IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как ще гласуваш ТИ на втория тур за президент?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Бойко да се извини на някого????? Ти в ред ли си? Това е възможно само в комичен план.
    Именно: само в комичен план е вероятно!

    Отново обяснявам: по-скоро Б.Борисов ще почне да пълзи и да се извива, отколкото Съни ще поднесе извинения някому ...

    gigow, ако е възможно, погледни на мнението ми, извън политическият контекст (независимо от темата): тук НЕ говоря за Б.Борисов.
    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

    Коментар


    • Гигов не знам дали правилно произнасям името ти защото ако се чете на английски GIGOW би трябвало да е Гайгоу, та в община Венец за съветници БСП имаше листа и получи 218 гласа но нямат избран съветник а в община Якоруда БСП също имаше листа за съветници и получи 313 гласа но също нямат избран съветник.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение

        Та, по същество, мнението ми по конкретната теза: по-скоро Б.Борисов би излязъл с извинения пред българския народ с думите "аз сбърках, съжалявам!", отколкото Съни - в тоя форум БИ НАПРАВИЛА това (въпреки, че "се тръшка" - да ни покаже колко е последователна и самокритична ) ...
        Бойко да се извини на някого????? Ти в ред ли си? Това е възможно само в комичен план.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Йосиф, аз мога да кажа "аз сбърках, съжалявам", но изглежда, при Герберите уважението и достойнството са непознати категории.

          И не търси в мен вината за това, че през ден Лидерът ви си сменя позицията или просто ...ЛЪЖЕ народа си.

          Днес - по изключение прегледах тема с насоченост - политика (тук)...

          Много бях изненадан от цитираното по-горе мнение на нашата обща приятелка... Все пак държа да наблегна на факта, че изказването ми тук не е с политическа насоченост: не симпатизирам на никоя политическа сила, което - убеден съм - е много старателно обмислено мое решение...

          Та, по същество, мнението ми по конкретната теза: по-скоро Б.Борисов би излязъл с извинения пред българския народ с думите "аз сбърках, съжалявам!", отколкото Съни - в тоя форум БИ НАПРАВИЛА това (въпреки, че "се тръшка" - да ни покаже колко е последователна и самокритична ) ...

          Убеден съм в това, което казвам! Най-малкото - за да се извини, Съни ще поиска от опонента си - ПЪРВО той сам да й поднесе извиненията си....

          Може би това е първа нейна крачка към истината, но - ДА ДЕКЛАРИРАШ, че МОЖЕШ да поднесеш извиненията си и ДА ГО ИЗВЪРШИШ - са две много различни неща...

          Приятна вечер, момичета и момчета!
          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

          Коментар


          • Не съм нито гербер нито депесар нито бесепар нито атакист нито царист а просто показвам че Доган си удържа на думата и подкрепи много мощно БСП за президентските избори.

            Коментар


            • В община Кърджали на втори тур Калфин получава 18 195 гласа а Плевнелиев 8727 гласа докато на първи тур Калфин получава 12 325 гласа а Плевнелиев 8 995 гласа а за общински съветници там за БСП са гласували 4 866 души.В община Черноочене Кърджалийска област за съветници за БСП са гласували 324 души а на втори тур за предидент Калфин получава 4 150 гласа а Плевнелиев 573 гласа,в община Момчилград Кърджалийска област за съветници БСП получава 370 гласа а на втори тур за президент Калфин получава 5 777 гласа а Плевнелиев 1 140 гласа, в община Крумовград Кърджалийска област за съветници за БСП са гласували 789 души а на втори тур за президент Калфин получава 6 798 гласа а Плевнелиев 1 643,в община Ардино Кърджалийска област за съветници за БСП са гласували 252 души а на втори тур за президент Калфин получава 4 703 гласа а Плевнелиев 1 167,в община Джебел Кърджалийска област за съветници за БСП са гласували 277 души а на втори тур за президент Калфин получава 3 240 гласа а Плевнелиев 832,в община Кирково Кърджалийска област за съветници БСП получава 619 гласа а на втори тур за президент Калфин получава 8 174 гласа а Плевнелиев 2 956.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                На току що завършилите местни избори за общински съветници за кандидатите на БСП и коалициите в които тя участва гласуваха общо в цялата страна 576 100 души а на парламентарните избори през 2009 за БСП в България гласуваха 744 265 души.В община Руен-Бургаска област за общински съветници за БСП са гласували 669 души а пак там на втори тур за президентски избори за Калфин гласуваха 12 039 души а за Плевнелиев 1440 души а за тези които не знаят-това е община "бастион" на ДПС.
                Ма тъй лий наистина? Щот ний дан знай ми!

                Е и какво от това? Да не би турците да са втора категория граждани на РБ? Какво предлагате герберите? Да ги изселим в Турция? Ами бай Тошо пробва... А сега охранителят му, дето му чешеше ушите, предлага същото?
                Или предлагате нещо по-радикално? В стила на коалиционните ви партньори-Атака. Лишаване от граждански права?? С какво един мързелив българин е повече от един работлив турчин?
                Или предлагате радикално решение-"на сапун"????????????????
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • В село Рожден което е в община Руен-Бургаска област за листата на БСП за съветници са гласували 9 души а за Герб нито един-нула а на втори тур за президент там Калфин получава 234 гласа а Плевнелиев не получава нито един глас-нула.Пак в същата община в село Подгорец за общински съветници за БСП са гласували 9 души а за Герб 3 души а на втори тур за президент там Калфин получава 219 гласа а Плевнелиев не получава нито един глас-нула.Пак на втори тур за президент в село Зайчар същата община Руен Калфин получава 648 гласа а Плевнелиев 8 гласа, в село Заимчево община Руен Калфин получава 356 гласа а Плевнелиев 4 гласа,в село Припек община Руен Калфин получава 236 гласа а Плевнелиев 5 гласа, в село Мрежичко община Руен Калфин получава 244 гласа а Плевнелиев 7 гласа, в село Ясеново община Руен за Калфин гласуваха 237 души а за Плевнелиев 7 души, в село Рудина община Руен за Калфин гласуваха 134 души а за Плевнелиев 3 души.
                  Last edited by the money-maker; 01.11.2011, 21:37.

                  Коментар


                  • На току що завършилите местни избори за общински съветници за кандидатите на БСП и коалициите в които тя участва гласуваха общо в цялата страна 576 100 души а на парламентарните избори през 2009 за БСП в България гласуваха 744 265 души.В община Руен-Бургаска област за общински съветници за БСП са гласували 669 души а пак там на втори тур за президентски избори за Калфин гласуваха 12 039 души а за Плевнелиев 1440 души а за тези които не знаят-това е община "бастион" на ДПС.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Ами много пригледно и цветно ги даваш ......
                      Признавам ти ....
                      Мерси!
                      И кво викаш? Давай в същия дух!

                      Ама ти пази цветето. На сватбата давам на младите апартамент (само тристаен щото е криза ) където искат- кеф им Варна, кеф им София. И още нещо... кола с мерник.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                        Първи тур % Втори тур %
                        общ брой избиратели 1996 г. 6 837 737 100 6859318 100
                        Стоянов 1 889 825 27,64 2502517 36,48
                        Маразов 1 158 204 16,94 1687242 24,59

                        общ брой избиратели 2001 г. 6847422 100,00 6889638 100,00
                        Първанов 1032665 15,08 2043443 29,65
                        Стоянов 991680 14,48 1731676 25,13

                        общ брой избиратели 2006 г. 6450920 100,00 6447147 100,00
                        Първанов 1 780 119 27,59 2050488 31,80
                        Сидеров 597 175 9,26 649387 10,01

                        общ брой избиратели 2011 г. 6873589 100,00 6910491 100,00
                        Плевнелиев 1349380 19,63 1698136 24,57
                        Калфин 974300 14,17 1531193 22,16


                        Всички проценти са изчислени към общия брой избиратели!!!
                        Дали някой знае, че "голямата" победа на ГРОБ на президентските избори е най-невзрачната до сега. С най-малкото гласове и най малък процент от имащите право на глас.
                        Ами Плевнелиев на ВТОРИ тур получи ПО-МАЛКО гласове от Първанов на ПЪРВИ тур. Говоря за втория мандат.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Ама колега,
                          хайде размърдай си гъза и ти. На мен ми се зави свят и ми изтекоха очите пред компа!
                          Все на готово искаш!

                          Ами някой може да направи дисертация от моите изследвания!
                          Ами много пригледно и цветно ги даваш ......
                          Признавам ти ....

                          Коментар


                          • Първи тур % Втори тур %
                            общ брой избиратели 1996 г. 6 837 737 100 6859318 100
                            Стоянов 1 889 825 27,64 2502517 36,48
                            Маразов 1 158 204 16,94 1687242 24,59

                            общ брой избиратели 2001 г. 6847422 100,00 6889638 100,00
                            Първанов 1032665 15,08 2043443 29,65
                            Стоянов 991680 14,48 1731676 25,13

                            общ брой избиратели 2006 г. 6450920 100,00 6447147 100,00
                            Първанов 1 780 119 27,59 2050488 31,80
                            Сидеров 597 175 9,26 649387 10,01

                            общ брой избиратели 2011 г. 6873589 100,00 6910491 100,00
                            Плевнелиев 1349380 19,63 1698136 24,57
                            Калфин 974300 14,17 1531193 22,16


                            Всички проценти са изчислени към общия брой избиратели!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Като си почнал ,дай и по областни градове кой как е гласувал на вторият тур за президент....
                              Ама колега,
                              хайде размърдай си гъза и ти. На мен ми се зави свят и ми изтекоха очите пред компа!
                              Все на готово искаш!

                              Ами някой може да направи дисертация от моите изследвания!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Дано ти платят тези 100 кинта и да си платиш баса .....ако не ти се плати и се помолиш ще ти го опростя в името на бедните .....
                                не, мисирко

                                аз съм платил на един черен циганин който съм го нарекъл джони да те "оправи" като отидеш в столипиново и да пиеш от еднометровия му черен джони

                                отиваш в столипиново и питаш за черния джони и циганите ще те заведат да пиеш от черното джони

                                Коментар

                                Working...
                                X