IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И приближените олигарси на ботоксовото джудже ще се наложи да вдигнат самолетчетата на трупчета

    Gulfstream из-за санкций прекратила техобслуживание самолета Геннадия Тимченко


    Геннадий Тимченко
    © ИТАР-ТАСС/ Алексей Дружинин

    МОСКВА, 3 августа. /ИТАР-ТАСС/. Американская авиастроительная корпорация Gulfstream после введения санкций США в отношении основного акционера Volga Group Геннадия Тимченко прекратила техническое обслуживание его личного самолета, сообщил сам бизнесмен в интервью ИТАР-ТАСС (эксклюзивное интервью Геннадия Тимченко ИТАР-ТАСС читайте 4 августа).

    "Санкции проявляются самым причудливым образом. Скажем, компания Gulfstream перестала выполнять договорные обязательства, прекратив полеты моего самолета, купленного у нее же за немалые деньги, - сказал Тимченко. - Gulfstream запрещены любые контакты со мной, они не могут обсуждать ни следующие поставки уже заказанных самолетов, ни работу этого. Техника не обслуживается, стоит на приколе…".

    Бизнесмен рассказал, что самолет остается в Москве, но не эксплуатируется, так как "компания не обеспечивает его запасными частями, летчики не вправе пользоваться навигацией, встроенными картами". Отвечая на вопрос, как теперь приходится передвигаться на дальние расстояния, Тимченко сказал: "Как говорилось в фильме "Место встречи изменить нельзя", на Костю Сапрыкина у нас есть свои методы… В крайнем случае, всегда можно заказать чартер, хотя это и не слишком удобно".
    http://itar-tass.com/ekonomika/1357388

    Абе, олигарсите на Путлер що не си купуват руски самальоти, а нещо все западноевропейски и американски машини пазаруват?

    Нали са уж нация техническа?
    Don't work hard, work smart!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
      Еще 200 украинских военных готовы перейти на территорию России
      В Ростовской области уже организован специалный лагерь для солдат ВСУ, сложивших оружие.

      http://lifenews.ru/news/137850
      А дали е възможно така да си изтеглят терористите, в украински униформи...???
      Всъщност това е по-реалистичния вариант на новината..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
        Както казваше правешкият селяндур:

        Приземяване!
        Прeдаване!
        Предаване!
        Еще 200 украинских военных готовы перейти на территорию России
        В Ростовской области уже организован специалный лагерь для солдат ВСУ, сложивших оружие.

        http://lifenews.ru/news/137850

        Коментар


        • чемадан - летящая тарелка (вверх Бузлуджа) - Москва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Дребен, аз съм предоставил данни и линк, а ти само празни надути простотии. Като искаш да ме опровергаеш намираш данни и даваш линк.
            Линкове ще си ги търсиш - на руски са от официалните им сайтове. Няма да се тощя всеки път да давам всичко наготово и никой да не чете.

            Ха, намери състава ( етническия )( езиковия ) по тяхната статистика - да видиш колко е лесно

            Там ти пише всичко - 3 графи и с проценти накрая.
            Last edited by chronos; 04.08.2014, 16:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Ми защо трябва да ми харесва в ЕС?А къде да живея решавам аз.
              Ами знаеш как е, виж подписа ми.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                ти от Уики-то ли гледаш демографията за Русия, бря? Дето те си я пишат сами и сигурно по изследвания от преди 50 години като данни или няма нищо общо с приложените линк-ве най-отдолу

                Ще ме разбиеш от смях - хохохо

                Влез им на националния статистически институт и центъра по демография. Там данни са от 2010 и 2011 година поне.

                Уики-то
                Дребен, аз съм предоставил данни и линк, а ти само празни надути простотии. Като искаш да ме опровергаеш намираш данни и даваш линк.
                Last edited by chronos; 04.08.2014, 16:48.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Ами отвори Уикито на Руска федерация и виж какви народности къде живеят. Ще видиш че има република Хасакия, която се намира в Сибир. Там живеят 80% руснаци и 12% хасаки. Но техният език е втори официален в републиката.
                  http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%...81%D0%B8%D1%8F

                  Има Република Бурятия. И тя влиза в състава на Сибирския федерален окръг.
                  Там населението е руснаци - 67,82%; - буряти - 27,81%. Официални езици руски и бурятски.
                  http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%...82%D0%B8%D1%8F

                  Има Република Тува, разположена е в южната част на Сибир. Част е от Сибирския федерален окръг.
                  Население тувинци - 77,02%, руснаци - 20,11%.

                  Има Република Якутия. Североизточен Сибир.
                  Население якути (45,54%) и руснаци (41,15%).
                  http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%...82%D0%B8%D1%8F

                  А другите райони на Сибир, където няма компактно местно население и не са обособени републики си живеят преимуществено руснаци.
                  А идиотиите на Марандите за китайците си остават идиотии.
                  И тук възникват няколко въпроса-1. Достоверността на данните и то не защото са руски, то и нашата статистика беше извадила 300 хил. цигани и 800 хил. "не казвам" 2. Динамиката на промяната в етническия състав 3. Възможното желание на местните велможи, пък били те и руснаци, за независимост... Ситуацията ми изглежда като омекотен вариант на Чечения, т.е. докато раздава щедро пари Москва проблеми няма да има, но свършат ли парите ще си играем на партизани и стражари...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Ми защо трябва да ми харесва в ЕС?А къде да живея решавам аз.
                    Ами, събери си подписка за Референдум - събери си 500 хил. гласа против ЕС и си го внеси.

                    План Б - основи си партия и като направиш собствено правителство пак може да излезеш от ЕС.

                    Всичко друго е тероризъм и погазване на Институциите в БГ.

                    Действай!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Ми защо трябва да ми харесва в ЕС?А къде да живея решавам аз.
                      А защо роднините ти са в Германия, а не в Масква

                      Коментар


                      • Колчо, поставянето на безплатна диагноза не е липса на аргументи, а е качествена помощ за правилната ориентация и преоринтация на индивида в обществото.

                        За "хунта" се говори единствено от русофилите тук.
                        Повтарянето на този термин не го превръща в аргумент сам по себе си.

                        ХУНТА НЯМА, ИМА ДЪРЖАВА УКРАЙНА!!!

                        Всеки е несъгласен с някоя медия, но това не е причина да се излага/ш.

                        Коментар


                        • [QUOTE=marandi;1059673785]За добро или зло имам феноменална памет, Шапок и мога да ти възстановя по памет целия разговор от тогава, който отричаш, но си го търси ти - не аз.QUOTE]

                          ЛЪЖЕШ! не съм казвал такова нещо.
                          А единственото ти "феноменално" е самохвалството и грандоманщината.
                          Които предполагам са ти в следствие на комплекса за малоценност поради ниския ти ръст. Щото сам си казвал че си висок 170 см. Колкото Путин, когото наричаш Джуджи.
                          И за себе си ли мислиш като за джудже?
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Ами отвори Уикито на Руска федерация и виж какви народности къде живеят.

                            А другите райони на Сибир, където няма компактно местно население и не са обособени републики си живеят преимуществено руснаци.
                            А идиотиите на Марандите за китайците си остават идиотии.

                            ти от Уики-то ли гледаш демографията за Русия, бря? Дето те си я пишат сами и сигурно по изследвания от преди 50 години като данни или няма нищо общо с приложените линк-ве най-отдолу

                            Ще ме разбиеш от смях - хохохо

                            Влез им на националния статистически институт и центъра по демография. Там данни са от 2010 и 2011 година поне.

                            Уики-то
                            Last edited by chronos; 04.08.2014, 16:33.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Е, те същите гориха публично флага на ЕС в центъра на Софето.

                              По един куфар, гарата и който откъдето, щом не им харесва в ЕС
                              Ми защо трябва да ми харесва в ЕС?А къде да живея решавам аз.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                Бузлуджа...
                                Е, те същите гориха публично флага на ЕС в центъра на Софето.

                                По един куфар, гарата и който откъдето, щом не им харесва в ЕС

                                Коментар

                                Working...
                                X