но ме трият, защото не е по темата. Доволен?

                П.П. Предвид, че корабите са 2-рото най-сложно инженерно съоръжение в света - затова изглежда лесно отстрани как пръксам един казус на съставни части, без значение какъв.

                Затова ни обучаваха някога. Гледаш и те питат - можеш ли? Ако кажеш - не мога - шута. Тежка специалност - започнахме 39 и се дипломирахме 11 накрая.

                На ЕЛ специалностите викахме ВИНС-а - демек там най-леко минаваха. Металите бяха малко по-тежки и при нас се падаше тежката артилерия.
                Last edited by marandi; 08.07.2014, 01:18.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Хайде като се ограмотиш малко и тогава ще говориш

                  Оо ... забравих - тя Англия 2 години воюва с Хитлер, докато Сталин и Хитлер са дружки, ама по учебниците на БКП-то Сталин победил фашизъма ( сам самичък ъфф коурс )
                  да правят го но какво вса6тност става, хитлер влиза в париj , а фау 1, и 2 в лондон, и не им е до никаква пол6а. И коя година воüва англия с герmaniq, 6те кайе6 ли
                  и о6те не6то, какво работи6, се занимава6, маранди, един път говори6 4е има6 студенти, тоест у4ител, рекламира6 някакв блог, втори път колко си ценен за някакво поделение, тоест военен, вади6 снимки и графики които гугъл не дава, само твой са, та идеята ми е колко 4овека пи6ат под твоето име. Досега няколко 4овека питаха , и отговор не полу4иха, но да питам и аз, а са6то явно си завар6ил ТКK във Варна, но доколкото shва6там определено не си завар6ил военно морското, както се опитва6е да се изкара6- 100% съм убеден

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Нещо не се излагам, ти твърдеше че Путин подписал тоя договор и сега се правел че не помни не аз .......
                    Ако наистина си счетоводител, явно доста съм те надценявал.

                    Сега да ти обяснявам какво значи международно право/договори съгласно Виенската конвенция?
                    ----------------------------------------------

                    Е, това ти е по Конституция на БГ, дет' не си чел и нея:

                    Съгласно чл.85 от Конституцията Народното събрание ратифицира и денонсира със закон международните договори, които имат политически или военен характер, отнасящ се до участието на Република България в международни организации, предвиждат коригиране на границите на Република България и т.н. Ратифицираните от Народното събрание договори могат да бъдат изменени или денонсирани само по реда, посочен в самите договори или в съответствие с общопризнатите норми на международното право.
                    Last edited by marandi; 08.07.2014, 01:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Бе, не знам кой се излага, ама и Обонго и Камерън не са подписвали тоя договор, ама го спазват.

                      Да ти пусна ли защо Е.ОН съди Газпром? Или вече си се запознал? Пак за неспазване на клауза по договор.
                      Нещо не се излагам, ти твърдеше че Путин подписал тоя договор и сега се правел че не помни не аз .......
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Викаш значи че краставицата има 98% вода ....... типично за теб, аз какво ти казвам ти какво отговаряш ......краставицата , краставицата
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Маркуфф, ай да не те мъча, че от 15 часа е новината и си отпускар още

                          -------------------------

                          Германската E.On съди руския "Газпром"

                          http://money.bg/news/id_1373559696

                          Цитат:

                          Както уточни източникът, близък до една от компаниите, от 2012 г. между „Газпром" и E.On действа допълнително споразумение, което позволява германците да закупуват газ с отстъпка от цената.

                          „Газпром" сега отказва да предостави отстъпка по това споразумение, аргументирайки се с промяната в пазарните цени - именно за това спорът ще бъде разгледан в Стокхолм, разказа източникът.
                          -----------------------------

                          Демек, след Украйна взеха да се борчеят нещо и на Германия, ама греда. То, така се вдигат цени едностранно. Мхм .... по международни договори.
                          Last edited by marandi; 08.07.2014, 00:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            не6то за втората световна да ти се върти в главата, кой са тогава гарантите и кой не си свър6и работата А относно договорите са6то руснаците ги спазват много по то4но от уса, ама то трябва малко да се 4eсе, но карай 4ук4а писател.
                            Хайде като се ограмотиш малко и тогава ще говориш за ВСВ.

                            Англия и Франция казват на Хитлер, че ако нападне Полша ще му обяват война и го правят точно.

                            Твоя чиляк Сталин тогава е съюзник на Хитлер и братски си поделят Полша, като комунягата се отплеснал леко и праснал още Беларус, части от Финладндия, Украйна и прочие в навалицата.

                            П.П. Комунягите нямате ли по-грамотни "просветители" се чудя?

                            Оо ... забравих - тя Англия 2 години воюва с Хитлер, докато Сталин и Хитлер са дружки, ама по учебниците на БКП-то Сталин победил фашизъма ( сам самичък ъфф коурс )
                            Last edited by marandi; 08.07.2014, 00:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Ее, то Джуджак кога е спазвал поне 1 договор?
                              --------------------------------------

                              Джефри Д. Гордън: Русия подписа меморандум в Будапеща през 1994 г., в който обещава да защитава териториалния суверенитет на Украйна

                              Ее ... в момента Е.ОН съдят Газпром в Стокхолм пак за неспазване на договор, подписан от тях.

                              Те за разлика от него си спазват договорите и затова имат ААА кредит рейтинг от години.
                              не6то за втората световна да ти се върти в главата, кой са тогава гарантите и кой не си свър6и работата А относно договорите са6то руснаците ги спазват много по то4но от уса, ама то трябва малко да се 4eсе, но карай 4ук4а писател.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Стига се излага с поредните неточности и измислици пак бе .....
                                Точно Путин не е подписвал тоя договор както твърдиш , по това време той е бил някъде в миманса. Нещо като Елцин ще да е било но не Путин .....
                                Бе, не знам кой се излага, ама и Обонго и Камерън не са подписвали тоя договор, ама го спазват.

                                Да ти пусна ли защо Е.ОН съди Газпром? Или вече си се запознал? Пак за неспазване на клауза по договор.

                                Коментар

                                Working...
                                X