IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
    От тук изложените доводи никой не доказва, че ББ е "най-зле".
    Макавелов, човека ти каза доста неща но кой да чете? От четенето боли глава... Много по лесно е да питаш едно и също и да не слушаш какво ти отговарят...

    Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
    това е най-безхаберния министър-председател 0т 89г насам,а от последните грами /"българите да се управляват от Брюксел и Вашингтон/съвсем ми падна в очите.Лъв ,ама със заешко сърце-който не протестира,той не си извоюва привилегии-с какво се подобри здравеопазването,като им увеличиха бюджета с 1млрд
    какво се подобри в пенсионата с-ма като национализираха парите от ППФ/миньорите на Ковачки,които ги осигуряваше на 300лв,ще вземат 400лв пенсия/
    Нали тютюнджиите миналата година за последен път получаваха субсидии,а чудо -и тая получиха,сигурно и догодина.
    Какво стана с административната реформа,какво със съдебната с-ма,полицията-мнозинство в парламента,могат да прокарат каквито искат закони,но да има кой да ги напише/как да стане като водещия ви юрист е свършил бургаския свободен/,обаче да накараш безработните да подават декларации,да увеличиш осигуровките с 70% на самоосигуряващите се или пък сега наемателите да плащат данъците вместо наемодателите,равни нямате.
    Мога да добавя оше 2 пъти по толкова...
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Бойко е виновен. Той не създава условия да растат заплатите в частния сектор, той не управлява добре, неговите депутати не правят нищо, неговите министри са некадърни. Негова е отговорността за това - не на частния сектор. Значи той е виновен.
      Това малко прозвуча като някой от прословутите постове на all_trader...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Например нещо като 410 х души без работа от както той е на власт. Намаляващи доходи и вдигане на цени. Особено пък на монополи, на които той контролира цените като ток и вода.

        при 2 милиона гласуващи можеш сам да си сметнеш какъв процент са тези 410 х. - и дали пък някой от тях ще гласува за герб.
        ти като учена глава би трябвало да знаеш ,че не си прав изтъквайки точно този довод.....основите на това са поставени още преди 5-6 години , когато се позволи този бурен икономически разцвет дължащ
        се само на един сектор ,който по своята същност не е основополагащ за една икономика поради цикличния си характер ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Разбира се че той е виновен. След като си приписват заслугите че вече сме взели да излизаме от кризата, ще си понесе и последствията за това че сме толкова дълбоко затънали в лайна.

          Народа иска виновник. Всеки иска виновник. И виновния е този който носи отговорността за управлението на икономиката. Бойко и неговия пророк Дянков.

          Ако не иска да носи отговорност защо е станал премиер. Основното нещо което върви с властта е отговорността. А не рязането на ленти. Ако Бойко не е научил това е време да му го кажете.
          Носи си я - промяната в рейтингът му го показва.
          И все пак, нужно ли е като кон с капаци да гледаш само към ББ? Да, правителството му е единственото без реално действаща антикризистна програма в Европа, но освен това нима не беше правителството на Серго, което на фона на катастрофалния срив на БВП през Q1 на 2009г. твърдеше, че криза няма и тя ще ни подмине, избягвайки отговорността да предприеме някакви действия?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
            Да де - правителството на ББ задържа заплатите в държавния сектор, докато частния сектор си прави каквото иска! Нали не мислиш, че ББ определя заплатите в частния сектор? Това си е лошо управление, да...
            Бойко е виновен. Той не създава условия да растат заплатите в частния сектор, той не управлява добре, неговите депутати не правят нищо, неговите министри са некадърни. Негова е отговорността за това - не на частния сектор. Значи той е виновен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
              От тук изложените доводи никой не доказва, че ББ е "най-зле".
              410k хора не ги е уволнил той, знаеш много добре. Цените са рекордни в цял свят - виж докладите на ООН. Пак не е ББ виновен. Доходите - къде не намаляват? Пак не е ББ ми се струва.
              Относно монополите, знаеш че това не е явление важащо единствено за правителството на ББ - който дава парите поръчва музиката и това е край време.
              Равновесието е доброто ченге!!!Още не са се развихрили пошите!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Твойта заплата не е мръднала щот си на държавна хранилка. На всичките ми приятели от частния сектор заплатите са им надолу, това разбира се ако са още на работа.
                Да де - правителството на ББ задържа заплатите в държавния сектор, докато частния сектор си прави каквото иска! Нали не мислиш, че ББ определя заплатите в частния сектор? Това си е лошо управление, да...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
                  От тук изложените доводи никой не доказва, че ББ е "най-зле".
                  410k хора не ги е уволнил той, знаеш много добре. Цените са рекордни в цял свят - виж докладите на ООН. Пак не е ББ виновен. Доходите - къде не намаляват? Пак не е ББ ми се струва.
                  Относно монополите, знаеш че това не е явление важащо единствено за правителството на ББ - който дава парите поръчва музиката и това е край време.
                  Разбира се че той е виновен. След като си приписват заслугите че вече сме взели да излизаме от кризата, ще си понесе и последствията за това че сме толкова дълбоко затънали в лайна.

                  Народа иска виновник. Всеки иска виновник. И виновния е този който носи отговорността за управлението на икономиката. Бойко и неговия пророк Дянков.

                  Ако не иска да носи отговорност защо е станал премиер. Основното нещо което върви с властта е отговорността. А не рязането на ленти. Ако Бойко не е научил това е време да му го кажете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Например нещо като 410 х души без работа от както той е на власт. Намаляващи доходи и вдигане на цени. Особено пък на монополи, на които той контролира цените като ток и вода.

                    при 2 милиона гласуващи можеш сам да си сметнеш какъв процент са тези 410 х. - и дали пък някой от тях ще гласува за герб.
                    От тук изложените доводи никой не доказва, че ББ е "най-зле".
                    410k хора не ги е уволнил той, знаеш много добре. Цените са рекордни в цял свят - виж докладите на ООН. Пак не е ББ виновен. Доходите - къде не намаляват? Пак не е ББ ми се струва.
                    Относно монополите, знаеш че това не е явление важащо единствено за правителството на ББ - който дава парите поръчва музиката и това е край време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                      Хахахах отдавна те подозирам че си комунде - няма други толкова тъпи хора освен тези с леви разбирания - жалко че имам и други познати икономисти с такива. Ако ГЕРБ спечели изборите ще се признаеш ли за тъпо парче? Щото в икономическите прогнози една нямаш вярна - да видим в политическите как си, става ли? Ако искаш може ди са обзаложим за пари? Не че ще ми ги платиш, но поне ще ти го напомням като пишеш глупости.
                      Нищо не каза за примера с Естония - и там ли фин министър задуши икономиката - хахахаха. Ето ти още един факт - страната с най бързо растящ БВП в европа е Естония - тя е и единствената с бюджетен излишък - хахаха, не нисък дефицит а излишък - докато дянков две години се опитва да намали дефицита всякакви лумпени го плюха - виждате ли се колко ви е акъла сега че имате наглостта да продължавате да плюете - то всъщност може би ви е трудно да асимилирате примера с Естония - хахахаха
                      Роджи ти си болен. Това тази държава да не ти е някакъв фетиш. мен лично ме боли фара какво става в естония - нито живея там, нито мисля да живея там.

                      разбира се ако герб смята да прати целукупно българския народ на 2 годишна командировка в естония, до като им мине управлението аз лично нямам нищо против. Стига да получавам и естонска заплата - а не българска

                      Коментар


                      • Вижте кво, не го критикувайте много Бойко щото накрая ще вземе че ще се разсърди... Това със сигурност ще стане когато разбере че покрепата му сред народа е паднал под критичното ниво! Тогава така ще се разсърди на "некачествения матрял" че сръднята на Костов след когато падна от власт ще ви се стори невинна пиеска...

                        Когато Бойко абдикира от властта, а е все още на власт, всички мишоци от неговата партия на държавната софра ще станат лъвове и тигри... в краденето! Ще видите пълен управленски хаос и корупционна вакханалия... Така че, критикувайте го умерено, щото може и да се разсърди...
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                          не съм бе, в частния бизнес съм с личен труд. Няма да забравя думите на един мой преподавател по Основи на комунизма прес далечната 1975 г. Тогава комунистите въртяха същите номера дигнат заплатите с 5 процента а цените с 10. Много го владеят това упражнение!
                          Та този Преподавател ни каза така: запомнете от мен една истина. В една държава започнат ли да вдигат заплатите значи работата не върви на добре! И е така . Не е ли по добре да има свръхпроизводство и да падат цените при едно и също ниво на заплатите. Стандарта на живот вдига ли се! стига с тази комунистическа демагогия. вдигат ли се заплатите и пенсиите значи отиваме в батака!
                          Така ли - много интересно. Значи вдигането на заплатите е лошо. А това ще бъде ли официалната партиина линия на изборите. Все пак явно така мислите от Герб, би трябвало да го съобщите ясно и силно на избирателите си.

                          но може би първо трябва да си купите каски - пардон, да ви ги купим от нашите данъци. пък аз лично предпочитам в такъв случай да сте без каски.

                          Коментар


                          • Хахахах отдавна те подозирам че си комунде - няма други толкова тъпи хора освен тези с леви разбирания - жалко че имам и други познати икономисти с такива. Ако ГЕРБ спечели изборите ще се признаеш ли за тъпо парче? Щото в икономическите прогнози една нямаш вярна - да видим в политическите как си, става ли? Ако искаш може ди са обзаложим за пари? Не че ще ми ги платиш, но поне ще ти го напомням като пишеш глупости.
                            Нищо не каза за примера с Естония - и там ли фин министър задуши икономиката - хахахаха. Ето ти още един факт - страната с най бързо растящ БВП в европа е Естония - тя е и единствената с бюджетен излишък - хахаха, не нисък дефицит а излишък - докато дянков две години се опитва да намали дефицита всякакви лумпени го плюха - виждате ли се колко ви е акъла сега че имате наглостта да продължавате да плюете - то всъщност може би ви е трудно да асимилирате примера с Естония - хахахаха

                            Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Всъщност има много алтернативи. Коя от коя по-добри. Май само Доган, Волен и Яне са по-зле.

                            По мое мнение Бойко се нарежда сред най-неуспешните премиери в България. Поне от тези след борда той е твърдо най-зле.

                            След следващите парламентарни избори не само че ще се сформира правителство без Герб, а и ще е цяло чудо ако те изобщо влезат в парламента.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Твойта заплата не е мръднала щот си на държавна хранилка. На всичките ми приятели от частния сектор заплатите са им надолу, това разбира се ако са още на работа.
                              не съм бе, в частния бизнес съм с личен труд. Няма да забравя думите на един мой преподавател по Основи на комунизма през далечната 1975 г. Тогава комунистите въртяха същите номера дигнат заплатите с 5 процента а цените с 10. Много го владеят това упражнение!
                              Та този Преподавател ни каза така: запомнете от мен една истина. В една държава започнат ли да вдигат заплатите значи работата не върви на добре! И е така . Не е ли по добре да има свръхпроизводство и да падат цените при едно и също ниво на заплатите. Стандарта на живот вдига ли се! стига с тази комунистическа демагогия. вдигат ли се заплатите и пенсиите значи отиваме в батака!
                              Та за тези които се занимават с форекс да им напомня ,Че Китай започнаха постоянно да вдигат заплатите. правете си извода как работи икономиката им.
                              Last edited by 4un4o; 01.06.2011, 22:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                                Мойта заплата не е мръднала от 2007 г насам и много добре осещам как действа инфлацията. Инфлацията се поражда от печатане на пари и от свиване на производството на стоки което всъщност се наблюдаваше през управлението на тройната коалиция. При свръхпроизводство се получава дефлация като в япония.
                                аз предпочитам да не ми вдигат заплатата но инфлацията да е под 2 %. Защо ли и това е политиката на всички развити страни - да подържат инфлация под 2% процента
                                Комунягите обаче преизпълняват плана 5 за 4 и гонят инфлация до 3000%
                                Твойта заплата не е мръднала щот си на държавна хранилка. На всичките ми приятели от частния сектор заплатите са им надолу, това разбира се ако са още на работа.

                                Коментар

                                Working...
                                X