IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе йосиф ти се превърна във форумен шут- не виждаш ли, че всички ти се подиграват и бъзикат. Кажи на господарите си да ни следят и бият нали по това сте силни

    Коментар


    • Горкия Йосиф от комунист- стана болшевик като пастроните си на които лиже задниците. Кажи колко от предизборните си обещабния изпълни ГЕРБ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
        И митът, че Борисов се вслушва в гласа на хората, рухна


        А колко много бяха българите, които си въобразяваха, че настоящият премиер е по-различен от предишните?


        http://www.segabg.com/article.php?id=597160
        Само да попитам - защо огромният шрифт, който използваш е оцветен в синьо, а не в червено?

        Коментар


        • И митът, че Борисов се вслушва в гласа на хората, рухна


          А колко много бяха българите, които си въобразяваха, че настоящият премиер е по-различен от предишните?


          http://www.segabg.com/article.php?id=597160

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
            Тук сбърка май, понеже не би трябвало да се сравняваме чак с такива държави.

            Промени бързо държавата или поста

            Приятна вечер на фсички!
            не сравнявам , а просто казвам ,че когато казваш ,че ние сме НАЙ-лошите на СВЕТА е хубаво да се замислиш дали е така.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
              ... бъди сигурен ,че в целия свят се случват всякакви простотии по време на избори...скоро гледах един филм за изборите в Конго където наблюдателите от Европа ги водеше една българка евродепутат..ами там за какви ужасии ставаше въпрос бедна ти е фантазията... мисля че в нета могат да се намерят доста клипове в тази насока от целия свят....
              и аз това им казвам на всички недоволни - че има по-зле и от България, ей на, например... Конго

              Хайде, хубава вечер на всички )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                скоро гледах един филм за изборите в ....
                Тук сбърка май, понеже не би трябвало да се сравняваме чак с такива държави.

                Промени бързо държавата или поста

                Приятна вечер на фсички!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                  "второ - защо няма N1 в бюлетината разбра ли"
                  В списъка липсват и други номера, това май са избирателните субекти, които не са се регистрирали за изборите в тази секция.
                  не никой не липсва ..а номер 1 беше другарката Кунева , а тя нямаше регистрация за участие в местните избори и поради тази причина в листите за общински съветници и за кметове няма определени номера ...
                  а след като не си бил на други места наблюдател как реши ,че само в България са НАЙ-наглите фалшификации и изборни измами... бъди сигурен ,че в целия свят се случват всякакви простотии по време на избори...скоро гледах един филм за изборите в Конго където наблюдателите от Европа ги водеше една българка евродепутат..ами там за какви ужасии ставаше въпрос бедна ти е фантазията... мисля че в нета могат да се намерят доста клипове в тази насока от целия свят....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Аз да попитам, ти си по близо до Цецо. От няколко дни се чудя какво е искал да каже завалията?
                    ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ: Уважаеми господин министър-председател, уважаеми колеги, аз смятам, че все пак в този проектобюджет за такъв период от време трябва все пак да се има предвид дали министерствата приемат всичко това, което ни се налага от Министерството на финансите, защото смятам, че винаги трябва да има по-задълбочена тенденция за перспективите и за тенденциите за заплаха за всяка една от сферите, които биха могли да възникнат при ситуация, която бихме могли да приемем в този вариант.
                    Аз все пак държава становището на Министерство на вътрешните работи да бъде взето в предвид или поне да бъде упоменато, че Министерство на вътрешните работи има възражения относно така предвидения проект за бюджет, защото смятам, че във времето всеки един се убеждава в тази правота. Благодаря.
                    Превод: Тенденциозното перспективно проектоправене в мъглива обстановка е благоприятно удобно за тенденциите в работата на министъра!


                    Йосиф,извинявай, помислих, че само сметката ти е на Вирджините, сега разбирам, че целият Ти си се пренесъл там. Браво )Какво е времето там

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                      а тук сигурно става въпрос за някаква тех.грешка а не за умисъл...
                      Не отричам, че е възможно и това.
                      Но давам твърде малък процент вероятност за техническа грешка, понеже ЦИК - това е сериозно, или поне би трябвало да е.

                      Съжалявам, че по това време не си документирах множеството сериозни гафове на ЦИК, които се хващаха от собствените им изявления, а и от общоизвестни медийни факти. Но сега е късно да те убеждавам, понеже ще е само на думи.
                      –––––
                      Не съм бил в чужчина на избори.
                      ––––––
                      "второ - защо няма N1 в бюлетината разбра ли"
                      В списъка липсват и други номера, това май са избирателните субекти, които не са се регистрирали за изборите в тази секция.

                      Коментар


                      • Като гледам тук е весело,но мога ли да Ви попитам,защо се занимавате с глупости?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                          Няма нужда да схващаш нищо. Не знам защо се и хабиш да пишеш все пак Борисов печели.
                          т.е. ти не разбираш за какво става въпрос , но иначе имаш мнение....А Борисов дали печели или не ще се разбере след година...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            ...
                            Цели статии има за тая работа.

                            Дори във Варна реваха, че гласувалите са повече от колкото има у градо.

                            Разбира се без притеснения. 90% от народа е прост като налъм нема да се усети и на тея избори.
                            Имаше и мнения на чужди наблюдатели, някои и от братска Германия...и някои директно заявяваха, че подобни избори с прозрачни бюлетини, чували, разкарвани по домове, с налагани влияния по комисии, организатор на избори и едновременно отговарящ за реда, чрез МВР и т.н. трикове - трябва да бъдат анулирани.
                            Имаше и документиран запис от БНТ за продажба на гласове и неприбрани "продавачи-гербери"

                            Не мисля, че има шанс да се повтори всичко това.
                            А и, ако още се влоши икономическата ситуация, много от страховете ще отпаднат...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              добре, май,... плащат на фронтовите гербери
                              съни , съни , съни .. на 20-30 поста и някой казва ,че съм платен... това като обида ли да го разбирам или чиста проба завист ,че аз съм се "уредил" на добре платена работа ,а вие не.... пазара на труда е отворен , самолети до Virgin island също има ..така че заповядай и ти ... няма нужда да злобееш ... ставаш смешна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                искаш да кажеш ,че ако право да гласуват са имали 5 млн. души са гласували 8 милиона ...така ли да те разбирам.... защото не схващам какво искаш да кажеш... и за кого са гласували "допълнителните" гласоподаватели....
                                Няма нужда да схващаш нищо. Не знам защо се и хабиш да пишеш все пак Борисов печели.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X