IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво всъщност иска българина

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Иска да прави любов с много здрави и немеркантилни жени, които да не забременяват и да не се влюбват в него.
    A защо да не забременяват, бе докторе ? Как ще се оправи демографията ако не забременяват. За мангалите е добре да не забременяват толкова много, но пък при тях се случва тъкмо обратното :
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • иска да се тъпче като за последно, да пие бира като за последно и да се скапе от мързел като за последно

      Коментар


      • Иска да прави любов с много здрави и немеркантилни жени, които да не забременяват и да не се влюбват в него.
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Аз не ща такива извратени с изобилие работи.
          Искам да съм здрав, да изкарвам сухо достатъчно за нормален живот (да изкарвам, не да ми го дават), но най-вече искам бъдеще и просперитет за моето Отечество.

          Нима искам ного?
          "Да бъдеш,или да не бъдеш''
          Напразно тук се двуомиш,
          Това даже ти да го отсъдиш,
          не ти ще го решиш!
          ........
          Това беше пародия на един съвременен български поет,но в момента не се сещам з името му...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Хасан
            Искаме достоен живот. Искаме вместо ние да чистим улиците и боклуците..да внесем китайци, те да обръщат кофите.
            Искаме безплатно:
            - образование
            -здравеопазване
            - комунални услуги и нужди за безработните
            - високо платена работа
            - минимални заплати от 1000лв
            - почит и уважение от страна на българите

            Ама за да ги изкарвате тия високи заплати трябва да имате образование и някакви
            умения. То само с искане не става.
            А и тая заплата предполагам няма да трябва да се изкарва, а ако може да се дава просто така и да е възможно по-висока.
            А уважение се постига с работа, а не с кражби. Българите работят, за да може ромите да не плащат за нищо.

            А това за китайските работници просто няма какво да се коментира!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Аз не ща такива извратени с изобилие работи.
              Искам да съм здрав, да изкарвам сухо достатъчно за нормален живот (да изкарвам, не да ми го дават), но най-вече искам бъдеще и просперитет за моето Отечество.

              Нима искам ного?
              Съгласен съм с теб!!!
              Блиндирани Врати

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lidmon Разгледай мнение
                .

                Омръзна ми от политически драскачи! Спрете да коментирате нещо от което си нямате и грам понятие! Като почти всичко приватизирано или държавата нямаше блокираща квота или златната и акция беше фиксирана до време.
                Така сме ние, платените драскачи - за разлика от вас - оялите се защитници на статуквото, на които им липсват аргументи, поради което гледат в нашето канче - на платените политически драскачи!...
                If something inspires you, follow it! Henry Ford

                Коментар


                • Аз не ща такива извратени с изобилие работи.
                  Искам да съм здрав, да изкарвам сухо достатъчно за нормален живот (да изкарвам, не да ми го дават), но най-вече искам бъдеще и просперитет за моето Отечество.

                  Нима искам ного?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Българинът иска това което беше в Кипър до скоро: Животът започваше всяка вечер след 24 часа,защото в останалото време се спи и е много топло.Храната поради изобилие се изхвърлаше. Всеки първи кипърец е директор на 7-10 офшорни фирми. Всеки пенсионер взимаШЕ 3 000 долара мин. и т.н. и така докато един ден приказката свърши:
                    Няма значение къде си, с кой си и с какво се занимаваш - радвай се на всеки момент, на всеки ден!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                      ... и бира, чадо...
                      Знам Бобка знам.Ама що най убавите неща в тоя живот или са неморални или са незаконни или водят до надебеляване и ранна смърт?Що така Господ ни е прецакал?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                        Иска ядене и пиене на корем да чука 100-те най готини певици артистки и манекенки.Иска хубави къщи и много иска коли.Иска да е вечно лято и да не работи.Да е и млад и здрав.И разбира се пари колкото закаквото и когато му потрябват.
                        ... и бира, чадо...

                        Коментар


                        • Иска ядене и пиене на корем да чука 100-те най готини певици артистки и манекенки.Иска хубави къщи и много иска коли.Иска да е вечно лято и да не работи.Да е и млад и здрав.И разбира се пари колкото закаквото и когато му потрябват.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                            .....
                            2. В края на октомври 2012 – не по-малко “успешно” беше ликвидирана БЛОКИРАЩАТА КВОТА на държавата, след продажбата от правителството в оставка - на 33% от капитала на ЧЕЗ Разпределение България АД и ЧЕЗ Електро България АД и “успешно” държавата ни се освободи от възможността да блокира решения, предлагани на ОСА на монополстите, вкл. и държавата дебаркира от единствената възможност - да осъществява контрол по съдебен ред,.....
                            Блокираща квота е участие на държавата или общината в капитала на търговско дружество в размер не по-малко от 34 на сто или такова участие, което им осигурява възможността да осуетят вземането на едно от следните решения: за увеличаване или за намаляване на капитала, за преобразуване или за прекратяване на дружеството, за изменение или за допълнение на устава или учредителния договор
                            .

                            Омръзна ми от политически драскачи! Спрете да коментирате нещо от което си нямате и грам понятие! Като почти всичко приватизирано или държавата нямаше блокираща квота или златната и акция беше фиксирана до време.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                              И Доган! Тройната Ламя се завръща!
                              Не си го и помисляй дори!!!
                              Врати

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kokonut28 Разгледай мнение
                                Не знам какво иска българина, но ще получи Станишев и Кунева в пакет и след 6 месеца грабене и пореден фалит на държавата вече на улцата ще са не 5 000 (като в момента), а 500 000 и тогава ще стане страшно!
                                И Доган! Тройната Ламя се завръща!

                                Коментар

                                Working...
                                X