IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли Русия да даде добрия пример за развитие на едно общество на останалите народи

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    За Руската система на управление може да се каже накратко : Държава с огромни ресурси полезни изкопаеми управлявана авторитарно.

    В Америка поне имат републиканци и демократи...ако, че евреите от ФЕД им дирижират политиката... в Русия пак управляват Евреите, но брутална с 1 партия - комунягите.
    Да, така е, но има частница които наливат свеж капитал ТУК.............аз тях имам в предвид....нали разбираш ?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      За Руската система на управление може да се каже накратко : Държава с огромни ресурси полезни изкопаеми управлявана авторитарно.

      В Америка поне имат републиканци и демократи...ако, че евреите от ФЕД им дирижират политиката... в Русия пак управляват Евреите, но брутална с 1 партия - комунягите.
      Кви комуняги те гонят бе пич! Знаех, че не разбираш от основни инвестиции, ама и в политика се оказа пълен лаик? КОМУНИСТИЧЕСКАТА ПАРТИЯ В РУСИЯ НЕ УПРАВЛЯВА!!! Ти си тотално сбъркан като запецнала грамофонна плоча!!!

      "Според допитването Комунистическата партия на Руската федерация (КПРФ) получава 19,8 процента и остава втора политическа сила в Държавната дума."
      Last edited by Лорда; 18.08.2013, 23:04.

      Коментар


      • За Руската система на управление може да се каже накратко : Държава с огромни ресурси полезни изкопаеми управлявана авторитарно.

        В Америка поне имат републиканци и демократи...ако, че евреите от ФЕД им дирижират политиката... в Русия пак управляват Евреите, но брутална с 1 партия - комунягите.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Доколкото мога да чета,заглавието на темата е "Може ли Русия да бъде добрият пример за развитие на едно общество".
          На този етап мисля-НЕ!!!
          …еми аз чета между редовете братле, така ми идва от малък, та ти си мисли каквото искаш….. който е готов ме разбира .. айде наздраве, че съм на втората половина от 100 – те гайди ….

          Коментар


          • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
            Американците и евро тарикатите ни наиграха, ама малко сме тези които го осъзнаваме, дадоха ни право да сме потребители, такива сме им нужни, как не го разбират повечето не ми е ясно ...
            Доколкото мога да чета,заглавието на темата е "Може ли Русия да бъде добрият пример за развитие на едно общество".
            На този етап мисля-НЕ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Aз.

              Сеят американците бомби и след това жънат МакДоналдс.
              Американците и евро тарикатите ни наиграха, ама малко сме тези които го осъзнаваме, дадоха ни право да сме потребители, такива сме им нужни, как не го разбират повечето не ми е ясно ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                Абе в този форум има ли българофили ?
                Aз.

                Сеят американците бомби и след това жънат МакДоналдс.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Ако още един път ме обидиш тъмносин косттовистки фанатик, ще ходя лично до офиса на инвестора за да те баннат по IP. Ти не можеш ли да ползваш единствено аргументи бе синьолилаво папагалче?
                  Виж, чети и се образовай малко повече от Винету както ти каза бате Пешо:



                  http://svobodnaplaneta.com/story/6178
                  Американците са най-гнусната нация в света! Да живее РОССИЯ!
                  Руснаците са единствено в + на родната икономика от няколко години , да уточня, в последните години не влага държавата Русия а отделни частни инвеститори които наливат свежи пари, такъв дефицит за Българските реалности, подобни американски или европейски инвестиции НЯМА ( от частен характер) … кой каквито изводи иска да си прави ….. въпрос на интелект !!!!

                  Коментар


                  • Американците сеят с бомби демокрацията, пък каквото поникне.
                    А за руснаците това ми хареса:
                    "
                    Пиша ти от Плевен, драги Ванка.
                    Помниш ли кагда пришол със танка?
                    Беше млад, но се държеше мъжки.
                    Зарази семейството ми с въшки….

                    Взе на мама златните пендари.
                    и дори галошите ми стари.
                    Помниш ли, как кушаше картошки?
                    Наконец забърса три кокошки.

                    После си преспал със как Сия.
                    и изпил си всичката ракия.
                    А след време чухме и мълвата,
                    че си гръмнал тате във главата!

                    Длъжен бях да те обичам, Ваня.
                    Даже кръстих дъщеря си Маня.
                    Залъкът си давахме насила.
                    на Русия – тая дива сила.

                    После цели девет петилетки.
                    грабихте уран и руди редки.
                    Грабихте и жито, папироси….
                    Зарад тебе ходим голи-боси!

                    Дружбата ни беше “свята”, “чиста”.
                    Ние всички хранехме танкиста.
                    А пък ти ни пазаше със танка.
                    и ни взе последната луканка….

                    Пазеше и немците, и чехите.
                    Ние тук възпявахме успехите.
                    С паметник стърчиш ни на главата.
                    и скверниш небето и земята."


                    Абе в този форум има ли българофили ?
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                      Ти наистина ли си с напълно полиран като билярдна топка мозък !?
                      Ако още един път ме обидиш тъмносин косттовистки фанатик, ще ходя лично до офиса на инвестора за да те баннат по IP. Ти не можеш ли да ползваш единствено аргументи бе синьолилаво папагалче?
                      Виж, чети и се образовай малко повече от Винету както ти каза бате Пешо:



                      http://svobodnaplaneta.com/story/6178
                      Американците са най-гнусната нация в света! Да живее РОССИЯ!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Как може нормален човек да си помисли, че американите, както и никой друг до момента не може да стъпи на луната от 35 години след последния уж "полет" до луната, въпреки напредъка на технологиите за тези 35 години. Ще минат 50 ще минат 100 и човек пак няма да е стъпил на луната, да видим тогава историците дали няма да сменят плочата. Всички ще се подиграват на тогавашните мошеници от САЩ.
                        Ти наистина ли си с напълно полиран като билярдна топка мозък в следствие на комунистическата пропаганда или просто ей така си говориш глупости?

                        Самите руснаци, включително космонавти, летяли в космоса са няасно за кацането на луната, но някой си с комплексарски ник, със замъглено от комунистическата пропаганда съзнание, продължава като милиционера от вица да вика " те таково жювотну нема".

                        Чети тук малко да се образоваш какво казват специалистите, а не партийната пропаганда на Позитано20. Ако не разбираш руски - ще ти превеждам.

                        Алексей Леонов развеял слухи о том, что американцы не были на Луне

                        Были ли американцы на Луне?

                        А вече и Индия и Япония са решили да се включат в "инсценировката"

                        Автентичността на лунните мисии "Аполо" потвърдена от Индия и Япония!

                        Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Как може нормален човек да си помисли, че американите, както и никой друг до момента не може да стъпи на луната от 35 години след последния уж "полет" до луната, въпреки напредъка на технологиите за тези 35 години. .
                        Този въпрос по своята безгранична тъпота може да се сравни само с въпрос от сорта на "Защо след като пратиха няколко лунохода на луната, руснаците, въпреки напредъка на технологиите, вече 40 години не са изпращали луноходи на луната?"

                        Колко жалко е да си български комунист - да ти се налага до отричаш признато от специалистите в целия върховно достижение на човечеството, само заради идиотските идеологически причини!?!?!?
                        Last edited by Jimmy; 18.08.2013, 20:23.
                        Don't work hard, work smart!

                        Коментар


                        • Макар че в Русия не се публикуват официални данни за нивото на смъртност заради употреба на наркотици, според някои данни ежегодно в Русия умират около 100 000 млади хора заради употреба на наркотици. http://demoscope.ru/weekly/2013/0561/rossia01.php#32
                          Според някои данни, Русия е на първо място в света по употреба на хероин от наркомани. Тези статистики отново показват, че и в това отношение Русия не може да даде добър пример на останалите народи.

                          Коментар


                          • Внос на ЕС от Русия:
                            1)
                            - от началото на 2012г. до края на май 2012г. беше на стойност 91.7 милиарда евро
                            2)
                            - от началото на 2013г. до края на май 2013г. беше на стойност 89.7 милиарда евро
                            Тоест за една година има СПАД от 2 МИЛИАРДА евро.





                            http://epp.eurostat.ec.europa.eu/por...tistics/themes

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                              Въпреки опитите да инсценираш наличие на мозък в главата, все не ти се получава.
                              Невежеството си е невежество.
                              Така казва и прославеният космонавт Алексей Леонов:
                              "Всерьез верить в то, что американцы не были на Луне, могут только абсолютно невежественные люди."
                              А ти нямаш никакво наличие на сиви клетки. Как може нормален човек да си помисли, че американите, както и никой друг до момента не може да стъпи на луната от 35 години след последния уж "полет" до луната, въпреки напредъка на технологиите за тези 35 години. Ще минат 50 ще минат 100 и човек пак няма да е стъпил на луната, да видим тогава историците дали няма да сменят плочата. Всички ще се подиграват на тогавашните мошеници от САЩ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                                Опитай за момент да си представиш че има и други мнения, освен на шефа и ще ти се случат чудеса.
                                Да пунчо робертинка има много мнения много теории някои дори са конспиративни, НО има едни факти. Например няма факт, че кацане на луната не е имало нещо което самите ти братя руснаци са приели. Няма и факт в който САЩ да казват, че в зона 51 са снимали как се каца на луната, а твоя съпартиец по долу точно това е написал
                                Разбирам, че русофилите сте болни мозъци, но поне не лъжете така хлапашки, че ви се смеят интелигентните хора.

                                Коментар

                                Working...
                                X