IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
    ВЪПРОСЪТ Е НЕ КАКЪВ ПОСТ Е ЗАЕМАЛ БОРИСОВ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ А КАКВО Е ПОСТИГНАЛ КАТО Е БИЛ НА ТОЗИ ПОСТ.

    СЕКРЕТАР НА МВР- 192 поръчкови убийства и нито едно разкрито!

    КМЕТ НА СОФИЯ- НИТО КУЧЕТАТА НИТО ДУПКИТЕ А ЗА ПОВЕЧЕ КАТО БОКЛУКА ВСЕ УПРАВЛЯВАЩИТЕ МУ БЯХА ВИНОВНИ.

    ПРЕМИЕР НА БЪЛГАРИЯ- СЪСИПА ДЪРЖАВАТА С НЕ РАЗПЛАЩАНЕТО СИ ОТ КОЕТО СЕ ПОРОДИХА И ВСИЧКИ АНТИКРИЗИСТНИ МЕРКИ.

    ---------------------------------------------------------------

    И после Българския народ не е най-простия на света още го аплодира.
    Абе щрумпи, ти само за разплащане говориш бе! Всичко отдавна е изплатено, може на теб да са ти забавили някое плащане на спечелена от теб обществена поръчка по време на комунистите, щото и ти си си комунист, но защо трябва да занимаваш целия форум с твоите проблеми с червените обещания.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ST Разгледай мнение
      Ето ти факти. И си извади главата от зад...ка на ББ
      http://www.segabg.com/article.php?id=591538

      Цитат:
      "МВР постави абсолютен рекорд в разходите си за последните 10 години. През 2011 г. ведомството, оглавявано от Цветан Цветанов, е изхарчило 1 млрд. и 90 млн. лв. С това е подобрено постижението от богатата 2007 г., когато са похарчени 1 милиард и 55 млн. Миналата година обаче МВР отбелязва и втори рекорд - най-сериозно превишение на предвидените по закон разходи.
      ............................
      Цветанов обаче изпъква с рекордно високи разходи на фона на криза и безпардонно нарушаване на бюджетната дисциплина при постоянни уверения в точно обратното.

      Бюджетът на МВР за 2011 г. бе завишен спрямо 2010-а с 50 млн. лв., но това не се е оказало достатъчно. Така в края на 2011 г. ведомството отчита 84.4 млн. лв. по-високи разходи от одобрените от парламента 1 млрд. и 6 млн. лв. Отделно от големия си бюджет МВР получи и 12 млн. лв. дарения за година, което също е рекорд...."
      Хайде сметни го това в проценти и си извади главата от червения задник на педала , руснак и българофоб СтаниШеф. 5% Това ли ти е значителното и рекордно повишение бе суек? Я виж царя и червените бурсуци какви са ги вършили между 2001-ва и 2009-та ! Цанков камък е един милиард бе , колкото целия бюджет на МВР. Това нормално лие? Нормално ли е Доган да вземе 1млн за хоноран , като консултант в чиято сфера въобще не е наясно. Да не ти изреждам много по-крупни далавери. И какво като е увеличил със смешните 5%, като наглите са осъдени , отвличанията спряни и разкриваемостта повишена? Я виж Р. Петков какво е правил, виж кой е дал стотици милиони за един чакъл в Белене.

      Коментар


      • Кой всъщност е Бойко Борисов?

        ВЪПРОСЪТ Е НЕ КАКЪВ ПОСТ Е ЗАЕМАЛ БОРИСОВ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ А КАКВО Е ПОСТИГНАЛ КАТО Е БИЛ НА ТОЗИ ПОСТ.

        СЕКРЕТАР НА МВР- 192 поръчкови убийства и нито едно разкрито!

        КМЕТ НА СОФИЯ- НИТО КУЧЕТАТА НИТО ДУПКИТЕ А ЗА ПОВЕЧЕ КАТО БОКЛУКА ВСЕ УПРАВЛЯВАЩИТЕ МУ БЯХА ВИНОВНИ.

        ПРЕМИЕР НА БЪЛГАРИЯ- СЪСИПА ДЪРЖАВАТА С НЕ РАЗПЛАЩАНЕТО СИ ОТ КОЕТО СЕ ПОРОДИХА И ВСИЧКИ АНТИКРИЗИСТНИ МЕРКИ.

        ---------------------------------------------------------------

        И после Българския народ не е най-простия на света още го аплодира.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Ама аз ти давам линкове с факти, а ти веднага общи приказки не било вярно. Шепот от кварталната кръчма е твоето точно. Бюджета на МВР през последните 3 години се движи около 1 милиард , какъвто си беше наследен от ТРОЙНАТА ЛАМЯ. А ти питай твоят приятел Михаил Миков какви принтери беше закупил за дознателите!!!
          Ето ти факти. И си извади главата от зад...ка на ББ
          http://www.segabg.com/article.php?id=591538

          Цитат:
          "МВР постави абсолютен рекорд в разходите си за последните 10 години. През 2011 г. ведомството, оглавявано от Цветан Цветанов, е изхарчило 1 млрд. и 90 млн. лв. С това е подобрено постижението от богатата 2007 г., когато са похарчени 1 милиард и 55 млн. Миналата година обаче МВР отбелязва и втори рекорд - най-сериозно превишение на предвидените по закон разходи.
          ............................
          Цветанов обаче изпъква с рекордно високи разходи на фона на криза и безпардонно нарушаване на бюджетната дисциплина при постоянни уверения в точно обратното.

          Бюджетът на МВР за 2011 г. бе завишен спрямо 2010-а с 50 млн. лв., но това не се е оказало достатъчно. Така в края на 2011 г. ведомството отчита 84.4 млн. лв. по-високи разходи от одобрените от парламента 1 млрд. и 6 млн. лв. Отделно от големия си бюджет МВР получи и 12 млн. лв. дарения за година, което също е рекорд...."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
            Що бре,дал не си давал великденски на раята
            Великденски няма. Нито за мен, нито за раята. Но не ми е това проблема.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Наздраве, макар че ако беше весел Великия ден, нямаше да седя и да се драча по форумите
              Що бре,дал не си давал великденски на раята
              "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Не го защитавам, просто си личи от космоса, че е в пъти по-честен и отговорен държавник от предишните. А и доколкото знам, не е обвинен в нищо за да го защитавам.
                На лоши времена случи човека просто. И на все по-разрастващ се брой лешояди, хиени, чакали, койоти и всякакви мършояди
                Хубавото на стила управление който въведе , е че се иска сметката на предишните.
                Повече никога разни крадливи комунета, турци и монархисти няма така безнаказано да си развяват байряка, щото ще има сериозен контрол и гледане под лупа на всяка стъпка, както сега Го гледат под лупа Борисов.
                И що не ме питаш за Дянков? Него го презирам!
                И вождът ти , и ти имате нужда от спешна медицинска помощ!
                Колкото по - бързо е потърсиш, толкова по- добре за теб!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Не го защитавам, просто си личи от космоса, че е в пъти по-честен и отговорен държавник от предишните. А и доколкото знам, не е обвинен в нищо за да го защитавам.
                  На лоши времена случи човека просто. И на все по-разрастващ се брой лешояди, хиени, чакали, койоти и всякакви мършояди
                  Хубавото на стила управление който въведе , е че се иска сметката на предишните.
                  Повече никога разни крадливи комунета, турци и монархисти няма така безнаказано да си развяват байряка, щото ще има сериозен контрол и гледане под лупа на всяка стъпка, както сега Го гледат под лупа Борисов.
                  И що не ме питаш за Дянков? Него го презирам!
                  Е не всеки има право на собствено мнение. Лично аз смятам че администрацията която Бойко назначи е най-некадърната за последните 15 години. Все пак досега на повечето граждани с правителството не е пряко с министрите, а с тяхната администрация. И когато човек как пълни идиоти с държане на селски бекове и умствен багаж на изключително умен орангутан се държат все едно че те управляват частните фирми които имат досег с тях и все едно че всеки им е длъжен да им плаща зъбен данък. И когато се набива в очи и по телевизия и къде ли не, аз вече чакам образа на Бойко да вземе да ме залива и казанчето на тоалетната, та когато този образ на бойко напълно се вписва в образа и държанието на селските бекове от администрацията му, с която се сблъсква всеки. И двата образа почват да се припокриват. Идиокрацията става повсеместна. малки клонингчета на Боко са плъзнали в цялата държава и всичките се държат все едно са хванали господ за шлифера. И всичките като вземат да мислят и придобиват едно такова нещастно изражение, чак се чува как зъбните им колелца в таванското им помещение едва едва зацепват и се напъват с танталови мъки да схванат нещо елементарно, което всъщност би трябвало да им е работата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                    :Малииии,Мамун що не ме земеш на работа при тебе бря,знайш как облагородавам жинските,та май по евтино ще ми излезе да си купя гинекологичен кабинет А наздраве и весело прекарване на Великден
                    Наздраве, макар че ако беше весел Великия ден, нямаше да седя и да се драча по форумите

                    Коментар




                    • Та според "Прозрачност без граници" за 2011 година, по ниво на корупция, България е след държави (т.е. има по-високо ниво на корупция) като Доминикана, Руанда, Лесото , Вануату, Колумбия, Оман, Самоа и още над 80 други. Срам!
                      Last edited by SEBULBA; 13.04.2012, 19:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Моята фирма никога не е разчитала на държавни поръчки, макар че много би помогнала за облагородяване на държавната администрация, особено женската част

                        Не съм видял никаква помощ от държавата. Не я и търся. Ако може да не пречат
                        :Малииии,Мамун що не ме земеш на работа при тебе бря,знайш как облагородавам жинските,та май по евтино ще ми излезе да си купя гинекологичен кабинет А наздраве и весело прекарване на Великден
                        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Лендлорде, какви пари ти плаща Бойко от нашите данъци че да го защитаваш.
                          Не го защитавам, просто си личи от космоса, че е в пъти по-честен и отговорен държавник от предишните. А и доколкото знам, не е обвинен в нищо за да го защитавам.
                          На лоши времена случи човека просто. И на все по-разрастващ се брой лешояди, хиени, чакали, койоти и всякакви мършояди
                          Хубавото на стила управление който въведе , е че се иска сметката на предишните.
                          Повече никога разни крадливи комунета, турци и монархисти няма така безнаказано да си развяват байряка, щото ще има сериозен контрол и гледане под лупа на всяка стъпка, както сега Го гледат под лупа Борисов.
                          И що не ме питаш за Дянков? Него го презирам!

                          Коментар


                          • [QUOTE=kat123;1059246180]
                            Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение



                            Държавният департамент на САЩ:

                            Корупцията остава сериозен проблем в полицията, митниците и съдебната власт в България


                            http://www.mediapool.bg/%-news190391.html

                            Коментар


                            • Лендлорде, какви пари ти плаща Бойко от нашите данъци че да го защитаваш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Твойта фирма я изритаха от държавните поръчки нали? Всички ревльовци срещу
                                Моята фирма никога не е разчитала на държавни поръчки, макар че много би помогнала за облагородяване на държавната администрация, особено женската част

                                Не съм видял никаква помощ от държавата. Не я и търся. Ако може да не пречат

                                Коментар

                                Working...
                                X