IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не 2 а кръгла 0 за Борисов.

    Нищо положително от цялото управление на Борисов до момента.

    Магистралите се пращат на 100% от бюджета. Членския ни внос към ЕС е 870 милиона на година. С две думи на 100% от фискалния бюджет трупан не от Борисов а от миналите 3 управления.

    Връзване към Нап на всички. Отново като цяло дребни и незначителни промени. До 50 000 оборот има освобождаване по ДДС тъй, че на малките това няма да се отрази. Бензиностанциите и аптеките ще повишат приходите но това са дребни неща в сравнение с не разплащането на Борисов от което се стигна до там да се актуализира бюджета за да се скрие от хората, че НАП е събрал с 1 милиард по малко приходи за 2010та спрямо 2009-та.

    И на трето място борбата с престъпността. Ако една държава е добре финансово тя ще се бори по-добре с престъпността сега като го фанат съда го пуска щото съдиите и те биват ощетени финансово от кризата в която ни вкара Борисов. Да не говорим, че битовата престъпност се е увеличила от мизерията както и домашното насилие отново от мизерията до която ни докара Борисов и стига с това предишните са виновни не не са.

    Един ден няма да ми стигне да напиша всичките вреди които стори Борисовото управление на България.

    Абсолютно защитавам управленията и на Костов и на Царя и на Тройната като успешни за България. Само Жан и Борисов докарват държавата до просешка тояга.

    А оборете ме ако можете.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Сбогом на Цар Киро цигански.

      Борисов изгуби и най-верния си електорат циганите. Цар Киро главата на циганите много се изложи и вече няма тежест думата му сред циганите.

      Абсолютно падение за Герб предстои на изборите. И МВР няма да ги подкрепи, защото от незапомнени времена масата там си е от БСП и винаги си гласува за БСП.

      Ако Борисов се беше разплатил с държавните учреждения и с частния сектор държавата нямаше да влезе в криза.

      Тоя Дянков не му ли обясни на Борисов, че като спреш кръговрата на парите това води до фалити и по-малък оборот и безработица.

      А пари за разплащане е имало 7.7 милиарда фискален резерв.

      Истината е, че май на Борисов му харесва да гледа как народа изнемогва за да се прави на велик като му подхвърля трохички и му обяснява как все за всичко са виновни предишните.

      Ако Българския народ е на мястото си след изборите като му се види пълния резил на Герб трябва да му поиска оставката на Борисов щото той сам няма да я даде колкото и да бръщолеви подобни неща.
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Войната в Катуница
        "Г-н Витков как бихте коментирал тази ситуация, и какво бихте направили ако имахте нужните правомощия?"
        Светльо Витков за Президент: Ако имах нужните правомощия, щях да изпратя спец. частите и да арестуват всички, които са участвали в нападението или само по подозрение в участие! До 24 часа да се изкарат убийците и да се изправят пред съд по обвинение за умишлено убийство."
        Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

        Коментар


        • засега съм за семов ковори много хубави неще,че ще направи обача не че му вярвам

          но казва образование приоритет съкращаване на полицаите до 7 000 а сега са 68 000

          депутатите 100 и други по канал 3 го гледах
          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

          Коментар


          • Бопаджии масово трият в Интернет всяка информация, че цар Киро е член на ГЕРБ. Официално удостоверение за членство в ГЕРБ получи известният ромски бос Кирил Рашков, по известен като Цар Киро. Монархът бил получил мястото си в Бойковата партия лично от нейния неформален лидер в централата й, в административната сграда на НДК http://www.afera.bg/index.php?option...19337&Itemid=9
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Дай Боже

              Страшна работа с тоя случай в Катуница. Един убит на 19 и един умрял на 17 години в последствие покрай вълненията от случката.

              Чудя се дали след като им се види резила на Герб народа няма да се надигне и да го потърси другаря Борисов щото сега все още народа не знае официално, че подкрепата за Герб е вече само история.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                16 август 2011 Дянков: САЩ и Еврозоната са по-зле от нас

                Това съм го протуснал Тоя Герб вече не знае нито какво прави нито какво говори.
                Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                По зле да затова последната година две мои приятелки завършиха ТУ-софия и варна и едната в Сиатъл другата в Сан Фран сега

                Какво бе! Вие не знаете ли, че в Америка бият негрите?
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                  http://dnes.dir.bg/news/simeon-djank...s-9281012?nt=4
                  16 август 2011 Дянков: САЩ и Еврозоната са по-зле от нас

                  Това съм го протуснал Тоя Герб вече не знае нито какво прави нито какво говори.
                  По зле да затова последната година две мои приятелки завършиха ТУ-софия и варна и едната в Сиатъл другата в Сан Фран сега
                  в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                  Коментар


                  • Верваме ти.

                    Първоначално изпратено от IdiotIdiotov Разгледай мнение
                    Светльо за президент а Циганите на сапун
                    http://dnes.dir.bg/news/simeon-djank...s-9281012?nt=4
                    16 август 2011 Дянков: САЩ и Еврозоната са по-зле от нас

                    Това съм го протуснал Тоя Герб вече не знае нито какво прави нито какво говори.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      не съм - още не можем да се срещнем, че е малко сложно с работата. А марката и аз не я знам - от личната му олекция е, така че едва ли ще е лошо
                      Е за това трябва като се сключва бас във форума, всеки да изпрати на съдия, например Мариян Йорданов или Андрей Любенов (изобщо някоя публично известна личност), залога придружен с бутилка черно Джони (Джонито за съдията) и който спечели съдията му връща залога.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Пак басче?
                        Изпи ли вече на мрежовика уискито, че и мен искаш да издоиш? Каква марка беше, че забравих какво се уговаряхте?
                        не съм - още не можем да се срещнем, че е малко сложно с работата. А марката и аз не я знам - от личната му олекция е, така че едва ли ще е лошо
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                          Дали уволненията в уж успешният екип на МРРБ не се дължат на едно писмо от "колегите от Брюксел", с което не се признават за възстановяване 90% от направените до момента разходи от това ведомство (магистрали основно)? Само питаме, ние имаме отговор на този си въпрос, който показва, къде се стопиха 5 млрд. лв от резерва
                          Когато през 2008-ма и 9-та, Б.Борисов ходеше на Запад и "съдействаше" за спирането на фондовете, си мислеше, че това е достатъчно за печелене на избори.
                          Сега е забравил, че задействаната машина трудно спира.

                          Коментар


                          • Дали уволненията в уж успешният екип на МРРБ не се дължат на едно писмо от "колегите от Брюксел", с което не се признават за възстановяване 90% от направените до момента разходи от това ведомство (магистрали основно)? Само питаме, ние имаме отговор на този си въпрос, който показва, къде се стопиха 5 млрд. лв от резерва
                            в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                            Коментар


                            • Светльо за президент а Циганите на сапун
                              С идиотизъм към прогрес!
                              [URL="http://bg-bg.facebook.com/pages/Партия-на-Идиотите/207191335983612"]

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                                За съжаление съм добре запознат колко неблагодарен, недоволен и особено сега озлобен та чак заслепен е Българския народ затова Витков има шанс за челната петица.

                                Първи ще е Калфин, втори Кунева, трети Плевнелиев, четвърти кандидата на сдс и може би пети Витков.

                                Кунева ще го смачка Калфин на балотажа

                                Останалите участници за президент само ще подсмърчат отстрани
                                Вярно е че народът е заслепен. И затова първи ще е Плевнелиев. За втори не знам. Положението е на кантар.
                                Прав си обаче, че ако са на балотаж Кунева и Калфин, ще спечели Кунева.

                                Всичко това е обаче след цял месец. И може да се случи нещо критично, което да обърка всички сметки. В едната или в другата посока. На всичкото отгоре изборите ще бъдат изключително недемократични и нечестни. И полицията и избирателните комисии, доминирани явно от управляващите ще фалшифицират вота в огромна степен.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X