IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиции, борси и психо-типчета

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Знаеш, че няма как да има повече от един верен отговор на въпроса "кой съм аз?"
    Според мен си ESTJ. Виж, на Матеев и Аналог, резултатите са неочаквани.

    Така или иначе, благодаря на всички, които участват в анкетата!
    Попълних си максимално честно отговорите, защото исках истината и ми беше любопитно какво ще покаже. Не съм чел останалите видове профили, така че си нямам никаква представа АРХИТЕКТ добро ли е или е лошо. Просто съм си такъв, за добро или за лошо на хората около мене и на хората, с които комуникирам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      Няма да е на испански,нали?!
      Няма .
      Last edited by Selena; 16.05.2021, 18:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Когато стане готов материал ще постна линк с източника, за да се ползва от всички
        Няма да е на испански,нали?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

          А, защо на лични?!На мен,а предполагам и на други ,също ще ни е интересно...
          Когато стане готов материал ще постна линк с източника, за да се ползва от всички

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Това теб може и да те заинтересува. От натрупания опит и практика смятам да подготвя материал за най-честите грешки на българските фирми и българските предприемачи, когато се опитват да навлязат на чужд пазар в чужда кутурна среда. Ако те интересува пиши на лични.
            А, защо на лични?!На мен,а предполагам и на други ,също ще ни е интересно...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Това теб може и да те заинтересува. От натрупания опит и практика смятам да подготвя материал за най-честите грешки на българските фирми и българските предприемачи, когато се опитват да навлязат на чужд пазар в чужда кутурна среда. Ако те интересува пиши на лични.
              О да, сигурно и аз имам какво да кажа по въпроса

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Знаеш, че няма как да има повече от един верен отговор на въпроса "кой съм аз?"
                Според мен си ESTJ. Виж, на Матеев и Аналог, резултатите са неочаквани.

                Така или иначе, благодаря на всички, които участват в анкетата!
                Това теб може и да те заинтересува. От натрупания опит и практика смятам да подготвя материал за най-честите грешки на българските фирми и българските предприемачи, когато се опитват да навлязат на чужд пазар в чужда кутурна среда. Ако те интересува пиши на лични.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Знаеш, че няма как да има повече от един верен отговор на въпроса "кой съм аз?"
                  Според мен си ESTJ. Виж, на Матеев и Аналог, резултатите са неочаквани.

                  Така или иначе, благодаря на всички, които участват в анкетата!
                  Попълних и въпросника, като в частта за акциите е доста теоретичен засега (правя хиляда неща и дотам не стигам засега). Мерси за бонуса, който подаряват накрая. Оказа се, че някои неща ги правя и затова съм ок и то в сегашната посткорона среда.

                  А според мен съм в граничната зона между estj и entj, която тестът не хваща . Разликата е от една буква. Но ... аз съм лаик. Във въпросника ти пуснах estj профил, за да съм коректна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    Пак го направих Изпълнител ESTJ-A но ти знаеш, че излизаше и командира два пъти.
                    Колкото и да го повтярам тоя тест или излиза командир или изпълнител. Analyze this .
                    Знаеш, че няма как да има повече от един верен отговор на въпроса "кой съм аз?"
                    Според мен си ESTJ. Виж, на Матеев и Аналог, резултатите са неочаквани.

                    Така или иначе, благодаря на всички, които участват в анкетата!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                      И аз. Сигурно е станала грешка
                      Защо? Ти може и да си.

                      Коментар


                      • Пак го направих Изпълнител ESTJ-A но ти знаеш, че излизаше и командира два пъти.

                        Колкото и да го повтярам тоя тест или излиза командир или изпълнител. Analyze this .
                        Last edited by Selena; 16.05.2021, 11:42.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          и се оказа, че съм личностен тип АРХИТЕКТ INTJ-T.
                          И аз. Сигурно е станала грешка

                          Коментар


                          • ENTP-T, преговарящ.

                            Коментар


                            • Ами разцъках набързо теста и се оказа, че съм личностен тип АРХИТЕКТ INTJ-T, каквото и да означава това. Само 2% от хората са архитекти. Сред тях е Путин и Илон Мъск.

                              Добро развлечение за лека нощ. Благодаря.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Таа игра я играхме преди няколко месеца...
                                А, по-отдавна беше. Сега целта е проверка на конкретна хипотеза.

                                Коментар

                                Working...
                                X