IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://en.wikipedia.org/wiki/Overconfidence_effect

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Първо трябва да си безмозъчен оптимист за да фалираш и очевидно частен случай на тази безмозъчност да вярваш безпрекословно на пътеводната светлина, която струи от телата и душите на мъдрите ни управляващи.
      Ето изречението с което се компроментира за пореден път.Виж се само какви глупости и написал против правителството и против собствената си страна.

      Няма вече комунисти във властта и няма да има.Нима това не важно за теб.Или тази ти логика е много умна ли???????

      Къде са приходите на по отчетите за първото тримесечие,къде са двуцифрените проценти увеличение на внос и износ,къде е променения кредитен статус на страната на стабилен.Къде са 2% БВП само за първото тримесечие.

      А СЕГА КАЖИ ТИ И ТВОИТЕ ЛОГИКИ КЪДЕ СА.Глупи.

      Да безработицата е проблем за горните,но такова инфантилно мислене,няма край.И такова надуване на празни приказки,че просто си сменете държавата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Просто логиката ми е неразбираема за теб Не се обиждай, със сигурност има нещо друго в което да си добър.
        Да само,че имаш абсолютно голям комплекс на тема знание и умствени възможности ха,абсолютно си приличате с Форито по начин на мислене и разтягане на локуми,с което си мислите,че изглеждате информирани и даже разясняващи.ахаха
        Логиката ти липсва,най много когато плюеш по правителството, а и като цяло.
        Неразбираемо е само наглостта и болното ви мислене приличащо на това от преди 30г.Това е.

        Ето дадох ти и факти,долу ама ти пак същият,като тъп и лек тип.Какво всъщност обясняваш,знаеш ли???????????
        Last edited by SoKoLoV; 31.05.2011, 15:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
          Дааа "Спеко" УДОБЕН ФАКТ.
          Няма скоро БСП да има власт или някои от старите политически трупове.Нито един от тях.
          За това ли агонизирате така.

          Къде а двуцифрените проценти на внос и износ.А Глупи,това е факт.

          Равновесие,хич не си балансиран почна да говориш празни приказки,ам то рядко всъщност имат логика(икономическа).
          Не се хаби вече,личи ти,че имаш един два ника с които се опитваш да даваш мнения,но недей няма мисъл.
          Просто логиката ми е неразбираема за теб Не се обиждай, със сигурност има нещо друго в което да си добър.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
            Е, добре, ама аз не съм от никоя партия!!!!!!
            Никога не съм бил и едва ли ще бъда партиен кадър!!

            Фактите са си факти!!!

            От Q2 2009 заетите от 3300 хиляди души падат до 2890 хиляди за Q1 2011g

            ФАКТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Дааа "Спеко" УДОБЕН ФАКТ.
            Няма скоро БСП да има власт или някои от старите политически трупове.Нито един от тях.
            За това ли агонизирате така.

            Къде а двуцифрените проценти на внос и износ.А Глупи,това е факт.

            Равновесие,хич не си балансиран почна да говориш празни приказки,ам то рядко всъщност имат логика(икономическа).
            Не се хаби вече,личи ти,че имаш един два ника с които се опитваш да даваш мнения,но недей няма мисъл.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              От тази тема става пределно ясно кой за коя партия играе. Лично аз разбрах защо тези които плюят по БФБ са против сегашното държавно управление. Само едно да ми уточните колеги инвеститори (обръщам се към ravnovesie, meche_cveti93, Kosmonavta и Jay Gould и Forex Master...може би) :
              - трябва ли да фалираш за да станеш мечка ?

              Е, добре, ама аз не съм от никоя партия!!!!!!
              Никога не съм бил и едва ли ще бъда партиен кадър!!

              Фактите са си факти!!!

              От Q2 2009 заетите от 3300 хиляди души падат до 2890 хиляди за Q1 2011g

              ФАКТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                От тази тема става пределно ясно кой за коя партия играе. Лично аз разбрах защо тези които плюят по БФБ са против сегашното държавно управление. Само едно да ми уточните колеги инвеститори (обръщам се към ravnovesie, meche_cveti93, Kosmonavta и Jay Gould и Forex Master...може би) :
                - трябва ли да фалираш за да станеш мечка ?
                - Първо трябва да дефинираме определнията от въпрос ти - По кави критерии определяш даден участник от форума като "мечка"? Дай дефиниция на фалирал?

                Иначе няма как да знаеш лично аз на коя партия симпатизирам, защото аз дори не съм наясно. Толкова съм объркан че понякога споря сам със себе си, използвайки два ника.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  връщаме комунягите , фесовете и кохортата на мадридския козел и всичко си идва на място ...даже ще се получи дефицит на работна ръка и вероятно заплатите ще хвръкнат до небесата ..... и то само и единствено благодарение на тримата велики политици +Гоце за гарнитура....а в добавка на цялото това щастие ще се намали ДДС на 5 % , а на някои"жизненоважни" стоки като BMW , Mercedes, Ferrari ,яхти и самолети на 0 % , ще се премахне изобщо всякакви преки данъци , социални помощи в размер на мин. 2000 лева ще получава всеки един мангал доживотно , всички обществени и комунални услуги ще са безплатни и т.н....
                  При разговор има една поредица от грешни аргументи. Т.е. такива които се използват не за да се дава мнение по същество, а за да насочи разговора в желана посока. Обикновено далеч от темата. Та в случая това което изпозваш не знам дали знаеш се нарича "камила в палатката".

                  Та аргументирано погледнато ти не даваш нищо като аргумент ЗА дейността на правителството. Измъкваш някакви кофти факти от нашата действителност и поради това че очакваш че опонентите ти са идиоти ще приемат като логически обосновано твоето мнение, че ако не Бойко всемогъщия да спира злото и да пази галактиката от тъмните принцове, то ще настане ад на земята.

                  Сори това можеш да го приказваш в селската кръчма, на друго място едва ли лови дикиш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    От тази тема става пределно ясно кой за коя партия играе. Лично аз разбрах защо тези които плюят по БФБ са против сегашното държавно управление. Само едно да ми уточните колеги инвеститори (обръщам се към ravnovesie, meche_cveti93, Kosmonavta и Jay Gould и Forex Master...може би) :
                    - трябва ли да фалираш за да станеш мечка ?
                    Колега, в 2005 писах, че БФБ ще се качи, в 2007 г,. казах, че ще има мечи пазар и 2008 г да я пишат "бегала". Тогава за кои съм играл? В началото на 2009 писах, че БФБ ще се качи.. а тогава? Зарежи тия партийни глупости.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      От тази тема става пределно ясно кой за коя партия играе. Лично аз разбрах защо тези които плюят по БФБ са против сегашното държавно управление. Само едно да ми уточните колеги инвеститори (обръщам се към ravnovesie, meche_cveti93, Kosmonavta и Jay Gould и Forex Master...може би) :
                      - трябва ли да фалираш за да станеш мечка ?
                      Първо трябва да си безмозъчен оптимист за да фалираш и очевидно частен случай на тази безмозъчност да вярваш безпрекословно на пътеводната светлина, която струи от телата и душите на мъдрите ни управляващи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Основната задача на всяко едно демократично правителство е да осигури условия за пълна заетост. Т.е всеки който иска да може относително лесно да си намери работа.

                        Това е основната задача и на правителството на ГЕРБ. А не рязането на ленти, правенето на магистрали и други подобни. Това колкото и да са полезни или не са вторични задачи. Основното е благосъстоянието на хората.

                        А от ГЕРБ това не могат да схванат. Те не са там за да краси Бойко пейзажа, или за да си пише в СВ то Дянков че е бил вицепремиер, те са там за да решават проблемите на България. Не да създават нови още по-големи. А те правят точно това, създават проблеми. Действат обратно на това за което са избирани. Ако едно правителство прави масата хора по-бедна, то това е лошо и вредно правителство.

                        И всякакви извинения с минало, бъдеще или със световната криза са просто безсмислени. то е там за да се справи с това, ако не може то е нормално да му се иска оставката. Ако не може да прави друго освен да мрънка, обижда, извинява и самохвали, то не си върши работата и е нормално да му се иска оставката.
                        връщаме комунягите , фесовете и кохортата на мадридския козел и всичко си идва на място ...даже ще се получи дефицит на работна ръка и вероятно заплатите ще хвръкнат до небесата ..... и то само и единствено благодарение на тримата велики политици +Гоце за гарнитура....а в добавка на цялото това щастие ще се намали ДДС на 5 % , а на някои"жизненоважни" стоки като BMW , Mercedes, Ferrari ,яхти и самолети на 0 % , ще се премахне изобщо всякакви преки данъци , социални помощи в размер на мин. 2000 лева ще получава всеки един мангал доживотно , всички обществени и комунални услуги ще са безплатни и т.н....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Ами как няма да даде, като то тия фондове се отпускат не за крадене, а за да се прави нещо с тях. А твоята теза и тази на руското посолство я знаем. Само под крилото на честната Калудка Путин и великата матушка Русия, ще се оправим и ще цъфнем като великите държави Молдова, Беларус, Таджикистан, Узбекистан, Чечня и т.н.
                          А бе Жей не се занимавай с избушеняци с мислене от преди 30г.

                          Иначе поредната абсолютна тъпа тема.Създадена с неясна цел.
                          Нищо инвестора ще я оставят,трябват им кликове.

                          Има проблем с работодателите и тои е че са далавераджии и шуробаджанаци със същото мислене като на фори.
                          Няма оправия с такива,а те са повечето.

                          Коментар


                          • От тази тема става пределно ясно кой за коя партия играе. Лично аз разбрах защо тези които плюят по БФБ са против сегашното държавно управление. Само едно да ми уточните колеги инвеститори (обръщам се към ravnovesie, meche_cveti93, Kosmonavta и Jay Gould и Forex Master...може би) :
                            - трябва ли да фалираш за да станеш мечка ?
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              чукчи, досега за времето откакто е член на ЕС нашата държава е дала повече пари в бюджета на ЕС отколкото е получила "неподлежащи на връщане" пари! ..
                              Ами как няма да даде, като то тия фондове се отпускат не за крадене, а за да се прави нещо с тях. Ясно, че като се краде няма да ги дават. Ама защо Чехия, Словения, Словакия, Полша и т.н. повече получават отколкото дават ако тезата ти е вярна?! А тя не е!
                              А също в интерес на истината, колкото и да ме нерви и тоя кабинет, то ние последната 1 година повече сме получили отколкото сме дали.

                              А твоята теза и тази на руското посолство я знаем:

                              Само под крилото на честната Калудка Путин и великата матушка Русия, ще се оправим и ще цъфнем като великите държави Молдова, Беларус, Таджикистан, Узбекистан, Чечня и т.н.
                              Last edited by Jay Gould; 31.05.2011, 15:06.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                                70% от парите вложени в тези проекти са от еврофондовете и не подлежат на връщане.
                                чукчи, досега за времето откакто е член на ЕС нашата държава е дала повече пари в бюджета на ЕС отколкото е получила "неподлежащи на връщане" пари!

                                Политиката на ЕС е такава, че ти НИКОГА като държава няма да получиш повече пари от тях отколкото ще внесеш като ежегодни вноски плюс част от печалбите които правят западните фирми на твоя територия и внасят като данък печалба в собствените си държави... "Помощта" от ЕС е една голяма шашма!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X