IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    Успокой се, на теб няма какво да ти се промие...

    А по въпроса за терористите, от няколко часа обсъждаме убийството на 300 невинни човешки същества, това стига...
    Утре, когато това, което на мен ми е пределно ясно стане известно искам да се скриеш в дупката си и никога повече да не изпълзяваш от нея. Дори с риск да пукнеш от глад, защото ще ти спрат парите за тролене.

    Да, именно защото говорим за 300 човешки живота.

    Коментар


    • КИЕВ е виновен!

      http://www.focus-news.net/news/2014/...aviatsiya.html
      Но промитите десни мозъци са изпити....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dolaresko Разгледай мнение
        Е това ако е истина ....

        http://vz.ru/news/2014/7/17/696097.html
        Ама как бе, той Путьо е жертвата, не 300-те нивинни...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
          Джей, виждам, че ги чаткаш нещата. Ще ми кажеш ли защо наричат терористи хора..
          Едните казват "терористи", а другите казват "хунта" или "фашисти" - макар целия Десен Сектор в Украйна да не взе и 1% на гласуването по изборите. Пропаганда брат! Пропаганда! На война всички средства са позволени, а освен на фронта, войната се води в медиите. Иначе как хората ще вярват на едните или другите?

          Ако им кажат истината - че едните се бият за "Газпром", а другите за "Шеврон" кой ще се бие? Затова има "терористи" и "фашисти" А пилешките глави вярват ли вярват.. Хората са си прости по природа. Малко им е нужно, не, че няма искрени и от двете страни, но и те са психо. Но основното е газ и газопроводи.
          Last edited by Jay Gould; 17.07.2014, 22:54.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Е това ако е истина ....

            http://vz.ru/news/2014/7/17/696097.html

            Коментар


            • Прегледайте това. Американски експерт го казва, а не руски

              http://edition.cnn.com/2014/07/17/wo...le3pStoryPhoto

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                Джей, виждам, че ги чаткаш нещата.

                Ще ми кажеш ли защо наричат терористи хора, които не излизат от своите региони и не атакуват никого извън тях, а в същото време хунтата от Киев сее свобода в цивилни райони с артилерия и авиация и се водят навсякъде борци за демокрация?

                А или нещо пак москалската пропаганда ми е промила мозъка?
                Успокой се, на теб няма какво да ти се промие...

                А по въпроса за терористите, от няколко часа обсъждаме убийството на 300 невинни човешки същества, това стига...

                Коментар


                • какво казва диспечера водил самолета

                  http://www.vesti.ru/doc.html?id=1807749

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                    Ти ли мила /ке ти оскубя косата откровено/, ако те срещна! Ти нямаш Бог, ТИ вярваш в Иван /Костов/, айде нема нужда, гледахме ви сеира дълго време! България има нужда от други хора...
                    В батя Ваня вярвах едно време... а за скубането, кой кого, съм готов да поспоря...

                    Освен, че си лъжец, си и и откровен поддръжник на терористи и убийци като товарищ царь Путлер...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Че ГЕРБ и БСП какви са? Почти всички гербери фенове са Путинофили, а за БСП няма какво да говорим.
                      Е аз, например, като гласуващ за ГЕРБ (не фен) не съм фен на терористичния режим в Москва...

                      А че "изследването" няма общо с реалните обществени настройки и е плод на няколко бота и кръжочници чегеваристи е повече от ясно...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Имаше един комичен случай. Бунтовници, но реално наемници от Alfa-TSENTR (основно бивши ченгета от Алфа) бяха завзели летището вече не помня в кой от градовете. Обаче нали не са войници, а само едни тъпи полицаи, не взели ракетите си Стрела, понеже тежали (ми тежат, я, ама трябва да се носят), а и не очаквали че украинците ще нападнат летището. Украинците обаче научават, че тия са завзели летището и са се настанили във фоайето, пият си биричка и кафенце. Вместо националната гвардия която е далече, пращат 2 изтребителя които да охраняват само 1 Ми-24.



                        А това чудо няма сваляне освен с ракета, и дори РПГ-7 може и да не го свали, ако не го удари на определени места. С куршуми и дори малък калибър снаряди забрави. Не случайно и Чуждестранният легион ги ползва тия. Отива въртолетът до летището и започва - докато не му свършат боеприпасите, през стъклата на летището. 3/4 от бившите ченгета от Alfa-TSENTR са мортус или берат душа, около 70-80 човека. Въобще аз мисля, че от полицаи войници не става - те са свикнали да бият, а не да се бият и да убиват. И да са спец обучени, са обучени да нападат по 8 - 10 към 1 - като случая с оня нашия който с ловна пушка ги направи луди. Не стават за войници нито за наемници макар да са зомбирани и напомпани затова и мисля, че компания Alfa-TSENTR няма да я бива, освен ако не се занимава с охрана - виж за биячи стават.
                        Джей, виждам, че ги чаткаш нещата.

                        Ще ми кажеш ли защо наричат терористи хора, които не излизат от своите региони и не атакуват никого извън тях, а в същото време хунтата от Киев сее свобода в цивилни райони с артилерия и авиация и се водят навсякъде борци за демокрация?

                        А или нещо пак москалската пропаганда ми е промила мозъка?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Обикновени лъжци сте си вие, нищо общо с христовата вяра....
                          Ти ли мила /ке ти оскубя косата откровено/, ако те срещна! Ти нямаш Бог, ТИ вярваш в Иван /Костов/, айде нема нужда, гледахме ви сеира дълго време! България има нужда от други хора...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                            Ни една русофилска партия не вкара евродепутати....
                            Че ГЕРБ и БСП какви са? Почти всички гербери фенове са Путинофили, а за БСП няма какво да говорим те пък още повече. Виж дори тук - тук има всякакви, но 90% за Путин са готови и гъза си да дадат, нищо, че са повече българи и от мен, понеже аз съм 1/8 чех.
                            Last edited by Jay Gould; 17.07.2014, 22:44.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Имаше един комичен случай. Бунтовници, но реално наемници от Alfa-TSENTR (основно бивши ченгета от Алфа) бяха завзели летището вече не помня в кой от градовете. Обаче нали не са войници, а само едни тъпи полицаи, не взели ракетите си Стрела, понеже тежали (ми тежат, я, ама трябва да се носят), а и не очаквали че украинците ще нападнат летището. Украинците обаче научават, че тия са завзели летището и са се настанили във фоайето, пият си биричка и кафенце. Вместо националната гвардия която е далече, пращат 2 изтребителя които да охраняват само 1 Ми-24.



                              А това чудо няма сваляне освен с ракета, и дори РПГ-7 може и да не го свали, ако не го удари на определени места. С куршуми и дори малък калибър снаряди забрави. Не случайно и Чуждестранният легион ги ползва тия. Отива въртолетът до летището и започва - докато не му свършат боеприпасите, през стъклата на летището. 3/4 от бившите ченгета от Alfa-TSENTR са мортус или берат душа, около 70-80 човека. Въобще аз мисля, че от полицаи войници не става - те са свикнали да бият, а не да се бият и да убиват. И да са спец обучени, са обучени да нападат по 8 - 10 към 1 - като случая с оня нашия който с ловна пушка ги направи луди. Не стават за войници нито за наемници макар да са зомбирани и напомпани затова и мисля, че компания Alfa-TSENTR няма да я бива, освен ако не се занимава с охрана - виж за биячи стават.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                                Платените са си платени, заеби ги, няма как да ги убедиш, ти взимат кинти за да пишат, ние сме православни идеалисти
                                Обикновени лъжци сте си вие, нищо общо с христовата вяра....

                                Коментар

                                Working...
                                X