IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Падане на Правителството на Орешарски

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Маркс, не съм сигурен, че е герпер. по ми мяза на юрушист. Все пак бойко се изказва доста по ласкаво за турците и Д(п)С.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
      Не говори глупости и не влизай в схемата на оня побърканяк боленчо.
      Какви турци ти се привиждат? Управляват те най-обикновени мафиоти, бивши ДС възпитаници. Турци?!?!? Та точно тия лекета от ДПС са предавали обикновените помаци и турци по време на Възродителния процес.
      В интерес на истината бих заменил всеки отвратителен Бг политик с първия хванат турчин от Гези.
      И ти не се обърквай, просто не си видял как се държат турците в смесените райони. Като ти сложат някой за кмет или управител, който се държи като паша и дерибей ще се замислиш защо и как. Все пак са малцинство, не може така с 10% в парламента да управляват останалите 90. Има места, където българи ги е страх да се обадят, турчуляка не го гледай какво говори и ти маже в парламента а какви ги върши на местно ниво. Нали имаха по едно време министърка някаква помиярка, бяха си разпределили горите и езерата и като преляха язовирите по онова време се покриха през колективната отговорност.
      Last edited by Dio; 18.06.2013, 16:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от korker Разгледай мнение
        Къде ги гледаш тези хора по улиците? В столицата ли, защото на другите места протестите са много далече от размерите които имаха зимата. А и никой реално не знае какво точно се иска. Първо искаха Пеевски да не е шефа на дансинг старс, е получиха го. Сега какво?
        В София имаше много хора на протестите! И аз бях в Неделя!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
          Момчета,

          аз съм заклет демократ, но на този етап това правителство не бива да пада. Държавата е изправена на прага на колапс. Енергийната система, и здравеопазването са на ръба на срива. По-малките общини нямат пари за ток и консумативи от доста време насам. Като се добави към това и факта, че има срив в FDI и разбираемостта в хазната положението тепърва ще става по-зле. Не ми се мисли, какво ще стане след още 2-3 месеца без правителство....

          Най-гадното е че няма алтернатива. Ако Орешарски върне мандата бат Бойко ще се завърне на бял кон и този път най-вероятно ще има достатъчно гласове да си спретне сам кабинет.

          Моите приятели в дясно са тотален фейл. Там ме боли да коментирам.

          За съжаление просто няма алтернатива. Скоро ставам на 30 години и цял живот съм принуден да гласувам за по-малкото зло, вместо за реални алтернативи.

          Тъпа работа.

          Е ти си много младо момче още.

          Тук не става въпрос за кой ще управлява а за правилата и тяхното спазване.

          Това е за първи в България - толкова масов протест по тази тема.

          След това кой ще управлява не е ясно. Но важното е, че ако и той не спазва правилата и той ще си ходи по същия начин.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от antonitot Разгледай мнение
            Аз не искам да ме управляват турци. И да се налага турското. Ти като си се примирил това и те устрова си стой у вас!!!! Тряабва политиците да знаят че край вече със своеволиите!!!
            мале, мале герперско ягне, кога стана циганин, кога ти поцърне, г*зо!!! каква уе тая долнопробна омраза

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Държавата е изправена на прага на колапс. Енергийната система, и здравеопазването са на ръба на срива. По-малките общини нямат пари за ток и консумативи от доста време насам. Като се добави към това и факта, че има срив в FDI и разбираемостта в хазната положението тепърва ще става по-зле. Тъпа работа.
              Държавата кой я изправи на този ръб? Кой от началотот на годината неотстъпно нагнетява напрежение в обществото? Как ще се оправи енергетиката като смъкнат цената на тока с 10% зада удържат власта до зимата?
              Това правителство няма потенциал да издърпа държавата от батака. Тази конфигурация от партии в парламента неможе да излъчи читаво правителство, което да не е заложник на задкулисни договорки.
              Този парламент е резултат от манипулирани избори.
              Имено затова единственият изход е предсрочни избори, след което да се състави ново правителство.

              Коментар


              • Не говори глупости и не влизай в схемата на оня побърканяк боленчо.
                Какви турци ти се привиждат? Управляват те най-обикновени мафиоти, бивши ДС възпитаници. Турци?!?!? Та точно тия лекета от ДПС са предавали обикновените помаци и турци по време на Възродителния процес.
                В интерес на истината бих заменил всеки отвратителен Бг политик с първия хванат турчин от Гези.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от korker Разгледай мнение
                  Къде ги гледаш тези хора по улиците? В столицата ли, защото на другите места протестите са много далече от размерите които имаха зимата. А и никой реално не знае какво точно се иска. Първо искаха Пеевски да не е шефа на дансинг старс, е получиха го. Сега какво?
                  Аз не искам да ме управляват турци. И да се налага турското. Ти като си се примирил това и те устрова си стой у вас!!!! Тряабва политиците да знаят че край вече със своеволиите!!!
                  метални решетки пощенски кутии за входове

                  Коментар


                  • Момчета,

                    аз съм заклет демократ, но на този етап това правителство не бива да пада. Държавата е изправена на прага на колапс. Енергийната система, и здравеопазването са на ръба на срива. По-малките общини нямат пари за ток и консумативи от доста време насам. Като се добави към това и факта, че има срив в FDI и разбираемостта в хазната положението тепърва ще става по-зле. Не ми се мисли, какво ще стане след още 2-3 месеца без правителство....

                    Най-гадното е че няма алтернатива. Ако Орешарски върне мандата бат Бойко ще се завърне на бял кон и този път най-вероятно ще има достатъчно гласове да си спретне сам кабинет.

                    Моите приятели в дясно са тотален фейл. Там ме боли да коментирам.

                    За съжаление просто няма алтернатива. Скоро ставам на 30 години и цял живот съм принуден да гласувам за по-малкото зло, вместо за реални алтернативи.

                    Тъпа работа.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                      Приятелю,когато аргументите свършат,започват личните квалифкации,а?
                      Демокрацията не е само цифри в парламента.И като толкова много обичаш цифричките я ми кажи тези 143 депутата колко процента от българския народ представляват?
                      onufri,
                      не съм използвал лични квалификации....
                      Просто прочети постовете си и и дано забележиш противоречиета си при писането им... ...
                      В един от тях ти се възмущаваш от това, че малцинството се налага а в друг ти не виждаш ,че като малцинство искаш да се налагаш на мнозинството....
                      А колко са гласували ... Колкото трябва за да са редовни изборите....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Приятелю,
                        разтакан си от противоречия.......а намираш на хората кусури...
                        В момента си политическо малцинство ,един месец след избори....
                        Те казват същото ... кой си ти че не признаваш техните решения ,като мнозинство.......
                        БСП ,ДПС и Атака са 143 депутата т 240 .....
                        Демокрацията казва ,чакай следващитке избори и накажи виновните.... дотогава граждански и съдебен контрол....
                        Приятелю,когато аргументите свършат,започват личните квалифкации,а?
                        Демокрацията не е само цифри в парламента.И като толкова много обичаш цифричките я ми кажи тези 143 депутата колко процента от българския народ представляват?
                        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          Уау, не мога да повярвам че толкова много хора мислят че няма да падне кабинета
                          И аз съм с доста акции и не искам да падат ( и не ми се продават), но като гледам колко хора имаше по улиците мисля че няма да удържат напъна.
                          незнам на колко години си .... очевидно не помниш... но по същите улици са излизали стотици хиляди, ако не и милион протестиращи, са надеждата същите да паднат и да дойде промяна - това преди 24г.!
                          Последствията от тези с пъти по големи митинги нямаше.

                          Не подценявай българският "гений"!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                            Тъй,де,и оставиха цялата власт на Станишката и той сега прави глупост след глупост.
                            Абе,ти чуваш ли се какво говориш?!Да оставим малцинството да ни се разхожда по главите само и само да не ги обидим,а?Това ли предлагаш?А те да ни опъват отзад без вазелин.Айде нема нужда!
                            Приятелю,
                            разтакан си от противоречия.......а намираш на хората кусури...
                            В момента си политическо малцинство ,един месец след избори....
                            Те казват същото ... кой си ти че не признаваш техните решения ,като мнозинство.......
                            БСП ,ДПС и Атака са 143 депутата т 240 .....
                            Демокрацията казва ,чакай следващитке избори и накажи виновните.... дотогава граждански и съдебен контрол....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                              Уау, не мога да повярвам че толкова много хора мислят че няма да падне кабинета
                              И аз съм с доста акции и не искам да падат ( и не ми се продават), но като гледам колко хора имаше по улиците мисля че няма да удържат напъна.
                              Къде ги гледаш тези хора по улиците? В столицата ли, защото на другите места протестите са много далече от размерите които имаха зимата. А и никой реално не знае какво точно се иска. Първо искаха Пеевски да не е шефа на дансинг старс, е получиха го. Сега какво?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Уау, не мога да повярвам че толкова много хора мислят че няма да падне кабинета
                                И аз съм с доста акции и не искам да падат ( и не ми се продават), но като гледам колко хора имаше по улиците мисля че няма да удържат напъна.
                                Аз бих предложил на протестиращите да копат Компир, да гледат Агънца....

                                Нема да се плашиш, става въпрос за една футболна атигтка, Аз мисля да влизам след няколко месеца още на БФБ

                                Коментар

                                Working...
                                X