IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е виновен за мизерията на българския народ? С анкета!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и аз съм на мнение че народа сам си е виновен, и се радвам че и доста съфорумци са на това мнение

    факта че такъв отговор няма в анкетата е един от симптомите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Sakamano Разгледай мнение
      За мизерията на българския народ е виновен българския народ.
      Абсолютно правилно. На нас все някой друг ни е виновен и чакаме някой да ни "оправи".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        "Бонак лозе копае. Юнак вино пие."
        Народна мъдрост

        "От работа гърбат се става. Богат не се става."
        Народна мъдрост
        Тез и ние ги знаем. Ама тя далаверата свърши, по точно остана само за къдърните. А как са ми смешни разни отворковци кат се пъчат - аз туй аз онуй пък с 400 кинта заплата. След 10 число на месеца пеша идва на работа: не от любов към ходенето а бензинец няма...

        Коментар


        • Имаше на времето, още в зората на ДЕМОКРАЦИЯТА един латиноамерикански сериал за Корасон. Та там единия от главните герои казваше:

          – Истинския мъж може както да работи здраво, така и с оръжие в ръка да охранява плодовете на своя труд !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • "Бонак лозе копае. Юнак вино пие."
            Народна мъдрост

            "От работа гърбат се става. Богат не се става."
            Народна мъдрост
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
              Приемам че по голямата част от изброените по горе имат вина.Но не е основната.Основната вина се пада на тъпоумието мързела завистта простотията тарикатлъка и бездарието на голяма част от българския народ.По мое наблюдение на около 80% от народа главите им са за всичко друго но не и да мислят с тях.Не всички в България живеят лошо.Всеки който има глава и се труди е добре.Не са добре онези които смятат че изброените в анкетата са им виновни.Днес беше ден да се сади компиро.За едни следобяд двама човека опукахме 150 квадрата.А това е площ която изхранва 4 човека охолно + семе за следващата година + 200 кила дребни за стоката + за изхвърляне.Но някой трябва да работи а не да виси с ръце у джепо на площадо и да ока.
              Точно така: виновен за мизерията на народа е МЪРЗЕЛЪТ. А когато си мързелив си завистлив. И не ми излизайте с лафа като оня невръстеняк, че с труд не ставало.
              Преди 10-ти ноември трима човека от 2 декара 20 тона домати за износ сме набрали, за едно лято по една годишна заплата сме изкарали.
              Сега работя на 2 трудови договора, още 2 договора имам и мога да ви кажа че 5 бона с труд се изкарват на месец. Някой може да може и без труд, аз немога.

              Коментар


              • аз пък си мисля че българите сами сме си виновни за беднотията!
                то вярно че през цялата ни история сме били бедни и парцаливи, ама замислете се
                -има баби дето живеят в апартаменти по 200хиляди и плачат че нямат пари за кисело мляко!
                -тъпчим едни депозити в едни банки(и най-накрая вижте какво стана в Кипър)
                - имаме дори поговорка;"Наем не се изплаща, а заем се изплаща" - с което мисля не са съгласни много семейства които се заробиха за 30години напред и т.н.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Хасан Разгледай мнение
                  Погледни снимката и кажи още ли искаш да взимаш мерки?!
                  Етническото прочистване го оставете в миналия век.
                  Не ви ли стига че изклахте Богомилите през 10 век и така натрупахте хилядолетна негативна карма?
                  Според мен негативната карма може да се преобърне, ако направим същото и с вас.

                  Коментар


                  • Докторе, а Вие каква карма имате с толкова много аватари?
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                      Ха! мангасаряните са плъзнали.
                      Бе не е смешно, ето какво ни чака ако не се вземат мерки:

                      Погледни снимката и кажи още ли искаш да взимаш мерки?!
                      Етническото прочистване го оставете в миналия век.
                      Не ви ли стига че изклахте Богомилите през 10 век и така натрупахте хилядолетна негативна карма?
                      Attached Files
                      ЕВРОРОМА е гарант за национална стабилност!
                      http://www.euroroma-bg.org/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        Хасан е д-р Черкезов!
                        Голем, е доктор Черкезов

                        Коментар


                        • Хасан е д-р Черкезов!
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Ха! мангасаряните са плъзнали.
                            Бе не е смешно, ето какво ни чака ако не се вземат мерки:

                            Last edited by Факушкa; 25.03.2013, 01:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хасан Разгледай мнение
                              Махнете циганите, защото можем да заведем дело по няколко точки.
                              Ромите нито са във власта, нито са олигарски, нито полицай, военни или какъвто и да било фактор в държавата за да ги обвинявате, лицемери.
                              БХК и адвокати без граница това и чакат, един сигнал срещу подобни провокации и ще ви разнищят в съда.
                              проституция,наркотици,кражби,убийства все неща,които ви идват отвътре.
                              как от сутеньор да направиш,военен или полицай.сега се оплачи на БХК,после на МАЙКА си и на родата
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Братко не ти прави чест тази снимка на индийския приятел. Има и много Българи които изглеждат по подобен начин.
                                ЕВРОРОМА е гарант за национална стабилност!
                                http://www.euroroma-bg.org/

                                Коментар

                                Working...
                                X