IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Бре, аз съм си в реалността, ама БГ матрьошките сте далеч от нея.

    П.П. Понеже ми е ясно, че си тотално неграмотен икономически и финансово да ти преведа списъка на Обонго.

    Удря им 3 сфери - енергиен, военен и финансиращите ги баМки като сектори.

    В превод - нямат право да търгуват с/в доларес.

    Обади ми сега какво мисли пуевенската ентелигенция в какво ще си продава оръжието и енергията? В рупли ли, дето никой ги не иска и затова търчи като бито псе да проси проекти в Китай и Бразил
    Да ти си в реалността на Гейлостан заобиколен от тенджери и баки.И кат се напушиш и напиеш почваш да громиш Путин...То е все едно врабче да се изсере в океана и да го изцапа.Почвам да се съмнявам че си бакар в Карлуково и сигур си мислиш че комндуваш велика българска армия която ще уплаши Путин.Драги ми смехурко забавлението с тебе е безплатно малко е неморално ама кво да правя кат напиняш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Ма ти едно говориш друго вършиш.Карай да върви кат за тебе става
      Що за наглост е някой да ми губи времето с лафчета "преведи" ми това и баМм 1 руски линк.

      Бе, аз мога да му го преведа, ама трябва да го изнасям на фактура. Затова да ми го преведе той и да ми го пусне на БГ какво толкоз се е сетил

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Ти не разбра ли, че развален Български не чета и прескачам? ( пардон рушки )

        Това е БГ форум и затова сега съм ви подкарал на инглиш линк-чета, понеже няколко пъти споменах, че още в Общите условия сте се съгласили да използвате само БГ език.

        Щом с месеци наред ви трая шльокавицата - сега ще къпим на инглиш.

        Барби да почва с френч и така ....

        П.П. Преведи ми го на БГ и ще го прочета.
        Ма ти едно говориш друго вършиш.Карай да върви кат за тебе става

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Понеже виждам че разбираш от много работи, хайде преведи тази статия http://rusvesna.su/economy/1405537028
          Тоя ми прилича на някой шут от американските комедиини представления. Дори нямах нерви да го изслушам за да разбера каква позиция защитава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Понеже виждам че разбираш от много работи, хайде преведи тази статия http://rusvesna.su/economy/1405537028
            Ти не разбра ли, че развален Български не чета и прескачам? ( пардон рушки )

            Това е БГ форум и затова сега съм ви подкарал на инглиш линк-чета, понеже няколко пъти споменах, че още в Общите условия сте се съгласили да използвате само БГ език.

            Щом с месеци наред ви трая шльокавицата - сега ще къпим на инглиш.

            Барби да почва с френч и така ....

            П.П. Преведи ми го на БГ и ще го прочета.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Бре, аз съм си в реалността, ама БГ матрьошките сте далеч от нея.

              П.П. Понеже ми е ясно, че си тотално неграмотен икономически и финансово да ти преведа списъка на Обонго.

              Удря им 3 сфери - енергиен, военен и финансиращите ги баМки като сектори.

              В превод - нямат право да търгуват с/в доларес.

              Обади ми сега какво мисли пуевенската ентелигенция в какво ще си продава оръжието и енергията? В рупли ли, дето никой ги не иска и затова търчи като бито псе да проси проекти в Китай и Бразил
              Понеже виждам че разбираш от много работи, хайде преведи тази статия http://rusvesna.su/economy/1405537028

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                В света се случва не това което витае в главата ти.Гейлостан е наритан отвсякъде.Много народи се надигнаха срещу тиранията и са готови и на съюз с дявола само да спрат грабежите и робството от Гейлостан.Най добре ще е Русия да закара ракети в страните които имат най големи дългове към Гейлостан и да им забранят да ги обслужват
                Бре, аз съм си в реалността, ама БГ матрьошките сте далеч от нея.

                П.П. Понеже ми е ясно, че си тотално неграмотен икономически и финансово да ти преведа списъка на Обонго.

                Удря им 3 сфери - енергиен, военен и финансиращите ги баМки като сектори.

                В превод - нямат право да търгуват с/в доларес.

                Обади ми сега какво мисли пуевенската ентелигенция в какво ще си продава оръжието и енергията? В рупли ли, дето никой ги не иска и затова търчи като бито псе да проси проекти в Китай и Бразил
                Last edited by chronos; 17.07.2014, 11:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Пак бъркаш желаното с реалностите.Ще ти се наложи да осъзнаеш факта че Путин мое да строши зъбите на когото си поиска.А да видим кой е тоя ербап дето ще закара Путин в Хага?Кой?Това не е Радко Младич нито Милошевич.Кандитко осъзнай се бе.Имаш проблясъци от време на време.Ти би ли се озъбил на Кобрата или на Кличко?Искаш ли да опиташ да ги закараш в Хага?
                  Тоя плешивия 60 годишен дядка ли, бря?

                  Че то всяко 20-годишно българче може да го рита оттук до Масква и обратно.
                  Last edited by chronos; 17.07.2014, 11:07.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Воювайте, воювайте, че Обонго каза и го нацепи немит на Джуджи.

                    Питай ся плевенската ентелигенция да ти го преведе какво значи това
                    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                    П.П. Той вдява от всичко. Даже изцепи, че по време на Руско-Турската война 1877-78г. в Османска империя имало граждански вълнения, с което изуми съвременната История

                    Той откъде да знае, че Турция става република едва в 1923 г. - само с 40 години леко не "налучка". Ма, важното е да ръси акъли по форумите.
                    В света се случва не това което витае в главата ти.Гейлостан е наритан отвсякъде.Много народи се надигнаха срещу тиранията и са готови и на съюз с дявола само да спрат грабежите и робството от Гейлостан.Най добре ще е Русия да закара ракети в страните които имат най големи дългове към Гейлостан и да им забранят да ги обслужват
                    Last edited by chronos; 17.07.2014, 11:07.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                      На 16 юли 2014г. добивът на нефт и газов кондензат в Русия е намалял спрямо 16 юли 2013г. с около 1,1305 %. Как ще се отразят, според вас, новите санкции върху добива на нефт и газов кондензат в Русия?
                      Гледам си по статистиката.
                      Как стоят нещата със засетите площи в Украйна тая година ?
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Мдааа, лека полека Путлер отива към Хага...

                        Жители Ростовской области выложили видеодоказательства того, что "Грады" стреляют по силам АТО из России

                        http://gordonua.com/news/separatism/...sii-31986.html

                        Вчера матрошляците качваха хуйлостанска пропаганда за това как в гр. Гурково лекували украински военнослужещи, а днес има и видео, как ги "лекуват"..... с ГРАД от същия гр. Гурково...
                        Пак бъркаш желаното с реалностите.Ще ти се наложи да осъзнаеш факта че Путин мое да строши зъбите на когото си поиска.А да видим кой е тоя ербап дето ще закара Путин в Хага?Кой?Това не е Радко Младич нито Милошевич.Кандитко осъзнай се бе.Имаш проблясъци от време на време.Ти би ли се озъбил на Кобрата или на Кличко?Искаш ли да опиташ да ги закараш в Хага?

                        Коментар


                        • http://rusvesna.su/news/1405495224

                          Коментар


                          • Мдааа, лека полека Путлер отива към Хага...

                            Жители Ростовской области выложили видеодоказательства того, что "Грады" стреляют по силам АТО из России

                            http://gordonua.com/news/separatism/...sii-31986.html

                            Вчера матрошляците качваха хуйлостанска пропаганда за това как в гр. Гурково лекували украински военнослужещи, а днес има и видео, как ги "лекуват"..... с ГРАД от същия гр. Гурково...

                            Коментар


                            • Аре пак една къса рубла.

                              Коментар


                              • На 16 юли 2014г. производството на хамбургери Бик мак в САЩ е намалял спрямо 16 юли 2013г. с около 3,4305 %. Как мислите ,според вас американките са решили да стават от американски свине на фини европеики , или поради санкциите към към Русия населението на САЩ обеднява?
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X