IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
    Ако спечелят, Ламбо подава оставка като вице
    http://www.vsekiden.com/104988/ako-s...ka-kato-vitse/

    Спокойно, няма да спечелят!
    Който иска да вярва на медиите на Пеевски. То е ясно, че ГЕРБ и ДПС са коалиция на тези избори и си помагат с каквото могат.

    Коментар


    • Ако спечелят, Ламбо подава оставка като вице
      http://www.vsekiden.com/104988/ako-s...ka-kato-vitse/

      Спокойно, няма да спечелят!

      Коментар


      • Основните трима претенденти са Калфин, Кунева и Плевнелиев.

        Ако не искате БСП и ГЕРБ да продължат да ни управляват гласувате за Кунева и така е много вероятно Плевнелиев да не стигне и до балотаж.

        БСП и ДПС може да не са на власт но са много богати партии и няма да позволят много мащабни измами щото ако можеше те да са го направили първи подобно нещо.

        С две думи има напълно реален шанс да се отървем от управлението на Борисов за това отидете и гласувайте.

        Не се лъжете по Светльо Витков, защото голяма част от подкрепата му идва от хора които са недоволни от всички управления досега и повечето може да са го подкрепили протестно тук и там но основната част от тях заявява, че няма да гласува за това може на изборите Витков да се окаже с смешна подкрепа.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Инвестора що не почвате с хвалебствията за изборите.Скапаняци.Да триеш мнения е проява на безсилие.С манипулации няма да стане.Що ли ми се струва че сме като през 2001.Всички лъжат Бойко че ще спечели.Да ви еба изборите.Няма да гласувам колкото и да се стараетеНе ме интересуват тези смешници ояли се мазни просташки физиономии.
          Бате Пешо,
          ако отвратените като теб не гласуват, ще се окаже че не лъжат и Бойко ще спечели изборите. Щото има достатъчно много купени и манипулирани гласове. А и простаци в България дал Господ, та да гласуват за простака.
          Помисли си пак...
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Инвестора що не почвате с хвалебствията за изборите.Скапаняци.Да триеш мнения е проява на безсилие.С манипулации няма да стане.Що ли ми се струва че сме като през 2001.Всички лъжат Бойко че ще спечели.Да ви еба изборите.Няма да гласувам колкото и да се стараетеНе ме интересуват тези смешници ояли се мазни просташки физиономии.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
              Да ти кажа честно, разбрали са се с турците.....вервай ми, знам го от първа ръка. Всичките ми работници са турци и тия дни гордо ми заявиха, че ще гласуват за Плевнелиев, "щото е на Бате човека" тва беше обяснението. Като питах насаме едно от момчетата ми с Доган кво става, ми каза," че нали те ми казаха за кого?"
              ГРОБ са проциганска партия, ДПС - протурска. Много ясно, че ще се съюзят, за да ни затрият като народ !!!!

              Затоваъ всички тряблва да излезем и да ги ударим - поне в големите градове, където по-трудно ще правят шашми и където мангалите още не са мнозинство - първо да изринем престъпниците от местната власт, после - и от парламентът - а после да им се търси сметка, престъпните закони на ГРОБ - отменени с общ указ, пострадалите от измекярското им управление (основно частният бизнес) да бъдат компенсирани, а Кратуната, Маймуната, Бабешки цъкли и цялата им клика - на съд за противодържавна дейност !!!
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • ПРЕДИЗБОРНО И ОКТОМВРИЙСКО ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ БЪЛГАРСКИЯ ИНТЕРНЕТ НАРОД!
                http://www.youtube.com/watch?v=-AqLg8F4SRE
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Магистралните жрици на “демокрация” в България - Медиите и журналистите отразяват събития само ако им се плаща! http://borsi.blog.bg/novini/2011/10/...e-i-jur.838527

                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                    Политологът Димитър Димитров:
                    Преднината на Плевнелиев от първия тур ще му спечели и балотажа

                    http://www.vsekiden.com/104878/gl-as-dimitar-dimitrov/
                    Гл. ас. Димитър Димитров е социолог и политолог и преподавател по избори и избирателни системи в СУ „Св. Климент Охридски”.

                    Не му прави чест като преподавател, поне да е мнение само на политолога, без тази ...визитка

                    Иначе, внушенията са дразнещи, когато в една статия искаш да сразиш с 1 куршум 3 заека
                    * "...От ниска избирателна активност на изборите ще спечели левицата. "
                    * "...ДПС печели от ниска избирателна активност, тъй като партията е способна да мобилизира около 75 % от електората си."
                    * Напоследък много от хората споделят, че биха гласували за независими кандидати като музиканта Светослав Витков. Доколко действителната подкрепа на изборите за претендент като него ще се отрази на масовия вот?

                    - "Гласуването за незначителни кандидатури няма такова значение, защото гласовете няма как да се разпръснат толкова много."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                      Да ти кажа честно, разбрали са се с турците.....вервай ми, знам го от първа ръка. Всичките ми работници са турци и тия дни гордо ми заявиха, че ще гласуват за Плевнелиев, "щото е на Бате човека" тва беше обяснението. Като питах насаме едно от момчетата ми с Доган кво става, ми каза," че нали те ми казаха за кого?"
                      Можем само да гадем
                      На 30 вечерта ще стане ясно, кой с кого се е разбрал!

                      Коментар


                      • Да ти кажа честно, разбрали са се с турците.....вервай ми, знам го от първа ръка. Всичките ми работници са турци и тия дни гордо ми заявиха, че ще гласуват за Плевнелиев, "щото е на Бате човека" тва беше обяснението. Като питах насаме едно от момчетата ми с Доган кво става, ми каза," че нали те ми казаха за кого?"
                        Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                          Политологът Димитър Димитров:
                          Преднината на Плевнелиев от първия тур ще му спечели и балотажа

                          http://www.vsekiden.com/104878/gl-as-dimitar-dimitrov/
                          Ако не се разберете с турците, единственото, което ще спечелите е първия тур!!!!!
                          Не случайно, турците, няма да гласуват на първи тур, за да не бъркат бюлетините!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                            Ако изборите за президент бяха днес, за кого бихте гласували? kanal 3

                            * Волен Николов Сидеров (ПП АТАКА) - 24%
                            * Росен Асенов Плевнелиев (ПП ГЕРБ) - 14%
                            * Ивайло Георгиев Калфин (ПП БСП) - 12%
                            * Светослав Емилов Витков (ИК) - 12%
                            * Димитър Демиров Куцаров (ИК) - 8%
                            * Меглена Щилиянова Кунева (ИК) - 8%
                            * Няма да гласувам - 6%
                            * Алексей Илиев Петров (ИК) - 5%
                            * Атанас Марков Семов (ПП РЗС) - 4%
                            * Стефан Георгиев Солаков (ПП НФСБ) - 3%
                            * Румен Димитров Христов (КП СДС) - 2%
                            * Мария Василева Капон (ПП ЕНП) - 1%
                            * Красимир Дончев Каракачанов (ПП ВМРО) - 1%
                            * Николай Кирилов Василев (ИК) - 0%
                            * Сали Шабан Ибрям (ПП НДЕ) - 0%
                            * Павел Михайлов Чернев (ПП ПХН) - 0%
                            * Николай Нанков Ненчев (ПП БЗНС) - 0%
                            * Андрей Иванов Чорбанов (ПП БДО) - 0%
                            * Венцислав Йорданов Йосифов (ИК) - 0%

                            Общо гласували: 4,428
                            Ще бъде супер, ако Светльо изравни Калфин, като в анкетата
                            Я всегда буду твоим поводом напиться.

                            Коментар


                            • Политологът Димитър Димитров:
                              Преднината на Плевнелиев от първия тур ще му спечели и балотажа

                              http://www.vsekiden.com/104878/gl-as-dimitar-dimitrov/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Copacabana Разгледай мнение
                                То и без туй президентът е само един фейс за пред света... Иначе всички знаем кой ша дърпа конците ... Дори и президент да стане някой извън герб и да почне да връща закони, ББ пак ше си прави квот си знае...
                                не е точно така
                                освен това, няма как да се спре медийният достъп на президента

                                Коментар

                                Working...
                                X