IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Зарзаватчиев - кой е рекъл така?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас Разгледай мнение
      Продължавате да се правите на ощипани булки и да игнорирате въпроса ми, но как бихте тогаз коментирали призива: Простете ми, изметете ги!
      Много лесно - просто +20
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Кметов - нали се сещаш, че тук не се отчитат гласовете на електоратът на ГРОБ - мангалите и виртуалните гласоподаватели - тия дето съществуват само в избирателните списъци, но не в реалността.

        Подозирам, че ГРОБ подготвят мащабна фалшификация на изборите !!!
        Разбира се , но те са не повече от 15% които сме ги отчели вече в повече по всички представителни вотове където са реални гласове и сметката излиза.
        Който не вярва приемам залози по унибет 1:200 .
        Ербап ли сте да залагате днеска, щото утре коефицента ще е друг.



        За фалшификация и аз почти вярвам ама ще има ПОГО
        Last edited by KMETA; 08.10.2011, 21:29.
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Продължавате да се правите на ощипани булки и да игнорирате въпроса ми, но как бихте тогаз коментирали призива: Простете ми, изметете ги!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев
            Но ако не гласувам не променям нищо, затова и гласувам протестно, макар че ако трябва да гласувам разумно, на първи тур би трябвало да подкрепя буля Пръмовица.
            +1

            Пръмовица е с най-голям шанс да стигне до балотаж след Калфин който е сигурен с неговите 1 000 000 гласа ДПС+БСП винаги на избори от гласуващи 2 500 000 души.

            Народа е озлобен и иска нещо ново затова няма да подкрепи СДС или РЗС
            а през това време хитрата Пръмовица вместо да се кандидатира от НДСВ се направи на независима и демек се явява нещо ново и безпартийно

            Светльо има подкрепата само на младите и тотално озлобените но най-голямата маса гласуващи или хората над 60 години там подкрепа няма.

            Ще бъдат едни оспорвани избори и дано Плевнелиев не стигне и до балотаж, че ще станем за смях и пред света.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
              Втори 'ур няма да има

              Светльо от раз и референдум за мажоритарни избори.

              За невярващите справка тук:http://izborite.bnt.bg/polls/2-vote1

              Всичката политическа мафия в канала.
              Кметов - нали се сещаш, че тук не се отчитат гласовете на електоратът на ГРОБ - мангалите и виртуалните гласоподаватели - тия дето съществуват само в избирателните списъци, но не в реалността.

              Подозирам, че ГРОБ подготвят мащабна фалшификация на изборите !!!
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Грую, то кой не е от ДС-то? От друга страна - това че някой е бил в службите по комунистическо време, доказателство е ли, че не е патриот?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  ех, Импе, Импе, осъзнай се. И аз на втори тур съм антигерберастите, та ако трябва и за комуне да гласувам, но да гласуваш за агента на ДС, ума ми не го побира. Един път вече ни излъгаха с Атака и нейните доносници, гласуващи ънблок за герберастите, но поне мен втори път няма да ме излъжат. Не случайно, заради такива като Каракачанов, партията я прекръстиха на МВРО. Да, ясно ми е, че търсиш протестен вот (и аз го търся), но единственият шанс за протестен вот е малоумника Витков - никой друг. Макар че и за Витков имам някакви опасения, че е ченгесарски проект, защото реално краде гласове от Пръмова, а тя е единствената дето има шанс срещу Плевнята.....

                  Най-общо казано, ако трябва да съм честен и ако с това мога да променя нещо, не бих гласувал. Но ако не гласувам не променям нищо, затова и гласувам протестно, макар че ако трябва да гласувам разумно, на първи тур би трябвало да подкрепя буля Пръмовица. Абе омотано - накъдето и да се завъртиш, все е зле

                  Втори 'ур няма да има

                  Светльо от раз и референдум за мажоритарни избори.

                  За невярващите справка тук:http://izborite.bnt.bg/polls/2-vote1

                  Всичката политическа мафия в канала.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • А защо не отговаряте на моя въпрос? Не го разбирате или не е удобно да давате вид, че го разбирате?

                    Коментар


                    • ОБРЪЩЕНИЕ написано от Недялко Йорданов през 1995г

                      Днес, когато нашата Българска държава
                      всеки я купува и я препродава,
                      днес, когато всеки кръгъл идиот
                      прави се на лидер и на патриот,
                      днес, когато бившите пак се подредиха
                      и от демокрацията шапка си скроиха
                      основаха фирми, построиха банки
                      на социализЪма с гнилите останки.
                      днес, когато новите наши демократи
                      спяха във палатки, спят сега в палати,
                      а народът гладен в никого не вярва
                      и със много мъка хляба си изкарва,
                      ако не открадне, ще загине инак,
                      днес, когато кражбата стана ни поминък,
                      днес, когато гинат нашите войничета
                      и проституират нашите момичета,
                      днес, когато властват рекет и пиратство
                      и си пълнят гушите с нашето богатство,
                      наглият престъпник има нова роля –
                      вместо във затвора пуснат е на воля,
                      граби, и насилВа под път и над път,
                      днес, когато няма ни закон, ни съд,
                      днес, когато вредом тържествува злото –
                      трябва да му сложим прът във колелото,
                      кърлежа да смажем, стига кръв е локал!
                      Ножът във плътта ни стигнал е до кокал.

                      И вместо да скочи, да извика кански,
                      спи във сън дълбок юнакът балкански.
                      Защото България вече е свободна,
                      но къде си, вярна ти любов народна,
                      но къде си, съвест, но къде си, смелост?
                      Или се превърнахте пак във вкаменелост?
                      Тъй ли ще си иде цяло поколение
                      с жалкия инстинкт за самосъхранение?
                      Българино кротък, българино хрисим,
                      докога от други ти ще си зависим,
                      докога съдбата ти ще решава друг?
                      Я впрегни магарето в дървения плуг,
                      изори земята от гнилите бурени,
                      смачкай паразитите, върху тебе турени,
                      отгледай грижливо своя собствен плод,
                      за да се докажеш, за да си народ.

                      Но търпим как бавно и без съпротива
                      малката ни нация почва да загива.
                      Мъките не свършват. Бягствата не спират,
                      младите не раждат, старите умират,
                      няма го отдавна българският трепет,
                      чужди ни командват, своите ни трепят.
                      Сякаш озверя човешката природа,
                      где е покаянието, где е милостта,
                      едни чрез властта ограбват народа,
                      други чрез народа заграбват властта.

                      Затова да махнем днешните бездария
                      и не Бог, а ние да пазим България!
                      1995
                      http://bg-bg.facebook.com/permalink....70407399672980
                      ..........................................
                      пп:,,Обръщението''' на Недялко Йорданов е много вярно казано ! Но за жялост няма кой да го чуе или прочете за 16 години. А събитията в страната ни вървят все назад и надоло.....! Хора докогааааааа така ще я караме?!
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        На пръвият тур вотът ми ще бъде за г-н Каракачанов, защото той единствен никога не е игнорирал най-наболелите проблеми в страната ни, особено хъхряшкият проблем и проблемите с монополите.

                        На вторият тур вотът ми ще бъде анти-ГРОБ.
                        ех, Импе, Импе, осъзнай се. И аз на втори тур съм антигерберастите, та ако трябва и за комуне да гласувам, но да гласуваш за агента на ДС, ума ми не го побира. Един път вече ни излъгаха с Атака и нейните доносници, гласуващи ънблок за герберастите, но поне мен втори път няма да ме излъжат. Не случайно, заради такива като Каракачанов, партията я прекръстиха на МВРО. Да, ясно ми е, че търсиш протестен вот (и аз го търся), но единственият шанс за протестен вот е малоумника Витков - никой друг. Макар че и за Витков имам някакви опасения, че е ченгесарски проект, защото реално краде гласове от Пръмова, а тя е единствената дето има шанс срещу Плевнята.....

                        Най-общо казано, ако трябва да съм честен и ако с това мога да променя нещо, не бих гласувал. Но ако не гласувам не променям нищо, затова и гласувам протестно, макар че ако трябва да гласувам разумно, на първи тур би трябвало да подкрепя буля Пръмовица. Абе омотано - накъдето и да се завъртиш, все е зле
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                          Импе ако не е тайна ти за кого ше гласуваш за Президент ?
                          На пръвият тур вотът ми ще бъде за г-н Каракачанов, защото той единствен никога не е игнорирал най-наболелите проблеми в страната ни, особено хъхряшкият проблем и проблемите с монополите.

                          На вторият тур вотът ми ще бъде анти-ГРОБ.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • А защо не присъствате на погребението???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Още преди изборите предупреждавах, че това самодоволно и неспособно животно ще съсипе и ограби държавата, но нямаше кой да ме чуе - 3 000 000 идиоти се сбиха пред урните, за да го качат на власт !!! Ето го резултатът !!!
                              Импе ако не е тайна ти за кого ше гласуваш за Президент ?
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Още преди изборите предупреждавах, че това самодоволно и неспособно животно ще съсипе и ограби държавата, но нямаше кой да ме чуе - 3 000 000 идиоти се сбиха пред урните, за да го качат на власт !!! Ето го резултатът !!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X