IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Човекът и Вселената - тайни и загадки

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
    Изтритите коментари са нагледно доказателство на хипотезата ми, че един човешки мозък никога не може да разбере как работи друг мозък. Ерго, няма да има изкуствен интелект, може да има система, която прави по-бързи и по-точни сметки на базата на множество данни за решаване на определен проблем, който може достатъчно точно да се опише с дадени параметри като числа.
    Да, твърденията са едно, фактите - „леко встрани”'от тях... Хората, като далеч несъвършени, имаме ТАКИВА недостатъци, че всяка препратка към „Образ и Подобие Божии”, е саркастична. Достатъчно, за Създателя е, дето ни е дал Законите си и е допуснал да се появим и развием, че, да сезабавляеа с нас.
    Обаче,възниква ето какъв Въпрос: Подобието: Е ли възможно, то да е нещо като изображениена множество ? Ние да сме подо ни Нему, а Той на нас -не...или също, да?
    Last edited by Pyramid; 20.01.2021, 16:09.

    Коментар


    • Изтритите коментари са нагледно доказателство на хипотезата ми, че един човешки мозък никога не може да разбере как работи друг мозък. Ерго, няма да има изкуствен интелект, може да има система, която прави по-бързи и по-точни сметки на базата на множество данни за решаване на определен проблем, който може достатъчно точно да се опише с дадени параметри като числа.
      Last edited by Kildirim_Bei; 20.01.2021, 13:33.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Айде стига сте си мерили знанията....Ако бях на мястото на модитУ, щях да ви дам по едно лексотанче ( под формата на банче за 1 ден )...
        Бат Пешо да не спами толкуз във форума, че ще изпусне пак честотата на фазата.....


        Докато го напиша и вече е изпълнено .....Браво Рубла !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          Да, знам. Затова написах, че има и редки изключения от масата. Дано да стават повече, ама от това, което виждам, не отива на добре работата.
          Всичко което се случва е за наше добро.Ще преживеем и материализма докато разберем че парите не ни трябват.Още много път има да узвървим докато разберем че причините за болестите са духовни.Първо се разболява душата след това тялото.Ще осъзнаем и че няма нелечими болести...Сега поколението което е над 60 не разбира днешният свят защото условията непрекъснато се променят и всяка душа която идва на Земята трябва да живее в условия които и позволяват да се учи заедно с още много други души.Посходящите условия за различните души са различни и затова всяка душа в зависимост от степента си на развитие идва през разкично време.Човека не е произлязъл от маймуната а е по образ и подобие Божие.След години ще разберем че имаме в нас средства за комуникация и наблюдение пред които днешните телефони дори не са детска играчка..Ще открием че не скоростта на светлината е най голямата а скоростта на мисълта...Именно така ще можем да се пренасяме в която си искаме точка на Вселената и ще можем да проникваме до най малката градивна частица на веществата....Но това ще дойде след много дълга еволюция...Знанието и науката са могъщи неща а както знаем Бог на бодлива крава рога не дава.Докато не се промени и не станем добри тая сила няма да ни бъде дадена....
          Last edited by power grid; 20.01.2021, 11:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Бей не забравяй че има и хора с втора сигнална система не всички са само с първа.Има хора които имат знания и воля да живеят различно от описаните от теб простотии..Хора които не се поддават на простотията учат работят и вземат от Природата само това което е необходимо за да живеят.Хора които правят разлика между необходимо и искам..
            Да, знам. Затова написах, че има и редки изключения от масата. Дано да стават повече, ама от това, което виждам, не отива на добре работата.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Е, колко мозък има един вирус?
              А може ли Човечеството, от много акъл да бъде гадно и като вируса?!
              За Земята може и така да изглежда

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Аз също съм добронамерен но, всичко си има граници. Ти може и 100 години да си работил в енергетиката и аз да не съм влизал на много места, животът така се стече, ТОВА не е от значение, като нямаш идея за някои неща. Ще "казваш" на децата си. Тук говориш с по-възрастен, направил повече от теб, затуй, и ще уважаваш. За разлика от теб, аз от над 10 години още, съм на ръба на известното и нито труда си, нито желанието си съм подчинил на това, някой да ме харесв. Правя с минималното, с което разполагам, максималното за страната и народа си затуй, като говориш за "измами" или "крадци", или доказваш, или се извиняваш, или се съдим накрая. След човешко изказване на съжаление за грозното ти отношение или доказателства, аз нямам проблеми и мога да бъда много търпелив. Нищо подобно не си представил, щото, нямаш. Внимателно те наблюдавам. Помниш, скарахме се едва последната година, когато взе да се надуваш и обиждаш -нещо, което, няма да търпя нито да ти прощавам, щото, сам разправяш, че си бил голям. ЕДИН от всички принципи, които посочих, не успя да обориш. Щото -дамподсказвам ли? - винаги, си гледал от съвсем друг ъгъл. Оттам, дето аз съм бил преди повече от 36 години, откъм ТЕТ. Ама учителите не могат те научи да подлагаш всичко на съмнение, нито да гледаш отвъд носа си...
                Да не става много дълъг постът: Нямам проблеми да заровя томахавката но, ТОВА минава през взаимност. Ей сега, ще си проличи, колко ти стиска.
                Точно заради това което си написал комуникацията е невъзможна затова се запри.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Не пишат във форума, значи не са живи. Обаче искат да ни завлекат в мъртвото царство Не се се сещат, че бързането е излишно. С тях и без тях пак ще стигнем.
                  Е, колко мозък има един вирус?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Аз съм този които 9 г е учил енергетика.И вече 30г работи в тази сфера.Не е тука мястото да казвам какво точно работя.Там където работя теб няма да те пуснат да влезеш.Ти нито си учил енергетика нито имаш и ден стаж в този бранш..Какво да си говоря с тебе?Невежеството е голяма сила и за него прегради няма.Никой не е успял да го победи мяма да успея и аз.Пак ти казвам спри се.Не желая никаква комуникация с теб не желая да коментирам дивотии като тръбичката.Не може като напиша нещо ти да си бръкнеш у гъзо да помиришеш и да кажеш това не е истина.За да коментираш трябва да имаш знания а не чрез бъркане отзад да преценяваш...Пак ти казвам добронамерен съм и се запри.Преди време ти казах че ако не знаеш нещо и се интересуваш питай ти си знаеш твоето.Затова комуникация няма да има.
                    Аз също съм добронамерен но, всичко си има граници. Ти може и 100 години да си работил в енергетиката и аз да не съм влизал на много места, животът така се стече, ТОВА не е от значение, като нямаш идея за някои неща. Ще "казваш" на децата си. Тук говориш с по-възрастен, направил повече от теб, затуй, и ще уважаваш. За разлика от теб, аз от над 10 години още, съм на ръба на известното и нито труда си, нито желанието си съм подчинил на това, някой да ме харесв. Правя с минималното, с което разполагам, максималното за страната и народа си затуй, като говориш за "измами" или "крадци", или доказваш, или се извиняваш, или се съдим накрая. След човешко изказване на съжаление за грозното ти отношение или доказателства, аз нямам проблеми и мога да бъда много търпелив. Нищо подобно не си представил, щото, нямаш. Внимателно те наблюдавам. Помниш, скарахме се едва последната година, когато взе да се надуваш и обиждаш -нещо, което, няма да търпя нито да ти прощавам, щото, сам разправяш, че си бил голям. ЕДИН от всички принципи, които посочих, не успя да обориш. Щото -дамподсказвам ли? - винаги, си гледал от съвсем друг ъгъл. Оттам, дето аз съм бил преди повече от 36 години, откъм ТЕТ. Ама учителите не могат те научи да подлагаш всичко на съмнение, нито да гледаш отвъд носа си...
                    Да не става много дълъг постът: Нямам проблеми да заровя томахавката но, ТОВА минава през взаимност. Ей сега, ще си проличи, колко ти стиска.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Живият организъм на първо място се храни, дори когато е на диета. Размножава се, проявява дразнимост към заобикалящата го среда, расте с времето, отделя вещества в резултат на метаболизма в клетките му, диша / в кислородна и не кислородна среда/ и се движи. Последното, ако не е обхванат от леност и мързел.
                      Наздраве!

                      П.П. Вирусите не отговарят на всички по-горе изброени изисквания. Само Природата и Бог знаят живи или не живи организми са.
                      Не пишат във форума, значи не са живи. Обаче искат да ни завлекат в мъртвото царство Не се се сещат, че бързането е излишно. С тях и без тях пак ще стигнем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        И кой си ти, че да а "ми казваш"? Досега, единствено нападки и обиди, вкл.клевети. Извини се, и диалогът може да бъде възобновен. Или, разбира се, дай доказателства, за измами, кражби, ако намериш още нещо. Доказваш -млъквам. Не доказваш - луд те прайвам.
                        Сделка?
                        Аз съм този които 9 г е учил енергетика.И вече 30г работи в тази сфера.Не е тука мястото да казвам какво точно работя.Там където работя теб няма да те пуснат да влезеш.Ти нито си учил енергетика нито имаш и ден стаж в този бранш..Какво да си говоря с тебе?Невежеството е голяма сила и за него прегради няма.Никой не е успял да го победи мяма да успея и аз.Пак ти казвам спри се.Не желая никаква комуникация с теб не желая да коментирам дивотии като тръбичката.Не може като напиша нещо ти да си бръкнеш у гъзо да помиришеш и да кажеш това не е истина.За да коментираш трябва да имаш знания а не чрез бъркане отзад да преценяваш...Пак ти казвам добронамерен съм и се запри.Преди време ти казах че ако не знаеш нещо и се интересуваш питай ти си знаеш твоето.Затова комуникация няма да има.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          И кой си ти, че да а "ми казваш"? Досега, единствено нападки и обиди, вкл.клевети. Извини се, и диалогът може да бъде възобновен. Или, разбира се, дай доказателства, за измами, кражби, ако намериш още нещо. Доказваш -млъквам. Не доказваш - луд те прайвам.
                          Сделка?
                          Диалог с теб няма да водя.Казах ти човешки да четеш книги ти си продължаваш.Сега пак човешки ти казвам не желая да ме коментираш и споменаваш.Разбери и престани.Добронамерен съм и очаквам да се спреш.

                          Коментар


                          • Отделно, чакам АНАЛИЗ защо, аджеба, да не може да се осъществи "онова там" с Голямата Тръба. Кой точно принцип не е работещ с също, обяснение:
                            - Защото 1,2,3 и т.н. Имам все по-засилващи се подозрения, че Петър не знае всички начини и локации за отопление с вода, нужните за целта температурни стойности, начини на подвод-отеод на същата тази вода и т.н. Всичко това-за разлика от мен, който, на мига, мога да го надхвърля, с поне две позиции. Иска мир? Покаянието е добра първа стъпка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid

                              Казах ти да не ме споменаваш и да не ме коментираш.Виждам че имаш някакъв напредък и този път ще се въздържа.Бъди разумен и се запри.
                              И кой си ти, че да а "ми казваш"? Досега, единствено нападки и обиди, вкл.клевети. Извини се, и диалогът може да бъде възобновен. Или, разбира се, дай доказателства, за измами, кражби, ако намериш още нещо. Доказваш -млъквам. Не доказваш - луд те прайвам.
                              Сделка?

                              Коментар


                              • В неделя попаднах на едно видео с изключително странна история, която е точно по темата.
                                Дори не можем да си представим, какви невероятни тайни и загадки има скрити по нашите земи.

                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X