IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Оффф, още лоши новини за Путя...

    Лондон реши да нищи убийството на Литвиненко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      ............ стадо пияници задлъжнели до дупка и се чудят кого да нападнат да го оберат, белким си върнат борчовете.
      ако заменим повдигнатото с обобщението " наркомани " , то можем да го отнесем с право и към американците.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        За него е присъщо да си съчинява и уверено да твурди че си казал нещо кога му е угодно.
        Руснаците нямали пълководци.Чакам да ми отговори Жуков некадърник ли е?Държава спечелила двете световни войни държава с необятна територия нямала военни....
        Пешо, точно за Жуков може много да се спори що за гениален пълководец е бил !!!

        Доста неща излязаха за неговите дарби и таланти ( и не са само писанията на Виктор Суворов ...) - особено интересни са "победите" му през 1942 г. - прословутите три офанзиви под Москва (Ржев, Сичовка и пр.)

        А че руснаците са имали и талантливи военни ръководители спор няма! Ама същото е валидно и за Германците, Англичаните, Французите, Американците, Японците и пр. и пр.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
          Маранди, къде съм казал, че Украйна не е независима държава?

          Казах, че: " ... не е независима държава в истинския смисъл на думата ..." - Това което АЗ разбирам по истински независима е държава, която САМОСТОЯТЕЛНО решава вътрешните си работи и НЕ ПОЗВОЛЯВА външна намеса или диктат, каквото и да й струва това !!! При това не доспуска диктат НИТО ОТ СЪЮЗНИЦИ, НИТО ОТ ПРОТИВНИЦИ !!!

          За целта обаче е нужно да има ресурси, подходящо геополитическо положение (защото има местенца по света, където външните интереси са прекалено сериозни и прошка няма) и разбира се - национален елит, който да е в състояние да устои на външен натиск!

          Та в тоя ред на мисли - ти за България смяташ ли че е ИСТИНСКИ независима ?

          Или Румъния, Кипър, Армения например?

          Разбира се има нива и степени на зависимост (ние тук чупим рекорди и много ни личи, защото твърде често сменяме посоката ...), но това в момента Украйна да се разглежда като пълноценна суверенна държава ( а между нас казано - и просто като пълноценна държава) ми се струва леко пресилено !
          А иначе те формално суверенитета си го имат, само дето Нуланд решава кой да им е министър - председателя
          За него е присъщо да си съчинява и уверено да твурди че си казал нещо кога му е угодно.
          Руснаците нямали пълководци.Чакам да ми отговори Жуков некадърник ли е?Държава спечелила двете световни войни държава с необятна територия нямала военни....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Знаем, че нямат култура Гейропа и Пиндос, бря.

            Всяка година матрьошките обират наградите: Оскар, Грами, Икар, Еми, Нобеловите + пред а портетата в Париж и Милано и печелят Формула 1.

            Няма стигане Джуджето - поне още 500 години да'е ....
            При тебе всичко е черно бяло любов и омраза.Европа има култура разбира се.Но САЩ нямат.А тия награди са политически пристрастни.Така че ни ми разправяй за тях.

            Коментар


            • Холандци поискаха дъщерята на Путин да бъде изгонена от страната Копирано от standartnews.com

              Ще депортират Маша, тез гейлостанци...

              Коментар


              • Маранди, къде съм казал, че Украйна не е независима държава?

                Казах, че: " ... не е независима държава в истинския смисъл на думата ..." - Това което АЗ разбирам под истински независима е държава, която САМОСТОЯТЕЛНО решава вътрешните си работи и НЕ ПОЗВОЛЯВА външна намеса или диктат, каквото и да й струва това !!! При това не допуска диктат НИТО ОТ СЪЮЗНИЦИ, НИТО ОТ ПРОТИВНИЦИ !!!

                За целта обаче е нужно да има ресурси, подходящо геополитическо положение (защото има местенца по света, където външните интереси са прекалено сериозни и прошка няма) и разбира се - национален елит, който да е в състояние да устои на външен натиск и пр. и пр. !

                Та в тоя ред на мисли - ти за България смяташ ли че е ИСТИНСКИ независима ?

                Или Румъния, Кипър, Армения например?

                Разбира се, има нива и степени на зависимост (ние тук чупим рекорди и много ни личи, защото твърде често сменяме посоката ...), но това в момента Украйна да се разглежда като пълноценна суверенна държава ( а между нас казано - и просто като пълноценна държава) ми се струва леко пресилено !
                А иначе те формално суверенитета си го имат, само дето Нуланд решава кой да им е министър - председателя
                Last edited by energetik; 24.07.2014, 15:11.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Знам, бря.

                  Пита ме какво са направили Украйна за България - отговарям ти и се почна от Кутузов до Одрин и Дойран некви глупости. Нищо общо със северния елен, па камо ли с темата Украйна и въпроса ти.

                  П.П. Имаш и-нет търси си и си чети, каквото те интересува. Аз така правя.
                  Маранди я ми покажи къде съм те питал това.Пак пееш друга песен не тая дето я свири оркестъра.То е ясно че отговори от теб няма но питам пак Жуков некадърник ли е?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    Ама ти в този сайт май влизаш, само да зацапаш нещо в тази тема, без изобщо да обърнеш внимание на съдържанието, а?

                    Детройт е напът да се измъкне от примката на фалита

                    Дай сега нещо от Хор "Александров" - върхът в милиционерско-матрьошката култура...
                    Може и за Крим да каже нещо - дет' Джуджето го обяви за хазартна зона.

                    П.П. Ами, така става - нема износ за ЕС, нема за Украйна. Че накрая хазарт да въртяли бабушките кат' крупиета.

                    Хуйлостан - ко да прайш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Разгледай линковете за Детройт, ако ги споделиш ще е добре... Това е края на един регион в хамерика, такава ще бъде съдбата и на целия пиндостан... просто пиндосите са озверяли и нямат друг изход, освен война, иначе фалит и разпад няма за какво да завиждам на един фалирал длъжник, който си е купил лъскава кола с пари на кредит
                      Ама ти в този сайт май влизаш, само да зацапаш нещо в тази тема, без изобщо да обърнеш внимание на съдържанието, а?

                      Детройт е напът да се измъкне от примката на фалита

                      Дай сега нещо от Хор "Александров" - върхът в милиционерско-матрьошката култура...
                      Last edited by kandid; 24.07.2014, 14:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                        Пиндостан не е в числото на Големия народ, няма музика, няма култура, няма идентичност, няма история, това е един експеримент, който в момента е заплаха за Света
                        Знаем, че нямат култура Гейропа и Пиндос, бря.

                        Всяка година матрьошките обират наградите: Оскар, Грами, Икар, Еми, Нобеловите + пред а портетата в Париж и Милано и печелят Формула 1.

                        Няма стигане Джуджето - поне още 500 години да'е ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Русофилство, или омраза към Запада?
                          Обожанието на нашият русофилистик към Русия е на практика същото чувство, което изпитва малкият простак към големия простак, малкото хулиганче, към големия хулиган-разбойник
                          . Стадното чувство е особено силно в провалените общности!
                          Не ми се участва в литературни дискусии, а в личен план не ми се налага да завиждам... Разгледай линковете за Детройт, ако ги споделиш ще е добре... Това е края на един регион в хамерика, такава ще бъде съдбата и на целия пиндостан... просто пиндосите са озверяли и нямат друг изход, освен война, иначе фалит и разпад

                          няма за какво да завиждам на един фалирал длъжник, който си е купил лъскава кола с пари на кредит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Е как защо теб?Просто те питам и като ми отговориш ще те питам друго нещо
                            Знам, бря.

                            Пита ме какво са направили Украйна за България - отговарям ти и се почна от Кутузов до Одрин и Дойран некви глупости. Нищо общо със северния елен, па камо ли с темата Украйна и въпроса ти.

                            П.П. Имаш и-нет търси си и си чети, каквото те интересува. Аз така правя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Такова чудо американски народ няма.Има държава САЩ която е сбиротак от утайките на народите в света.Нито имат език нито имат култура нито литература.В тази държава живеят българи руснаци англичани немци негра маймуни убийци рекетьори бандюги всякаква гмеж.предците на тия хора избиха животните на Северна Америха избиха местното население а жалките остатъци от него натикаха в резервати като прди това им заграбиха земите и животните.Отровиха реките и окените изсекоха горите.В днешно време се избиват помежду си и се бият с целия свят.
                              Ама сериозно ли бе бат'Пеше, я сам да си преброиш, колко нобелови лауреати за литература имат "пиндосите"...ама по-добре не гледай бройката, а виж имената, а най-добре, вземи и прочети нещо от споменатите...а в този списък липсват имена на велики автори и без да са Нобелови лауреати...

                              http://tomastranstromer.net/nobel-pr...in-literature/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                Брей, ти ше кажеш...баш за музиката и литературата (като изявен елемент на културата) доста се обърка... няма да говоря за наука, архитектура, изобразителни изкуства и пр.
                                Кандитко не се излагай бре!

                                Коментар

                                Working...
                                X