IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Мутрите масово са ...и много са ми смешни като се правят на мъже, ама са от тези дето харесват мъже...
    Трейдъров,

    аз мога и да ти доразвия нещата, ама ще ме пернат после, че не е по темата и спамя ( понеже БГ модерацията е желязна и те нямат момчета, които биха станали меки китки ). Вервай ми

    Ама, накратко - до 12-13 годишна възраст момчетата са хермафродит ( т.е. няма избран пол ) Мога да ти дам и статистики от какво зависи дали ще стане фидераст после момче Х като %-ти.

    Ако те ръгнат на военно обучение от невръстна възраст да кажем 6-7 годинки да размяткваш меч и бубата ти почва да става, ама ти си по лагери само с момчета - естествено, че ще започнете да се опъвате помежду си.

    Та, затова се стига до този прецедент в древна Спарта да стригат момичетата нула номер и да мяза на момче.
    -----------------------------------------------------

    За Ал. Македонски тоже предполагам си чувал разни неща като убиват любовника му. Той уж бил би-секшуал - плющял и мъжко и женско.
    Last edited by marandi; 18.07.2014, 07:36.

    Коментар


    • marandi

      Мутрите масово са ...и много са ми смешни като се правят на мъже, ама са от тези дето харесват мъже...
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Ама Маранди, като казваш фидераст, педераст ли имаш впредвид?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Руските СМИ са същите като гейлостанските
          Пешов,

          искаш ли да ти поразкажа малко за педерастията и откога съществува, понеже си толкова загрижен?
          -----------------------------------------------

          След малко ще ме изтрият, но чети бързо през това време.
          ------------------------------------------------

          Откакто свят свят светува има фидераси - примери бол и ще ти кажа любия ми си след малко.

          Но накратко, понеже не вярваш, че бачкам и в застрахователна сфера средните нива в цял свят са около 8% като на места от типа Канада достигат 12% ( мхм ... правилно четеш - всеки 6-ти в училище е бъдещ фидераст ).

          В частност БГ сме ги били свалили до около 4%, доколкото може да се вярва на бай Тошевите данни.
          -------------------------------------------------

          Та, любимият ми фример:

          Древна Спарта знаеш, че са били военизирано племе, където недъгавите са ги мятали в пропастите да умрат като се родят.

          Побеждават временно древна Атина и спират персите при Термопилите.

          Кое е смешното от цялото стори?

          Понеже от невръстна детска възраст ги грабвали да ги обучават за профи-убийци след пубертет настъпвала забавата като трябва да правят потомство - демек да мятат семката.

          И бъдещия донор ( жена ) я остригвали нула номер и й слагали само една туника с колан, за да наподява мъж, иначе бойците от Спарта не можели да вдигнат самолета като видят жена.
          -----------------------------------------------

          Айде, дано си ме чел, че след малко ще ме няма - те така с фидерастията - медицински феномен е и не е от сега

          Поздрави,
          ВТ готвач

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Руските СМИ са същите като гейлостанските
            Объркал си се. Не се касва гейлостански, а хуйлостански.

            Коментар


            • Руските СМИ са същите като гейлостанските

              Коментар


              • САЩ: Малайзийският самолет е свален с ракета „земя-въздух”

                http://news.ibox.bg/news/id_939939864
                --------------------------------------------------------------------------

                Н'дамм, засега всички отричат

                Предполагам сега текат нежни разговори с Джуджи на уше дали кажат откъде е дошла ракетката точно или да върне Крим кротко и да си ходи към р.Нева.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Факи,

                  ама и ти си лош. Пояснявай на БГ матрьошките що такое СМИ като мяташ шльоковица.

                  П.П. Российские СМИ = руски средстсва за масова (дез)информция

                  Иначе с пещерния си руски няма да те разберат
                  Ми те не разбират, ама го обичат старобългарския и говорящите го.

                  Коментар


                  • Факи,

                    ама и ти си лош. Пояснявай на БГ матрьошките що такое СМИ като мяташ шльоковица.

                    П.П. Российские СМИ = руски средстсва за масова (дез)информция

                    Иначе с пещерния си руски няма да те разберат

                    Коментар


                    • Ми ето:
                      Сразу после успешно проведенного теракта главарь террористов "Донецкой народной республики", гражданин Российской Федерации и кадровый сотрудник ГРУ Генштаба РФ Игорь Гиркин (псевдоним - Игорь Стрелков) опубликовал на своих страницах в социальных сетях заявление о том, что "армии ДНР удалось сбить украинский военно-транспортный Ан-26". Несколько российских СМИ также сообщили данную информацию со ссылкой на "пресс-службу правительства ДНР". Когда же выяснилось, что на самом деле они сбили малайзийский гражданский авиалайнер с 295 пассажирами на борту, террористы начали удалять эту новость со своих страниц в социальных сетях. Российские СМИ также начали выдумывать новые лживые версии происшедшего - одна нелепее другой. Впрочем, во-первых, вся удаленная информация сохранилась в кэше поисковых систем, а во-вторых прямая вина контролируемых Россией террористов на украинской территории оказалась слишком очевидна.

                      http://by24.org/2014/07/17/russian_t...5_people_dead/

                      Коментар


                      • Путинославните медии - най-честните, свободни и обективни в света.

                        Е, следобед трият това, което са писали сутринта, и вечерта отричат това, което са писали преди няколко седмици, но важното е, че винаги казват ИСТИНАТА, дори когато явно лъжат.

                        "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                        Коментар


                        • Каквото беше - беше. Днес граждани на няколко държави бяха убити без повод и причина от путлеристките талибани. Вече не става въпрос само за това, какво Европа и САЩ искат и могат да си позволят в играта на ескалация с Путлер. Става въпрос за това колко още техни граждани ще умрат, ако на това не се сложи край. За това трябва да се замисли и България, защото никой не е застрахован, особено когато е толкова близо и толкова важен за плановете на Путлер.

                          "Оставете ни да се разберем и не ни се месете" вече не важи. Не важат и опитите за романтизиране на наемниците на Путлер, които водят прокси война в Украйна, уж от името на местното население. Има терористи, които стрелят по пътнически самолети, и хора които или ги подкрепят, или осъждат и тях, и господаря им в Кремъл. След днешното масово убийство опит за стоене по средата вече е бягане от отговорност, а безучастието става съучастие.
                          Last edited by Pavlik Morozov; 18.07.2014, 01:34.
                          "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Отварям кочинката и кво да видя, тези които най-силно квичаха че Янукович и Беркут са стреляли на Мейданя, пак най-прилежно доказват че опълченците са свалили Боинга... Абе що си мълчим за снайперите бря? Нале Полиция, Прокуратура, Съд са демократични бря! Евроценности кво да праиш!

                            Няма никакво значение кой е свалил Боинга, важно е кой има сметка от сваления самолет. Както едно време в ООН се размахваше едно бурканче с прах за пране, което пиндосите ни убеждаваха, че е ОМП, притежавано от льошия Садам

                            Пп. Не влизайте в диалог с НПО-сволоч, те получават сребърниците си, когато им отговаряте
                            Максов,

                            ама ти сериозно ли мислиш, че няма никакво значение кой го е свалил?

                            Щото гледам пазарите мислят друго по цял свят в момента.

                            Коментар


                            • Мдааа, диваци са хуйлостанците.
                              Кво да ги правиш - такива са им ценностите, варварски

                              Коментар


                              • Ей, добре, появи се поне един дежурен "цивилен интелектуалец", за да защити путинославните муджахидини и масовото убийство на 80 деца и още 215 цивилни, което извършиха днес.

                                За малко се бях заблудил, че подобно зверство може да ги е накарало да си зададат някои въпроси за идола и работодателя си.
                                "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                                Коментар

                                Working...
                                X