IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Lev фнимавай Здрав лекар почина след ваксиниране, за първи път заподозряха препарата на "Пфайзер"

    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      И що да мина от другата страна ?
      И що да се паникьосвам ?
      И що да вия ...?

      За да ми слагат нещо, което все още не е минало всички изпитания и не се знаят всички дългосрочни ефекти( може би отрицателни ).
      За да го правят 2 пъти на година ( за да имало ефект ) и така да ми държат имунната система напрегната, та кога се появи нещо друго и не дай се Боже по сериозно, тя да е вече изтощена...
      и т.н.

      пп Айде сега един разбирач ( нещо като брокер, нещо като доктор или по - точно, като нищо на света) да ви обясни :
      Къде е ваксината срещу рак на шийката на матката ? Що не излизат ТВ водещи, които да рекламират (сигурно срещу заплащане) за ваксинация на дъщерите ви ?
      Миии, щото след 5 г се оказало, че има много висока разболяемост на ваксинирани момичета ( така говорят в метрото...)
      Това не е акумулатор бре, чичо, да се изтощава. Като Жигулето едно време.
      Дъщеря ми съм я ваксинирал срещу HPV още преди години, кога бе тийнейджърка. Далеч съм обаче от мисълта, казвам и на теб, далеч не само вируса е отговорен за рака на шийката на матката. Но за млади жени има огромно значение в патогенезата му...поне в 60% от случаите. Казах ви вече, ракът е хетерогенно заболяване и никога няма само една причина. За различните комбинации от причини различни видове рак. Даже на шийката на матката са поне 30 различни вида.
      Last edited by bulgarian lev; 11.01.2021, 23:12.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
        Гледам новините...В Сандански са се ваксинирали общински съветници,без да влизат в категорията,за която са предвидени ваксините ....С една дума - с "връзки"...Що ли имам чувството,че най-големия проблем на тази ваксина е ,че скоро нема да мога да се вреда?!И....,че скоро врякащите против ваксините,ще врякат защо няма достатъчно ваксини!
        А общинските съветници са се ваксинирали,щото пък нямало достатъчен брой медицински лица...Ами прави са хората...Няма да стават зян ваксините,пари са се давали...
        Ма то стадото е така. Без визия, без познания се юрка днес насам, утре наобратно. Не получава инфо която е вярна, не се вслушва, важна е по-лесната информация, конспиративната също, храни празнините в мозъчето. Важно е да се вие, срещу какво няма значение.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Pfizer"s Study on Vaccine Effectiveness Against new Variants and Claims are Misleading.

          Vaccine News: Pfizer’s PR teams and the corrupted media they must have probably bought along with unethical medical experts are all helping to mislead the public that their vaccines are truly effective against the new variants including the B.1.1.7 strain.   Pfizer and BioNTech announced on Friday that their COVID-19 vaccine is effective against the emerging variants. https:...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Се си мислим че по некое време най отявлените антиваксъри че минат от другата страна на барикадата. И пак че вият. Въпрос на време,а се паникиосат.
            И що да мина от другата страна ?
            И що да се паникьосвам ?
            И що да вия ...?

            За да ми слагат нещо, което все още не е минало всички изпитания и не се знаят всички дългосрочни ефекти( може би отрицателни ).
            За да го правят 2 пъти на година ( за да имало ефект ) и така да ми държат имунната система напрегната, та кога се появи нещо друго и не дай се Боже по сериозно, тя да е вече изтощена...
            и т.н.

            пп Айде сега един разбирач ( нещо като брокер, нещо като доктор или по - точно, като нищо на света) да ви обясни :
            Къде е ваксината срещу рак на шийката на матката ? Що не излизат ТВ водещи, които да рекламират (сигурно срещу заплащане) за ваксинация на дъщерите ви ?
            Миии, щото след 5 г се оказало, че има много висока разболяемост на ваксинирани момичета ( така говорят в метрото...)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
              Гледам новините...В Сандански са се ваксинирали общински съветници,без да влизат в категорията,за която са предвидени ваксините ....С една дума - с "връзки"...Що ли имам чувството,че най-големия проблем на тази ваксина е ,че скоро нема да мога да се вреда?!И....,че скоро врякащите против ваксините,ще врякат защо няма достатъчно ваксини!
              А общинските съветници са се ваксинирали,щото пък нямало достатъчен брой медицински лица...Ами прави са хората...Няма да стават зян ваксините,пари са се давали...
              Се си мислим че по некое време най отявлените антиваксъри че минат от другата страна на барикадата. И пак че вият. Въпрос на време,а се паникиосат.
              Last edited by Todor Sabev; 10.01.2021, 20:16.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                Гледам новините...В Сандански са се ваксинирали общински съветници,без да влизат в категорията,за която са предвидени ваксините ....С една дума - с "връзки"...Що ли имам чувството,че най-големия проблем на тази ваксина е ,че скоро нема да мога да се вреда?!И....,че скоро врякащите против ваксините,ще врякат защо няма достатъчно ваксини!
                А общинските съветници са се ваксинирали,щото пък нямало достатъчен брой медицински лица...Ами прави са хората...Няма да стават зян ваксините,пари са се давали...

                "Ами - прави са хората" - казваш...

                Според мен, до сега - прави са хората, които не са се ваксинирали. (почти цяла година са живи и здрави)

                Какво дават "по новините" - е друга бира. И, коя е причината, за да се дава ваксинирането по новини(ТЕ)? Това си е лично решение на всеки....

                Тъй като си от групата на врякащите за ваксина, защо все още не си си поставил ваксината? А, ако утре е късно? И го обсъждаш тук - като най-важното решение в живота ти, но нищо не правиш,..

                .............

                Когато (някога) си поставиш ваксината, пак ли ще ни уведомиш? Вече ще бъдеш спокоен! Сега не си спокоен! Търсиш съмишленици (по възможност - все още неваксинирани...) Смех!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  Гледам новините...В Сандански са се ваксинирали общински съветници,без да влизат в категорията,за която са предвидени ваксините ....С една дума - с "връзки"...Що ли имам чувството,че най-големия проблем на тази ваксина е ,че скоро нема да мога да се вреда?!И....,че скоро врякащите против ваксините,ще врякат защо няма достатъчно ваксини!
                  А общинските съветници са се ваксинирали,щото пък нямало достатъчен брой медицински лица...Ами прави са хората...Няма да стават зян ваксините,пари са се давали...
                  Освен да се кандидатираш за общински съветник, че доктор по-трудно се става...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                    Гледам новините...В Сандански са се ваксинирали общински съветници,без да влизат в категорията,за която са предвидени ваксините ....С една дума - с "връзки"...Що ли имам чувството,че най-големия проблем на тази ваксина е ,че скоро нема да мога да се вреда?!И....,че скоро врякащите против ваксините,ще врякат защо няма достатъчно ваксини!
                    А общинските съветници са се ваксинирали,щото пък нямало достатъчен брой медицински лица...Ами прави са хората...Няма да стават зян ваксините,пари са се давали...
                    Сpокойно, без паника. Дали ние, дали връзкарите - нека се гради маймунитета

                    Коментар


                    • Гледам новините...В Сандански са се ваксинирали общински съветници,без да влизат в категорията,за която са предвидени ваксините ....С една дума - с "връзки"...Що ли имам чувството,че най-големия проблем на тази ваксина е ,че скоро нема да мога да се вреда?!И....,че скоро врякащите против ваксините,ще врякат защо няма достатъчно ваксини!
                      А общинските съветници са се ваксинирали,щото пък нямало достатъчен брой медицински лица...Ами прави са хората...Няма да стават зян ваксините,пари са се давали...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                        Вече няколко пъти питах: къде изчезна, от март месец миналата година, обикновения грип?
                        И от него умираха преди това, но сега - йок?
                        Короната е на път да го ликвидира щото нито в южното полукълбо е имало нито сега в северното,екстра един вид.

                        Коментар


                        • Вече няколко пъти питах: къде изчезна, от март месец миналата година, обикновения грип?
                          И от него умираха преди това, но сега - йок?

                          Коментар


                          • Welsh Scientists Develop COVID Vaccine 'Smart Patch'

                            Scientists at Wales' Swansea University have developed a plan to create a "smart patch" that would administer the COVID-19 vaccine while also monitoring its efficacy (and God knows what else).
                            https://www.zerohedge.com/covid-19/w...ne-smart-patch

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=VFdG3htWJmA

                              О същата фирма.

                              Коментар


                              • https://www.youtube.com/watch?v=Ul8vqaGGnY0

                                Една ваксина от мен.
                                В клипа няма шарлатани.

                                Коментар

                                Working...
                                X