IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Маранди я си признай в колко форума пишеш и кой ти плаща?Щото оркестъра ти свири една песен а ти пееш друга.Попитах те друго и то е защо след като твърдиш че има независима държава Новорусия тя е нападната от Украйна.И защо на територията на Новорусия има украински войнициНарочно удебелих въпроса.И питам Плевен ли спечели битките при Одрин и Дойран или България.Сега да не вземеш да ми отговориш че водата се състои от водород и кислород
    Оркестър Краставицата, както каза Мастъра... Аз пък виждам само комплекса беден роднина, който е така разпространен у наше село... По принцип Големия народ, Голямата личност е по природа добра, великодушна....... докато Малкото комплексирано човече, няма Малки народи, е злобно, неблагодарно, завистливо, пошло, интригантско... То живее във виртуален свят, постоянно злобее, сравнява се, доказва се, живее на някой друг живота, лъже, работи с полуистини, някой друг му е виновен постоянно...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Маранди я си признай в колко форума пишеш и кой ти плаща?Щото оркестъра ти свири една песен а ти пееш друга.Попитах те друго и то е защо след като твърдиш че има независима държава Новорусия тя е нападната от Украйна.И защо на територията на Новорусия има украински войнициНарочно удебелих въпроса.И питам Плевен ли спечели битките при Одрин и Дойран или България.Сега да не вземеш да ми отговориш че водата се състои от водород и кислород
      Нали ти отговорих, че е безсмислено.

      1. Никога не съм твърдял това, което ми приписа току-що и затова се гаврех с Енергетика вчера като го изцепи за "зависимата" Украйна.

      2. Какво общо има освобождението на БГ през 1877-78г и участието на украинските българи за него с дивотиите Кутузов, Одрин и Дойран.

      Ти въобще имаш ли представа, че Кутузов е отдавна пукнал преди да 1877, а Одрин и Дойран ще се случат много по-късно.

      Баси тролчето побъркано излезе. Бие 10 въпроса накуп и само му се отговори конкретно на някой от тях и вече забил още 30 въпроса, нямащи нищо общо с предните.

      Троляк!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Пита ме какво са направили Българите в Украйна за Българите на Дунав - отговорих ти - даже ти изредих и полковете кои са.

        П.П. Ясно ми е стратегията на БГ матрьошките да се разводнява всичко или т.нар. метод на омаловажаването.

        Та, веднага хукна при Кутузов, Дойран и не знам си къде ... щото не ти изнася отгвора ми.

        Да беше благодарил на украинците ( българите ) били се за теб.
        -------------------------------------------------------

        Питай Енергетика за другия си въпрос - той е спец по независими държави.

        Предполагам ще ти каже, че Украйна е зависима била винаги, докато Новорусия си е чистак независима.

        Зависи кой самолет са свалили. Ако е цивилен всичко става украинско веднага - иначе е независимо
        Маранди я си признай в колко форума пишеш и кой ти плаща?Щото оркестъра ти свири една песен а ти пееш друга.Попитах те друго и то е защо след като твърдиш че има независима държава Новорусия тя е нападната от Украйна.И защо на територията на Новорусия има украински войнициНарочно удебелих въпроса.И питам Плевен ли спечели битките при Одрин и Дойран или България.Сега да не вземеш да ми отговориш че водата се състои от водород и кислород

        Коментар


        • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
          Свърши тя тая...на 17.07.2014г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Глюпостите при теб са безмерни.А опълченците да не са били от Търново или Горна Оряховица?А според теб не България а Плевен е спечелил битката при Дойран и при Одрин
            Пита ме какво са направили Българите в Украйна за Българите на Дунав - отговорих ти - даже ти изредих и полковете кои са.

            П.П. Ясно ми е стратегията на БГ матрьошките да се разводнява всичко или т.нар. метод на омаловажаването.

            Та, веднага хукна при Кутузов, Дойран и не знам си къде ... щото не ти изнася отгвора ми.

            Да беше благодарил на украинците ( българите ) били се за теб.
            -------------------------------------------------------

            Питай Енергетика за другия си въпрос - той е спец по независими държави.

            Предполагам ще ти каже, че Украйна е зависима била винаги, докато Новорусия си е чистак независима.

            Зависи кой самолет са свалили. Ако е цивилен всичко става украинско веднага - иначе е независимо

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Бат'Пеше, знам какво целиш, но все пак запомни - няма такава независима държава Новорусия, ми няма, не съществува, нама и да има...
                Е как така нали специалиста по всичко твърди че има?А на тебе разправя че си лайно и комунист.Вчера те питах кое си от двете или си и двете ма ме изтриха.Не може да има такава държава когато става дума за един самолет а когато става дума за друг да няма според зависи от Марандиту

                Коментар


                • В июне президент Украины Петр Порошенко запретил любое военно-техническое сотрудничество с Россией. Вице-премьер РФ Дмитрий Рогозин в ответ напомнил, что у России уже есть план импортозамещения военной продукции Украины

                  РИА Новости http://ria.ru/defense_safety/2014072...#ixzz38NfNKCVK

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                    Глупости! Ти още малко ще ти се иска да ги изкараш и половината, да , ама не! Русите са около 85% де факто, а твоите желания са друго нещо.
                    Я да изместим центъра малко на север към Полша, която също е била свързана с Украйна. Я виж полските панове какви глупости са направили само преди 10 години помагайки на най-големите демократи-военнолюбци:

                    http://www.focus-news.net/news/2014/...-stranata.html
                    И да не ти харесва - това е положението...

                    А нещо не разбрах, офтопика във втората част на поста ти, каква връзка има с обсъжданата тема...

                    И да носиш много здраве на Лорда...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      И къде е логиката в това съждение, че нещо ми убягва...

                      За протокола, в Донецка и Луганска област украинските граждани от руски или смесен произход са около 40%, вече преимущество започват да имат руснаци, кавказци и др. в Ростовска област (окупирана от Русия в 1924), където вече руските граждани от украински или смесен произход са около 40%....

                      [
                      Глупости! Ти още малко ще ти се иска да ги изкараш и половината, да , ама не! Русите са около 85% де факто, а твоите желания са друго нещо.
                      Я да изместим центъра малко на север към Полша, която също е била свързана с Украйна. Я виж полските панове какви глупости са направили само преди 10 години помагайки на най-големите демократи-военнолюбци:

                      http://www.focus-news.net/news/2014/...-stranata.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                        СМИ: единственному сыну Турчинова прислали повестку из военкомата

                        http://ria.ru/world/20140724/1017346728.html
                        Ми така е, родината трябва да се брани, но все пак има вероятност да е като с призовката на натурализирания украинец Едмар от Металист Харков, дето уж получил повиквателна онзи ден, ама новината пак се оказа "Сделано в СССР"...

                        Коментар


                        • СМИ: единственному сыну Турчинова прислали повестку из военкомата

                          http://ria.ru/world/20140724/1017346728.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Маранди попитах те не що ти си мълчиш затова питам пак
                            Защо Украйна нападна независимата държава Новорусия?
                            Бат'Пеше, знам какво целиш, но все пак запомни - няма такава независима държава Новорусия, ми няма, не съществува, нама и да има...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Тия мантри и волни съчинения колко месеца още ги съчинявате?

                              Аз ви казвам няма да има юПаток - и 6 месеца до момента чета същите простотии. Къде ти е пАтока?

                              нали му нацепиха първа заварка и всяка седмица го почваха ...

                              П.П. Накрая като пълни балами ще плащате неустойки, защото хем корумпурани - хем фрости са ви политиците.

                              Украйна сега от септември ще внася газ от ЕС на 350$.

                              Вие защо сте на 450$? Щото сте тарикати и после плащат всички - през Топлофикации, бизнес, данъци и т.н.

                              Пиши глупости и не се чуди защо най-бедните в ЕС.
                              Маранди попитах те не що ти си мълчиш затова питам пак
                              Защо Украйна нападна независимата държава Новорусия?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                През Руско-Турската война 1877-78г. - армията пратена от Руска империя 250 хил. болшинството са от Одеса и Полтаа като полкове.

                                Дори казаците не са изпратени, па камо ли елитни части.

                                П.П. Демек Украйнските българи ви освобождават тогава, а не москалите. Чак като закъсват при Плевен се сещат, че нещо не е наред, ама е късно и е нямало време да изпратят елитни части

                                Попрочети малко и ще се ориентираш. Добре, че е било опълчението ( българчетата ) и Шипка, че руските ти военни корифеи са щели да гушнат букета за сетен път.

                                Много калпави военно-началници са имали винаги. Не е само в тази войа.
                                Глюпостите при теб са безмерни.А опълченците да не са били от Търново или Горна Оряховица?А според теб не България а Плевен е спечелил битката при Дойран и при Одрин

                                Коментар

                                Working...
                                X