IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли Гражданска война в Гърция ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • за кой мач,че Пиринската бундеслига не я следя нещо
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      въпреки че съм гоповтарял около 1000 пъти, ще го кажа пак - твърде заслепени сте от злоба, за да видите как реално стоят нещата. И за да не ме обвините в пристрастност, още веднъж да го кажа - мразя маляките и за едно със сърбите ги смятам за топ 3 на най-шибаните народи в световен мащаб (третия няма да го казвам, че там е забранено да се говори лошо).

      Каква е реалната ситуация - никой, ама НИКОЙ не може да накара СУВЕРЕННА държава като Малякия да плати каквото и да е, никой не може да на я накара да излезе от ЕС, никой не може да я накара да напусне еврозоната. Това е право на всяка суверенна държава - за съжаление България не е такава и приеманаето на пкат Евро+, с който реално бламираме влизането си в ЕЗ, освен ако не решим на секундата да почнем да плащам вноски на пакта. Само и единстцено Гърция може да реши какво да прави и никой не може да я принуди, освен с война, а война няма какда има, защото маляките, заедно с ингилизте, са петата колона на сащ в ЕС. За да ви го обясня по-нагледно, ситуацията между ЕС и Гърция е като между България и мангалите:
      - да, мангалите(маляките) дължат пари, ама никой не може да им ги събере насила, защото си имам екзистенц минимум под който не може да се пада и законова не можеш да ги пипнеш.
      - както дължат пари, така не можеш да им спреш помощите, а им даваш и нови, защото законодателкството е такова
      - както не си плащат тока (маляките- кредитите), така им даваш още ток (кредити), с ясното съзнание, че е за без пари и няма да се върне, защото иначе нарушаваш един топ разпоредби
      - можеш да ги глобиш, ама какво от това - е вземеш на босия цървулите
      - каквото и да правиш, не можеш да лишиш един мангал (маляка), от това да е вългарски гражданин (част от ЕС и ЕЗ) - просто ще нарушиш законите и ще станеш не по-добър от комунистите
      - не можеш да игнорираш проблема - той е рпекалено съществен
      0 единстевото, което можеш да направиш е да се молиш и да наливаш кинти за нови програми (За интергарция на мангалите или за покриване на стратите дългове на маляките) и да чакаш нещо да стане

      Е, нищо няма да стане, докато го има реципиента, ще съествува и паразитът - и това е ясно и на двете страни, само дето реципиентът се прави на тъп и вЕрва. Ами да вЕрва - вЕрата винаги е била привилегия на идиотите.

      Извадете си главите от задниците и се замислете какво трябваше да направим ние, сравнето нашата политика през 90-те години със сегашната в гърция и си направете изводите, а те са доста грозни - българинът със съдраните гащи ще трябва да плаща за кефа на маляката, който ще се излежава на спнка, яе си пийва узаки и помежду другото ще изнасилва за пореден път жена му, която е заминала на гурбет в малякия по принуда, защото държабата я е прокудила от Родината й. Естестево в такъв момент няма как дане възкликнеш - благодарим ти синьор Тиква, благодарим ти Мони Пискогласко, благодарим ти Цеко Сифоне - ние пак ще ви зиберем, за да ни гладате с благ поглед като овчедушната Пъдпъдъкова.....
      Ха сега,дай и футболният анализ!!!

      Коментар


      • въпреки че съм гоповтарял около 1000 пъти, ще го кажа пак - твърде заслепени сте от злоба, за да видите как реално стоят нещата. И за да не ме обвините в пристрастност, още веднъж да го кажа - мразя маляките и за едно със сърбите ги смятам за топ 3 на най-шибаните народи в световен мащаб (третия няма да го казвам, че там е забранено да се говори лошо).

        Каква е реалната ситуация - никой, ама НИКОЙ не може да накара СУВЕРЕННА държава като Малякия да плати каквото и да е, никой не може да на я накара да излезе от ЕС, никой не може да я накара да напусне еврозоната. Това е право на всяка суверенна държава - за съжаление България не е такава и приеманаето на пкат Евро+, с който реално бламираме влизането си в ЕЗ, освен ако не решим на секундата да почнем да плащам вноски на пакта. Само и единстцено Гърция може да реши какво да прави и никой не може да я принуди, освен с война, а война няма какда има, защото маляките, заедно с ингилизте, са петата колона на сащ в ЕС. За да ви го обясня по-нагледно, ситуацията между ЕС и Гърция е като между България и мангалите:
        - да, мангалите(маляките) дължат пари, ама никой не може да им ги събере насила, защото си имам екзистенц минимум под който не може да се пада и законова не можеш да ги пипнеш.
        - както дължат пари, така не можеш да им спреш помощите, а им даваш и нови, защото законодателкството е такова
        - както не си плащат тока (маляките- кредитите), така им даваш още ток (кредити), с ясното съзнание, че е за без пари и няма да се върне, защото иначе нарушаваш един топ разпоредби
        - можеш да ги глобиш, ама какво от това - е вземеш на босия цървулите
        - каквото и да правиш, не можеш да лишиш един мангал (маляка), от това да е вългарски гражданин (част от ЕС и ЕЗ) - просто ще нарушиш законите и ще станеш не по-добър от комунистите
        - не можеш да игнорираш проблема - той е рпекалено съществен
        0 единстевото, което можеш да направиш е да се молиш и да наливаш кинти за нови програми (За интергарция на мангалите или за покриване на стратите дългове на маляките) и да чакаш нещо да стане

        Е, нищо няма да стане, докато го има реципиента, ще съествува и паразитът - и това е ясно и на двете страни, само дето реципиентът се прави на тъп и вЕрва. Ами да вЕрва - вЕрата винаги е била привилегия на идиотите.

        Извадете си главите от задниците и се замислете какво трябваше да направим ние, сравнето нашата политика през 90-те години със сегашната в гърция и си направете изводите, а те са доста грозни - българинът със съдраните гащи ще трябва да плаща за кефа на маляката, който ще се излежава на спнка, яе си пийва узаки и помежду другото ще изнасилва за пореден път жена му, която е заминала на гурбет в малякия по принуда, защото държабата я е прокудила от Родината й. Естестево в такъв момент няма как дане възкликнеш - благодарим ти синьор Тиква, благодарим ти Мони Пискогласко, благодарим ти Цеко Сифоне - ние пак ще ви зиберем, за да ни гладате с благ поглед като овчедушната Пъдпъдъкова.....
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          От друга страна следващата информация е пък с милиарди: Абе умен човек си. Трето отделение си завършил. Ще се справиш с цифрите
          МАМУН не се хлъзгай толкоз лесно !!!!
          ТАТО има заверини СЕДЕМ семестъра
          право в СУ и то по времето когато се е
          правил на нелегален !!!
          Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
            Тъй съм съгласен ама запетайката му не требе да я има
            От друга страна следващата информация е пък с милиарди: Абе умен човек си. Трето отделение си завършил. Ще се справиш с цифрите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              1.2 млрд - като махнеш вноската около 700 млн , сме на аванта 500млн ( може и да не съм 100% точен ...)
              А колко е можело да усвоим, ако наистина сме усвоили 9%?
              http://georgipiskov.blogspot.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Тата, 1000 милиона= милиард. 144000 милиона=144 милиарда
                Тъй съм съгласен ама запетайката му не требе да я има
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • 1.2 млрд - като махнеш вноската около 700 млн , сме на аванта 500млн ( може и да не съм 100% точен ...)

                  Коментар


                  • Че те за миналата година имат 16 млрд. евро неусвоени мънгизи по еврофондовете.
                    За нас четах че сме усвоили 9%. Но като мънгизи не знам. Ако някой има някаква сламка за нас, нека пейстне. Радио "Свободна Европа" вече го спряха на български. И човек няма от къде да научи елементарни неща за сбствената си страна!
                    http://georgipiskov.blogspot.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
                      Приходи от ДДС в Гърция:
                      1)
                      - през 2010г. бяха 17.375 милиарда евро
                      2)
                      - през 2011г. бяха 16.887 милиарда евро
                      За една година има спад с "шоковите" по-малко от 3%. Потреблението в Гърция е направо в "колапс".


                      http://www.minfin.gr/portal/en

                      Коментар


                      • Сега ги плашат с български заплати

                        Коментар


                        • Приходи от ДДС в Гърция:
                          1)
                          - през 2010г. бяха 17.375 милиарда евро
                          2)
                          - през 2011г. бяха 16.887 милиарда евро
                          За една година има спад с "шоковите" по-малко от 3%. Потреблението в Гърция е направо в "колапс".


                          http://www.minfin.gr/portal/en

                          Коментар


                          • Които имаха пари отдавна ги изнесоха от Гърция

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                              Че то аз имам повеке парици в дюшека отколкото всите гръци
                              МИЛИАРДА бре ТАТОвото требе да е а не милиона
                              Тата, 1000 милиона= милиард. 144000 милиона=144 милиарда

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
                                Не се притеснявайте др. Живков,
                                Разумните гърци (тези, които не са идолопоклонници на комунизма ) си изтеглят спестяванията от Гърция.
                                Домакинствата в Гърция имаха спестявания в банковата й система:
                                1)
                                - в края на 2010г. бяха 173,510 милиона евро
                                2)
                                - в края на ноември 2011г. бяха 144,142 милиона евро
                                Срив от 17% за 11 месеца.


                                http://www.bankofgreece.gr/Pages/en/.../deposits.aspx
                                Че то аз имам повеке парици в дюшека отколкото всите гръци
                                МИЛИАРДА бре ТАТОвото требе да е а не милиона
                                Last edited by ТАТО; 29.01.2012, 11:03.
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X