IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 23 американци на борда

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Ами да ти кажа аз не съм чул ИКАО официално да е затваряло този коридор, освен това обърни внимание, че полета е Амстердам-Куала Лумпур, а познай как се лети на такова разстояние и има ли възможност много много да се отклонява подобен полет... обърни внимание на височината на полета и обърни внимание, кой има техническата възможност да свали самолет от такава височина....

      Но както казах, като въоръжиш хуйлостански шимпанзета с ракети... какво друго можеш да очакваш....
      Да ти кажа честно не ми се търси колко часа е полета. аз съм летял най много 13,30тринадесет часа и 30 минути от Южна корея до някъде в германия, но този тип самолети имат големи баки и не е проблем да се промени курса с 100-200 км в интерес на безопасността. Височината на полета не знам- по принцип летят около 12000м но може и по нагоре да се отиде до около 14-15 000. Техническа възможност имат както руснаците, писах за РЛС и отметките там/планшетист от казармата/, така и украинците

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
        Ма ти верно ли бе??? И като се окаже, че самолета е свален от украински щурмовак, веднага ще се плеснете в челото и ще кажете, че "терористите" са го откраднали, след което някой ветеран от ВСВ го е подкарал и нацелил самолета, докато е слушал речите на Хуйло....

        Истината си проправя път. Треперете тролове.
        Понеже като една типична "тротинетка" се правиш на ударен пак да питам...

        Бойните мисии не са електронни игри, та кой украински пилот отива на бойна мисия в Източна Украйна, където няма противник във въздуха, въоръжен с ракети въздух-въздух???? Не ми отговаряй, няма нужда...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
          Пешо, хуморът днес точно по тази тема е абсолютно неуместен !!!

          300 цивилни пратени на заколение (дано да няма българи сред тях)

          Тази работа не може да се остави току така - ако са руснаците - да им скъсат гъза от санкции ! Ако пък са украинците - да си заминава цялата им върхушка, барабар с новоизбрания им президент !
          Няма ли да сфанеш че в Украйна живеят идиоти.Руснаците ли гръмнаха Чернобил?Тия идиоти не за първи път свалят граждански самолет преди години при учение на ПВО свалиха израелски самолет деба и тупаните.Тия не мое да имат държава.Да ги разтурят едните към Полша другите в Румъния а третите в Русия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            А това беше другото ми предположение, самолетът да е свален от някой от заграбените от Хуйло на Крим украински самолети, само че не вярвам да го използват в подобна операция, прекалено лесно ще се проследи...

            Продължавам да мисля, че са шимпанзетата с ракетите...
            Ма ти верно ли бе??? И като се окаже, че самолета е свален от украински щурмовак, веднага ще се плеснете в челото и ще кажете, че "терористите" са го откраднали, след което някой ветеран от ВСВ го е подкарал и нацелил самолета, докато е слушал речите на Хуйло....

            Истината си проправя път. Треперете тролове.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Майор Деянов Разгледай мнение
              Да шимпанзетата (негри) американски наемници в Украйна са го свалили....
              Хапчетата, веднага!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                Информацията започва да се потвърждава и от други места

                За никого не е тайна, че в момента пилотите на украинската хунта се кът и се плаща на НАЕМНИЦИ със съмнителни качества да управляват малкото останали Фърчила. В такава ситуация, ПОДОБНА грешка е повече от закономерна.

                И да поясня. С днешната радарна техника ИСТИНАТА ще излезе наяве за броени дни. Ще ми е интересно да видя тогава реакцията на форумните тролове.
                Абе доколкото ми е известно шимпанзетата все още нямат авиация, така че кой украински пилот ще тръгне въоръжен с ракети въздух-въздух на бойна мисия в Източна Украйна????
                Last edited by Andi11; 17.07.2014, 20:50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Ами да ти кажа аз не съм чул ИКАО официално да е затваряло този коридор, освен това обърни внимание, че полета е Амстердам-Куала Лумпур, а познай как се лети на такова разстояние и има ли възможност много много да се отклонява подобен полет... обърни внимание на височината на полета и обърни внимание, кой има техническата възможност да свали самолет от такава височина....

                  Но както казах, като въоръжиш хуйлостански шимпанзета с ракети... какво друго можеш да очакваш....
                  Позна, че е свален с ракета, ама въздух - въздух тротинетке.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    А това беше другото ми предположение, самолетът да е свален от някой от заграбените от Хуйло на Крим украински самолети, само че не вярвам да го използват в подобна операция, прекалено лесно ще се проследи...

                    Продължавам да мисля, че са шимпанзетата с ракетите...
                    Да шимпанзетата (негри) американски наемници в Украйна са го свалили....
                    Слава Великому Сталину!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      РИА Новости : Малайзиският Боинг 777 е бил свален от украински щурмови самолет, твърдят от Луганската народна република
                      17 Юли 2014 | 20:12 | Агенция "Фокус"

                      РИА Новости : Малайзиският Боинг 777 е бил свален от украински щурмови самолет, твърдят от Луганската народна република

                      „Очевидци, наблюдаващи полета на пътнически самолет Боинг 777, са видели нападение на украински щурмовак срещу него. След това пътническият самолет се е разпаднал на две части и е паднал на територията на ДНР. След нападението украинският щурмовак е бил свален и е паднал на територията на ЛНР, в района на Красний Луч.В момента се издирва сваленият самолет”, се посочва в съобщение на пресслужбата на ЛНР.
                      Информацията започва да се потвърждава и от други места

                      За никого не е тайна, че в момента пилотите на украинската хунта се кът и се плаща на НАЕМНИЦИ със съмнителни качества да управляват малкото останали Фърчила. В такава ситуация, ПОДОБНА грешка е повече от закономерна.

                      И да поясня. С днешната радарна техника ИСТИНАТА ще излезе наяве за броени дни. Ще ми е интересно да видя тогава реакцията на форумните тролове.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Равновесков нещо си се пренапрегнал и превъзбудил пак...олаби напрежението бе.
                        И не раздавай присъди преди да знаеш фактите .......
                        фактите са че руски сепаратисти въоражени с руски ракети цемя въздух сваляха самолети над региона контролиран от тях. Факт е че от земята не можеш да определиш щкакъв точно самолет лети на голяма височина. Факт е че в тази територия единствените които сваляха самолети са руски сепаратисти.

                        И факт е че в момента света е ама много на нож на Путя, и съвсем скоро превържениците на традиционното православие в русия ще усетят как метросексуалния запад ама здраво им го набива.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          РИА Новости : Малайзиският Боинг 777 е бил свален от украински щурмови самолет, твърдят от Луганската народна република

                          А това беше другото ми предположение, самолетът да е свален от някой от заграбените от Хуйло на Крим украински самолети, само че не вярвам да го използват в подобна операция, прекалено лесно ще се проследи...

                          Продължавам да мисля, че са шимпанзетата с ракетите...

                          Коментар


                          • Равновесков нещо си се пренапрегнал и превъзбудил пак...олаби напрежението бе.
                            И не раздавай присъди преди да знаеш фактите .......
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Шведският външен министър Карл Билд е заявил в Туитър ,че ...> https://twitter.com/carlbildt
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                                Значи викаш проблем няма никакъв - преди пет дена там свален транспортен Ан, Вчера свален Су 25, обаче риск за пътнически полети НЯМА и украинските ръководители движение бодро Пропускат международния трафик над Донецк и Луганск!!!

                                Абе ти нас за малоумни ли ни имаш бе!!!

                                Руснаците (ако те са го свалили) са за затвора! Но украинското РВД е направо за РАЗСТРЕЛ!!!
                                Ами да ти кажа аз не съм чул ИКАО официално да е затваряло този коридор, освен това обърни внимание, че полета е Амстердам-Куала Лумпур, а познай как се лети на такова разстояние и има ли възможност много много да се отклонява подобен полет... обърни внимание на височината на полета и обърни внимание, кой има техническата възможност да свали самолет от такава височина....

                                Но както казах, като въоръжиш хуйлостански шимпанзета с ракети... какво друго можеш да очакваш....

                                Коментар

                                Working...
                                X