IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.investor.bg/news/article/124914/332.html

    Браво на Инвестора, първи имат окончателни резултати за София, дори преди ОИК ("Фандъкова СПЕЧЕЛИ")!
    Висок професионализъм, поклон!
    Last edited by onakilev; 23.10.2011, 21:26.
    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Не по хитрост, а по безочливост и мошеничество.
      Иначе милион може и да се съберат - при поне 600 000 мръсномургави избиратели - все 400 000 тикви ще се намерят.
      на тебе ти се чудя , как не си имигрирал още от цялата тая гадост
      или поне да си беше изкопал дупката метър на два на два и да легнеш в нея , шот цялата тааааа мизерия ни съ издържа вечи уа и саму мошеници и нещастници около тебе
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
        По никакъв начин не може да се намерят в България 1 милион души които да подкрепят Герб или негов кандидат за президентски вот.

        Ако Герб вземе толкова значи Борисов може да е всякакъв но определено ще задмине по хитрост всички управлявали досега.
        Не по хитрост, а по безочливост и мошеничество.
        Иначе милион може и да се съберат - при поне 600 000 мръсномургави избиратели - все 400 000 тикви ще се намерят.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • За пореден път доказваме, че Славейков е бил прав:

          Не сме народ! Не сме народ, а мърша,

          пак ще кажа и с това ще да свърша.
          Всичко е възможно,само желание да има!
          Делян Костов ;-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
            Ако Герб вземе толкова значи Борисов може да е всякакъв но определено ще задмине по хитрост всички управлявали досега.
            Ти па нищо не каза. Та нали се е учил от най-добрия?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              Ако наистина е имало опашки вечерта за сетен път ще се убедя че българина е глупаво говедо . Заранта в 9 часа гласуването ми отне точно 5 минути от влизането в секцията до излизането и нямаше един пред мен
              ми то тва от край време си е така.българинът обича в последния момент, да му е гадно и трудно и някой да го подпира отзад и да му диша у врата
              на мен ми отне 20 мин сутринта в 10 ч. за мое нещастие бях след един дедо ,едвам ходещ, дето след 20 мин в тъмната стаичка изблея : ' моооооже ли някой да дойде тука , че не мога да намеря едно име.'
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Сахаров Разгледай мнение
                Жалко за Светльо, очаквах доста по-голяма подкрепа за единствения адекватен на ситуацията в България кандидат-президент
                Казусът Светлю - от една страна - огромна подкрепа в Интернет, от друга - реален резултат под 1%. Ако резултатите са верни, това значи, че интернет в България ползват под 5% от населението.
                Светлю е поредното доказателство за фалшифицирането на вотът отстрана на престъпната властваща хунта.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Какви глупости плещи,не е за вярване!!!
                  че той и като премиер се държеше неадекватно
                  за неговото състояние си има медицински термин. не помня точно , ама ставаше дума за зрели хора с акъл и държание на тийнейджър
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • По никакъв начин не може да се намерят в България 1 милион души които да подкрепят Герб или негов кандидат за президентски вот.

                    Ако Герб вземе толкова значи Борисов може да е всякакъв но определено ще задмине по хитрост всички управлявали досега.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      Близо 3,8 млн. души са гласували днес. http://www.blitz.bg/news/article/120942 Явно тук влизат и милион и 300 хиляди фантома които ги има в избирателните списъци.И дефакто колко идва избирателната активност?
                      Дали има и 10% избиратели (извън фантомите и мангасарите) които са гласували за ГРОБ ?!?

                      Алонсов и сие - щом искаш да дадеш пълната власт в държавата на субектът, който ни нарече "лош човешки матриал", който ни сравни с кучетата си, който пращаше Българските студенти да копат компири и да пасат овце, то ще ти кажа, че те съжалявам... и повече нищо.

                      Май кратуната беше прав, поне за "лошият матриал".
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Жалко за Светльо, очаквах доста по-голяма подкрепа за единствения адекватен на ситуацията в България кандидат-президент

                        Коментар


                        • Ако наистина е имало опашки вечерта за сетен път ще се убедя че българина е глупаво говедо . Заранта в 9 часа гласуването ми отне точно 5 минути от влизането в секцията до излизането и нямаше един пред мен
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                            българинът е баси странното племе
                            навсякъде конспирации и фалшификации му се привиждат.
                            даже и малоумника станишев точно в момента обвинява фалшификациите за неуспеха на недоразумението калфин данаилов
                            Какви глупости плещи,не е за вярване!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                              българинът е баси странното племе
                              навсякъде конспирации и фалшификации му се привиждат.
                              даже и малоумника станишев точно в момента обвинява фалшификациите за неуспеха на недоразумението калфин данаилов
                              Тъй е,

                              последните 20 г от манипулации и фалщификации вече не може да се разбере къде е истината...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                                Или за някой граблив СДр-аст!!!Малиии,колко са лакоми!!!
                                Прошко ми изглежда свестен, ако се абстрахираме от сиромашкото му име
                                бих гласувал за него ако бях софиянец
                                добрата новина е , че ще отсвирим тъпанара славчо в пловдив.дано пък живне градът след като властта е угодна на ББ, че иначе беше решил да го закрива пловдив
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X