IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    И това какво общо в момента? Спамерче или ...?

    Нали бауца тук, че 20 хил. дезертирали от армията и полицията.

    Е, дадох ти статистика да си гледаш - как по 3 милки дезертират от режима на Путьо всяка година.

    Нещо коментираш ли?
    Ами спамерче ,през 1989 г..... бях анкепьор и бяхме 9 милиона......
    За 25 години обонго и сие унищожиха българската раса......
    А в Русия в момента 83% СА НЕГОВИ ПРИВЪРЖЕНИЦИ......
    А в БГ ,са 6 милиони..... 30 % жертви на демокрацията....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      моля модератора да види от 2008 г. колко теми потребител миранди е писал и колко от тях са прекъснати заради неговото появяване.....тази също е вече на път...да бъде разводнена и напълнена със спам.....
      кой го интересува какво е било през 3 век преди новата ера.......в Урал.....
      по интересно ми е на пише за фараона Тутанкамон или за Александър велики....в собствена тема....
      И това какво общо в момента? Спамерче или ...?

      Нали бауца тук, че 20 хил. дезертирали от армията и полицията.

      Е, дадох ти статистика да си гледаш - как по 3 милки дезертират от режима на Путьо всяка година.

      Нещо коментираш ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
        Какви са последните успехи на терористите?
        Че ще съдят обонго и ще събираме дарение...... Почваме от Факушка....кандид ....

        Коментар


        • Мина взриви девет деца в Донецка област.
          http://www.blitz.bg/news/article/282109

          Сепаратистите свалиха украински самолет!
          http://www.blitz.bg/news/article/282160
          http://rusvesna.su/news/1406707019

          Дибровка: бойци от ДНР предадоха на Украйна телата на убити техни войници. (видео 18+)
          http://rusvesna.su/news/1406714602

          Коментар


          • Какви са последните успехи на терористите?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Кой ще те гази бе кандид?Те най-големият си враг Полша не закачат,камо ли
              нашта утрепана България.
              А, бе не закачат - я, си виж търговския баланс с Путьо, че всяка година върви на по 7 милрд. минус - около 10% от БВП ви ги смуче всяка година.

              Това ти е почти целия бюджет за пенсии.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Аз ли спамя, бре Монтяк? ( като съм ви засипал със статистики )

                Ърмм...?
                -------------------------------

                Ето ти още малко статистика:

                - до 2025 година Матрьошките от 142 милки ще намелеят на 118 милки - или 2.4 милки на година избити или прогонени от Путьо;
                - в същото време по над 300 хил. мюслита влизат в Раша всяка година.
                - 2050 г. половин Русия няма да може да говори руски;
                - Изток ще е обезлюден и Китай си чакат да се махнат сами, преди да навлязат.
                -----------------------------------------------------

                Кажи сега кой е престъпник? Според Джуджето. Ърмм ...?
                моля модератора да види от 2008 г. колко теми потребител миранди е писал и колко от тях са прекъснати заради неговото появяване.....тази също е вече на път...да бъде разводнена и напълнена със спам.....
                кой го интересува какво е било през 3 век преди новата ера.......в Урал.....
                по интересно ми е на пише за фараона Тутанкамон или за Александър велики....в собствена тема....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Това е ключова тема за нашето бъдеще - прегази ли Украйна ние сме наред... нале се сещаш по южния път, по южния път - думи от трибуната на нашето НС...
                  Кой ще те гази бе кандид?Те най-големият си враг Полша не закачат,камо ли
                  нашта утрепана България.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Това съобщение беше изтрито от chronos. Причина: обиди, заяждане


                    Аз не се заяждам....
                    Аз констатирам 12 поста спам , само на последната страница...а така е и на следващите ....
                    Той и миранди спамят в темата а вие триете мен......
                    Русия ,ще си вземе своето....
                    Тя сега кротува и чака да нанесе смъртоносен удар....
                    На запад зимата ще се види доста тежка а на щатите ,когато ударят долара...
                    Украйна е мъртва държава....
                    когато 20 К са дезертирали от армията и полицията на Украйна и не искат да служат ,защото трябва да воюват срещу собствения си народ ... подкрепаджиите в БГ се наричат убиици и престъпници.....
                    Аз ли спамя, бре Монтяк? ( като съм ви засипал със статистики )

                    Ърмм...?
                    -------------------------------

                    Ето ти още малко статистика:

                    - до 2025 година Матрьошките от 142 милки ще намелеят на 118 милки - или 2.4 милки на година избити или прогонени от Путьо;
                    - в същото време по над 300 хил. мюслита влизат в Раша всяка година.
                    - 2050 г. половин Русия няма да може да говори руски;
                    - Изток ще е обезлюден и Китай си чакат да се махнат сами, преди да навлязат.
                    -----------------------------------------------------

                    Кажи сега кой е престъпник? Според Джуджето. Ърмм ...?

                    Коментар


                    • Това съобщение беше изтрито от chronos. Причина: обиди, заяждане


                      Аз не се заяждам....
                      Аз констатирам 12 поста спам , само на последната страница...а така е и на следващите ....
                      Той и миранди спамят в темата а вие триете мен......
                      Русия ,ще си вземе своето....
                      Тя сега кротува и чака да нанесе смъртоносен удар....
                      На запад зимата ще се види доста тежка а на щатите ,когато ударят долара...
                      Украйна е мъртва държава....
                      когато 20 К са дезертирали от армията и полицията на Украйна и не искат да служат ,защото трябва да воюват срещу собствения си народ ... подкрепаджиите в БГ се наричат убиици и престъпници.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                        вчера беше интересен ден.
                        първо напих се, второ CNN ...............
                        ............ въобще, доста интересен ден беше вчера. мен още ме цепи главата.

                        Баси!
                        Ако саде 5% от българските джурнуля пишеа кат горецитиранио - брутното-унетрешниот продукт би скокнал па с толкоз!

                        .......
                        Ма, чудеса мое сътвори алкохоля........
                        Не ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                          вчера беше интересен ден.
                          първо напих се, второ CNN излезе с изумителната новина, че украинската войска обстрелва сепаратистите с балистични ракети. да, точно така. сащ накиснаха украинците, че използват забранени ракети срещу сепаратистите, а не обратно, и изумиха целия свят.
                          трето, кери каза, че украйна е готова да седне на масата за преговори. защо това изялвение дойде от сащ, а не от украйна не знам, но пък ми дава безкрайно много нови поводи да се подигравам на ‘независимото’ украинско правителство.
                          четвърто, съшия чичо кери каза, че се надява украинците да разбират, че бъдещето на страната им зависи от отношенията с русия. патриотично настроените украинци отвърнаха с ‘обама – гнусний пидорас’ и по форумите веднага плъзна конспирацията как русия и сащ са се договорили да разкъсат и поделят клета украйна, ама тва се очакваше. нормалните украинци си поеха дълбоко въздух.
                          пето, пропагандата избълва нова кофа лайна, описвайки хората в донбас като озверели варвари, които, когато не са заети да убиват мирни украинци режат ръце на труповете от самолета, за да им вземат сватбените халки. но и това е нормално. глупавите хора кълват на кървави ужасии и правило номер едно на война е - 'превърни врага в жалък, крадлив, садистичен глупак'.
                          шесто, сащ обвиниха русия за неспазване на договора за съкращаване на ракетите с малък и среден радиус на действие.
                          седмо, австралийският премиер тони абът се почеса неразбиращо по задника и за всеки случай каза, че ‘президентът путин е добре дошъл на срещата на G20’.
                          осмо, ICAO (международната организация за гражданска авиация) призна крим за руски и започна полети над негова територия.
                          девето, украйна призна, че има над 20 000 дезертьори от източния фронт и че хората не искат да воюват.
                          десето, путин мълчи. ама мълчи ви казвам. и на фона на масовата истерия това е много страшно.
                          това са фактите. а сега моята трактовка: сащ полека-лека се дистанцират от ненадеждния си партньор и атакуват по нов фронт – неспазване на договора за съкращаване на крилати ракети. въобще, доста интересен ден беше вчера. мен още ме цепи главата.
                          Да това добре описва ситуацията към момента ....
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            А той гей лие ???
                            Не е ли педераст, с тази боядисаната накъдрена коса , на такъв ми прилича. Сигурно са си лика прилика със Заимов, ама той мълчи не казва, същи партизанин на разпит
                            Прав си.Да беше я депутат я световноизвестен певец да е гей.Нашия си е най обикновен педал

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              Да не създаваме драми, ние сме далеч от проблема.. Сега той е в ролята на лошия, който ще е бит накрая. Този път ние не сме на пътя на трети украински фронт, Путин е на пътя на целия свят и половин Русия. България му е най-малкия проблем в момента.
                              направо падам от смях като ви гледам как си фантазирате неща и си надувате барлони ... нито целия свят нито половин русия братче ......Сащ да , те не искат силна Русия. Вероятно и част от ЕС , но нищо повече ....
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • вчера беше интересен ден.
                                първо напих се, второ CNN излезе с изумителната новина, че украинската войска обстрелва сепаратистите с балистични ракети. да, точно така. сащ накиснаха украинците, че използват забранени ракети срещу сепаратистите, а не обратно, и изумиха целия свят.
                                трето, кери каза, че украйна е готова да седне на масата за преговори. защо това изялвение дойде от сащ, а не от украйна не знам, но пък ми дава безкрайно много нови поводи да се подигравам на ‘независимото’ украинско правителство.
                                четвърто, съшия чичо кери каза, че се надява украинците да разбират, че бъдещето на страната им зависи от отношенията с русия. патриотично настроените украинци отвърнаха с ‘обама – гнусний пидорас’ и по форумите веднага плъзна конспирацията как русия и сащ са се договорили да разкъсат и поделят клета украйна, ама тва се очакваше. нормалните украинци си поеха дълбоко въздух.
                                пето, пропагандата избълва нова кофа лайна, описвайки хората в донбас като озверели варвари, които, когато не са заети да убиват мирни украинци режат ръце на труповете от самолета, за да им вземат сватбените халки. но и това е нормално. глупавите хора кълват на кървави ужасии и правило номер едно на война е - 'превърни врага в жалък, крадлив, садистичен глупак'.
                                шесто, сащ обвиниха русия за неспазване на договора за съкращаване на ракетите с малък и среден радиус на действие.
                                седмо, австралийският премиер тони абът се почеса неразбиращо по задника и за всеки случай каза, че ‘президентът путин е добре дошъл на срещата на G20’.
                                осмо, ICAO (международната организация за гражданска авиация) призна крим за руски и започна полети над негова територия.
                                девето, украйна призна, че има над 20 000 дезертьори от източния фронт и че хората не искат да воюват.
                                десето, путин мълчи. ама мълчи ви казвам. и на фона на масовата истерия това е много страшно.
                                това са фактите. а сега моята трактовка: сащ полека-лека се дистанцират от ненадеждния си партньор и атакуват по нов фронт – неспазване на договора за съкращаване на крилати ракети. въобще, доста интересен ден беше вчера. мен още ме цепи главата.
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X