IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По темата за ваксините .
    Преди малко разговарях с една колежка ,миналата година загуби леля си от коронавирус .
    https://www.24chasa.bg/novini/article/9124257
    Това е леля и .
    Уважавана лекарка в Северозападна България
    Имали са близки отношения с Асен Балтов но в бързината когато е отивала в болницата вместо в Пирогов са я приели в Окръжна ,където не са я лекували адекватно и в крайна сметка си е заминала .
    Защо засегнах темата ?
    След кончината Балтов ги е посъветал всички ,цялото семейство да не се ваксинират с нито една ваксина ,защото при жените ще имат проблеми с износването на плода ,при мъжете и повечето хора проблемите със здравето ще са налице след около 5 или 6 години ,след ваксинацията ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      не знам за зелен коридор,но повечето са без пилот.... редно е да ги поограничат след това.
      онзи ден (събота по обяд) в голям столичен супермаркет пред мен и зад мен на опашката бяха 'безпилотници' сложили по една маска 5 за 4 и се бутат.... хем стават с кокошките хем имат зелен коридор... редно е охраната да ги връща както са ме връщали мен няколко пъти забравил за часа.
      Не са само пенсионерите и не и само в зелени коридори. 95% от пазаруващите в по-големи супермаркети ти се "качват на гърба" като застанеш на опашка, колкото и да се опитваш да се дърпаш от тях. А пък ако направиш забележка, може и бой да отнесеш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        има имунитет не подценявай ваксините.
        мои близки и познати даже с астрата ваксинирани кой 1 кой 2 дози са били в достатчен контакт да се заразят с болни но им се размина.
        2-3 седмици след ваксинацият,а уж трябваше повече време.
        четене с разбиране,не съм отричал че има а казвам че никой не знае колко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
          Според мен вълните тепърва започват,имунитета от ваксините никой не знае колко е . цирка тепърва започва !
          има имунитет не подценявай ваксините.
          мои близки и познати даже с астрата ваксинирани кой 1 кой 2 дози са били в достатчен контакт да се заразят с болни но им се размина.
          2-3 седмици след ваксинацият,а уж трябваше повече време.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            няма как да стане това
            нито ние сме китайци нито армията ни е армия нито полицията полиция, но и по-добре....

            май ще го минем по трудния начин - стаден имунитет с цената на много рано отишли си хора.

            ваксината може да скъси пътя към стадния имунитет и да намали жертвите.
            ясно е, че много хора няма да се ваксинират, но тези които ще се все пак ще спомогнат да се достигне до приличен процент хора с антитела с цената на по-малко животи.

            локдаун без ваксина и стаден имунитет е само отлагане до следващата вълна.
            Според мен вълните тепърва започват,имунитета от ваксините никой не знае колко е . цирка тепърва започва !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Според мен ако ще се налагат мерки да ги наложат като в Китай ,дори да е за няколко седмици ,но всичко живо под ключ ,ако трябва и военните да включат с разнасяне на храна .....но и това да направят до колкото виждам по болниците си лекуват както им падне ,да не се налага да влизаш,защото си смъртник в голям процент .
              няма как да стане това
              нито ние сме китайци нито армията ни е армия нито полицията полиция, но и по-добре....

              май ще го минем по трудния начин - стаден имунитет с цената на много рано отишли си хора.

              ваксината може да скъси пътя към стадния имунитет и да намали жертвите.
              ясно е, че много хора няма да се ваксинират, но тези които ще се все пак ще спомогнат да се достигне до приличен процент хора с антитела с цената на по-малко животи.

              локдаун без ваксина и стаден имунитет е само отлагане до следващата вълна.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...,image11#photo

                Докато не изкарат армията и жандармерията май няма да има ред у нас ............
                Добре че не си политик. До онзи ден зовеше за революция, сега искаш жандармерия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                  Добре значи живота трябва да спре, вечерен час,излизане със смс и прочие. Въпроса е и след това ?
                  Според мен ако ще се налагат мерки да ги наложат като в Китай ,дори да е за няколко седмици ,но всичко живо под ключ ,ако трябва и военните да включат с разнасяне на храна .....но и това да направят до колкото виждам по болниците си лекуват както им падне ,да не се налага да влизаш,защото си смъртник в голям процент .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Да,болниците са пълни ,масово около мен всички се разболяват и в службата ,изключам родния ми баща за да не стане лично ,но сега ,година по -късно се вижда че явно мутации или каквито и да било нови варианти са много агресивни ....в крайна сметка ,каквито и мерки да налагат на самодисциплина не може да се разчита
                    Добре значи живота трябва да спре, вечерен час,излизане със смс и прочие. Въпроса е и след това ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                      Кой набута пенсионерите в зелен коридор от 8,30 сутрин...Още ги помня от онези години как се бутаха в трамвая сутрин за вода или до другия край на града за по-евтино кисело мляко
                      Aко пенсиите им бяха нормални нямаше да го правят .

                      Коментар


                      • Афера яко се труди да и измрат читателите от ковид

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                          Кой набута пенсионерите в зелен коридор от 8,30 сутрин...Още ги помня от онези години как се бутаха в трамвая сутрин за вода или до другия край на града за по-евтино кисело мляко
                          не знам за зелен коридор,но повечето са без пилот.... редно е да ги поограничат след това.
                          онзи ден (събота по обяд) в голям столичен супермаркет пред мен и зад мен на опашката бяха 'безпилотници' сложили по една маска 5 за 4 и се бутат.... хем стават с кокошките хем имат зелен коридор... редно е охраната да ги връща както са ме връщали мен няколко пъти забравил за часа.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...,image11#photo

                            Докато не изкарат армията и жандармерията май няма да има ред у нас ............
                            От едната крайност на другата. Ако повече хора имаха способност за елементарно виждане на връзка причина - действие - последствие всичко щеше да си е ок. Ред не се налага със сила - това е диктатура. Ред се налага, когато хората схванат защо е нужен даден ред.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              ти сериозно ли ?!не ползвам метро но наскоро от някъде ми попадна снимка от сутрешното пого в метрото . спрямо тая гъчканица която става там ,всякакви мерки и прочие простотии са просто нелепи !!!
                              Кой набута пенсионерите в зелен коридор от 8,30 сутрин...Още ги помня от онези години как се бутаха в трамвая сутрин за вода или до другия край на града за по-евтино кисело мляко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                ти сериозно ли ?!не ползвам метро но наскоро от някъде ми попадна снимка от сутрешното пого в метрото . спрямо тая гъчканица която става там ,всякакви мерки и прочие простотии са просто нелепи !!!
                                Какъв е проблемът да го затворят ,както и автобусите и в града да се движат колелета?

                                Коментар

                                Working...
                                X