IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Разтоварвал съм на нефтен терминал и до нас /около 300м далеч/ разтоварваше газовоз на който беше написано лнж. Попитахме филипинците защо тръбата така е побеляля, те казаха че разтоварват газ при -150-160г . Това става в солун преди около 5 г.
    Статията за боинга не е моя както се сещаш, просто е линк към даден сайт, ако разгледаш сайта има доста такива статии.
    Колега,Интернет упорито отказва да си признае за терминал за втечнен газ в Солун. Странно ми изглежда нефтен и газов терминал един до друг. Не знам какво си видял и какво са ти казали жълтите братя, но не бих пратил газовоз в Солун да разтоварва.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Руските олигарси отдавна са опитомени и знаят че ще печелят колкото каже Путин.Иначе няма да са олигарси а затворници в Сибир.Ако много скачат няма да са измежду живите.КГБ ще ги намери където и да са
      Че аз кво съм казал, бре. Тактиката на Путин - бой, бой, бой, но one at a time...който не слуша - да погледне примерите Березовски, Ходорковски, Лебедев...

      Но както казах, сега ще получи събран юмрук - всички срещу Путя at one time...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        Бате, не говорим за глад, говорим, че, когато в края на годината една камара олигарси си погледнат банковите сметки и установят, че числата вътре хич не им харесват, на Путя ще му се види тесен Кремъл...Колкото до обикновения руснак, когато усети, че и неговия портфейл му дава по-малко възможности, отколкото му е давал досега (а това ще се случи), тогава вече Красния Майдан му е в кърпа вързан...
        Руските олигарси отдавна са опитомени и знаят че ще печелят колкото каже Путин.Иначе няма да са олигарси а затворници в Сибир.Ако много скачат няма да са измежду живите.КГБ ще ги намери където и да са

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Тц, по самостоятелен, отговарящ на нова, обединена ( социална) Европа път....
          Няма нужда Русия да е враг а партньор - суровинен , пазарен, защитен...
          ПредпоУагам, цитираш новата програма на БСП...

          А иначе, никой не иска нещо различно от Путин, проблемът е, че Путин иска друго, различно от това да е "партньор - суровинен , пазарен, защитен...."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Кандитко аз да те питам колко дни блокада издържа Ленинград?И то истинска блокада.Никакви икономически санкции не могат да уплашат руснаците могат само да ги разсмиват.Запада е неадекватен.Русия си има жито картофи няма да умрат гладни.Не са умрели за пласмасовите домати и краставици на холандците.Имат и газ и нефт.огромни природни богатства.Цялата Менделеева таблица имат.А какво има пръдливата и въшлясала Еропа освен чалъми?Перални хладилници и коли ще си внесат от Китай и те така
            Бате, не говорим за глад, говорим, че, когато в края на годината една камара олигарси си погледнат банковите сметки и установят, че числата вътре хич не им харесват, на Путя ще му се види тесен Кремъл...Колкото до обикновения руснак, когато усети, че и неговия портфейл му дава по-малко възможности, отколкото му е давал досега (а това ще се случи), тогава вече Красния Майдан му е в кърпа вързан...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
              Ами, като си прав, прав си...съгласен съм с написаното...освен за продължителността на блокадата и това, кой ще спечели...мисля, че големият губещ ще е Путин (не Русия)...джуджо ще си ходи, причина - досега успяваше да удържи натиска на вътрешната опозиция (не Немцов и либералите, а олигарсите), като ги мачкаше и подчиняваше един по един, сега обаче ще получи ефекта на събрания юмрук - всички срещу Путин, едновременно...
              Кандитко аз да те питам колко дни блокада издържа Ленинград?И то истинска блокада.Никакви икономически санкции не могат да уплашат руснаците могат само да ги разсмиват.Запада е неадекватен.Русия си има жито картофи няма да умрат гладни.Не са умрели за пласмасовите домати и краставици на холандците.Имат и газ и нефт.огромни природни богатства.Цялата Менделеева таблица имат.А какво има пръдливата и въшлясала Еропа освен чалъми?Перални хладилници и коли ще си внесат от Китай и те така

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                .. И да премине по руския успешен модел на развитие...
                Тц, по самостоятелен, отговарящ на нова, обединена ( социална) Европа път....
                Няма нужда Русия да е враг а партньор - суровинен , пазарен, защитен...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  + 1
                  Бих добавил - падна в казана на щатите...
                  И в Европа трябва да си замине политическата класа, която се влияе от плана " Маршал"....

                  .. И да премине по руския успешен модел на развитие...

                  Коментар


                  • Russian soldiers selfies reveal Russia's involvement in Ukraine

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                      Според Интернет Гърция има един терминал за втечнен газ, на остров Ревитуса, който е до Атина.. Ти твърдиш че има и до Солун и си работил на него,ама нещо не го намирам.
                      Може ли да ми пуснеш линк малко да се поограмотя..
                      А за статията за Боинга не ми изглежда много достоверна, въпреки че и аз подозирам Украинците. От 90-та година имат ДВА свалени пътнически самолети,последният преди 13години. И на мен ми намирисва на американска провокация,да сбият Русия с Украйна за да си оправят икономиката чрез война в Европа. А и ние не сме далече от Украйна....
                      Разтоварвал съм на нефтен терминал и до нас /около 300м далеч/ разтоварваше газовоз на който беше написано лнж. Попитахме филипинците защо тръбата така е побеляля, те казаха че разтоварват газ при -150-160г . Това става в солун преди около 5 г.
                      Статията за боинга не е моя както се сещаш, просто е линк към даден сайт, ако разгледаш сайта има доста такива статии.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                        .
                        Ами, като си прав, прав си...съгласен съм с написаното...освен за продължителността на блокадата и това, кой ще спечели...мисля, че големият губещ ще е Путин (не Русия)...джуджо ще си ходи, причина - досега успяваше да удържи натиска на вътрешната опозиция (не Немцов и либералите, а олигарсите), като ги мачкаше и подчиняваше един по един, сега обаче ще получи ефекта на събрания юмрук - всички срещу Путин, едновременно...
                        Last edited by kandid; 01.08.2014, 13:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Това е по късно, аз говоря за 1805-6 ако не бъркам...
                          След Трафалгар на Наполеон му е ясно, че по море Англия е водеща сила и не може да я завоюва. Руснаците след една загубена битка, формално приемат да участват в блокадата още през 1807, но не си спазват задълженията. Те се интересуват повече от усвояването на Азия и нямат зор да си развалят алъш-вериша с англичаните. Знаят, че Наполеон няма как да ги принуди, освен със сериозна война.

                          Въобще, доколкото може да се правят връзки със сегашните истории, този, който налага санкции се вкарва в големи разходи, за да поддържа мрежа от "съюзници" и в крайна сметка съюзниците и санкционираният се съюзяват против него.

                          Както виждаш и сега Европа участва в санкциите без желание и търси всякакви начини да ги заобикаля. Японците също не си дават зор. Китайците си траят. По-скоро се дебнат помежду си, кой кого ще измести в бизнеса с Русия. Американците пробваха блицкриг, но Путин ги изпревари и взе Крим. Истинска война няма как да направят, сега ще пробват с дълга икономическа блокада. Руснаците ще пострадат, но да плашиш руснак със страдание, е майтап. Блокадата няма да издържи дълго. Контрабандата вече започва.

                          Коментар


                          • Кой ли ще се оплете в мрежата от лъжи...май този, който я плете...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Бих ти го казал оня лаф за гьола и патките ,но ще ти го кажа по друг начин.Идвам във
                              вас обирам те хайдушката,върша някой кеф услуги на жена ти или дъщеря ти и ти
                              как би постъпил?Така е с големите държави,щом навлезеш в интересите на другия
                              следва кьотек.Какво му е комсомолското и сложното?
                              Целият енергиен шлем на Кремъл се провали
                              Не можем да се застъпваме за Русия само защото зависим от газа й, казва пред Economic.bg Илиян Василев*


                              А тука сте няколко ника дето сте се застъпили яко.Продажно .... това не го ли виждате и не ви ли е срам????

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                                ади ся обърна палачинката. Какво взаимно уважение, не виждаш ли че хората мислещи като комсомолци и социалисти от 19 век, днес не пишат много, ти от тях ли си?
                                Това е продажно, да говориш как Русия еди какво си що си.
                                Те така..
                                Бих ти го казал оня лаф за гьола и патките ,но ще ти го кажа по друг начин.Идвам във
                                вас обирам те хайдушката,върша някой кеф услуги на жена ти или дъщеря ти и ти
                                как би постъпил?Така е с големите държави,щом навлезеш в интересите на другия
                                следва кьотек.Какво му е комсомолското и сложното?

                                Коментар

                                Working...
                                X