IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой министър или кмет от ГЕРБ ще влезе пръв в затвора?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не се притеснявайте, г-н премиер – започвайте да се страхувате!

    „Диктаторите са властници, които изглеждат добре до последните десет минути.“

    Ян Масарик – чехословашки дипломат и министър на външните работи на Чехословакия от 1940 до 1948 г.

    http://www.novaalternativa.bg/%D0%BD...0%D0%BF%D0%BE/

    Коментар


    • Осъдиха бившия хърватски премиер на 10 г. затвор за корупция
      http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5303951


      Висши полицаи от времето на Саакашвили арестувани в Грузия

      забранен линк.
      Last edited by Amsterdamm; 23.11.2012, 09:37.

      Коментар


      • Дянков е за там, но едва ли това ще се случи

        Коментар


        • Ха кажете - кой пръв трябва да влезе в затворът?

          Мангалски орди продължават безпрепятствено да разграбват завод:

          http://www.blitz.bg/news/article/165900



          А някой дава ли си сметка, че тоя завод, който мангалите разграбват, е частна собственост??? Няма ли в тая държава полиция, която да защити частният имот?



          До 2010 година заводът работеше, но спря работа тъкмо заради мангалските набези - тогава хъхрещите изроди нападнаха заводът посред бял ден, атакувайки охранители и работници с камъни, а в това време свинете, наричащи се по неизвестни причини "полицаи" стояха и гледаха отстрани !!!! Това бе един от най-фрапиращите примери на безнаказано мангалско безчинство, за който изродът цветан цветанов трябва да отговаря с грозната си кратуна.



          Как можем да очакваме в България да се развива бизнес, да идват чужди инвеститори, щом орда цигани могат да нападнат посред бял ден цяла фабрика, а "полицаите" да гледат отстрани ??? Какво чакат собствениците, че не дадат под съд "държавата" и "полицията" ???? По Конституция частната собственост е НЕПРИКОСНОВЕНА - защо храним ушевите долни свине - за да охраняват мангалите докато крадат ли?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • [QUOTE=netware5;1059343683]Отговорът на въпроса е НИКОЙ!

            И не защото някои не го заслужават, а защото след 10 ноември 1989 г. няма нито един министър или кмет, влязъл в затвора. В този смисъл нямам никакви основания да предполагам, че това ще се случи сега.
            QUOTE]

            +1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
              Темата не е за този форум, понеже е политическа, може би не е така за музовир и подобни, но като цяло

              Включвам се, тъй като ми стана интересно Йосиф какви данъци е платил за миналата година ?

              ПС разбираемо е да си е негова работа, но понеже парадира, питам
              В предвид ситуацията в страната, темата е баш икономическа.Вкарването на някой друг политик , министър и кмет в затвора, ще се отрази отлично на икономиката и бизнеса в страната.До там сме я докарали.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                Преди минути по канал 2 Станишев даде да се разбере, че бате Бойко ще бъде пръв.На мене лично не ми се вярва .Пък дали ще има въобще?
                Не мога да разбера, защо си си изгубил времето в слушане на тоя наяден женствен селяндур. Не ви ли е интересно СерГЕЙ как стана активен след кат подписахме договора за газта и си върза България гащите с железния колан, явно не знаете, че Сержо е против това да НЯМА посредници, естествено че ще е против защото фамилията му е една от посредниците Ако някой трябва да влиза в затвора, Доган трябва отново да се върне в затвора, от където го извадиха, следващия е Костов и после сина на шефа на ЦК на БКП неговото семейство е докарало до тук народа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                  А, мисля, че Йосиф първи ви пита, а старо римско право е който е пръв по време е пръв по право. Така, че сподели ти какви данъци плащаш отворенразсипнико?
                  Ми, не са малки, особено по вашите стиснати стандарти за данъци или каквото и да е обществено плащане, нали сте по прибирането

                  Пък не искам да си говоря с теб, дори не си лейтенант, нямаш и харизма

                  Питам Йосиф

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                    Темата не е за този форум, понеже е политическа, може би не е така за музовир и подобни, но като цяло

                    Включвам се, тъй като ми стана интересно Йосиф какви данъци е платил за миналата година ?

                    ПС разбираемо е да си е негова работа, но понеже парадира, питам
                    А, мисля, че Йосиф първи ви пита, а старо римско право е който е пръв по време е пръв по право. Така, че сподели ти какви данъци плащаш отворенразсипнико?
                    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                    Коментар


                    • Темата не е за този форум, понеже е политическа, може би не е така за музовир и подобни, но като цяло

                      Включвам се, тъй като ми стана интересно Йосиф какви данъци е платил за миналата година ?

                      ПС разбираемо е да си е негова работа, но понеже парадира, питам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        винаги съм се чудил такива кресльовци като тебе какви данъци плащат , че само за това говорят.

                        Защото разумните хора осъзнават защо трябва да се плащат данъци и никога в разговори , не се фукат с това ...

                        та би ли ме светнал , но ако може по тихо и без нервни изблици да ми кажеш колко данък си платил 2011 г. например.
                        +1
                        За него незнам, ама по-принцип тези дето са кресльовци с/у ДОБРИЯ ГЕРБ, обикновено са или криминални престъпници или дребни тарикати, които не искат нищо да плащат. И влогарите са сред тях. Интересното е, че говорят и пишат за напускане, за евакуация, за терминал 2, пък никой от тези нещастници не съм забелязал на въпросния терминал. Щото знаят, че акот отидат оттатък хем ще им скъсат г.за от работа, хем от данъци. Това са страшни лицемери-идиотчета!
                        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                        Коментар


                        • Преди минути по канал 2 Станишев даде да се разбере, че бате Бойко ще бъде пръв.На мене лично не ми се вярва .Пък дали ще има въобще?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                            винаги съм се чудил такива кресльовци като тебе какви данъци плащат , че само за това говорят.

                            Защото разумните хора осъзнават защо трябва да се плащат данъци и никога в разговори , не се фукат с това ...

                            та би ли ме светнал , но ако може по тихо и без нервни изблици да ми кажеш колко данък си платил 2011 г. например.
                            Не го мисли - колкото и да му плащат за тези 7834 поста все се е уредил на някоя хранилка
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар




                            • Предизвестения край на Гърбавото управление...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                стабилизация на това което завариха пич , а не на мизерията ... Мизерията си я имаше и преди , хората емигрираха и по времето на "ГолемияТройнокоалиционен Бум " .... също бяха ниски и пенсии и заплати ...Но това майната му .. лошото ,че тогава когато имаше възможности за много неща да се направят и да се построят , не бяха направени ...а по формулата 3-5-8 си делкаха далаверата .....
                                А-а-а-а, НЕ ! По времето на триглавата ламя имаше 6% ръст на БВП, 9 милиарда резерв и т.н., а мутрите от ПРАЗНОГЛАВАТА ЛАМЯ, като взеха властта, опукаха всичко...

                                Коментар

                                Working...
                                X