IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори 2011

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    здрасти, изобьо не ги подценявам, затова и не съм убеден кой ще е опонентът на плевнята за втория тур. Също така ми е интересно защо комунетата издигнаха Калфата, който е сравнително добра кандидатура за комуне, а не издигнаха някой на 100% неизбираем, каквито имат с тонове, и така косвено да подпомогнат Пръмката, който пък да отупа Плевнята на втория тур...

    колкото до процентите на Плевнята - това си е моя прогноза, невлияеща се от хем пий, хем пей, гаргаръп, бухал 6 и т.н. Убеден съм, че Плевнята ще бие на първия тур, че ще има втори и че Плевнята ще е около и над 35%.

    Колкото до София - в тотална грешка си - Пъдпъдъка със сигурност ще спечели, като даже си мисля, че може да стане и на първи тур. Просто София винаги е била лумпеноидна синя, а в момента лумпенпролетариата в дясно се асоциира с герб, а не с дсб или сдс. кандидатът на сините за София (ебати името, с него спокойно може да води кампния с мотото: Прошко Прошков - кметът на прошляците) е твърде вероятно дори да не стигне до втори тур (ако такъв изобщо има), а костовист да подкрепи комунист за кмет на София - така че пъдпъдъчето е без алтернатива за София и това ще е нещото, с което Тиквата ще се хвали след изборите (плевнята е по-вероятно да не стане президент, според мен). както и "герберските" кметове на Варна (особено пък с него - бивше комуне), Бургас и може би Пловдив, но за там нямам наблюдения.

    За Пъдпъдъчето - кмет на София и Плевнята - победител на първи тур, мога да вържа бас, с който си пожелае, но не мисля, че ще има такива дето да ми се вържат на толкова очевадни неща

    П.С. А ПР екипа на герб е толкова смешен, че чак се излагат - вече станаха супер предвидими (не само във форума) и елементарни. даже и плочата, дет я пуска баш кукловода се поизтърка много сериозно, а имаха толкова много идеи преди 2 години......
    за мен е интересно колко електорат ще събере Болен и Сокола. Този който е по силен електорат ще реши президентските.Сидеров няма да подкрепи Калфин и това значи турците от другата страна. Бившата комисарка според мен има симпатизанти само на думи .Може би гласуващите за НДСВ ама те се броят на пръстите на едната ми ръка....
    Зо Варна ходих там и май ще гласуват против сегашният , В Бургас е на кантар ,Славчо може да загуби в Пловдив...Северозапада и Севера е за комунетата
    Макетата ще играят лобисти....Ст.Загора и Търново и Габрово са за Герб май но Перник са пак комунета и в Ямбол и в Сливен и Разград . Доган ще си вземе неговите и за Бате Бойко ще остане 5 града по големички ....
    Не подценявай синя София и Костов ,той няма да допусне Борисов да му се качи на главата и на него съм сърбал попарата.Не можеш го пречупи .

    Коментар


    • Жертвани?
      Кой е този Майна незнамсикакъв и каква е фондацията му?

      Коментар


      • Защо точно Плевнелиев и Попова?



        Скоро президент?
        "ГЕРБ жертва двамата си най-добри министри" - така Марк Майнардус, шеф на представителството на германската фондация "Фридрих Еберт" в България, коментира обявената кандидат-президентска двойка на управляващата партия.

        Според Марк Майнардус кандидат-президентската двойка на ГЕРБ е силна и има шанс да успее още на първия тур. Той обаче не изключва вероятността да се стигне до втори тур на президентските избори:

        Пожертваните министри на ГЕРБ

        "И тримата кандидат-президенти с очаквана най-голяма подкрепа - на ГЕРБ, БСП и независимата Меглена Кунева - са много добри. И тримата са способни да изпълняват президентски функции", казва Марк Майнардус. И все пак, според него, стигне ли се до втори тур, Плевнелиев и Попова имат по-големи шансове да спечелят допълнително гласове от консервативния лагер. "В този смисъл оставките на двамата номинирани министри не крият голям риск", коментира шефът на представителството на фондация "Фридрих Еберт" в България.


        Отстраняват я елегантно?


        Марк Майнардус подчертава, че цени високо двамата министри - познава стила им на работа покрай досегашните им съвместни проекти с фондация "Фридрих Еберт". И все пак той е бил изненадан от номинирането на Маргарита Попова за вицепрезидент. Въпросът според него е следният: защо ГЕРБ изпраща в президентската надпревара точно Плевнелиев и Попова?

        Вътрешнопартийни машинации?

        "Питам се, какво се цели с този ход - защо двамата най-добри, честни и некорумпирани министри в това правителство биват жертвани, така да се каже, за президентския и вицепрезидентския пост. Дали пък това не е начин за елегантно отстраняване на правосъдната министърка Маргарита Попова, която - както е известно - е недолюбвана в някои кръгове на ГЕРБ заради безкомпромисната й борба в името на реформата в съдебната система, така както иска Европейската комисия. Знае се, че вицепрезидентското място има най-вече церемониални функции", припомня Марк Майнардус, шеф на представителството на германската фондация "Фридрих Еберт" в София.

        Deutsche Welle

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Здравей,
          Но никога ,не подценявай комунетата.
          Вече съм им сърбал попарата при оня с конската глава който се мислеше за велик и никого не слушаше когато се правеше стратегията.
          Мислех че сините ще бъдат алтернатива в София на руската учителка , ама те се сбиха за куклата с парцалките.Така че може и да кметува ,но ако има белотаж на синият тагава всички срещу самоковката ще бъдат.
          Така че комунетата имат едни 5 % таен вот и всички ще гласуват против Борисов ако си направят добре кампанията. Вчера го слушах в едно кафене , вожда ами по улиците го псуваха като говореше за магистрали и Цанков камък. Ами хората не са бавноразвиващи.
          Има един черен Петър ако Борисов е купил Доган или го неутрализирал ще спечели ,но ака електората на Доган гласува против ГЕРБ това са 8 % ,точно толкова да изгуби преднината от първият рунд....а и да спечели войната. На Доган му трябва удар за да каже на турчетата че още е фактор при нас иначе ще му духнат под опашката скоро....
          П.П. Това за Плевналиев и 38 % откъде го измисли....
          Социолозите от Виж излъжи са направили прочечване само по телефона и то в областните градове.
          Нещо от рода да питаме кой ще спечели мача между ЦСКА и ЛЕВСКИ и да интервюираме само привърженици на ЦСКА.....
          здрасти, изобьо не ги подценявам, затова и не съм убеден кой ще е опонентът на плевнята за втория тур. Също така ми е интересно защо комунетата издигнаха Калфата, който е сравнително добра кандидатура за комуне, а не издигнаха някой на 100% неизбираем, каквито имат с тонове, и така косвено да подпомогнат Пръмката, който пък да отупа Плевнята на втория тур...

          колкото до процентите на Плевнята - това си е моя прогноза, невлияеща се от хем пий, хем пей, гаргаръп, бухал 6 и т.н. Убеден съм, че Плевнята ще бие на първия тур, че ще има втори и че Плевнята ще е около и над 35%.

          Колкото до София - в тотална грешка си - Пъдпъдъка със сигурност ще спечели, като даже си мисля, че може да стане и на първи тур. Просто София винаги е била лумпеноидна синя, а в момента лумпенпролетариата в дясно се асоциира с герб, а не с дсб или сдс. кандидатът на сините за София (ебати името, с него спокойно може да води кампния с мотото: Прошко Прошков - кметът на прошляците) е твърде вероятно дори да не стигне до втори тур (ако такъв изобщо има), а костовист да подкрепи комунист за кмет на София - така че пъдпъдъчето е без алтернатива за София и това ще е нещото, с което Тиквата ще се хвали след изборите (плевнята е по-вероятно да не стане президент, според мен). както и "герберските" кметове на Варна (особено пък с него - бивше комуне), Бургас и може би Пловдив, но за там нямам наблюдения.

          За Пъдпъдъчето - кмет на София и Плевнята - победител на първи тур, мога да вържа бас, с който си пожелае, но не мисля, че ще има такива дето да ми се вържат на толкова очевадни неща

          П.С. А ПР екипа на герб е толкова смешен, че чак се излагат - вече станаха супер предвидими (не само във форума) и елементарни. даже и плочата, дет я пуска баш кукловода се поизтърка много сериозно, а имаха толкова много идеи преди 2 години......
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            май ще тряя да се гръмнеш вече......
            Страхотен довод, дума да няма. Ще взема и аз да гласувам за Светлю, по-добре псуващ пънкар, отколкото рушител на домове и пионка на Боко Кратуната.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              по темата - ще гласувам за Светльо Витков, макар преките ми впечатления за него да не са особено добри. Ще гласувам напук и против статуквото.

              Понеже днес съм в добро настроение - връщам се от дълга екскурзия, ще си повторя прогнозата за изборите:

              1. Първи тур:
              - Плевнята - около 36-38% (горе-долу колкото би спечелил който ид а е кандидат на герб - и магаре да издигнат, пак ще има същият процент, защото е проекция на Тиквата. Пъдпъдъкова в София е същата работа)
              - Пръмова - около 23% (стандартните центристи, царисти, еманципатки и т.н.)
              - Калфата - около 23% (стандартното комуноидно ядри в страната)
              - Болен - около 5% (колкото са и останалите лумпеноиди, не казавма националисти, защото това е свещена дума, а платени лумпеноиди, радващи се на най-верния пудел на Тиквата)
              - Свинската коалиция - около 5% (колкото са и остатъчните сини елементи в страната)
              - Витков - около 5% (протестен вот за една карикатура и напук на статуквото, основно от младите хора)
              - ТКЗС-та, Трактори и прочие бълвоч - останалите около 5% - процентите не са точно 100, защото всички проценти са приблизителни.
              Изненадата тук би бил евентуално процентът на Витков, който може и да мине 10%, при определени обстоятелства. При абсолютно всички положения, ще има 2-ри тур.

              2. Втори тур:
              - ако е между плевнята и калфата - победа на магарето на Вожда и Учителя с поне 20%
              - ако е между Пръмова и Плевнята, ситуацията ще е много сложна:

              - комунетата, ткзс-тата, селскостопанската техника и т.н. ще я подкрепят ънблок
              - пуделчето Болен ще изрази категоричната си подкрепа за Плевнятаи ще залае в такт, как гласувайки за Тиквата разбива синьо-червената мъгла и защитава националните интереси на България
              - Свинската коалиция ще е с опрян к.р в гъза - накъдето и да се завърти, все ще е грешен ход и ще и влезе, затова ще предложат на гласоподавателите си да гласуват по съвест, а те ще подкрепят Плкевнята
              - и най-интерсната подкрепа ще е от страна на плешивия хиподилски малоумник (ако въобще го регистрират) - неговите избиратели са супер аморфни и са събрани като гласуващи анти, а не за. Ако всички се прелеят към Пръмова, то тя безпроблемно ще победи, но ако си останат вкъщи и негласуват, плевнята ще бие

              Финален резултат Пръмова-Плевнята - изцяло зависещ от гласоподавателите на Витков (освен ако Сдухан изведнъж не се извърти и вместо Кунева, подкрепи Плевнята - Сдухан е способен на всичко за да докапа властта и всиякакви съюзи са позволени за него), но победителя ще има не повече от 5-6% разлика с втория и ще има обвинения за манипулациии и т.н. и т.н. Ако гърбавите бяха издигнали Пъдпъдъка за президент, Плевнята за вице и бяха пораздухали проблемите на Пъдъпъдъчето с рака и как успешно се бори с него (дано да се пребори изцяло - пожелавам го от сърце), то победата на герб щеше да е 100%, тъй като в момента нямат емнципатксия вот, който е едни 10-на % и отива на 100% в буля Пръмовица. Ами това е - уека и доходна и дане забравяте:

              И ЕДНИТЕ, И ДРУГИТЕ СА МАСКАРИ

              Здравей,
              Но никога ,не подценявай комунетата.
              Вече съм им сърбал попарата при оня с конската глава който се мислеше за велик и никого не слушаше когато се правеше стратегията.
              Мислех че сините ще бъдат алтернатива в София на руската учителка , ама те се сбиха за куклата с парцалките.Така че може и да кметува ,но ако има белотаж на синият тагава всички срещу самоковката ще бъдат.
              Така че комунетата имат едни 5 % таен вот и всички ще гласуват против Борисов ако си направят добре кампанията. Вчера го слушах в едно кафене , вожда ами по улиците го псуваха като говореше за магистрали и Цанков камък. Ами хората не са бавноразвиващи.
              Има един черен Петър ако Борисов е купил Доган или го неутрализирал ще спечели ,но ака електората на Доган гласува против ГЕРБ това са 8 % ,точно толкова да изгуби преднината от първият рунд....а и да спечели войната. На Доган му трябва удар за да каже на турчетата че още е фактор при нас иначе ще му духнат под опашката скоро....
              П.П. Това за Плевналиев и 38 % откъде го измисли....
              Социолозите от Виж излъжи са направили прочечване само по телефона и то в областните градове.
              Нещо от рода да питаме кой ще спечели мача между ЦСКА и ЛЕВСКИ и да интервюираме само привърженици на ЦСКА.....
              Last edited by Монти; 05.09.2011, 18:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                ...

                ... защо двамата най-добри, честни и некорумпирани министри в това правителство биват жертвани, така да се каже, за президентския и вицепрезидентския пост. Дали пък това не е начин за елегантно отстраняване на правосъдната министърка Маргарита Попова, която - както е известно - е недолюбвана ..заради безкомпромисната й борба в името на реформата в съдебната система... Автор: Маринела Липчева Редактор: Д. Попова-Витцел

                Минутка за рИклама - Един вид, гласувайте за Честните Калудки от бандата на Куцото Сийче. И тъпите, евтини, сифилистични, платени курви на политиката - помиярите журналисти, си мислят, че някой им вярва
                Тая Попова така яко се бори с правосъдието, че дори 6 кратния убиец на младежи от Симеоновград, дори не се разследва от полицията и прокуратурата. Това е само един от десетките хиляди случаи на отказ от намеса на изпълнителната власът и на "правосъдието" в България. Иначе, Чесна била.. Чесна, маааа... девица още малко
                Тая Маринела Липчева не я познавам и слава богу, но мисля по добре би се справила като анална магистрална жрица вместо журналистка-свиркаджийка И да духа не може
                Last edited by Jay Gould; 05.09.2011, 17:56.
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • по темата - ще гласувам за Светльо Витков, макар преките ми впечатления за него да не са особено добри. Ще гласувам напук и против статуквото.

                  Понеже днес съм в добро настроение - връщам се от дълга екскурзия, ще си повторя прогнозата за изборите:

                  1. Първи тур:
                  - Плевнята - около 36-38% (горе-долу колкото би спечелил който ид а е кандидат на герб - и магаре да издигнат, пак ще има същият процент, защото е проекция на Тиквата. Пъдпъдъкова в София е същата работа)
                  - Пръмова - около 23% (стандартните центристи, царисти, еманципатки и т.н.)
                  - Калфата - около 23% (стандартното комуноидно ядри в страната)
                  - Болен - около 5% (колкото са и останалите лумпеноиди, не казавма националисти, защото това е свещена дума, а платени лумпеноиди, радващи се на най-верния пудел на Тиквата)
                  - Свинската коалиция - около 5% (колкото са и остатъчните сини елементи в страната)
                  - Витков - около 5% (протестен вот за една карикатура и напук на статуквото, основно от младите хора)
                  - ТКЗС-та, Трактори и прочие бълвоч - останалите около 5% - процентите не са точно 100, защото всички проценти са приблизителни.
                  Изненадата тук би бил евентуално процентът на Витков, който може и да мине 10%, при определени обстоятелства. При абсолютно всички положения, ще има 2-ри тур.

                  2. Втори тур:
                  - ако е между плевнята и калфата - победа на магарето на Вожда и Учителя с поне 20%
                  - ако е между Пръмова и Плевнята, ситуацията ще е много сложна:

                  - комунетата, ткзс-тата, селскостопанската техника и т.н. ще я подкрепят ънблок
                  - пуделчето Болен ще изрази категоричната си подкрепа за Плевнятаи ще залае в такт, как гласувайки за Тиквата разбива синьо-червената мъгла и защитава националните интереси на България
                  - Свинската коалиция ще е с опрян к.р в гъза - накъдето и да се завърти, все ще е грешен ход и ще и влезе, затова ще предложат на гласоподавателите си да гласуват по съвест, а те ще подкрепят Плкевнята
                  - и най-интерсната подкрепа ще е от страна на плешивия хиподилски малоумник (ако въобще го регистрират) - неговите избиратели са супер аморфни и са събрани като гласуващи анти, а не за. Ако всички се прелеят към Пръмова, то тя безпроблемно ще победи, но ако си останат вкъщи и негласуват, плевнята ще бие

                  Финален резултат Пръмова-Плевнята - изцяло зависещ от гласоподавателите на Витков (освен ако Сдухан изведнъж не се извърти и вместо Кунева, подкрепи Плевнята - Сдухан е способен на всичко за да докапа властта и всиякакви съюзи са позволени за него), но победителя ще има не повече от 5-6% разлика с втория и ще има обвинения за манипулациии и т.н. и т.н. Ако гърбавите бяха издигнали Пъдпъдъка за президент, Плевнята за вице и бяха пораздухали проблемите на Пъдъпъдъчето с рака и как успешно се бори с него (дано да се пребори изцяло - пожелавам го от сърце), то победата на герб щеше да е 100%, тъй като в момента нямат емнципатксия вот, който е едни 10-на % и отива на 100% в буля Пръмовица. Ами това е - уека и доходна и дане забравяте:

                  И ЕДНИТЕ, И ДРУГИТЕ СА МАСКАРИ
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    С известна тъга признавам, че се провалих в предвижданията си. Моля Грую да се обади тук във форума за да се разберем как ще се извърши трансфера на бутилката уиски.

                    П.С. Баси сега видях, че това ми е 5-хилядния постинг и станах "Заслужил инвеститор"....
                    е, случва се понякога и на заслужилите инвеститори да грешат в прогнозите си Хубавото е, че държат на думата си и с това заслужават уважение. между другото, до момента не съм имал случай на бас с колега от форума, който да не е бил изпълнен - и с маринбг, и с колегите от фентъзи лигата, и сега с нет-а.

                    Ами нетуеър, както ти е удобно - мога да ти дам адрес, може и да се видим, все ми е едно. Драсни едно лично, кое те устройва и да уточним нещата, за да не флудим и без това понафлуденият форум.....
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      НАИВHИ ставаме двама .
                      Що се касае до кандидатите на герберите , Марги я издигнаха за да я забият в девета глуха, за да не им се пречка.
                      Оказах се права за Марги .Марк Майнардус, шеф на представителството на германската фондация "Фридрих Еберт" в София е на същото мнение
                      05.09.2011
                      ..Питам се, какво се цели с този ход - защо двамата най-добри, честни и некорумпирани министри в това правителство биват жертвани, така да се каже, за президентския и вицепрезидентския пост. Дали пък това не е начин за елегантно отстраняване на правосъдната министърка Маргарита Попова, която - както е известно - е недолюбвана в някои кръгове на ГЕРБ заради безкомпромисната й борба в името на реформата в съдебната система, така както иска Европейската комисия. Знае се, че вицепрезидентското място има най-вече церемониални функции", припомня Марк Майнардус, шеф на представителството на германската фондация "Фридрих Еберт" в София.
                      http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15365179,00.html
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Нещо много нервно стана малцинството тук

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                          ....ме не --- тва е тъпо .....
                          Тъпо или остро , на нас тъй ни е гот - да сме в лайната до шия

                          Тъй кат гледам другите кандидати за падишах , Плевняра е най-зле и трябва всячески да не бъде допуснат до високата порта - което не е особено трудно ....Обаче от друга страна мутро-милиционерите скоро ще бъдат изритани, така че тоя пезевенк е удобен компромис с оглед факта, че е независим от себе си ....И впрочем " по чар и обаяние" ми напомня за пловдивския католик ...не се сещам името му .....а ,да - агент Виктор .
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • що се 'арчат пари за глупости в тая държава -- е тва не мога да го разбера
                            БГ то е 5 мио с мангалите , един -- губернатор от Европата и 10 съветници -- не повече
                            и всички пари за издръжка на тази крадлива и безполезна паплач наречене '' управа '' на държавата за инфраструктора
                            ме не --- тва е тъпо и анти българско
                            а ханете ги тогава и да ви бозат и наричат тъп м'Атрял тогава .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение


                              Светльо Витков - Президент http://www.webcafe.bg/id_1332333391
                              +1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                не мога да те разбера , како ...Има ли на този свят нещо от което би изпитала и малко радост ..само хленчиш , оплакваш се критикуваш , оплюваш и си вечно недоволна ..В това ли се е превърнал смисъла на живота ти.... Не усещаш ли как си се превърнала в едно жлъчно човече
                                Няма и да можеш да ме разбереш, защото си с промит мозък Йосифе.Ако ти си свикнал да те водят за носът аз не съм.Ако на теб ти харесват тия двамцата които ги издигнахте на мене не и на база на това нямам намерение да ходя и да гласувам.Как не разбрахте ,че президенството не е място за експерти, а за политици, каквито нито Плевневлиев, нито Марги са, нито ще станат някога. И от тези хора ще очакваме модерна визия за националната политика на България! Ха ха .И между другото я кажи кое от предният ми пост за Плевнелиев не е истина?И без нападки към мен моля.
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X