IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
    vabo_2008 редно е да сложиш и опция за тия де няма да гласуваме.
    не тръбва да има такива хора не ги разбирам защо не гласуват така се увеличават гласовете за комунистте
    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

    Коментар


    • vabo_2008 редно е да сложиш и опция за тия де няма да гласуваме.
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
        Днеска гледа ли му интервюто на Каракачанов? Какви глупости говореше за българите зад граница ,които останали след 2-рата световна война ?! Това ли е най-големия проблем сега на България. Нищо не каза за инвестиции в образованието на БГ .Значи е гола вода щом не говори за това
        Глупости ли са Българите извън България - при положение, че тези в България се топят со страшна скорост? Аз пък казвам, че ако 800 000 или поне 400 000 от "външните" Българи не бъдат доведени в страната, загинали сме до няколко години !!! Не съм гледал, но ако он е на това мнение, значи мисли стратегически правилно. Ние сме единствената държава, на която не и пука за своите извън граница !!!
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Че то кой не е бил комунист или комсомолец или пионерче или поне чавдарченце? Отде да намерим такъв, да го трансферираме от Бананго ли?
          Той поне още не се е опозорил.
          Днеска гледа ли му интервюто на Каракачанов? Какви глупости говореше за българите зад граница ,които останали след 2-рата световна война ?! Това ли е най-големия проблем сега на България. Нищо не каза за инвестиции в образованието на БГ .Значи е гола вода щом не говори за това
          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
            То цялата ни "политическа класа" е една циркова трупа, ама проблемациите са две:
            1-матреяла има проблем с качеството
            2-много, ама много е търпелив и инертен

            Ето сега има шанс с един свестен кандидат, като Светльо.
            Верно изпя страшни простотии, ама са забавни.
            После имаше куража да ги изпее.
            После простотиите ги вади навън, а не ги задържа вътре, където да се трансформират в гнус, както прави цирковата трупа.
            И за разлика от другите не крие, че е певец
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
              И Каракачанов е от комунистическата клика.Назначен е за опозицинер и патриот да се прави ,за да си казват хората има опозиция.И той е от котилото на Любен Гоцев.Създаден е от него!
              Че то кой не е бил комунист или комсомолец или пионерче или поне чавдарченце? Отде да намерим такъв, да го трансферираме от Бананго ли?
              Той поне още не се е опозорил.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Говори се за милиони и милиарди европейско финансиране за пътно строителство, но не ги пускат. Имам предвид конкретно пътищата от републиканската пътна мрежа и най-вече общинските, където в нашата община нищо не се прави. Хубаво е, че се наблегна на магистралите и в момента се изпълняват три лота от автомагистрала „Тракия”, но от тях ще спечелят само трима души.


                Всички останали изпълнители и подизпълнители ще бъдат на загуба или максимум ще си покрият направените разходи заради дъмпинговите цени, на които се спечелиха лотовете. За мен така не може да се постигне по-висок стандарт на живот на обществото и не се създава средна класа, която да е гръбнакът на държавата.
                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  И аз мислех да гласувам за Светлю, но щом г-н Каракачанов се кандидатира, той е моят избор. Единственият политик, който се осмелява да надигне глас за озаптяването на хъхряшката чума заслужава нашето доверие.

                  На балотажът, ако моят кандидат не продължи, ще гласувам за всеки анти-ГРОБ кандидат. Картофоидът и кликата му са ни предостатъчни в правителство и парламент, за да слагаме и в президентското кресло негова марионетка.

                  И Каракачанов е от комунистическата клика.Назначен е за опозицинер и патриот да се прави ,за да си казват хората има опозиция.И той е от котилото на Любен Гоцев.Създаден е от него!
                  в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                  Коментар


                  • По спомен изборите са на 23.10, що важи анкетата до 10.11?

                    Коментар


                    • И аз мислех да гласувам за Светлю, но щом г-н Каракачанов се кандидатира, той е моят избор. Единственият политик, който се осмелява да надигне глас за озаптяването на хъхряшката чума заслужава нашето доверие.

                      На балотажът, ако моят кандидат не продължи, ще гласувам за всеки анти-ГРОБ кандидат. Картофоидът и кликата му са ни предостатъчни в правителство и парламент, за да слагаме и в президентското кресло негова марионетка.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        тия кандидати са голям цирк

                        пак ще трябва Гочоолу, Дочоолу и Данко Харсъзина да дават кинти на циганите и да ги подкарат под строй със зурни и тъпани, че белким има някой друг пуснат глас да не се излагаме пред чужденците
                        То цялата ни "политическа класа" е една циркова трупа, ама проблемациите са две:
                        1-матреяла има проблем с качеството
                        2-много, ама много е търпелив и инертен

                        Ето сега има шанс с един свестен кандидат, като Светльо.
                        Верно изпя страшни простотии, ама са забавни.
                        После имаше куража да ги изпее.
                        После простотиите ги вади навън, а не ги задържа вътре, където да се трансформират в гнус, както прави цирковата трупа.

                        Коментар


                        • тия кандидати са голям цирк

                          пак ще трябва Гочоолу, Дочоолу и Данко Харсъзина да дават кинти на циганите и да ги подкарат под строй със зурни и тъпани, че белким има някой друг пуснат глас да не се излагаме пред чужденците
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Светльо Витков може да е избора на нормалния българин!
                            Изпя толкова страхотни песни!
                            Песните му може и да са глупости,но поне не е комунист......Плевнелийката е бил партиен секретар
                            в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                            Коментар


                            • сички са маскари
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Светльо Витков може да е избора на нормалния българин!
                                Изпя толкова страхотни песни!
                                И ми изчука гаджето и ме отърва от от нея!
                                И аз съм за него !

                                Коментар

                                Working...
                                X