IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Позицията ти ми е ясна, изсечете горите, да направите пелети, надупчете земята за шистов газ, продайте майките си за 5 $ повече, и после елате да ме хванете за......
    А какво ще кажеш за следното : http://voiceofrussia.com/news/2014_0...rench-DM-6032/
    Моята майка съм я погребал за 10 хилки и всяка седмица на гроба й се оставят цветя + е засят в цветя.

    Като гледам ти твоята си я продал за 5$ повече.
    -------------------------------------------------

    Не ме занимавай с пропаганда - казах ти качвай ми статистики от независими източници.

    Като твърдиш нещо ми го качи да го видим всички, а не лафчета "братята" ни дундуркали на коляно - като аз ви вадя статистики, че ви дерат.
    -------------------------------------------------

    Утре Факи и Барби да почват и те да ръсят шльокавица по 100 пъти на ден, че Кенеди и Де Гол са ни мятали торбите със златен дъжд над България и да се видиш колко си смешен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      БГ не може да си позволи подобни проекти в момента. Без значение дали са руски или занзибарски.

      Ако си чел форум от половин година, щеше да ми знаеш позицията, а не да ме питаш глупости.

      П.П. Енергетиката ви е на 3.5 млрд. дефицит - тия клептомани се напинят за още и още проекти.

      Колкото и да си объл - ти е ясно, че иде реч за кражба без нищо насреща и бъдещо повишение на сегашните цени.
      Позицията ти ми е ясна, изсечете горите, да направите пелети, надупчете земята за шистов газ, продайте майките си за 5 $ повече, и после елате да ме хванете за......
      А какво ще кажеш за следното : http://voiceofrussia.com/news/2014_0...rench-DM-6032/
      Last edited by v_tin; 12.07.2014, 19:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
        Ти к'во си ся, малоумен ли, що ли?
        Какви 32 млрд напред бре, ми що не идеш там да живееш като са толкова напред?


        ПП
        Вземи идея от подписа ми и не се помайвай
        Късно ми го казваш сега съм в германия, ако знаех щях да отида там или в куба

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          И попитах нещо но отговор не получих колко струва реактора за 7 блок на тошиба и колко на руснаците
          БГ не може да си позволи подобни проекти в момента. Без значение дали са руски или занзибарски.

          Ако си чел форум от половин година, щеше да ми знаеш позицията, а не да ме питаш глупости.

          П.П. Енергетиката ви е на 3.5 млрд. дефицит - тия клептомани се напинят за още и още проекти.

          Колкото и да си объл - ти е ясно, че иде реч за кражба без нищо насреща и бъдещо повишение на сегашните цени.
          --------------------------------------------------------------

          Най-малко то при подобни проекти с обществено значение трябва абсолютно всичко да е на масата и хората да са информирани по всички параметри и детайли.

          А, не да пристига Лавров и да напъва за подписи, а после хамериканския посланник за същото, а после германския и т.н.

          И всичко да се води "търговска" тайна. Само за това нещо трябва да се лежи доживотно, който е подписал подобни неща на "тъмно".
          Last edited by marandi; 12.07.2014, 19:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Не ми дрънкай лафчетата от селското читалище пред бабичките, ами дай данни като го твърдиш.

            Искам да видя периода 1945-1990г - цената на петрола в цял свят и сравнена с тази в България.

            За въглищата по същия начин.
            -----------------------------------------------------------

            Ако не можеш да ми я извадиш тази статистика - сещаш ли се колко болен мозък да твърдиш тия глупости?
            Аз не знам дали Марков може да ти извади тези стойности,знам само че тогава за всички имаше работа и пари. Може да попиташ родителите си относно това, ти най вероятно си се учил през този строй и може би помниш какви са били цените, аз помня хляба на 26 ст и сирене 2,60, Сега погледни какво става в Бг, работодатели и правителство обсъждат дали на работника да му бъдат изплатени 100% от заработката. Ако за теб това е нормално/вземи се гръмни/, то за мен не е. А относно евтиния нефт, и аз съм сменял товарителниците на вагоните от руски на Бг и те заминаваха за реекспорт. Това на гара Русе- разпределителна. Наистина че руснаците купуваха всичко и без да мрънкат, защо не се опиташ да продадеш нещо на черния бащица сега??
            И попитах нещо но отговор не получих колко струва реактора за 7 блок на тошиба и колко на руснаците

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Куба да не би да е в Евроазиатския съюз, не е ама 32 млрд напред, я да ме открехнеш колко ще струва новия реактор на тошиба и за колко беше предвиден руския. По спомен руския 3,8млрд , на тошиба се говори за 6 млрд
              Ти к'во си ся, малоумен ли, що ли?
              Какви 32 млрд напред бре, ми що не идеш там да живееш като са толкова напред?
              Average salary in Cuba rose 1 pct last year to $20 a month


              A study posted on the Web site of the National Statistics and Information Office, or ONEI, indicates that the average monthly wage in the state economy topped the 466 pesos ($17) of 2012, a year when it rose 2.4 percent over the previous year.
              ПП
              Вземи идея от подписа ми и не се помайвай

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                От 1945 до 1990 година Русия ни субсидираше по два начина:

                - чрез евтини сурвини и енергия .
                Не случайно България през края на 70 и началото на 80 изнася суров петрол които всъщност ни е даден от Русия на занижени цени. Износа на стомана от Кремиковци , като рудата идва почти без пари от Русия също е механизъм на Руснаците да ни вкарват валута в икономиката и т.н.

                - чрез изкупуване на всичките боклуци произведени в БГ , които на световния пазар няма как да бъдат продадени ....

                Всъщност голяма част от добрия жизнен стандарт през соца се дължи именно на субсидиите от Русия.....
                Не ми дрънкай лафчетата от селското читалище пред бабичките, ами дай данни като го твърдиш.

                Искам да видя периода 1945-1990г - цената на петрола в цял свят и сравнена с тази в България.

                За въглищата по същия начин.
                -----------------------------------------------------------

                Ако не можеш да ми я извадиш тази статистика - сещаш ли се колко болен мозък да твърдиш тия глупости?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  И какво са ни дали?

                  Преврат на 9.09.1944г. - обявяване на война към нас без да сме ги предизвикали с нищо. Налагане на репарации. Избиване на една камара българи.

                  Откъсване на Македония и Беломорска Тракия като територии ( около 35% губим територия ).

                  И за капак - през 1956г. ни открадват всичкото злато, за да потънем в мизерия.

                  П.П. За това ли "даване" говорим? Нон-стоп изнудване за още пари да им даваме до наши дни?
                  От 1945 до 1990 година Русия ни субсидираше по два начина:

                  - чрез евтини сурвини и енергия .
                  Не случайно България през края на 70 и началото на 80 изнася суров петрол които всъщност ни е даден от Русия на занижени цени. Износа на стомана от Кремиковци , като рудата идва почти без пари от Русия също е механизъм на Руснаците да ни вкарват валута в икономиката и т.н.

                  - чрез изкупуване на всичките боклуци произведени в БГ , които на световния пазар няма как да бъдат продадени ....

                  Всъщност голяма част от добрия жизнен стандарт през соца се дължи именно на субсидиите от Русия.....
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Както винаги нищо ново от теб....започваш да спориш за нещо и точно на третото изречение вече спориш за нещо друго.....

                    Единствения спор които имаме с теб в момента е че ти твърдиш че руснаците никога не ни били давали нищо , което аз ти доказвам че не е така в миналото ...всичките ти други въпроси от типа колко е влагата в краставицата и т.н. нямат отношение към спора...
                    И какво са ни дали?

                    Преврат на 9.09.1944г. - обявяване на война към нас без да сме ги предизвикали с нищо. Налагане на репарации. Избиване на една камара българи.

                    Откъсване на Македония и Беломорска Тракия като територии ( около 35% губим територия ).

                    И за капак - през 1956г. ни открадват всичкото злато, за да потънем в мизерия.

                    П.П. За това ли "даване" говорим? Нон-стоп изнудване за още пари да им даваме до наши дни?
                    Last edited by marandi; 12.07.2014, 18:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Зададох ти конкретни въпроси, които имат еднозначен отговор.

                      П.П. Тия лафчета, дет' бягаш, за да не отговориш ги разправяй на червените бабички в Дряново. Капиш?

                      Отговори поне на един от зададените въпроси и после ще ти разбия мит-а на глупостите, които си избълвал за добрите рушняци

                      Та, с какво се зъбели на Русия? ( втори опит ).

                      Плащаме като попове най-скъпата газ в Юръп и имаме 2 картинки на фотошоп, без нищо насреща и 8 млрд. дълг? Слушам те?
                      Както винаги нищо ново от теб....започваш да спориш за нещо и точно на третото изречение вече спориш за нещо друго.....

                      Единствения спор които имаме с теб в момента е че ти твърдиш че руснаците никога не ни били давали нищо , което аз ти доказвам че не е така в миналото ...всичките ти други въпроси от типа колко е влагата в краставицата и т.н. нямат отношение към спора...
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Това го приемам като поредното ти блеене в темата , както винаги нищо по същество от теб ....
                        Зададох ти конкретни въпроси, които имат еднозначен отговор.

                        П.П. Тия лафчета, дет' бягаш, за да не отговориш ги разправяй на червените бабички в Дряново. Капиш?

                        Отговори поне на един от зададените въпроси и после ще ти разбия мит-а на глупостите, които си избълвал за добрите рушняци

                        Та, с какво се зъбели на Русия? ( втори опит ).

                        Плащаме като попове най-скъпата газ в Юръп и имаме 2 картинки на фотошоп, без нищо насреща и 8 млрд. дълг? Слушам те?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Не знам как е дряновската интелегенция 60+ ( т.нар. червени бабички ), ама в при болярите тия лафчета не вървят.

                          Виж измисли някоя друга "опорна" точка
                          Това го приемам като поредното ти блеене в темата , както винаги нищо по същество от теб ....
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            И какво е решението? Да излезем от ЕС , да влезем в азиатския съюз?
                            България да влезе в състава на хуйлостан?
                            Куба да не би да е в Евроазиатския съюз, не е ама 32 млрд напред, я да ме открехнеш колко ще струва новия реактор на тошиба и за колко беше предвиден руския. По спомен руския 3,8млрд , на тошиба се говори за 6 млрд

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                              И какво е решението? Да излезем от ЕС , да влезем в азиатския съюз?
                              България да влезе в състава на хуйлостан?
                              Факи,

                              мани го тоя - имам чувството, че слушам Ал. Лилов и П.Младенов преди 25 години.

                              Същите глупости

                              П.П. Виж, че не може да си намери сам търговското ни салдо с Русия по години от 20 насам да кажем и да го види.

                              Тоя е счетоводител като БаМмкуффф .... - на приказки голЕм и плосък като рендосана дъска.
                              Last edited by marandi; 12.07.2014, 18:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Финансово неграмотния си ти и си го доказал многократно.

                                От 1945 до 1990 година Русия ни субсидираше по два начина:

                                - чрез евтини сурвини и енергия .
                                Не случайно България през края на 70 и началото на 80 изнася суров петрол които всъщност ни е даден от Русия на занижени цени. Износа на стомана от Кремиковци , като рудата идва почти без пари от Русия също е механизъм на Руснаците да ни вкарват валута в икономиката и т.н.

                                - чрез изкупуване на всичките боклуци произведени в БГ , които на световния пазар няма как да бъдат продадени ....

                                Всъщност голяма част от добрия жизнен стандарт през соца се дължи именно на субсидиите от Русия.....
                                Не знам как е дряновската интелегенция 60+ ( т.нар. червени бабички ), ама в при болярите тия лафчета не вървят.

                                Виж измисли някоя друга "опорна" точка

                                Коментар

                                Working...
                                X