IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Лъжите и измамата са характерна черта на американците в тяхната политика и към Ирак, на който еваха мамата, и към Либия, и към Сирия, а сега и към Украйна.
    За това не ми е чудно, че платените от САЩ тролове лъжат като за световно.

    Ето ми поста, където говоря за втечняването на част от природния газ и образуване на "тапа".


    И следващия пост.

    Това е за дребния лъжец с БГ "империята".
    Ами, ти си изръсил 200 глупости в един пост.

    Мислиш ли, че мога да обясня на някого, който не може да различи 1 простотия от друга, че е издръндил още 199? ( реторично )
    ---------------

    В природен газ имало само 1% пропан и бутан така ли? Ти ще откриеш нова физика и химия, както си я подкарал.

    Млъкни ти казах - ще се изложиш още повече. Нямаш си на представа колко те щадя, но ако си решил да ставаш .... клоун - давай.

    Това го правя от респект към БГ армия - не към тИбя лично.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      http://glasove.com/komentari/40260-a...nbas-kym-rusiq
      Москва е длъжна да присъедини донбас
      Москва не трябва да влиза в Донбас.Никакви войни.Виж ако американските боклуци посмеят да нападнат Русия тогава Путин просто трябва да ги превърне в пепел кьорав боклук да не остане.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        За съжаление не може.Беше по Хисторито.
        Нищо, ти дай точното заглавие, пък все ще го намерим някъде в нета.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
          Може ли линк към филмчето ?
          За съжаление не може.Беше по Хисторито.

          Коментар


          • http://glasove.com/komentari/40260-a...nbas-kym-rusiq
            Москва е длъжна да присъедини донбас

            Коментар


            • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
              МВФ: България е сред най-засегнати от санкциите срещу Русия

              Ха сега някой може ли да ми обясни, защо поддържаме САЩ ?
              И как ще бъдем компенсирани?
              Поляците вече заявиха 500 милионна за ябълките, ние?
              Има ли българи тука?
              Да защитават българските интереси не американските.
              Вярно,не можем да изнесем тиквите!!!

              Коментар


              • Това реторични въпроси ли са ?

                Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                МВФ: България е сред най-засегнати от санкциите срещу Русия

                Ха сега някой може ли да ми обясни, защо поддържаме САЩ ?
                И как ще бъдем компенсирани?
                Поляците вече заявиха 500 милионна за ябълките, ние?
                Има ли българи тука?
                Да защитават българските интереси не американските.

                Коментар


                • Честито !

                  Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  МВФ: България е сред най-засегнати от санкциите срещу Русия

                  Ха сега някой може ли да ми обясни, защо поддържаме САЩ ?
                  И как ще бъдем компенсирани?
                  Поляците вече заявиха 500 милионна за ябълките, ние?
                  Има ли българи тука?
                  Да защитават българските интереси не американските.

                  Коментар


                  • Може ли линк към филмчето ?

                    Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Така гледах филма за Путин и много ми харесаха следните думи
                    1.За всеки убит полицай ние трябва да убиваме десет престъпника.
                    2.След като става Президент на Русия кани олигарсите на среща и казва че законите ще се спазват и данъци ще се плащат.
                    3.Дерипаска затваря Циментов завод и някакъв закон за корабни части щото печалбите били малки....Идва Путин и казва че заводи няма да се затварят и няма да страдат хора заради алчност ежби кражби и некадърност.И отваря завода.Носи договор и казва на Дерипаска ама ти не си го подписал!!!!!!!Я по живо действай.И оня като последната мижитурка отива да подпише.Това действие тази гавра с олигарха направо ми напълни душата.
                    Мисля си що ли няма един Путин в България.Ей така да ги събере да им поприказва кротко и после да ги замаа по главите.Разни догановци василевци ментраджии черепи драгалевски мангали комунистически мекерета.
                    Путин няма да се спре ясно е.
                    А най готино беше като го питаха защо избива боклуци в Чечения.Тогава попита журналиста дали иска да го обрежат.Щото ако искал в Масква имало достатъчно специалисти и така щели да го обрежат че да не му остане нищо.Онзи замръзна.Те така требе да се разговаря с те такива

                    Коментар


                    • Хайде ново 20 - http://www.vesti.bg/pari/biznes/bylg...rusiia-6019091

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Лъжите и измамата са характерна черта на американците в тяхната политика и към Ирак, на който еваха мамата, и към Либия, и към Сирия, а сега и към Украйна.
                        За това не ми е чудно, че платените от САЩ тролове лъжат като за световно.

                        Ето ми поста, където говоря за втечняването на част от природния газ и образуване на "тапа".



                        И следващия пост.



                        Това е за дребния лъжец с БГ "империята".
                        Абе не те разбирам защо се занимаваш с джуджак готвач с боядисана коса, остави го да си блее и това е.
                        В Търново имало повече хотели от Сънито и съответно повече нощувки- то сънито е колкото цяло търново но.........Не му се вързвай на глупостите, за мен каза че съм обявил че съм руснак
                        Като го питаш за конкретен отговор не отговаря, а защо биете негрите.
                        Слагаъ го в игнора и това е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                          Кои и не съм..
                          Ко ревеш сега,
                          запомни едно:
                          IQ-то ми(175), е много по добро
                          от IQ-то ти...



                          ...
                          много ти е добро ,направо идеално.....
                          като те чета ,си направо идеален...за викач в армията.......

                          Коментар


                          • Лъжите и измамата са характерна черта на американците в тяхната политика и към Ирак, на който еваха мамата, и към Либия, и към Сирия, а сега и към Украйна.
                            За това не ми е чудно, че платените от САЩ тролове лъжат като за световно.

                            Ето ми поста, където говоря за втечняването на част от природния газ и образуване на "тапа".

                            Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            ..............................
                            Дори да приемем че се образува "тапа" от втечнен пропан и бутан, които са около 1% от природния газ, то на максималната дълбочина на Черно море, която е около 2200м, налягането в тръба ПЪЛНА ИЗЦЯЛО с бутан ще бъде (220x0,58) = 128 атмосфери.
                            Което пък означава че налягане от над 150 атм лесно ще избута тази "тапа".
                            На всичко отгоре не цялата тръба ще бъде пълна с бутан, ами само малка част.
                            Та глупостите на "инженера", който като лъже си мърда кожата на черепа, си остават пълни глупости.
                            И следващия пост.
                            Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                            Аз ясно казах че се втечняват пропана и бутана, които са съставки на природния газ, но около 1%.

                            И точно те образуват "тапа", която може да бъде преодоляна при налягане МНОГО ПОД 130 атм. В Черно море естествено. За Марианската падина наистина ще трябват над 500 атм.

                            Това е за дребния лъжец с БГ "империята".
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Относно ориентациите и преориентациите Ви, не виждам смисъл да говоря...

                              Отричането на очевидното (завземането на властта със сила), не променя фактическото положение на нещата ...
                              Е, ако очаквате г-ца Псаки да го нарече така от малкия екран на теуевизора, прави сте - хунта няма ...
                              Щом в саш, твърдят, че нямат данни за загинали граждани в Донецк, Луганск или Горловка, значи, такива НЯМА ...
                              В Одеса жертвите на пожара са самозапалили се сектанти ? (разследването на въпросния палеж, НЕ СЕ разследва. Пък Вие ще прецените, зали има власт...)

                              така е... няма спор...
                              + 1
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Хубав, лош ..легитимен....
                                Същото не може да се каже за сегашните...
                                А ако имаш да избиваш комплекси ,там на село в горЪта....
                                почна да ни идваш в повече...
                                даже ,като те извиняваме ,че си на равнището на старшинка на рота ....това не ти дава да се пишеш на умник и да обиждаш като каруцар.......
                                Кои сте вие, нещо говорител на някаква група ли стана.. Ква старшинка, ква рота?
                                Какви равнища, трети клас мина ли ти?
                                Като съм ти в повече, оди се пери в ладка вОда.
                                Не съм длъжен да знам в повече ли съм ти или не съм..
                                Ко ревеш сега,
                                запомни едно:
                                IQ-то ми(175), е много по добро
                                от IQ-то ти...

                                И не си давай вид, че има някаква група, която ти визираш като "ние"..Двама изостанали има тук и им се налага да им се поясняват неща, които ги знаят и децата в първи клас. Срам и позор за гамата потребители...

                                Хитлер и той беше легитимен...

                                Коментар

                                Working...
                                X