IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли Русия да даде добрия пример за развитие на едно общество на останалите народи

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://medportal.ru/mednovosti/news/...2/171unrassia/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
      Върни си часовника с един час първо !
      Разходи се до СОК Камчия и предлагам да продължим.Ако съм те засегнал извинявай.
      Часовник не нося от над 15 години. Всички останали часовници си се сменят сами около мен.
      Какво, да целуваме ръка на Русия за това, че на наша земя, със схеми са направили някакво си комплексче ли?

      Коментар


      • http://www.lvrach.ru/2013/01/15435600

        Коментар


        • http://www.ng.ru/economics/2011-11-25/4_kids.html

          Коментар


          • http://interfax.ru/news.asp?id=319772

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Чук!
              Върни си часовника с един час първо !
              Разходи се до СОК Камчия и предлагам да продължим.Ако съм те засегнал извинявай.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                Ти говориш за Лушков, бира и ракия.
                Аз попитах:
                Някой сеща ли се за нещо подобно за българските деца?
                В България или чужбина?


                http://sok-kamchia.com/bg/%D0%BA%D0%...%E2%80%9C.aspx
                Чук!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Там ми е минало детството!
                  И докато на Батков още се клатят краката за заменките, при Лужков нещата успяха, а ти в момента го възхваляваш другарю
                  Ти говориш за Лушков, бира и ракия.
                  Аз попитах:
                  Някой сеща ли се за нещо подобно за българските деца?
                  В България или чужбина?


                  http://sok-kamchia.com/bg/%D0%BA%D0%...%E2%80%9C.aspx

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                    Ходил съм много кратно.
                    Препоръчвам ти да се разходиш до шкорпиловци по плажната ивица.
                    В района на Камчийски пясъци сам ще се увериш за плажна ивица широка над 1000 м.
                    Побързай , че Батков отдавна точи зъби за там и скоро няма да я има.
                    Вземи си и фотоапарат.
                    Там ми е минало детството!
                    И докато на Батков още се клатят краката за заменките, при Лужков нещата успяха, а ти в момента го възхваляваш другарю

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Нищо не знаеш! Като гледам какви ги разправяш за плажната ивица не си и стъпвал!!!
                      И защо реши, че ТИМ са крали?
                      "Колко е вярно незнам" казах.Нищо не съм решил.Ти правиш тези внушения !
                      Май ти не си ходил или ако си ходил си наблегнал на заведенията!
                      Погледни поне в картите .Освен ако не си от хората на Батков, за които плажа е нива?
                      Last edited by robert; 28.10.2013, 07:47.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        На места е и по 20 000 метра ширината на пясъчната ивица. Абе момче, що не отидеш до Камчия???
                        Малиииии, що бира, и ракия е пила тази Камчия
                        Ходил съм много кратно.
                        Препоръчвам ти да се разходиш до шкорпиловци по плажната ивица.
                        В района на Камчийски пясъци сам ще се увериш за плажна ивица широка над 1000 м.
                        Побързай , че Батков отдавна точи зъби за там и скоро няма да я има.
                        Вземи си и фотоапарат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                          Знам само , че ....
                          Нищо не знаеш! Като гледам какви ги разправяш за плажната ивица не си и стъпвал!!!
                          И защо реши, че ТИМ са крали?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Да живее Лужков, да живее ТИМ, Да живее българо-съветската дружба!!! КПСС-БКП!!!
                            Легенди се носят за това колко бил " свил" Лужков и ТИМ от проекта.Колко е вярно незнам.
                            Знам само , че хиляди русначета летуват безплатно и благородно им завиждам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Ами ние нямаме толкова много космонавти. Само двама са.
                              Георги Иванов и Александър Александров.
                              Не бях много точен, става дума за дубльора на Александров.Той не е много популярен и затова не си спомням името му.Може да се спори да ли е космонавт, след като не е летял реално, а само е минал пълната подготовка.
                              Това не е важното .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                                Плажната ивица е невероятна, най - голямата в България.Мисля , че беше с дължина19 км., а на места ширината и е над 1000 м.
                                На места е и по 20 000 метра ширината на пясъчната ивица. Абе момче, що не отидеш до Камчия???
                                Малиииии, що бира, и ракия е пила тази Камчия

                                Коментар

                                Working...
                                X