IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Экс-советник президента России экономист Андрей Илларионов рассказал изданию "ГОРДОН", что он думает о попытках Путина отправить в Украину "миротворцев"

    Андрей Илларионов в новом в интервью изданию "Gordon":
    - То, что сейчас пытается сделать Путин, на языке международного права называется легализацией агрессии. Ввод так называемого "гуманитарного конвоя", "миротворческих войск", "подразделений МЧС" – один из этапов отработанной российскими властями методологии по захвату чужих территорий.

    – То есть речь о вторжении идет, Андрей Николаевич?

    – "Вторжение" – чуть менее четкий синоним общепризнанного термина "агрессия", подразумевающего одно из наиболее тяжких международных преступлений. И захват Крыма, и поддержка террористов на Донбассе, и объявленный так называемый "гуманитарный конвой" МЧС полностью подпадают под определение агрессии, установленное резолюцией № 3314 Генеральной ассамблеей ООН от 14 декабря 1974 года. В ней указан один из квалифицирующих признаков агрессии: размещение вооруженных сил или иных силовых подразделений одного государства на территории другого без его согласия, независимо от того, как эти вооруженные силы называются, пусть даже и миротворческими, гуманитарными, конвойными... Хотя благое дело, мне кажется, конвоем не назовут.

    Речь идет о тяжком преступлении и с точки зрения международного права, и с точки зрения уголовных кодексов Украины и Российской Федерации.

    Коментар


    • НАТО ждет вторжения России на Донбасс

      Ночью с понедельника на вторник автоколонна с гуманитарной помощью жителям востока Украины выехала из Наро-Фоминска в сторону границы. В составе колонны 280 грузовых автомобилей с продовольствием, водой и медикаментами. Запад выступил резко против российской инициативы по доставке помощи без согласия украинских властей, из США уже предупредили, что готовят новые санкции против Москвы. В НАТО, как передает Reuters, теперь оценивают вероятность военного вторжения России в восточные области Украины как «высокую». Украина утверждает, что Россия сосредоточила на границе мощную группировку из 45 тысяч военнослужащих для вторжения на ее территорию. Президент Еврокомиссии Жозе Мануэль Баррозу предостерег президента России Владимира Путина от «любых односторонних военных действий в Украине под любым предлогом, в том числе, предлогом оказания гуманитарной помощи», говорится в заявлении комиссии.

      Коментар


      • Путин изпраща хуманитарна помощ , Обама война.

        Закон США (BILL) № 2277 «Акт о предотвращении агрессии со стороны России 2014″ (текст)

        http://rusvesna.su/news/1407783466
        Last edited by robert; 12.08.2014, 06:18.

        Коментар


        • В состав колонны входят около 280 грузовых автомобилей, которые доставят нуждающимся на Украине продовольствие, медикаменты и питьевую воду. Всего 2 тысячи тонн гуманитарного груза, сообщает ИТАР-ТАСС.

          Среди отправленных грузов 400 тонн круп, 100 тонн сахара, 62 тонны детского питания, 54 тонны медицинского имущества и лекарств, 12 тысяч спальных мешков, 69 электростанций различной мощности.

          Ранее президент России Владимир Путин заявил в телефонном разговоре с председателем Еврокомиссии Жозе Баррозу, что Россия во взаимодействии с представителями Международного комитета Красного Креста направляет на Украину гуманитарный конвой.

          В свою очередь глава МИД сообщил, что детали этой гуманитарной миссии согласованы с руководством Украины.

          Сергей Лавров, министр иностранных дел РФ: «Та гуманитарная акция, которую мы сейчас прорабатываем, я очень надеюсь, не будет тормозиться нашими западными партнерами».

          А Международный комитет Красного Креста потребовал от России предоставить подробную информацию о том, как именно она намерена оказывать гуманитарную помощь Донбассу.

          Подробнее на НТВ.Ru: http://www.ntv.ru/novosti/1195562#ixzz3A8wXeqh3

          Коментар


          • България пак кротко чака вторичния шок от руското ембарго

            Платените тролове да се командироват по борсите за плодове и зеленчуци и да обеснят на българските производители , колко е демократично пазара да се залее със супсидирана европейска продукция.
            За справка румънски картофи пристигат на 20 ст/кг.
            Очаквайте скоро и гръцки праскови и нектарини и т.н.
            Следваща серия мляко, риба и месо.
            Връх на демокрацията - фалити на българските производители.
            Протестъри , демократи и вся оставляя сволочь защо мълчи?

            http://www.segabg.com/article.php?id=712165
            Last edited by robert; 12.08.2014, 06:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
              Утре Русия изпраща първата хуманитарна помощ, с което се намесва открито в Украйна.
              Тази е моята прогноза.Путин не може повече да чака.

              На восток Украины направлены 280 грузовых автомобилей МЧС с российским гуманитарным грузом
              Сегодня рано утром из подмосковного Наро-Фоминска выехала автоколонна МЧС РФ, состоящая из 280 грузовых автомобилей, которые везут мирным жителям востока Украины, где продолжается силовая операция украинских военных, гуманитарный груз общим весом 2 тысячи тонн. Отправка вещей первой необходимости была ранее скоординирована с Международным Комитетом Красного Креста.

              Оригинал статьи: http://russian.rt.com/article/44947#ixzz3A8s2UTus

              Коментар


              • Обяснявам накратко един гамен си позволи да ме банне за 5 мин. от 3 поста, колкото да спази протокола.

                Пуснал съм сигнал до съответните органи и ще ги прослушам утре дали "работят".

                Двата ми опита да се разбера с "добро" от администрация не доведоха до нищо.

                Проблем е писането ми срещу Южен Паток.

                П.П. Следващите екземпляри, които се произнесат на готвач, педал, гей и прочие под благия поглед на "модерацията" с месеци, която ги гледа - ще се виждаме в Съда и там ще доказват, дали съм педераст или готвач.

                Сайт за момента го жаля. Ако още един път ми се направят на интересни ще ги почупя - ще има доста уволнения да кажем.

                Бъдете здрави!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  пиши си доклади, колкото щеш.... ей циганин и педер@ст да си на днешно време, Евроценности кво да праиш!

                  благодаря ти за отговорите, устройва ме дискусията да се води в православната координатна система на ценности. коментирай това

                  Обикновен фашизъм, или фактите, за които Западът мълчи
                  http://www.duma.bg/node/82878

                  В Русия: Време е да назовем нещата с истинските им имена и да влезем в битка!
                  http://www.blitz.bg/news/article/284078
                  Набирам "ценности" понеже имах лек фрублем ( сега ви копя/пастя - нон-стоп ) нищо, че ще го отнесе сайт - минах го тънка лайсна ).

                  Ако ми се направят пак на отворени, следва средна лайсна - ако пак не ме разберат ще влезе тежка лайсна.

                  Сега ще те докладвам - какво общо темата Украйна с цигани и педераси?
                  Last edited by marandi; 12.08.2014, 03:07.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Докладван си и ти

                    П.П. Православен и съм кръстен в манастира, където се е крил Васил Левски. Имам грамоти, купени евенгелията, които съм чел, етика, за децата и т.н. - 4 Библии са. Ритуал е над 2 часа - ама ти откъде да го знаеш, че ме питаш?

                    Искаш някой да наруши границите ни - за това ли говорим?

                    Има органи да решават - това тероризъм ли е или "освобожденство".
                    пиши си доклади, колкото щеш.... ей циганин и педер@ст да си на днешно време, Евроценности кво да праиш!

                    благодаря ти за отговорите, устройва ме дискусията да се води в православната координатна система на ценности. коментирай това

                    Обикновен фашизъм, или фактите, за които Западът мълчи
                    http://www.duma.bg/node/82878

                    В Русия: Време е да назовем нещата с истинските им имена и да влезем в битка!
                    http://www.blitz.bg/news/article/284078

                    Коментар


                    • Кандид ако си още на смяна може ли да кажеш нещо по този въпрос http://desinfowar.wordpress.com/2014...D%D0%BD%D0%BE/
                      и тук

                      http://desinfowar.wordpress.com/2014...%D0%B0-%D1%81/
                      Last edited by v_tin; 12.08.2014, 00:08.

                      Коментар


                      • малко и от мен , за да не остана капо http://desinfowar.wordpress.com/2014...%D0%B9-%D0%BC/

                        и това http://desinfowar.wordpress.com/2014...E%D0%BF%D0%B0/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          Те това е виц .....Украинския башибозук с всяческата подкепа на държавата и на НАТо при числено превъзходство от десет пъти над опълченците се пъни , пъни и нищо ефективно не сътворява освен зверствата над цивилното население.
                          А най-жалкото е че срещу себе си има някакви хора снаряжени с оръжия събрани от тук от там без артилерия , танкове , самолети и т.н. и въпреки всичко месеци не може да се справя с тях.

                          Нещо ти се губи представата за ефективност.......
                          В независима държава - някой си позволява да нарича "силите" им - БАШИБОЗУК?!?

                          Чиста форма на тероризъм и скрита "клетка".

                          Справка ООН и вот на всички държави.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Извън платената злоба, която се лее срещу Русия виждам патологична комплексарщина... Комплекса на пошлата душичка, на малкото и завистливо човече, на бедния роднина, Голяма и Велика Русия е може да се характеризира с една дума, КОСМОС. Руската душа, емоция, великодушие, необятност...

                            Пошли човечета, на колене пред православна и братска Русия!
                            ХАХАХХАХАХАХХАХААХХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХААХАААААА !!!!

                            Разсмя ме! Ма верно големи комплексари това руските человеци, а при халфбрийдовете обратнопропорционално - комплексите дабъл на чистокръвните...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              Извън платената злоба, която се лее срещу Русия виждам патологична комплексарщина... Комплекса на пошлата душичка, на малкото и завистливо човече, на бедния роднина, Голяма и Велика Русия е може да се характеризира с една дума, КОСМОС. Руската душа, емоция, великодушие, необятност...

                              Пошли човечета, на колене пред православна и братска Русия!
                              Хаха! Тоя откачи!

                              Пашли на.уй, азиатски варвари!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                                Извън платената злоба, която се лее срещу Русия виждам патологична комплексарщина... Комплекса на пошлата душичка, на малкото и завистливо човече, на бедния роднина, Голяма и Велика Русия е може да се характеризира с една дума, КОСМОС. Руската душа, емоция, великодушие, необятност...

                                Пошли човечета, на колене пред православна и братска Русия!
                                Докладван си и ти

                                П.П. Православен и съм кръстен в манастира, където се е крил Васил Левски. Имам грамоти, купени евенгелията, които съм чел, етика, за децата и т.н. - 4 Библии са. Ритуал е над 2 часа - ама ти откъде да го знаеш, че ме питаш?

                                Искаш някой да наруши границите ни - за това ли говорим?

                                Има органи да решават - това тероризъм ли е или "освобожденство".

                                Коментар

                                Working...
                                X