IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Бил съм къде ли не по света но такова нещо не съм видял, имам впредвид майка и дъщеря с един мъж или с двама със смени, или поне в една стая. В китай и Бразилия сме предлагали по 200 $ и пак не се съгласяваха. За рускините и украинките е същото.
    Ела в Поморие...пари ти не трябват чак толко, но приличен руски...помага...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Така за русото разбрах, но не получих отговор на другите си въпроси, защо говориш за Бг като чужденец, познаваш прекалено добре историята което означава че не си такъв. Ето аз си казвам че работя навън, но семейството ми е в Бг, варна и всичко каквото става там ме интересува
      И как ще отговориш на въпроса че в блог на евреин се е появил преди месец пасаж в който се казва че ще бъде ударен самолет над русия и тя ще бъде нарочена за виновна
      Въпросите са два. Нормално е първо отговаряш на въпросите, тогава питаш защо биете негрите
      Ти си на ход
      Два въпроса -два отговора и след това други неща
      1. Като гледам какви "българи" останаха в БГ се имам за вече за "чужденец" ( вярно ).
      2. Прогнози ли искаш? Не си чел моите, които са доста по-глобални и като тайминг всичко е прецизно.

      Мога да ти кажа какво ще стане с Украйна ( пардон България ), ама няма да ти хареса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        Мда, друга особеност на вида, особено на женските екземпляри е липсата на сексуални задръжки, ама съм женен та няма да ти разправям за едно време...обаче един приятел много обичаше да се запознава с майки и дъщери (едновременно)... при тях е нормално майка с дъщеря си в тийн възраст да ходят заедно на секс туризъм...
        Бил съм къде ли не по света но такова нещо не съм видял, имам впредвид майка и дъщеря с един мъж или с двама със смени, или поне в една стая. В китай и Бразилия сме предлагали по 200 $ и пак не се съгласяваха. За рускините и украинките е същото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          Хубав народ!
          Мда, друга особеност на вида, особено на женските екземпляри е липсата на сексуални задръжки, ама съм женен та няма да ти разправям за едно време...обаче един приятел много обичаше да се запознава с майки и дъщери (едновременно)... при тях е нормално майка с дъщеря си в тийн възраст да ходят заедно на секс туризъм...

          Много е православно това, един вид!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Така си е, нагли, невъзпитани, считащи, че всеки им е длъжен...

            А иначе ето още на 13.07.2014г. руският терорист С. Кургинян заявява разполагането на Бук-овете и заплашва украинската авиация, че вече нямало как да лети спокойно над окупираната от терористите територия...

            https://www.youtube.com/watch?list=F...&v=4MrQtB_z1jg
            Аз пък бих казал с високо самочувствие, граждани на велика държава, които са обиколили света и имат висок хоризонт на оценка и лично мнение...

            Запознах се на плажа с една дама, която си изтисква горнището на банския с натискане на гърдите, стиска дамата банския и това е, а пък на мен ми се прииска да се запозная с нея... Оказа се че дамата е от киев, седерастка, от онези ранните романтични костовисти. С две дума наивен цепеняк, още не опитала демократичния бахур, уверен съм че след някоя и друга годинка ще кълне седерастията до девето коленце. действително украинците са хора от нашата черга, наивни, земни, добри, сърдечни. Хубав народ!

            пп. кургянин, немцов, иво инджев, едвин сугарев и тем подобная не коментирам... психиатъра д-р николай михайлов може да помогне

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              еееееееее черния гъот може да закачи доста повече трофеи, туй либия, украйна, ирак, сирия, афганистан/А като казах афганистан, нали не подписаха споразумение за базите си там какъв х.. търсят още в афганистан, или не искат да изпуснат хероина/
              Бият негрите, бият негрите!!!!

              Я виж, тъпите хуйлостански медии пак си признали, че Хуйлостан пряко подкрепя шимпанзетата, които свалят граждански самолети...
              Съществувала опасност, стадото в Донецк да бъде откъснато от стадото (шимпанзета) в Луханск и от опорните бази в Хуйлостан...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                еееееееее черния гъот може да закачи доста повече трофеи, туй либия, украйна, ирак, сирия, афганистан/А като казах афганистан, нали не подписаха споразумение за базите си там какъв х.. търсят още в афганистан, или не искат да изпуснат хероина/

                Коментар


                • Коментар


                  • Е истината си пробива леко-полеко път, но що ли никой не се впечатлява, че ОССЕ са забелязали само за Луганск количество жертви в размер на над 3 Боинга 777 убити и ранени мирни жители, и то само от началото на лятото, нема и месец! Защо го нема справедливия демократичен гняв! Е, Евроценности!

                    Представители миссии ОБСЕ опубликовали доклад о жертвах среди мирного населения Луганской области
                    http://www.1tv.ru/news/world/263492

                    По данным представителей миссии ОБСЕ, только с начала лета в Луганской области погибли 250 человек, 850 получили ранения. При этом особо подчеркивается, что речь идет исключительно о мирных жителях.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                      А нещата са толкова прости, разходете се по черноморието и просто погледнете руския турист
                      Така си е, нагли, невъзпитани, считащи, че всеки им е длъжен...а са такива навсякъде по-света, лично съм ги виждал и в Тайланд, и в Индия, и в Мароко, и във Франция, и в Италия, и в Испания...

                      А иначе ето още на 13.07.2014г. руският терорист С. Кургинян заявява разполагането на Бук-овете и заплашва украинската авиация, че вече нямало как да лети спокойно над окупираната от терористите територия...

                      https://www.youtube.com/watch?list=F...&v=4MrQtB_z1jg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Кандид и равновесие ги няма за да ти отговорят че това са новите ценности
                        Хм, равновесие е уважаван форумец. Той може да ми обЕсни, как рашките фалират, икономиката се свива, депресия, банкова система в колапс, не могат да произведат нищо друго освен жигули и зазки, русняка е най-големия алкоголик на планетата, а рускинята е най-големия миндил, путин е фюрер, фашист, диктатор. в рашка няма свобода на словото, педерастията, кучетата, содомията, зоофилията, иницестата... путин ще го вържат на синджир и ще го откарат да го съдят в хага, ще има съдбата на милошевич, садам и кадафи....

                        А нещата са толкова прости, разходете се по черноморието и просто погледнете руския турист

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          А защо мълчи СовБез на ООН, ОССЕ, демократичния свят... По Лисичанск се пердаши с Град, по всяка вероятност със снаряди с бял фосфор... Хитлер не си позволи да използва химическо оръжие по време на ВСВ, ама нашия демократичен брат хохоль си позволява... Евроценности, кво да праиш!

                          По Лисичанску нанесен удар запрещенным оружием (видео)
                          http://rusvesna.su/news/1405840420
                          Нарича се Съвет за сигурност, това СовБез е нещо като КолХоз, НарМаг или що?

                          Това за фосфорните снаряди докога ще го търкаляте и като си толкова сигурен, че е факт, защо Чуркин (да им имам имената Чуркин, Путин...) не го е повдигнал като въпрос в СС...то да дрънкаш глупости по РТ или Россия24 не е като да питаш в СС...налЕ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            А защо мълчи СовБез на ООН, ОССЕ, демократичния свят... По Лисичанск се пердаши с Град, по всяка вероятност със снаряди с бял фосфор... Хитлер не си позволи да използва химическо оръжие по време на ВСВ, ама нашия демократичен брат хохоль си позволява... Евроценности, кво да праиш!

                            По Лисичанску нанесен удар запрещенным оружием (видео)
                            http://rusvesna.su/news/1405840420
                            Кандид и равновесие ги няма за да ти отговорят че това са новите ценности

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Русото е моя милост ( винаги се базикам със себе си )

                              Те така! Ще се научиш да си коректен - не си лошо момче!
                              Така за русото разбрах, но не получих отговор на другите си въпроси, защо говориш за Бг като чужденец, познаваш прекалено добре историята което означава че не си такъв. Ето аз си казвам че работя навън, но семейството ми е в Бг, варна и всичко каквото става там ме интересува
                              И как ще отговориш на въпроса че в блог на евреин се е появил преди месец пасаж в който се казва че ще бъде ударен самолет над русия и тя ще бъде нарочена за виновна
                              Въпросите са два. Нормално е първо отговаряш на въпросите, тогава питаш защо биете негрите
                              Ти си на ход
                              Два въпроса -два отговора и след това други неща

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майор Деянов Разгледай мнение
                                http://www.blitz.bg/news/article/280210

                                Защо мълчат укрите....???
                                А защо мълчи СовБез на ООН, ОССЕ, демократичния свят... По Лисичанск се пердаши с Град, по всяка вероятност със снаряди с бял фосфор... Хитлер не си позволи да използва химическо оръжие по време на ВСВ, ама нашия демократичен брат хохоль си позволява... Евроценности, кво да праиш!

                                По Лисичанску нанесен удар запрещенным оружием (видео)
                                http://rusvesna.su/news/1405840420

                                Коментар

                                Working...
                                X