IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Аз също ,ще ям норвежка сьомКа без пари ...
    вече си купих лаврак за 8 лева.....
    картофки полски за 15 стинки...
    полски ябълка за 30...
    такива са слуховете....
    ще има бол ябълкова и прасетата ще намажат....
    В Русия ли се местиш или отиваш само за конгреса?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
      По интересно ще стане, когато никой няма да иска руския газ, а основните потребителки са вече достатъчно издразнени и предприемат алтернативни начини за доставка...
      Тогава вече на никого няма да му пука за изнудвачите от Русия.
      Да бе стои Меркер дълбко замислена.

      До нея Путин я тупа дружестки по гърба:

      - Реши ли фрау какво ще бъде - газ или дърва. Щото и на дърва сме най-богати в света
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Япония иска да увеличи износа на селскостопански стоки за Русия
        8 Август 2014 | 11:58 | Агенция "Фокус"
        Япония иска да увеличи износа на селскостопански стоки за РусияСнимка: Информационна агенция "Фокус"
        Токио. Япония иска да увеличи обема на износа на селскостопанска продукция за Русия независимо от външните обстоятелства, заяви представител на японското министерство на селското, горското и рибното стопанство Маико Кубо, цитиран от РИА Новости. „Обемът на износа на японски селскостопански продукти в Русия е твърде малък. Ние бихме искали да увеличим доставките на японски продукти в Русия въпреки външните обстоятелства”, каза той.


        А ЕК ще компенсира с 400 милиона земеделците....
        загубите са за 7 милиарди а те ще дадат 400 милиона и ще вземат от незасегнатите...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Аз също ,ще ям норвежка сьомКа без пари ...
          вече си купих лаврак за 8 лева.....
          картофки полски за 15 стинки...
          полски ябълка за 30...
          такива са слуховете....
          ще има бол ябълкова и прасетата ще намажат....
          Бах как съм се прекарвал кат си купувам норвежка сьомга за по 18-20 лева килото.

          Викаш сега ще стане един живот ....на по 8 лева ...иха да живее Обонго
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Ами то гръцките фермери вече поемат на големи глътки... л..на.

            Русия няма да им купува нито рибата, нито маслините, нито портокалите, нито мандарините. От което естествено ще бъдат щастливи турските селяни.
            Турция е в НАТО, ама си гледа националния интерес и не се връзва на американското лайняно въже.
            За разлика от нас.
            Аз също ,ще ям норвежка сьомКа без пари ...
            вече си купих лаврак за 8 лева.....
            картофки полски за 15 стинки...
            полски ябълка за 30...
            такива са слуховете....
            ще има бол ябълкова и прасетата ще намажат....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Ами то гръцките фермери вече поемат на големи глътки... л..на.

              Русия няма да им купува нито рибата, нито маслините, нито портокалите, нито мандарините. От което естествено ще бъдат щастливи турските селяни.
              Турция е в НАТО, ама си гледа националния интерес и не се връзва на американското лайняно въже.
              За разлика от нас.
              По интересно ще стане, когато никой няма да иска руския газ, а основните потребителки са вече достатъчно издразнени и предприемат алтернативни начини за доставка...
              Тогава вече на никого няма да му пука за изнудвачите от Русия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Но и това ще стане, сега като им отрежат крадливите пръстчета, посегнали към Украйна, може и ние да поемем глътка въздух...
                Ами то гръцките фермери вече поемат на големи глътки... л..на.

                Русия няма да им купува нито рибата, нито маслините, нито портокалите, нито мандарините. От което естествено ще бъдат щастливи турските селяни.
                Турция е в НАТО, ама си гледа националния интерес и не се връзва на американското лайняно въже.
                За разлика от нас.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Определено ми приличаш на някои останал на етапа на пещерния антикомунизъм от началото на 90-те.

                  Фиксирал си се нещо на темата което говори за не много добър психически статус ........поеми въздух гледай хубавото светло бъдеще под крилото на ЕС и НАТО. То всъщност трябваше вече да се е случило ама ........
                  Фиксиран съм към свободата и демокрацията, в България ги няма.
                  АЗ ПОСОЧВАМ ЗАЩО ГИ НЯМА.

                  Проблемите си имат имена.

                  Отклоняването на вниманието не отменя проблема.

                  Ти Марков, социалист ли си? На какво дължим това антиреално поведение относно имената на проблемите..?

                  Коментар


                  • [QUOTE=markov;1059676016] ........поеми въздух гледай хубавото светло бъдеще под крилото на ЕС и НАТО. То всъщност трябваше вече да се е случило ама ........[/QUOTE]

                    ....руските крадци и българските им проксита не желаят да ни пуснат...

                    Но и това ще стане, сега като им отрежат крадливите пръстчета, посегнали към Украйна, може и ние да поемем глътка въздух...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение

                      Да ти приличам на търсещ виновни? НЕ, АЗ ГИ ПОСОЧВАМ , няма какво да ги търся.
                      Виновни за упадъка на България са крадливите предатели управлявали я през последните 70 години. Да 70, не 25. Периода на владеене на страната от няколко десетки предателски фамилии не е приключил.
                      Определено ми приличаш на някои останал на етапа на пещерния антикомунизъм от началото на 90-те.

                      Фиксирал си се нещо на темата което говори за не много добър психически статус ........поеми въздух гледай хубавото светло бъдеще под крилото на ЕС и НАТО. То всъщност трябваше вече да се е случило ама ........
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Я конкретно с примери ни обясни кога теб конкретно последните 25 години:
                        - те е завладявала червената армия?
                        -въоръжен жандарм/комунист/ те е спъвал в твоя професионален полет?
                        -под каква форма ти конкретно не си имал равен шанс и с кого ?

                        Иначе всичко което си изписал са приказки под общ знаменател ...
                        БГ е член на ЕС и НАТО и точно такива кат теб би трябвало да сте просперирали и полетели свободно на крилата на пазарната икономика .......ма явно не ти се е случило след като 25 години след края на социализма в БГ продължаваш да търсиш виновни комунисти за собственото си нерадостно битие.....
                        Ха ха хаааааа... Аз съм си успял, мен не ме гледай.Никой селянин с пищов не мое ме спря...

                        Не говоря за последните 25 години, а за последните 70, съжалявам, че се налага поясняване, явно разговора няма да доведе до нищо положително.

                        Червената армия завладя бившия блок по един път, а Чехия и Унгария по два пъти.

                        ВЪПРЕКИ ТОВА, Чехия и Унгария са успели страни, за разлика от България. ЗАЩО?????????????????????????????

                        Понеже няма да отговориш, ще го направя аз.
                        Защото в тези страни не се поддържа любов към комунизма, комунистическа и посткомунистическа Русия и предишният и сегашният им модел на живот, по който живеем ние тук в България за съжаление.

                        Да ти приличам на търсещ виновни? НЕ, АЗ ГИ ПОСОЧВАМ , няма какво да ги търся.
                        Виновни за упадъка на България са крадливите предатели управлявали я през последните 70 години. Да 70, не 25. Периода на владеене на страната от няколко десетки предателски фамилии не е приключил.

                        Коментар


                        • Мдаа, все по-далеч и по-далеч от цивилизацията....Хуйлостан, кво да прайш...


                          Epic (Racist?) Russian Trolls Project Image of Obama Blowing a Banana Onto U.S. Embassy

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            Ма то видеото е пародийно бе душице...
                            Пародиен си ти бе душице
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Ма то видеото е пародийно бе душице...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                Ей това е говедо! И тук има такива, но силно се съмнявам, че някоя матрьошка ще последва примера от Масква...

                                Watch angry Russian destroy everything western he owns as Putin bans US and EU products
                                Е точно затова Руснаците са велика нация , тоя мъж от видеото в името на своите убеждения с чук начупи поне 1500 долара без да му мигне окото.

                                Ще направя паралел с теб....и ти уж си твърдо убеден в твоите идеи и тук спамиш ли спамиш с всякакви идиотии. Няколко пъти разни съфоромци ти предлагаха да се обзаложите че твои твърдения са неверни но ти в името на уж дълбоките си убеждения не си готов да заложиш дори 50 лични левчета ......схващаш ли разликата.

                                Та ако си стигне до ситуация да се защитава родината тоя ще хване оръжие и ще е готов да умре за държавата си с чиста съвест .....а ти ще се изкараш болен или гей или дюустабан или каквото ти дойде на акъла само за да се отървеш от дълга към държавата ти...
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X