IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    Муахахахахаха, сега на мачизъм ли ше дразниш...мишленце, у меня комплексов нет! Наясно съм със себе си и да ти кажа самочувствието ми не зависи от елементрални тролски дразнения...

    За Максов и И-нета... Ама разбира се бе Максов, точно на свободния свят му пречи И-нета, как не се бях сетил...
    Разбира се, наясно съм, че твоят идеал за обективно информиране е този:


    Знам, че и тази неделя няма да пропуснеш да ни дадеш линк....
    Тва са глупости....тази е свидетел за не знам кой път на какво ли не.......ха ха ха!
    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      Ех колко е хубаво да си дрънкаме глупости без да носим отговорност за думите си... Евроценности!

      Предлагам, ако си убеден че Б777 е свален от опълченците и това се потвърди аз се отказвам от моя профил и няма да пиша повече с него, ако Б777 не е свален от опълченците и това се потвърди, няма да напояваш повече с НПО-смрад, чрез профила си кандид... и не се измъквай, като бит европеец от облога!
      Така е, комунистите русофили не са европейци. Те принадлежат към Ориента..





      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        съжалявам, прав си, темата е достатъчно интересна, за да се занимаваме с такива неща... а ти понякога не се престаравай, петък ден на майстора
        +1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Макси, моля те спри се вече, нито съм правил някакъв облог с теб нито имам намерение да го правя.

          Винаги когато греша имам куража да си призная, включително тук... така че драги, моето достойнство няма нужда от калташка мотивация с басчета и облогчета...
          съжалявам, прав си, темата е достатъчно интересна, за да се занимаваме с такива неща... а ти понякога не се престаравай, петък ден на майстора

          Коментар


          • Последните царе на Русия http://www.newsline.bg/read_more.php?post=583
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
              Ех колко е хубаво да си дрънкаме глупости без да носим отговорност за думите си... Евроценности!

              Предлагам, ако си убеден че Б777 е свален от опълченците и това се потвърди аз се отказвам от моя профил и няма да пиша повече с него, ако Б777 не е свален от опълченците и това се потвърди, няма да напояваш повече с НПО-смрад, чрез профила си кандид... и не се измъквай, като бит европеец от облога!
              Макси, моля те спри се вече, нито съм правил някакъв облог с теб нито имам намерение да го правя.

              Винаги когато греша имам куража да си призная, включително тук... така че драги, моето достойнство няма нужда от калташка мотивация с басчета и облогчета...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Мило другарче, с риск да се въздържа от извършване на престъпление, този път ще пропусна да финансирам терористите....
                Ех колко е хубаво да си дрънкаме глупости без да носим отговорност за думите си... Евроценности!

                Предлагам, ако си убеден че Б777 е свален от опълченците и това се потвърди аз се отказвам от моя профил и няма да пиша повече с него, ако Б777 не е свален от опълченците и това се потвърди, няма да напояваш повече с НПО-смрад, чрез профила си кандид... и не се измъквай, като бит европеец от облога!

                Коментар


                • Русия призна, че няма пари за развитието на окупирания Крим и се обърна за помощ към китайците

                  http://newsoboz.org/ekonomika/rossiy...05052014103649
                  Don't work hard, work smart!

                  Коментар


                  • Кандитов,

                    аз не се базикам - оформяй бланката и да я пращаме на доматената Ентеуегенция от Пуевенско, че ми досажда вече с неграмотността си.

                    Ето трите вида акциз от Мин. на финансите за трите вида газ. Най-долната със ставка 0 лв е газта за битови нужди, или т.нар. битова газ.

                    http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&...71778758,d.bGQ

                    Щото според Пешко - пропан-бутан бил един и същ

                    Цък:
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      Остави алабализмите а застани с някои лев зад твърденията си....
                      Макс се покани учтиво да се обзаложите .....пък ти мишкуваш пак
                      Мило другарче, с риск да се въздържа от извършване на престъпление, този път ще пропусна да финансирам терористите....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Муахахахахаха, сега на мачизъм ли ше дразниш...мишленце, у меня комплексов нет! Наясно съм със себе си и да ти кажа самочувствието ми не зависи от елементрални тролски дразнения...
                        Остави алабализмите а застани с някои лев зад твърденията си....
                        Макс се покани учтиво да се обзаложите .....пък ти мишкуваш пак
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          Ма само това ли беше , аз очаквах някак си по напоително да се изкажеш.

                          Бе я застани като мъж и се обзаложи ...ма не ти стиска
                          Е момчето има опция и да се откаже от профила си... Помежду другото НПОшките най сетне са забелязали военни престъпления, А пък за военни престъпления няма давност

                          Human Rights Watch" представила доказательства военного преступления силовиков на Украине
                          http://www.1tv.ru/news/world/263902

                          Тревожные новости и из Донецкой области. Поступили они от одной из самых авторитетных в мире правозащитных организаций "Human Rights Watch": ее сотрудники, работающие в Донбассе, располагают, данными о том, что армия и радикалы нацгвардии, как минимум, 4 раза применяли системы залпового огня "Град" против гражданского населени

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            Ма само това ли беше , аз очаквах някак си по напоително да се изкажеш.

                            Бе я застани като мъж и се обзаложи ...ма не ти стиска
                            Муахахахахаха, сега на мачизъм ли ше дразниш...мишленце, у меня комплексов нет! Наясно съм със себе си и да ти кажа самочувствието ми не зависи от елементрални тролски дразнения...

                            За Максов и И-нета... Ама разбира се бе Максов, точно на свободния свят му пречи И-нета, как не се бях сетил...
                            Разбира се, наясно съм, че твоят идеал за обективно информиране е този:


                            Знам, че и тази неделя няма да пропуснеш да ни дадеш линк....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Милиционерке, за теб се отнася двойно (като право(не)прилагащ орган) - финансирането на тероризма не е достойно - престъпление е...не ви ли учат в Симеоново...

                              На дреновския Шчетоводител (и той барабар Петко с мъжете) няма да отговарям, но и счетоводителите имат задъжение да следят и докладват за действия, насочени към финансиране на тероризма....
                              Ма само това ли беше , аз очаквах някак си по напоително да се изкажеш.

                              Бе я застани като мъж и се обзаложи ...ма не ти стиска
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Ало лъжкинята това с вагоните от Лорда ли го научи? Признай си само, че четеш посочените от мен източници- именно Клуб Z хахах, колко смехотворно!
                                Виж истинската статия да не си останеш заблудена форевър:

                                http://www.kommersant.ru/doc/2531833

                                Коментар

                                Working...
                                X