IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой министър или кмет от ГЕРБ ще влезе пръв в затвора?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
    Засега води кмета на Ямбол, Найденов е плътно след него в класацията пръв гербер в затвора.
    Отзад нетърпеливо ги притиска Цецо - слушалката, станал известен с цецомобила за подслушване.
    До изборите и след тях най вероятно темата ще става все по актуална.
    Моля дайте залози.
    Ако бяхме нормална държава, в която законите се спазват, Маймуната отдавна да е в затворът !!!
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Малеее ша става тя май, каквато ша става!

      Бившият депутат Емил Димитров от ГЕРБ, който напусна България, обявявайки, че чувства заплаха върху себе си и семейството от страна на бившите си приятели Борисов и Цветанов, непрекъснато сменя дестинациите в чужбина, разкри АФЕРА. Емо Ротманса сменя европейските държави през няколко дена – ако днес е в Лондон, вдругиден е в Берлин, след два дни в Париж…

      Димитров се страхувал както за своята сигурност, така и за сигурността на семейството си, тъй като бил абсолютно наясно с маниерите на бившите си ортаци по власт Борисов и Цветанов.

      АФЕРА разкри и че Емил Димитров е заверил нотариално в Лондон над 100 страници документи, свързани с контрабанда, в която били намесени шефът на ГДБОП, близък до Цветанов – Станимир Флоров, както и ексдепутатът от ГЕРБ Иван Петров.

      Емил Димитров не само описал всички схеми, но и ги е подплатил с документи. Това, смятал той, била единствената му застраховка живот срещу посегателството, което очаква от страна на Борисов и компания – главни действащи лица в контрабандните канали.

      Afera.bg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Цецо 1:10000
        Мършок 1:1000
        Кмет на Ямбол 1:100
        Кмет на село Кукумявка 1:10
        Баба Гица за неплатен данък за 100те лева наем на стаичката 1:2
        Цоцко е фаворит........ трябва само на момчето изтрило записите с отверка да предложат статут на защитен свидетел

        Коментар


        • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
          Засега води кмета на Ямбол, Найденов е плътно след него в класацията пръв гербер в затвора.
          Отзад нетърпеливо ги притиска Цецо - слушалката, станал известен с цецомобила за подслушване.
          До изборите и след тях най вероятно темата ще става все по актуална.
          Моля дайте залози.
          Предупреждавам който пише в темата "неразумно "ще бъде бъде посетен от цецомобил, проверен от НАП, санкциониран от знайни и незнайни бюрократи и прочие екстри.
          И оплют от Чунчо, Стамби и други знайни и незнайни шофьори на цецомобила.
          Пиши народе все пак сме демокрация.

          Коментар


          • Цецо 1:10000
            Мършок 1:1000
            Кмет на Ямбол 1:100
            Кмет на село Кукумявка 1:10
            Баба Гица за неплатен данък за 100те лева наем на стаичката 1:2

            Коментар


            • Засега води кмета на Ямбол, Найденов е плътно след него в класацията пръв гербер в затвора.
              Отзад нетърпеливо ги притиска Цецо - слушалката, станал известен с цецомобила за подслушване.
              До изборите и след тях най вероятно темата ще става все по актуална.
              Моля дайте залози.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                Ти явно не четеш форума щом задаваш такива въпроси.Никога не съм членувал в политически партии не членувам и никога няма да членувам.Изпитвам погнуса от некадърници и арогантни бездарници.За съжаление като гледам кои са се устремили към властта ми е ясно че след изборите народа ще плаче.Всички до един са за двама санитари с бели престилки и носилка и в Карлуково.
                Вярно е и все по малко го чета .
                Извинявам се!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                  Наивник съм верно.
                  Нека да поживеем.Ще видим кой крив , кой прав.
                  Ако бях гербер на ръководна длъжност, щях да имам едно на ум все пак.
                  Бат Пешо , ти да не си гербер на ръководна длъжност?
                  Ти явно не четеш форума щом задаваш такива въпроси.Никога не съм членувал в политически партии не членувам и никога няма да членувам.Изпитвам погнуса от некадърници и арогантни бездарници.За съжаление като гледам кои са се устремили към властта ми е ясно че след изборите народа ще плаче.Всички до един са за двама санитари с бели престилки и носилка и в Карлуково.

                  Коментар




                  • незнам кой ще бъде но всички са на трудовата борса

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                      Променя се само сиренето в капана за наивници.Ти си кандидат за баш наивник.Такива като Конската Мръша са вечни.Тоя никога няма да го осъдят.Прах в очите на лековерните за изборите
                      Наивник съм верно.
                      Нека да поживеем.Ще видим кой крив , кой прав.
                      Ако бях гербер на ръководна длъжност, щях да имам едно на ум все пак.
                      Бат Пешо , ти да не си гербер на ръководна длъжност?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                        15.03.2013:

                        Нали знаете, че за всяко нещо си има 1ви път. Искрено се надявам да е сега! Ама и Бойко го чакам в кюпа!
                        Има да си чакаш......Дали ще ти стигне живота да чакаш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          http://www.dnes.bg/mish-mash/2013/03...hetkite.183103
                          Най-подходящите четива зад решетките
                          Повечето любими книги на осъдените са за...бягство от затвора
                          В панделата бойкоборисов пръво ще прочете ІІ и ІІІ том на Винету, че като малък е успял да се пребори само с пръвият.

                          Вярвате ли, че ще успеем да доживеем възмездие? Поне пандиз, макар да си мечтая да видя как тикви се търкалят по жлътите павета?
                          И бойкоборисов и Маймуната и другите край тях са "направили" достатъчно, за да лежат доживот !!!
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • 15.03.2013:
                            Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                            Но на тези, които казват - 23 години никой не осъдиха, няма да осъдят и сега - ще им кажа: За всяко нещо си има 1ви път. А шансовете 1вият път да е сега и някой бивш (вече) министър, зам-министър, а защо не и министър-председател да изгори са по-високи от всякога. Успех
                            Нали знаете, че за всяко нещо си има 1ви път. Искрено се надявам да е сега! Ама и Бойко го чакам в кюпа!
                            Last edited by LuckyYou; 26.03.2013, 21:01.
                            The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                            не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                              Променят се нещата бате Пешо.Така беше, ама вече не е.Ще поживеем и ще видим.Ама имай в предвид, че народа иска зрелища.Такава е и тенденцията по света.Някой трябва да се жертва и сега му е времето.
                              Променя се само сиренето в капана за наивници.Ти си кандидат за баш наивник.Такива като Конската Мръша са вечни.Тоя никога няма да го осъдят.Прах в очите на лековерните за изборите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                                Mного наивници има в този форум.И много дето вярват в Дядо Коледа.Не ви ли писна вече 24г да ви оправят с един и същи номер.Поредните сладки приказки за затвора и поредния месия.Миро мръшата и конското никога няма да бъде осъден защото е удобен.Той умее да се подмазва угодничи и да изпълнява поръчки а такива не ги съдят.
                                Променят се нещата бате Пешо.Така беше, ама вече не е.Ще поживеем и ще видим.Ама имай в предвид, че народа иска зрелища.Такава е и тенденцията по света.Някой трябва да се жертва и сега му е времето.

                                Коментар

                                Working...
                                X