IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • “The future will be about finding a way to reduce the population. We start with the old, because as soon as they exceed 60-65 years, people live longer than they produce and that costs society dearly. Then the weak, then the useless that do not help society because there will always be more of them, and above all, ultimately, the stupid. Euthanasia targeting these groups; Euthanasia will have to be an essential tool in our future societies, in all cases. Of course we will not be able to execute people or build camps. We get rid of them by making them believe that it is for their own good. Overpopulation, and mostly useless, is something that is too costly economically. Socially, too, it is much better when the human machine comes to an abrupt standstill than when it gradually deteriorates. Neither will we be able to test millions upon millions of people for their intelligence, you bet that! We will find or cause something a pandemic targeting certain people, a real economic crisis or not, a virus affecting the old or the fat, it doesn’t matter, the weak will succumb to it, the fearful and stupid will believe in it and seek treatment. We will have made sure that treatment is in place, treatment that will be the solution. The selection of idiots then takes care of itself: You go to the slaughter by yourself. ” [The future of life – Jacques Attali, 1981] Interviews with Michel Salomon, Les Visages de l’avenir collection, éditions Seghers. “

    Taken from a 1981 book Verbatim Vol 1',
    Bilderberger Jacques Attali



    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      ами аз отидох на зелен коридор в пирогов и минах буквално за 10 минути с попълването на бланката това вчера. тези дни е празна София и сега е момента ако не ти се занимава със записване и чакане.

      странични ефекти - усещам само зоната около бодването като след спортна травма относително леко. жена ми и тя е със същото усещане. иначе температури и тн - не сме усетили ...все още.. като цяло нямам оплаквания ... засега
      Нали знаеш... вече ако те пробие вируса какъв ти е шанса.. в Израелските форуми го пише .. на един юнак баща му е с две ваксини и в момента е с корона в Пирогов в много тежко състояние. Брутални овце сте!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        аз ако го бях изкарал вируса щях да съм изградил естествения имунитет и нямаше да си давам зор с ваксинация, но даже и в този случай ако се затруднява пътуването по европата щях да се бодна..вероятно по-късно.

        'слуховете' не ме интересуват,а информацията, която имам от приятели, които изкараха вируса ми е достатъчна, за да си направя някакви изводи, че не всичко в това 'вирусче' е като обикновената настинка и дали ще ти даде странични ефекти или не си е чиста лотария, която обаче се оказва не е едно на милион , а едно на десет (10% прекаралите ковид отключват някакви неприятни неща за месеци след това)

        та реших да не се правя на по-хитър от евреите и аз като тях се боднах с един пфайзер....пък вероятно няма да е последната ваксинация, защото този вирус тепърва ще започнат да го 'подобряват' всякакви разбирачи по биологични оръжия... услади им се на кукловодите контрола, който имат върху масите с това отваряй-затваряй... то не е само нашата мутра, на запад е още по-хард.
        поне провери ли преди това дали имаш антитела, щото може и да си го карал без да разбереш ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

          Как протича имунизацията с файзера. Какви са усещанията и ефектите. И аз мисля да си вкарам един файзер, ако има достъп до тях. Дано няма припотяване и обездвижване на крайниците след ваксинация
          ами аз отидох на зелен коридор в пирогов и минах буквално за 10 минути с попълването на бланката това вчера. тези дни е празна София и сега е момента ако не ти се занимава със записване и чакане.

          странични ефекти - усещам само зоната около бодването като след спортна травма относително леко. жена ми и тя е със същото усещане. иначе температури и тн - не сме усетили ...все още.. като цяло нямам оплаквания ... засега
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            аз ако го бях изкарал вируса щях да съм изградил естествения имунитет и нямаше да си давам зор с ваксинация, но даже и в този случай ако се затруднява пътуването по европата щях да се бодна..вероятно по-късно.

            'слуховете' не ме интересуват,а информацията, която имам от приятели, които изкараха вируса ми е достатъчна, за да си направя някакви изводи, че не всичко в това 'вирусче' е като обикновената настинка и дали ще ти даде странични ефекти или не си е чиста лотария, която обаче се оказва не е едно на милион , а едно на десет (10% прекаралите ковид отключват някакви неприятни неща за месеци след това)

            та реших да не се правя на по-хитър от евреите и аз като тях се боднах с един пфайзер....пък вероятно няма да е последната ваксинация, защото този вирус тепърва ще започнат да го 'подобряват' всякакви разбирачи по биологични оръжия... услади им се на кукловодите контрола, който имат върху масите с това отваряй-затваряй... то не е само нашата мутра, на запад е още по-хард.
            Как протича имунизацията с файзера. Какви са усещанията и ефектите. И аз мисля да си вкарам един файзер, ако има достъп до тях. Дано няма припотяване и обездвижване на крайниците след ваксинация

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Кажи поне мина ли лично през короната или само по слюхове си преценил рисковете ?
              аз ако го бях изкарал вируса щях да съм изградил естествения имунитет и нямаше да си давам зор с ваксинация, но даже и в този случай ако се затруднява пътуването по европата щях да се бодна..вероятно по-късно.

              'слуховете' не ме интересуват,а информацията, която имам от приятели, които изкараха вируса ми е достатъчна, за да си направя някакви изводи, че не всичко в това 'вирусче' е като обикновената настинка и дали ще ти даде странични ефекти или не си е чиста лотария, която обаче се оказва не е едно на милион , а едно на десет (10% прекаралите ковид отключват някакви неприятни неща за месеци след това)

              та реших да не се правя на по-хитър от евреите и аз като тях се боднах с един пфайзер....пък вероятно няма да е последната ваксинация, защото този вирус тепърва ще започнат да го 'подобряват' всякакви разбирачи по биологични оръжия... услади им се на кукловодите контрола, който имат върху масите с това отваряй-затваряй... то не е само нашата мутра, на запад е още по-хард.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                след повърхностен и непрофесионален анализ на база преживелици на познати изградили естествен имунитет .... стигнах до извода, че придобиването му (на естествения) носи не по-малко рискове от придобиването на изкуствения такъв
                дали съм прав не знам, но то ще си покаже
                Кажи поне мина ли лично през короната или само по слюхове си преценил рисковете ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  И ти ли се жертва бре ?! Мани,мани ....
                  след повърхностен и непрофесионален анализ на база преживелици на познати изградили естествен имунитет .... стигнах до извода, че придобиването му (на естествения) носи не по-малко рискове от придобиването на изкуствения такъв
                  дали съм прав не знам, но то ще си покаже
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    сега като стана спокойно да не се чака часове минах и си ударих една пфайзер на зеления коридор в Пирогов.
                    няма какво толкова да им припадаме, а ако ви се налага да пътувата по света рано или късно ще ги измислят тези тескерета и за неваксинираните ще е по-сложно придвижването.
                    Шамар де е на АВАНТА да е. Искат само лична карта и завещание.
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      И ти ли се жертва бре ?! Мани,мани ....
                      А не бе майтап. Стой и чакай да дойде естествения емунететъ. Внос Директно от Индия с любов

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        сега като стана спокойно да не се чака часове минах и си ударих една пфайзер на зеления коридор в Пирогов.
                        няма какво толкова да им припадаме, а ако ви се налага да пътувата по света рано или късно ще ги измислят тези тескерета и за неваксинираните ще е по-сложно придвижването.
                        И ти ли се жертва бре ?! Мани,мани ....

                        Коментар


                        • сега като стана спокойно да не се чака часове минах и си ударих една пфайзер на зеления коридор в Пирогов.
                          няма какво толкова да им припадаме, а ако ви се налага да пътувата по света рано или късно ще ги измислят тези тескерета и за неваксинираните ще е по-сложно придвижването.

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                            Eй заради наличието на огромен брой такива "смирени" хора, сме на тоя хал.
                            Mи във Швеция що няма смирени хора вре ? И те ли са бабаити ?
                            На тукашната територия смирен се приема да си навел глава, да те е страх да не си загубиш работата, да не разгневиш господаря, от грип, белким наруши минималния комфорт и смисъл на съществуване от работа, ядене, спане и пак сначале.
                            500 +45 год са си казали думата.
                            Наведена глава сабя не я сече .... мда, ама не, друг народ няма тази поговорка.
                            Не премине ли естествения подбор, тая страна няма да се оправи, и не е виновен ББ, Слави или поредния месия.
                            Ма кат те гледам си от най-смирените с развъртян бушон. Ей затва такова днк трябва и да се изтрепем сами без вирус. Кво ше праите без вируса не знам. На 4ти км не могат да ви опишат конспирациите. Все сте толстоисти и цяла библия може да изпишете
                            Я всегда буду твоим поводом напиться.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                              всички бабаити заслужавате да ви пратят в панделата и доктор Менгеле да направи от вашто днк нова ваксина с човешки вирус.
                              Eй заради наличието на огромен брой такива "смирени" хора, сме на тоя хал.
                              Mи във Швеция що няма смирени хора вре ? И те ли са бабаити ?
                              На тукашната територия смирен се приема да си навел глава, да те е страх да не си загубиш работата, да не разгневиш господаря, от грип, белким наруши минималния комфорт и смисъл на съществуване от работа, ядене, спане и пак сначале.
                              500 +45 год са си казали думата.
                              Наведена глава сабя не я сече .... мда, ама не, друг народ няма тази поговорка.
                              Не премине ли естествения подбор, тая страна няма да се оправи, и не е виновен ББ, Слави или поредния месия.
                              Last edited by распутин; 04.05.2021, 08:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                                Написах, нямам страх да срещна грипо-ковидния вируз отново и отново.
                                Смях, ти не четеш ли, на улав ли се правиш.
                                На два пъти от глупост и лош късмет през живота видях тая с косата, ама получи ритник в задника, по-спокоен съм, знам как изглежда.
                                всички бабаити заслужавате да ви пратят в панделата и доктор Менгеле да направи от вашто днк нова ваксина с човешки вирус.
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                                Коментар

                                Working...
                                X