IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако говориш за официалната медицина си прав, но иначе абсолютно не си - достатъчно е да почетеш малко сайтове като www.healingcancernaturally.com и ще видиш, че единствените които не могат да лекуват рак са - убииците в бели престилки

    Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Единственото лекарство , което удължава живота и забавя развитието на туморите при рак на белия дроб се нарича Tarceva и не е препарат за вливане и безполезна химиотерапия....а хапчета.Но то не лекува а само удължава живота с някакви месеци !!!! Всичко друго е за източване на парите на Здравна каса и това статистиката може да го потвърди. Тарцева въобще не се отпуска по здравна каса защото било скъпо , и наистина и то е безполезно , а цената му е - препарат по скъп от златото.
    За тези болни има смисъл да се полагат по добри палеативни грижи , които в момента са много лоши и те ще удължат дори живота на болните повече отколкото ако се прилага също нелекуващото това заболяване - Тарцева.
    Може да Ви харесва да си мислите , че ако някой бъде диагностициран с рак , то има някакви шансове медицината да му помогне - за съжаление няма никакви !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
      А това ти изречение не знам просто как да го коментирам "Впрочем, като нямаш пари да се изучиш, защо ни занимаваш с тъпотиите си"? И ако искаш някога да тежиш с думите си хубаво е да си разкриеш самоличността,иначе си оставаш един скрит зад параван в случаят никът ти тук-един словоблудстващ лицемер!

      Леко човек да те провокира и си показваш същността на характера,който не е хрисим и мислещ за хората,а точно обратното както го описах в предишните си коментари.Но за да ме опровергаеш можеш да излезеш от анонимността си и да ме опровергаеш с факти и дела от живота ти.
      Има ли някой, който да следи отдавна форума и да не е разпознал характерния за SoKoLoV стил? Пълен с безсмислици!

      Впрочем, извинявам се на diletant (Софиянец80), преди мислех, че е също и zapalkata. А zapalkata бил SoKoLoV. И пишеше кратко, по една-две фрази, за да не си проличи тъпотата му!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • мухахахахааха тва беше яко


        Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
        МОНТАЖНИК,ако се върнеш и прочетеш всички негови коментари ще разбереш,че се шегува(иронизира)с вашата доводна "потентност".Но не знам дали го можеш това(да мислиш и разбереш написаното от него),защото Ти най-малко може да си обективен,поради левият ти уклон на идеите-почти всичко да остава за гравитиращите около партията на народа,а за народа да остава само една червена роза във формата на фалос.

        Коментар


        • А това ти изречение не знам просто как да го коментирам "Впрочем, като нямаш пари да се изучиш, защо ни занимаваш с тъпотиите си"? И ако искаш някога да тежиш с думите си хубаво е да си разкриеш самоличността,иначе си оставаш скрит зад параван в случаят никът ти тук-един словоблудстващ лицемер!

          Леко човек да те провокира и си показваш същността на характера,който не е хрисим и мислещ за хората,а точно обратното както го описах в предишните си коментари.Но за да ме опровергаеш можеш да излезеш от анонимността си и да ме опровергаеш с факти и дела от живота ти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Пиле неграмотно! Думата е "опосредствена", а не "опосредена". Произлиза от думата "средство". Тоест, начин за осъществяване на нещо. В случая на демокрацията. И означава "непряк" начин, "опосредствен". От "средство" неграмотно пиле, а не от "среда".
            Ако искам цитати от Уикипедията, аз и сам мога да ги намеря!
            ГЛУПЧО СИ ТИ,ГИГИ!!!!!!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
              Ако това стане, ще е супер за БГ

              Стига с тоя геноцид от страна на работодателите, както и криена на данъци естествено

              Под 1000 лв. бруто не трябва да има заплата!

              Работодател, който не може да осигури такава заплата - да затваря кепенци или затвор за работодателя
              Вземи си смени ника. Примерно, С. Станишев или Г. Първанов повече ще ти отива.

              И като затворят въпросните работодатели - кво ще правят работниците?

              Да не се напрягаш - ще станат безработни.


              После ЕС ще въведе мерки за борба с безработицата. От които обаче производителността на труда ще падне и заплатите ще станат пак мизерни. Ама те пак ще дигнат минималната и така докато свят светува.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
                Първоначално изпратено от zapalkata
                Гигов,това твое мислене е в стил ранният Сталин и късният Ким Ир Сен,което не знам дали е едно и също.
                мн. средства, ср.
                1. Похват, начин на действие, чрез който се постига някаква цел, като се използва всичко необходимо; способ, прийом, маниер. Общуването е средство, с което можеш да си спечелиш приятели.
                2. Оръдие, приспособление, предмет, необходими за осъществяването на определена дейност; инструмент. Средство за писане. Превозно средство.
                3. Само мн. Материални, финансови възможности; пари. Нямам средства да уча.
                • Лекарствено средство. Лекарство. За вас б******те от БСП/БКП хората са нищо повече от средство за осъществяване на целите ви!
                ---------------
                Колко ли войничета са пострадали от великата ти аналитичност?И на колко ли войнишки майки си почернил живота,заради тази ти "способност" да откриваш врага.

                Запалка, помолихте да проясниш "великите" си мисли. Като например
                Цитат:
                Но толкова е плосък от към сценарий вашият заговор,че на дали ще успеете с него,но лошото е,че при вас за постигането на целта използвате средствата(суверена),който за вас е нищо повече от предмет в опосредена демокрация.
                Едно и също ли е средства-суверен? Щото поставянето на една дума в скоби след друга дума подсказва, че значат едно и също.
                И исках да разбера каква е тази "опосредена демокрация"? Нищо не съм казал за това, че "надали" се пише слято.
                Впрочем, като нямаш пари да се изучиш, защо ни занимаваш с тъпотиите си?
                ---------------------
                Едно и също ли е средства-суверен? По-горе съм ти подчертал два реда,и ако сложиш дланта на ръката под брадичката и поне малко помислиш,ще ме разбереш!
                SoKoLoV, що не вземеш заем и да се пообразоваш малко? В умните държави отдавна са разбрали, че вложението в наука и образование е най-печелившото в дългосрочен план. Това естествено не се разбира от тъпите пожарникари и физкултурници. Както и от техните гъзолизци!
                За днес приключвам с безплатните уроци!
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • А това ти изречение не знам просто как да го коментирам "Впрочем, като нямаш пари да се изучиш, защо ни занимаваш с тъпотиите си"? И ако искаш някога да тежиш с думите си хубаво е да си разкриеш самоличността,иначе си оставаш един скрит зад параван в случаят никът ти тук-един словоблудстващ лицемер!

                  Леко човек да те провокира и си показваш същността на характера,който не е хрисим и мислещ за хората,а точно обратното както го описах в предишните си коментари.Но за да ме опровергаеш можеш да излезеш от анонимността си и да ме опровергаеш с факти и дела от живота ти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
                    Опосредена демокрация е,когато народа е носител на власта,но осъществяването й(власта)се осъществява от органи избрани от народа.
                    ----------------
                    Формите на държавата Гиги са:
                    1Според носителя на държавната власт.-цялата държавна власт произтича от народа според чл.1 ал2 на Конституцията ни,която ти като върховен закон явно не признаваш

                    2Според начина на нейното упражняване-България е република с парламентарно управление
                    Форми на държавата според държавното устройство -България е единна държава с местно самоуправление.

                    Набързо ти ги написах и не съм се старал да бъда изчерпателен.Ако искаш да се ограмотяваш,мога да ти посоча източници,от където да си ги погледнеш нещата.
                    Пиле неграмотно! Думата е "опосредствена", а не "опосредена". Произлиза от думата "средство". Тоест, начин за осъществяване на нещо. В случая на демокрацията. И означава "непряк" начин, "опосредствен". От "средство" неграмотно пиле, а не от "среда".
                    Ако искам цитати от Уикипедията, аз и сам мога да ги намеря!
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zapalkata
                      Гигов,това твое мислене е в стил ранният Сталин и късният Ким Ир Сен,което не знам дали е едно и също.
                      мн. средства, ср.
                      1. Похват, начин на действие, чрез който се постига някаква цел, като се използва всичко необходимо; способ, прийом, маниер. Общуването е средство, с което можеш да си спечелиш приятели.
                      2. Оръдие, приспособление, предмет, необходими за осъществяването на определена дейност; инструмент. Средство за писане. Превозно средство.
                      3. Само мн. Материални, финансови възможности; пари. Нямам средства да уча.
                      • Лекарствено средство. Лекарство. За вас б******те от БСП/БКП хората са нищо повече от средство за осъществяване на целите ви!
                      ---------------
                      Колко ли войничета са пострадали от великата ти аналитичност?И на колко ли войнишки майки си почернил живота,заради тази ти "способност" да откриваш врага.

                      Запалка, помолихте да проясниш "великите" си мисли. Като например
                      Цитат:
                      Но толкова е плосък от към сценарий вашият заговор,че на дали ще успеете с него,но лошото е,че при вас за постигането на целта използвате средствата(суверена),който за вас е нищо повече от предмет в опосредена демокрация.
                      Едно и също ли е средства-суверен? Щото поставянето на една дума в скоби след друга дума подсказва, че значат едно и също.
                      И исках да разбера каква е тази "опосредена демокрация"? Нищо не съм казал за това, че "надали" се пише слято.
                      Впрочем, като нямаш пари да се изучиш, защо ни занимаваш с тъпотиите си?
                      ---------------------
                      Едно и също ли е средства-суверен? По-горе съм ти подчертал два реда,и ако сложиш дланта на ръката под брадичката и поне малко помислиш,ще ме разбереш!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
                        Опосредена демокрация е,когато народа е носител на власта,но осъществяването й(власта)се осъществява от органи избрани от народа.
                        ----------------
                        Формите на държавата Гиги са:
                        1Според носителя на държавната власт.-цялата държавна власт произтича от народа според чл.1 ал2 на Конституцията ни,която ти като върховен закон явно не признаваш

                        2Според начина на нейното упражняване-България е република с парламентарно управление
                        Форми на държавата според държавното устройство -България е единна държава с местно самоуправление
                        През цялото време си мислех че си искал да кажеш ОПОРОЧЕНА ПАРЛАМЕНТАРНА ДЕМОКРАЦИЯ....
                        Защото всички решения се взимат от един човек и резултатите са такива.
                        Та ЕДИН Е БОГ .... а Борисов не е негов наместник да знаиш....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Запалка, помолихте да проясниш "великите" си мисли. Като например

                          Едно и също ли е средства-суверен? Щото поставянето на една дума в скоби след друга дума подсказва, че значат едно и също.
                          И исках да разбера каква е тази "опосредена демокрация"? Нищо не съм казал за това, че "надали" се пише слято.
                          Впрочем, като нямаш пари да се изучиш, защо ни занимаваш с тъпотиите си?
                          Опосредена демокрация е,когато народа е носител на власта,но осъществяването й(власта)се осъществява от органи избрани от народа.
                          ----------------
                          Формите на държавата Гиги са:
                          1Според носителя на държавната власт.-цялата държавна власт произтича от народа според чл.1 ал2 на Конституцията ни,която ти като върховен закон явно не признаваш

                          2Според начина на нейното упражняване-България е република с парламентарно управление
                          Форми на държавата според държавното устройство -България е единна държава с местно самоуправление.

                          Набързо ти ги написах и не съм се старал да бъда изчерпателен.Ако искаш да се ограмотяваш,мога да ти посоча източници,от където да си ги погледнеш нещата.
                          Last edited by zapalkata; 17.04.2012, 14:11.

                          Коментар


                          • http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
                              Гигов,това твое мислене е в стил ранният Сталин и късният Ким Ир Сен,което не знам дали е едно и също.
                              мн. средства, ср.
                              1. Похват, начин на действие, чрез който се постига някаква цел, като се използва всичко необходимо; способ, прийом, маниер. Общуването е средство, с което можеш да си спечелиш приятели.
                              2. Оръдие, приспособление, предмет, необходими за осъществяването на определена дейност; инструмент. Средство за писане. Превозно средство.
                              3. Само мн. Материални, финансови възможности; пари. Нямам средства да уча.
                              • Лекарствено средство. Лекарство. За вас б******те от БСП/БКП хората са нищо повече от средство за осъществяване на целите ви!
                              ---------------
                              Колко ли войничета са пострадали от великата ти аналитичност?И на колко ли войнишки майки си почернил живота,заради тази ти "способност" да откриваш врага.

                              Запалка, помолихте да проясниш "великите" си мисли. Като например
                              Но толкова е плосък от към сценарий вашият заговор,че на дали ще успеете с него,но лошото е,че при вас за постигането на целта използвате средствата(суверена),който за вас е нищо повече от предмет в опосредена демокрация.
                              Едно и също ли е средства-суверен? Щото поставянето на една дума в скоби след друга дума подсказва, че значат едно и също.
                              И исках да разбера каква е тази "опосредена демокрация"? Нищо не съм казал за това, че "надали" се пише слято.
                              Впрочем, като нямаш пари да се изучиш, защо ни занимаваш с тъпотиите си?
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                                Знае ли някой дали в Македония производителността на труда е по голяма от нашата?

                                Щото там средната заплата е 452 евро, а у нас е 693 лева.

                                Както съм чувал, и пенсиите там са чувствително по-големи.
                                Не е въпрос на производителст такива пари
                                Това не са пари
                                Въпрос на сива икономика и бизнес принципи е

                                Не може да плащаш на някои 500 лв. и да очакваш нещо, каквото и да било
                                Просто не е хуманно, не е редно
                                Трябва да се и криминализира
                                There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                                Коментар

                                Working...
                                X