Аз мисля, че сега е точният момент да отворим границата си за етнически Българи от украйна - можем да привлечем 50-60 000, дори 100 000 и отчасти да решим демографският проблем. Вярно - лигавият нелегитимен президент е прекалено зает да плюе по Русия, но къде е правителството, къде е министърът на външните работи, та не подават ръка на нашите сънародници? Има достатъчно почти обезлюдени райони, където да ги настаним !!!
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Украйна (2)
Collapse
Заключена.
X
X
-
Всичко е ясно... “МАЙДАНОВСКИ” ТЕРОР!
Питате: - Защо Фашистите от Майдана ТЕРОРИЗИРАТ съгражданите си, избиваха ги със снайпери в Киев, а сега вече в цяла Украйна и се БОЯТ ОТ ЧЕСТНИ ИЗБОРИ?
ЗАЩОТО нямат подкрепа дори близо до 50%
"Според анкета на "GfK Ukraine" едва 12% от жителите на юг и 9% на изток заявяват, че страната върви в правилна посока. По-малко от 50% в ЦЯЛАТА СТРАНА подкрепят ПРЕВРАТА, но на юг и изток делът им е само 20%, пише "Кийв поуст". - БТА
НЯМА ГЛУПАВ НАРОД…!
“КОЙТО ПОСЕЕ ВЕТРОВЕ, ЩЕ ПОЖЪНЕ БУРИ” – пише във вечната книга…
- А тероризма си е тероризъм... И АМЕРИКАНСКИЯ и ФАШИСТКИЯ в Киев...!Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
И в ЕС имало честни хора…
Политологът Йохан Бекман, доцент от Университета в Хелзинки коментира:
- „Това, което стана в Одеса, е истински геноцид! И със сигурност отговорност за това носят националистите и „Десен сектор“. Но и ЕС има своята вина. Достатъчно дълго ЕС даваше картбланш на новото ръководство на Украйна. Ще ви кажа и друго – в Киев управлява хунта, профашискта хунта. Това е нелегитимна власт!“.Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Тези и те са Руски агенти сигурно.....според Барбарита
Известният одески поет Вадим Негатуров, който е бил в Дома на профсъюзите, е сред жертвите на огнения капан, отнел живота на над 40 души. Приятели на Негатуров успели да го евакуират от горящото здание, но изгарянията му били смъртоносни. Въпреки че бил откаран веднага в болница, медиците не успели да спасят поета. „Роден съм на 5 декември. Случило се в Одеса (не съм се старал, просто ми е провървяло). В този благословен от Бога град се учех отлично и честно се ожених. В Одеса живея и работя. В Одеса искам да умра“, е написал в автобиографията си Негатуров.
Сред жертвите в Дома на профсъюзите е и депутатът от Одеския областен съвет на Партията на регионите Вячеслав Маркин. Депутатът е починал от раните си в болница.
Главното управление на МВР на Украйна е повдигнало 10 обвинения във връзка с критичната ситуация в Одеса, в точа число за „умишлено убийство“, „масови безредици“, „хулиганство“, „нахлуване в държавни или обществени здания“.
От своя страна експерти вече прогнозират началото на партизанска дейност. Лидерът на освободителното движение „Куликово поле“ Егор Кваснюк е уверен – след подобна трагедия мирните жители ще се обединят, за да се противопоставят на националистическите шпицкоманди. По последни данни 42 са жертвите на ужаса в Дома на профсъюзите, над 200 са ранените.
Пред „Россия 24“ политологът Йохан Бекман, доцент от Университета в Хелзинки коментира ситуацията в размирния град така: „Това, което стана в Одеса, е истински геноцид! И със сигурност отговорност за това носят националистите и „Десен сектор“. Но и ЕС има своята вина. Достатъчно дълго ЕС даваше картбланш на новото ръководство на Украйна. Ще ви кажа и друго – в Киев управлява хунта, профашискта хунта. Това е нелегитимна власт!“.Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaronИдиотите в България, от които страдат моите приятели там
Дано и приятелите ти се изнесат от тук....Last edited by X_Y; 04.05.2014, 11:04.Слава Великому Сталину!
Коментар
-
Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнениеАз със сЪмишленици на доктор Менгеле нямам нищо общо...
Гадно и противно...!
Коментар
-
http://www.blitz.bg/news/article/265442
Коктейли "Молотов" за Българския културен център в Одеса
Ето какво ги чака нашите сънародници там.А вие тук неразумни и юроди защитавайте още шибаните фашисти.....Слава Великому Сталину!
Коментар
-
Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнениеЗащо ми е подчертана тази полУвина бе Кемал Монтеро!!!
Гадно и противно...!
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaronЧети:
"МВД Украины: Большинство задержанных в Одессе оказались гражданами России и Приднестровья
-не въоръжени,
-в не достатъчно количество за нещо ефективно ,
-но за сметка на това с Руски паспорти в джоба че като ги проверят веднага да се разбере от де са.........
Нещо не ти ли се струва като приказка за идиоти това ?
А лично подписана от Путин инструкция как да ядат малки деца в Одеса не са ли намерили , или ни го пазят за следващата идиотска новина....Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнениекой ти пише постовете .....
За протокола за 10 минути ,не можеш и полувината да напишеш....
Какво стана с платената дружинка от Дневник....
Коментар
-
Бандеровската хунта в Киев беше едноразово явление, позволяващо на САЩ да прикрие временно кризата и проблемите с долара чрез давление върху Русия, ЕС и Китай. Украйна е идеална за провеждане на такава операция смъртник с вече надут пояс на шахид, 15 ядрени реактора и най-голямата в Европа транзитна газова система.
В САЩ се изплашиха, че влакът може да отпътува без тях. Нарастващата мощ на Русия не може да не привлече обратно Украйна заради геополитика, бизнес, хора. Но за САЩ Украйна е само оръдие. И така е използвана.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнениеОбичам да ги ловя.....
Когато се самозабравят....
Този е от Дневник...
Там бяха десетина от една дружинка и да не докара и другарчетата си....Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Как се стигна до трагедията в Одеса?
http://ruposters.ru/archives/4716
Сотник Микола докладывает министру об Одессе
http://ruposters.ru/wp-content/uploa...T1-620x352.jpg
«Сделайте коридор и мы сделаем свое дело».
https://www.youtube.com/watch?v=WKPG9DfG4h8
И работата е свършена
https://www.youtube.com/watch?v=xYUnjSJFKmw
Коментар
Коментар