IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Кандитко не си невинен и ти доста често си изпускаш нервите и дразниш и обиждаш хората .......и при мен се случва и при много други пишещи тук също.....не сме толкива ангелчета
    И така да е, когато модерацията е справедлива и пропорционална, приемам да ми трият постове, но в конкретния случай аз бях прав, а банът - неоснователен, което прави възможен евентуален иск...(по-скоро няма да го предявя, щото уважавам доста хора от сайта, като Мариян например, а и самия сайт, а и съм доволен бивш акционер)...

    Както и да е, достатъчно по темата...

    Коментар


    • Кандитко не си невинен и ти доста често си изпускаш нервите и дразниш и обиждаш хората .......и при мен се случва и при много други пишещи тук също.....не сме толкива ангелчета
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
        не знам колко наивен трябва да си за да вярваш в тези глупости
        Засирают мозги нормальных людей, поредния трол, който има за цел да вкара темата в топик и да загуби времето на опонентите си... Правилно, модерацията трябва да се намеси и да поддържа темата на прилично ниво, да не допуска тролене от страна НПО-проституцията..... От мен ЧАО, тук няма какво да се прави!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Абе и двамата изтрещяхте.
          И мен са ме банвали , голяма работа.
          С просто око е видно че на моменти почваме да се караме и да се обиждаме което е далеч от добрия тон. В такива случаи няма как да не се трие и изгони някои временно докато му се нормализира адреналина.

          В смисъл няма каква да се сърдим , ние сами си даваме поводи да ни репресират

          п.п.
          Пък Амстердамката ли....влюбен съм в нея без да съм я виждал дори
          Там е въпроса, че нито съм обиждал, нито съм излязъл извън темата. Банна ме след изтрит едва един пост, в който и зададох съвсем резонен въпрос и направих предположение, че ще бъда баннат понеже задавам въпроса за разликата между заяждане и оценка (за което ми сложи първия бан). Разбира се, реакцията (бана) не ме изненада...някак си доста предвидимо злобничко беше...но злобата или личното отношение не може да е основание за бан (повтарям за един изтрит пост, който нито имаше обидно съдържание, нито по друг начин представляваше отклонение от правилата на форума)...Неприятното чувство, че си несправедливо и по-важното НЕОСНОВАТЕЛНО отрязан от участие в дадена дискусия, от възможност да даваш мнение и да отговаряш спокойно може да се квалифицира като причиняване на нематериални вреди (разбира се това е само миниатюрна част от аргументацията, която си пазя за бъдещ иск)...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от buba4ko Разгледай мнение

            И какво викаш за образованието в Русия? Защо никой не праща децата си там?
            Какво образование, какви пет зелени артишки... пиндосите са най-необразованото племе на планетата, погледни за доказателство прессекретарите на ГосДеп, аман от Псакинг и Харфинг, Смеееееех... Ама НПО-проституцията бълва клишета на поразия, освен това трябва НПО-проституцията да си актуализира данните за българите, които работят и учат в Русия

            Има качествено образование, което е недостъпно за масовия американец, поради най-различни причини... Българчета, деца на емигранти, дето в нашенско школо едвам връзват тройки, в пиндостан са отличници

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
              Щото мен т. нар. Amsterdamm ме банва два пъти за една седмица БЕЗ ОСНОВАНИЕ, за което пуснах две мейлчета на Инвестора...
              Детската градина - започнаха жалбите... Госпожо, пък той ме ощипа... Ще го напиша във фейсбук да знаат всички...
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                В началото на годината играчите от Уолстриит дадоха прогноза 1000 долара в
                края на годината.Там някъде ще е плюс,минус 50 долара.


                не знам колко наивен трябва да си за да вярваш в тези глупости

                Коментар


                • Абе и двамата изтрещяхте.
                  И мен са ме банвали , голяма работа.
                  С просто око е видно че на моменти почваме да се караме и да се обиждаме което е далеч от добрия тон. В такива случаи няма как да не се трие и изгони някои временно докато му се нормализира адреналина.

                  В смисъл няма каква да се сърдим , ние сами си даваме поводи да ни репресират

                  п.п.
                  Пък Амстердамката ли....влюбен съм в нея без да съм я виждал дори
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    +1
                    И мен Амстердам ми банна първия ник от 2010г. ей така, щото просто не харесваше фактите които изнасях и може би заради това, че не и се поддадох на свалките. Голяма злоба струи от това момиче.....също мислих за съдебен спор с инвестора заради нея.
                    Еми значи й е време да си намери по-способен приятел
                    Нали знаете кога жените са злобни...
                    Защо не си даде профил и изисквания и все някой тук ще отговаря на изискванията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                      +1
                      И мен Амстердам ми банна първия ник от 2010г. ей така, щото просто не харесваше фактите които изнасях и може би заради това, че не и се поддадох на свалките. Голяма злоба струи от това момиче.....също мислих за съдебен спор с инвестора заради нея.
                      Мен ме заплаши с банване на ника...а подозирам, че манипулира служебната поща на Инвестора и мейлите ми не са стигнали до когото трябва..., но има и физическа поща...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Щото мен т. нар. Amsterdamm ме банва два пъти за една седмица БЕЗ ОСНОВАНИЕ, за което пуснах две мейлчета на Инвестора... естествено, отговор не получих и се чудя за едно леко искче за нематериални вреди до работодателя на въпросния Amsterdamm за 5 бинки (за да сме на ниво РС)...мисля, че мога да го обоснова доста добре...запазил съм принтскринове от изтрити мои постове...смятам, че би минал пред около 60-70 % от съдебните състави в Софийски РС, т. е. биха уважили поне частично подобен иск...
                        +1
                        И мен Амстердам ми банна първия ник от 2010г. ей така, щото просто не харесваше фактите които изнасях и може би заради това, че не и се поддадох на свалките. Голяма злоба струи от това момиче.....също мислих за съдебен спор с инвестора заради нея.

                        Коментар


                        • Пребиха руски политик и издател
                          Шлосберг публикувал материал за смъртта на руски военни в Украйна
                          http://www.dnes.bg/world/2014/08/31/...izdatel.237381

                          Фашизма във СССР, пардон - Русия, никога не е спирал да действа с пълна сила.
                          Всеки който изрази мнение различно от фюрера Путинчо незабвно бива наказан

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master
                            Защо рИвеш за модерация? Срамно ли е да си педал? Нали конституцията гарантира равноправие на сексуалните малцинства? Или не?
                            Щото мен т. нар. Amsterdamm ме банва два пъти за една седмица БЕЗ ОСНОВАНИЕ, за което пуснах две мейлчета на Инвестора... естествено, отговор не получих и се чудя за едно леко искче за нематериални вреди до работодателя на въпросния Amsterdamm за 5 бинки (за да сме на ниво РС)...мисля, че мога да го обоснова доста добре...запазил съм принтскринове от изтрити мои постове...смятам, че би минал пред около 60-70 % от съдебните състави в Софийски РС, т. е. биха уважили поне частично подобен иск...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от buba4ko Разгледай мнение
                              Добавка: А защо никой богаташ не праща децата си да учат в Русия а ги пращат или в Европа или в щатите?
                              Няма българи завършили през последните 10 години в Русия и Китай и да са безработни. Докато 90% от завършилите на Запад са безработни и се чудят, какво да правят със себе си? Най-лесно е да изгърмиш парите на тати и мама за социология, психология, маркетинг, бизнес администрация (или друга подобна глупост) в някое западно селско университетче и след това да пляскаш с ръце след поредната смяна в кухнята на някой ресторант...
                              Last edited by Forex Master; 31.08.2014, 10:36.
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Как е, бубачко? Що млъкна кат насран?!
                                Що кат насран? Ти мълчиш май само като се насереш, така ли ?
                                Иначе не мислех да ти отговарям, то няма смисъл - нямаш никакви доводи.
                                Ама айде, щом искаш да драсна 1-2 реда...

                                Викаш ладите са супер, ама заради митата не ги караме тук, така ли
                                А преди да влезем в ЕС нали сме нямали европейските мита, защо тогава не се караха лади?
                                Абе смешна работа...най-великата държава имала само една кола, а пък ония смотани западняци имат десетки модели

                                Както винаги съм казвал - недей гледа кво говорят хората, а ги гледай какво правят.
                                Хич не те слушам кви ги редиш тука, когато по дела друго правиш.

                                И какво викаш за образованието в Русия? Защо никой не праща децата си там?

                                Освен това май не следиш колко много се е обезценила рублата последните години.
                                Да не говорим за постоянните скандали за корупция, убийства и сума още беззакония

                                Коментар

                                Working...
                                X