IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Е сега ние му нямаме вяра и се чувстваме като сираченца пред турция и Гърция....
    на нас ни се разрешава такава военна продукция ,която да ние в полза за мисиите и нищо друго....
    Даже и Спартаните и костенурките за за патрулна служба и превоз на хора....
    Просто поредния български некадърен и недоносен държавник и дипломат ни е спазарил куцо оборудване срещу пачка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
      Защото големия брат лекинко ни нямаше вяра, при това с огромно основание, имайки предвид името на предния ни брат и малките му братченца из България...
      Е сега ние му нямаме вяра и се чувстваме като сираченца пред турция и Гърция....
      на нас ни се разрешава такава военна продукция ,която да ние в полза за мисиите и нищо друго....
      Даже и Спартаните и костенурките за за патрулна служба и превоз на хора....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Понеже съм в час ,когато големия брат заповяда да се уншищожат ракетите в тели5ш и самоков ,каза ние ще ви браним ,ние ще ви снабдяваме , вие само ще подкрепяте нашагта политика на балканите...
        но не обясни защо турция и гърция имат различна политика на балканите.... а и защо предлага само ф-16 и то 15-20 години ....
        Защото големия брат лекинко ни нямаше вяра, при това с огромно основание, имайки предвид името на предния ни брат и малките му братченца из България...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
          Точно това е проблема, че тези видове и модификации са на въоръжение.
          Трябваше след като ги нарязаха, да купят нови и съвременни оръжия на мястото на старите, за да не губим количество и да подобрим качеството.
          Не забравяйте, че съгласието за намаляване на бройката беше дадено от българи с БКП произход, поредното антибългарско решение.
          Понеже съм в час ,когато големия брат заповяда да се унищожат ракетите в телиш и самоков той каза.... ние ще ви браним ,ние ще ви снабдяваме , вие само ще подкрепяте нашагта политика на балканите...
          но не обясни защо турция и гърция имат различна политика на балканите.... а и защо предлага само ф-16 и то 15-20 години ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
            Говорим за преди 30 години младежо !

            И не беше само бройка , имаше и качество и най важното хора подготвени и мотивирани.
            Оф, недей да ми говориш за кога става въпрос, защото съм служил в тая армия колкото теб(ако въобще си), баща ти и дядо ти по две.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              сега тези стари бракми Т-72 са още на въоръжение....
              Миг 21 ,Миг 29 и Ка 8 и 24 и СУ 25 .....
              Мтлб ,БТР 60 ПБ и БРДМ и Су и град ...
              даже и ак си е същия.........

              В момена имаме 500 Х 3 мисионери авганистанци и това е...
              Точно това е проблема, че тези видове и модификации са на въоръжение.
              Трябваше след като ги нарязаха, да купят нови и съвременни оръжия на мястото на старите, за да не губим количество и да подобрим качеството.
              Не забравяйте, че съгласието за намаляване на бройката беше дадено от българи с БКП произход, поредното антибългарско решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                Вай вай вай.... стари руски бракми точка ком... всичките.
                Ако ще и да са 100к, какво от това?
                Стига сте гледали бройката.
                Говорим за преди 30 години младежо !

                И не беше само бройка , имаше и качество и най важното хора подготвени и мотивирани.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Ето как "разсъждава" национален предател-копейкаджия...който не познава историята на родината (ако изобщо България му е родина, подозирам, че е поредния мелез - рожба на българо-съветската дружба)....

                  Ами така бе, пундьо, през Първата световна война България воюва едновременно с всички изброени, повтарям едновременно и при това успешно, докато не дойде Добро поле, където също такива национални предатели позволиха пробива, който доведе катастрофата...ако не бяха предателските действия на платените от Франция Стамболийски и Церковски...нямаше да има катастрофа...
                  ......национален предател-копейкаджия......

                  Леле Гъбо. Колко мъка и злоба е събрала дребната ти НПО душица. А навремето как гордо крачеше в редиците на партията и се биеше в гърдите....Трогнат съм от усилията ти да ми правиш като вятъра и напъните по цял ден за да правиш шоу пред останалите.

                  Сега ми отговори едно нещо Гъбо. Кога в световната история, малък народ, нация или държава е побеждавал по-голяма и не само да е завоювала, но и да е удържала превзетото??? Един пример ми дай така, преди да ми обясняваш как сме щели да смажем Сърбия, Гърция и Турция накуп.

                  За разлика от вас съм реалист, а не платен трол с мисия да подменя историята.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Айде сега....
                    Говориш от смое име...
                    Участвал съм в Щит и знам какво можем и какво сме правили.......
                    През 1989 г имахме над 140 к в хора ,над 2К в танкове над 250 в самолети и вертолети над 100 бр. в ракети....
                    Сега по данни на МО над 25 К в хора ,около 50 танка ,15 самолета и 10 вертолета...работещи...
                    Всичко това бе съкратено по заповед на големия брат и унищожено.......
                    Какво му обясняваш на трола!
                    И да иска не може те разбра , малоумника мамин.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                      Вай вай вай.... стари руски бракми точка ком... всичките.
                      Ако ще и да са 100к, какво от това?
                      Стига сте гледали бройката.
                      сега тези стари бракми Т-72 са още на въоръжение....
                      Миг 21 ,Миг 29 и Ка 8 и 24 и СУ 25 .....
                      Мтлб ,БТР 60 ПБ и БРДМ и Су и град ...
                      даже и ак си е същия.........

                      В момена имаме 500 Х 3 мисионери авганистанци и това е...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Айде сега....
                        Говориш от смое име...
                        Участвал съм в Щит и знам какво можем и какво сме правили.......
                        През 1989 г имахме над 140 к в хора ,над 2К в танкове над 250 в самолети и вертолети над 100 бр. в ракети....
                        Сега по данни на МО над 25 К в хора ,около 50 танка ,15 самолета и 10 вертолета...работещи...
                        Всичко това бе съкратено по заповед на големия брат и унищожено.......
                        Монти, тези които го унищожиха са съветските лизачи, те така си бяха свикнали и много лесно смениха обекта на лизане. Сега видяха, че освен долари могат да прибират и рубли и са двойно по-щастливи...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Айде сега....
                          Говориш от смое име...
                          Участвал съм в Щит и знам какво можем и какво сме правили.......
                          През 1989 г имахме над 140 к в хора ,над 2К в танкове над 250 в самолети и вертолети над 100 бр. в ракети....
                          Сега по данни на МО над 25 К в хора ,около 50 танка ,15 самолета и 10 вертолета...работещи...
                          Всичко това бе съкратено по заповед на големия брат и унищожено.......
                          Вай вай вай.... стари руски бракми точка ком... всичките.
                          Ако ще и да са 100к, какво от това?
                          Стига сте гледали бройката.

                          Коментар


                          • Каква малка България, промили са ви главите и нищо не е останало вътре... България е воювала с изброените 3 години, явно не е била толкова малка А как е ясно- тия локалните са били лесни, защото са били същите мухльовци като нас сега, а за другите не са ни стигнали силите... Иначе цялата история е пълна с военни провали на велики сили, та ако в този период е имало по-сериозен сблъсък с Русия доста факти говорят, че нямаше да завърши в тяхна полза

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Кокал, ето какъв е проблема- преди век бяхме достатъчно силни да воюваме едновременно със Сърбия, Гърция, Румъния, Русия, Англия и Франция. След 50 години руско присъствие изпаднахме дотам, че с едни цигани не можем да се оправим...
                              Айде сега....
                              Говориш от смое име...
                              Участвал съм в Щит и знам какво можем и какво сме правили.......
                              През 1989 г имахме над 140 к в хора ,над 2К в танкове над 250 в самолети и вертолети над 100 бр. в ракети....
                              Сега по данни на МО над 25 К в хора ,около 50 танка ,15 самолета и 10 вертолета...работещи...
                              Всичко това бе съкратено по заповед на големия брат и унищожено.......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                                Това вярваш ли го младежо или просто го пишеш за да си чешеш пръстите?

                                Би ли му обяснил как точно малка България е щяла да воюва "едновременно със Сърбия, Гърция, Румъния, Русия, Англия и Франция."

                                Затова ни скършиха москалите, след като ни ОСВОБОДИХА от турция. За да не размажем чалмите като хлебарки след 500 г. чакане и събиране на бойни умения.
                                Ето как "разсъждава" национален предател-копейкаджия...който не познава историята на родината (ако изобщо България му е родина, подозирам, че е поредния мелез - рожба на българо-съветската дружба)....

                                Ами така бе, пундьо, през Първата световна война България воюва едновременно с всички изброени, повтарям едновременно и при това успешно, докато не дойде Добро поле, където също такива национални предатели позволиха пробива, който доведе катастрофата...ако не бяха предателските действия на платените от Франция Стамболийски и Церковски...нямаше да има катастрофа...

                                Коментар

                                Working...
                                X