IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Който се ваксинира вече не му ставало както преди,затова давайте....слагайте си ваксини,та после жените ще имат по малък избор ,и конкуренцията за НЕ ваксинирани мъже ще е огромна...ха ха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Има една приказка - когато таксиджиите заговорят за акции, продавай....

      Та и тука - когато брокери на НИ пускат инфо от Гугъл - преводач и ни засипват с учебникарски приказки - не се занимавай...подминавай....


      А ти баш тогава накупи.

      Време е Майк Флорида да репортне какво да очакваме ако се ваксинираме.

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Аз реших, че няма какво да отлагам и да чакам Пфайзер или Модерна и съм с първа АЗ...по-добре с нещо, отколкото с нищо

        Коментар


        • Властите във Великобритания обявиха, че има данни в подкрепа на решението им срокът между двете дози на ваксината на "Пфайзер" да бъде увеличен на 12 седмици


          Защо се променя срока?
          И ако го спазят наште главочи как ще осигурят защита на изборите?
          А имаме ли нужда?
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
            Днеска се обадих на личния да ме запише каза че като ми сложат чипа ще мога да плащам безконтактно с ръка .Абе много яко
            ако си сложиш ваксини от поне 2 различни фирми ще можеш да плащаш даже и телепатично...................

            Коментар


            • Днеска се обадих на личния да ме запише каза че като ми сложат чипа ще мога да плащам безконтактно с ръка .Абе много яко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Като се ваксинираш и ще ти поникнат магарешки уши.
                глупости! аз си сложих и вече вдигам 120 от лежанка! други промени няма

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Мани го тоя Перко
                  Като се ваксинираш и ще ти поникнат магарешки уши.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                    [SIZE=18px]
                    Само притежателите на "зелени паспорти" ще имат право да посещават спортни зали, басейни, фитнес-клубове
                    Ха дано си прав. Страхотно е ако се спрат редниците от посещения на фитнеси и басейни. Гласувам с две ръце

                    Коментар


                    • Питам се, ако човек е убеден, че ваксината ще го убие или ще има много вредни последици, как забраната да посещава фитнеса ще го принуди да си сложи ваксина?

                      Коментар


                      • Ето го модела ,който ще се опитват да наложат и в ЕU .

                        "Израел е първата страна в света, която въведе "зелен паспорт", за да стимулира населението да се ваксинира", (по-правилно - да изнуди ) коментира Владимир Шкляр, директор на руския департамент на израелското министерство на туризма,


                        Само притежателите на "зелени паспорти" ще имат право да посещават спортни зали, басейни, фитнес-клубове, хотели (без ресторанти), културни обекти и събития. Този документ ще бъде необходим и за отдих в курортите на Мъртво море.

                        https://www.bgonair.bg/a/4-world/217...paign=RSS_2019

                        п.п. Утре и до магазина не може без ваксина !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                          Долна манипулация

                          Като прочетеш статията, разбираш че тази нула била в някакво село дето едва ли са чували за корона вируса. Ама личните лекари ги питали искат ли инжекция - те казали не. Е какво да кажат според теб като туй нещо им е чуждо и нито са го чували, нито виждали.
                          Мани го тоя Перко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                            Струва ми се, че другарят доцент и последователите му няма да дочакат
                            колективен имунитет, придобит чрез преболедуване.
                            Нито всички преболедували ще достигнат заветната референтна концентрация
                            антитела /титър/ от 15 AU/ml, нито това ще може да се случи в кратко време на 60-70%
                            от населението при спадова тенденция на титъра.
                            Как пък никой досега не се досети, да събере от лабораториите резултатите от
                            количествените тестове за антитела на SARS-CoV-2, за да се разбере
                            в какъв процент придобитата концентрация е над референтната и осигурява
                            някаква защита.
                            Мисля, няколко пъти бе дискутирано, че по-важен е клетъчният имунитет, а там изследванията са скъпи и не толкова лесни. Каква част от преболедувалите се разболяват отново? Когато мине повече време и се натрупа достатъчно инфо, тогава ще има повече яснота.

                            Коментар


                            • Струва ми се, че другарят доцент и последователите му няма да дочакат
                              колективен имунитет, придобит чрез преболедуване.
                              Нито всички преболедували ще достигнат заветната референтна концентрация
                              антитела /титър/ от 15 AU/ml, нито това ще може да се случи в кратко време на 60-70%
                              от населението при спадова тенденция на титъра.
                              Как пък никой досега не се досети, да събере от лабораториите резултатите от
                              количествените тестове за антитела на SARS-CoV-2, за да се разбере
                              в какъв процент придобитата концентрация е над референтната и осигурява
                              някаква защита.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://segabg.com/hot/0-1800-mnogo-...rane-sa-prazni

                                0 % желаещи да се ваксинират!!!!
                                Както и да го гледаме числото НУЛА в Математиката е красноречиво за ситуацията.
                                Това число обяснява ЦИРКА година по късно !!!
                                Сами разбирате че ако вируса беше наистина опасен година по късно НУЛАТА нямаше да я има !!!Пита се в задачата кой е по прост народа или лекарите..Ама хората се усетиха че ги правят на маймуни!!!
                                Долна манипулация

                                Като прочетеш статията, разбираш че тази нула била в някакво село дето едва ли са чували за корона вируса. Ама личните лекари ги питали искат ли инжекция - те казали не. Е какво да кажат според теб като туй нещо им е чуждо и нито са го чували, нито виждали.

                                Коментар

                                Working...
                                X