IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за кемпери, каравани, яхти, къмпинги и пътуване

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз съм върл фен на караваните. Мъжът ми също им се кефи. Децата обаче така и не успяха да я харесат. Ето я моята кутинка, която си седи паркирана на двора и май няма да се ползва повече с децата. А колко хубави спомени имам с нея. И 3 пъти на ски сме я водили.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


      ​​​​​​Интересна гледна точка.
      Всъщност, никак не е лошо да отиде човек на едно пътешествие с каравана. Да отсяда в къмпинги. Да си купува дърва на входа. Да си избира мястото сред възможните. Да си пали огън през нощта и да подрънква на китара. Сутринта - да тръгне край реката и да съзерцава възвишенията по пътеката на динозаврите. От околните храсти да излизат малки зайчета, които при вида на сянката му - да го проследяват, а когато той тръгне към тях - да го гледат с интерес и да очакват приближаването му почти на метър, за да се шмугнат в храстите...Да премине по въжения мост от другата страна на реката и да походи сред варовикови образувания от преди хилядолетия. Да се изкъпе в реката на връщане...Да посещава водопади и прекрасни местности, да присъства на самобитни изпълнения на племена и да се включва в техните ритуални танци... Е, да, сигурно на някои не им се излиза от лукса на хотелите.
      Въпрос на гледна точка. Всеки има свое мнение.
      100+
      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

        Изобщо не трябва да я има в темите тая простотия

        ​​​​​​Интересна гледна точка.
        Всъщност, никак не е лошо да отиде човек на едно пътешествие с каравана. Да отсяда в къмпинги. Да си купува дърва на входа. Да си избира мястото сред възможните. Да си пали огън през нощта и да подрънква на китара. Сутринта - да тръгне край реката и да съзерцава възвишенията по пътеката на динозаврите. От околните храсти да излизат малки зайчета, които при вида на сянката му - да го проследяват, а когато той тръгне към тях - да го гледат с интерес и да очакват приближаването му почти на метър, за да се шмугнат в храстите...Да премине по въжения мост от другата страна на реката и да походи сред варовикови образувания от преди хилядолетия. Да се изкъпе в реката на връщане...Да посещава водопади и прекрасни местности, да присъства на самобитни изпълнения на племена и да се включва в техните ритуални танци... Е, да, сигурно на някои не им се излиза от лукса на хотелите.
        Въпрос на гледна точка. Всеки има свое мнение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Що? Нормално е инвеститорите да влагат в такива неща и да си обменят опит
          Инвеститорите -да. ТИ къде се буташ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Що? Нормално е инвеститорите да влагат в такива неща и да си обменят опит
            А тези които не са инвеститори не трябва ли да влагат в палатки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

              Изобщо не трябва да я има в темите тая простотия
              Що? Нормално е инвеститорите да влагат в такива неща и да си обменят опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

                Изобщо не трябва да я има в темите тая простотия
                Нищо и няма. Наесен, като захладнее, дама ще позатихне.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

                  Изобщо не трябва да я има в темите тая простотия
                  хахаха, прав си, ама модераторите са съгласни да я има

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                    Ъп- не може караванската тема да седи на втора страница
                    Изобщо не трябва да я има в темите тая простотия

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                      Ъп- не може караванската тема да седи на втора страница
                      Не може и не бива.

                      Коментар


                      • Една вдъхновяваща история, която ми се струва подходяща за тази тема:
                        https://www.facebook.com/10850999584...1327239891595/

                        Коментар


                        • Ъп- не може караванската тема да седи на втора страница

                          Коментар


                          • Колежке Станчева, качи някоя снимка на караваняка да видят несретниците като мен що е то бохемски живот
                            Last edited by X_Y; 27.05.2021, 08:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Покрай мен има рено и ситроен, приятел си купи фиат. За ново отиваш в някое представителство и питаш. Но си мисля че ти миришат чорапите за ново

                              Каравеле мисля че се казваше модела на фолксваген- може би имаше адвенчър добавка, но това си е базовият модел
                              Чорапи се перат, ама новото си е ново.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                                И аз мисля да си закупя къща на колела. Искам да се допитам до колежката Станчева, като най- компетентна в темата какво мисли за това бижу?
                                Това мобилна тоалетна ли е че не разбирам

                                Коментар

                                Working...
                                X